Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 22.Adamovska 10390 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 Bouldry: 22.Majdloch 9950 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Spacák na ledovcové tury a ledolezení 27.09.2013 Ahoj, rád bych si pořídil péřový spacák na zimu. Prioritně na lezení ledu, přespání na ledovci ve stanu a nějaké zimní treky. Nemáte někdo nějaké výhodné typy, rady, kde pořídit studentsky cenově přijatelný a přesto kvalitní spacák s komfortem okolo - 15
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Ahoj...
Jde o to, co je pro Tebe přijatelné. Já jsem si na zimní vandry tady po Čechách poříd
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 teď jsem si všimnul, že jsi napsal "péřový"... Tak beru zpět... :-/
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Doporučuju Mountain Equipment Titan a pak volit konkrétní model podle ceny a představ. V létě byl vý
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 cau, ja si poridil spacak od Warmpeace - viking 900 180cm za 3500,- ted jsem koukal a maj pouze verz
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Sel bych taky do Warmpeace. Za rozumny peniz dobry spacak.
      Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 29.09.2013 Sir joseph. Pokud opravdu jen zima a led. Na cokoliv jinyho je moc teplej. A drahej. Al ejinak uzasn
        Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 29.09.2013 Za celkem slusnou cenu maj u eliasu marmot never summer, jako alternativa k tomu Vikingu docela fajn
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 17.01.2014 tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 17.01.2014 tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
Svařování ve výškách 27.09.2013 Ahoj chci se zeptat , jestli nemá někdo z Vás zkušenosti se svařováním ve výškách , zajímalo by mě jak si chráníte lana pod sebou aby na ně neprskaly okuje . Děkuju
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 no ono je to problem když už jsi moc vysoko a neni tam kyslik tak se svárí blbe...
    Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 Dobrý pokus , snažím se jen zeptat jestli s touto prací nemá někdo zkušenosti , potřebuji jen ochrán
      Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 Ahoj, delal jsem jak svarovacky tak ruzny jiny veci ktery delaji lanum zle. Standardne se vzdy lana
        Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 A co takhle nechat se spustit druhou osobou? Nemusíš řešit lano pod sebou. Lano u úvazu chránit hadi
      Re: Svařování ve výškách 03.10.2013 A není to jedno? Co má co kyslík ve výšce společného se svařováním? U elektrického by absence kyslík
  Re: Svařování ve výškách 17.01.2014 Zkušenosti nemám, ale řešil bych to "odsedkou" z ocelovýho lanka a lano uložený v pytli na
Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
  Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Tak tam jed a uvidis ;-)
    Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Povoleno menší množství než velké...
      Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP
        Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
            Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 A koho prosimtě
        Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
            Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
              Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nech
                Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A j
                  Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
                    Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě tak
  Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesporto
      Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
        Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
  Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením"
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim".
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže se
        Re: Labak levy breh a magnesium 28.09.2013 Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa
          Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
          Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu
          Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály doko
            Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
              Vápenec a magnezium 01.10.2013 ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
  Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na
  Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu p
    Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
      Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
    Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi.
      Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byro
        Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takt
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Vanitas vanitatum et omnia vanitas
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor s
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provo
                Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto,
                  Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Ach jo :(
                    Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spou
              Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě
                Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo po
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad intel
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici(&qu
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze
              Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vá
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
                Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 :-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů s
      Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „He
        Chudoba nemusel "po o" :-D 03.10.2013 No a co z něj vyrostlo :-)
        Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha. <
          Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
            Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 "Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest
          Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
            Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všu
              Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
              Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
    Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možn
      Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
        Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro ka
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 tak to je jasny, vic carek vic adidas!
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde j
            Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava. 02.10.2013 Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze
              Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava. 02.10.2013 Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý
                Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší im
                  Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
                    Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to
                      Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož
Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie...
    Re: Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám z
      Re: Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezeck
  Re: Horolezecký park Poldovka 30.09.2013 Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě doděláva
    Re: Horolezecký park Poldovka 23.10.2013 Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka n
lezení v Srbsku 26.09.2013 Ahoj,
chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?
Cotopaxi - pouze s vudcem? 25.09.2013 Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu
Yangshuo 25.09.2013 Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě
Stan 25.09.2013 Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
  Re: Stan 26.09.2013 Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma
  Re: Stan 26.09.2013 Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží
    Re: Stan 26.09.2013 RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
    Re: Stan 26.09.2013 Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
      Re: Stan 27.09.2013 ne
      Re: Stan 30.09.2013 ne ne
  Re: Stan 28.09.2013 Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější m
    Re: Stan 29.09.2013 Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti
      Re: Stan 30.09.2013 Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiný
1
...
485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: