Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Loděnice FTVS - Praha 7
TJ Jiskra - Nový Bor
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jan Říha na ČT2428.09.2013
teď tam bude.

 Spacák na ledovcové tury a ledolezení27.09.2013
Ahoj, rád bych si pořídil péřový spacák na zimu. Prioritně na lezení ledu, přespání na ledovci ve stanu a nějaké zimní treky. Nemáte někdo nějaké výhodné typy, rady, kde pořídit studentsky cenově přijatelný a přesto kvalitní spacák s komfortem okolo - 15
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Ahoj...
Jde o to, co je pro Tebe přijatelné. Já jsem si na zimní vandry tady po Čechách poříd
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
teď jsem si všimnul, že jsi napsal "péřový"... Tak beru zpět... :-/
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Doporučuju Mountain Equipment Titan a pak volit konkrétní model podle ceny a představ. V létě byl vý
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
cau, ja si poridil spacak od Warmpeace - viking 900 180cm za 3500,- ted jsem koukal a maj pouze verz
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Sel bych taky do Warmpeace. Za rozumny peniz dobry spacak.
   Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Sir joseph. Pokud opravdu jen zima a led. Na cokoliv jinyho je moc teplej. A drahej. Al ejinak uzasn
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Za celkem slusnou cenu maj u eliasu marmot never summer, jako alternativa k tomu Vikingu docela fajn
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-

 Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj chci se zeptat , jestli nemá někdo z Vás zkušenosti se svařováním ve výškách , zajímalo by mě  jak si chráníte lana pod sebou aby na ně neprskaly okuje . Děkuju
 Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
no ono je to problem když už jsi moc vysoko a neni tam kyslik tak se svárí blbe...
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Dobrý pokus , snažím se jen zeptat jestli s touto prací nemá někdo zkušenosti , potřebuji jen ochrán
   Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj, delal jsem jak svarovacky tak ruzny jiny veci ktery delaji lanum zle. Standardne se vzdy lana
    Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
A co takhle nechat se spustit druhou osobou? Nemusíš řešit lano pod sebou. Lano u úvazu chránit hadi
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Beal dělá lana přímo určená pro svařování. Cena je ale bude 3x taková :(
  Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
Kysliku je ve vysce porad stejne. Meni se jen jeho parcialni tlak.
   Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
A není to jedno? Co má co kyslík ve výšce společného se svařováním? U elektrického by absence kyslík
 Re: Svařování ve výškách 17.01.2014
Zkušenosti nemám, ale řešil bych to "odsedkou" z ocelovýho lanka a lano uložený v pytli na

 Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
 Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Tak tam jed a uvidis ;-)
  Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Povoleno menší množství než velké...
   Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP
    Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
      Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
A koho prosimtě
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
      Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
       Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nech
        Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A j
         Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
          Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě tak
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesporto
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením"
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim".
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky! Spis jsem myslel, zda neexistuje nejake obecne vyjadreni horosvazu k dodatku "s omezenim&
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže se
    Re: Labak levy breh a magnesium28.09.2013
Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu
     Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály doko
      Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
       Vápenec a magnezium01.10.2013
ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
 Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na
 Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu p
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
   Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi.
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byro
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takt
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor s
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provo
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto,
         Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Ach jo :(
          Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spou
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě
        Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo po
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad intel
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici(&qu
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vá
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
:-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů s
   Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „He
    Chudoba nemusel "po o" :-D03.10.2013
No a co z něj vyrostlo :-)
    Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha. <
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
"Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všu
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
  Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možn
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro ka
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
tak to je jasny, vic carek vic adidas!
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde j
      Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze
       Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý
        Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší im
         Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
          Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to
           Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož

 Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie...
 Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
  Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám z
   Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezeck
    Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Stránky stěny:
     Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
ta bouldrovka vypadá hodně pěkně
 Re: Horolezecký park Poldovka30.09.2013
Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě doděláva
  Re: Horolezecký park Poldovka23.10.2013
Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka n

 lezení v Srbsku26.09.2013
Ahoj,

chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?


 Cotopaxi - pouze s vudcem?25.09.2013
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu

 Yangshuo25.09.2013
Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě

 Stan 25.09.2013
Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
 Re: Stan 26.09.2013
Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma
 Re: Stan 26.09.2013
Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží
  Re: Stan 26.09.2013
RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
  Re: Stan 26.09.2013
Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
   Re: Stan 27.09.2013
ne
   Re: Stan 30.09.2013
ne ne
 Re: Stan 28.09.2013
Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější m
  Re: Stan 29.09.2013
Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti
   Re: Stan 30.09.2013
Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiný

 Cotopaxi - pouze s vudcem?25.09.2013
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu

1   ...   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi