LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Studénka - Studénka
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
HUDYsport - Havířov
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foťák - Vysoké Tatry30.09.2013
Není to náhodou vás foťák: http://www.ho-vsetin.cz/oznameni /nalez-fotaku-ve-vysokych-tatrach (mezera)

 Jan Říha na ČT2428.09.2013
teď tam bude.

 Spacák na ledovcové tury a ledolezení27.09.2013
Ahoj, rád bych si pořídil péřový spacák na zimu. Prioritně na lezení ledu, přespání na ledovci ve stanu a nějaké zimní treky. Nemáte někdo nějaké výhodné typy, rady, kde pořídit studentsky cenově přijatelný a přesto kvalitní spacák s komfortem okolo - 15
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Ahoj...
Jde o to, co je pro Tebe přijatelné. Já jsem si na zimní vandry tady po Čechách poříd
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
teď jsem si všimnul, že jsi napsal "péřový"... Tak beru zpět... :-/
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Doporučuju Mountain Equipment Titan a pak volit konkrétní model podle ceny a představ. V létě byl vý
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
cau, ja si poridil spacak od Warmpeace - viking 900 180cm za 3500,- ted jsem koukal a maj pouze verz
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Sel bych taky do Warmpeace. Za rozumny peniz dobry spacak.
   Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Sir joseph. Pokud opravdu jen zima a led. Na cokoliv jinyho je moc teplej. A drahej. Al ejinak uzasn
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Za celkem slusnou cenu maj u eliasu marmot never summer, jako alternativa k tomu Vikingu docela fajn
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-

 Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj chci se zeptat , jestli nemá někdo z Vás zkušenosti se svařováním ve výškách , zajímalo by mě  jak si chráníte lana pod sebou aby na ně neprskaly okuje . Děkuju
 Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
no ono je to problem když už jsi moc vysoko a neni tam kyslik tak se svárí blbe...
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Dobrý pokus , snažím se jen zeptat jestli s touto prací nemá někdo zkušenosti , potřebuji jen ochrán
   Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj, delal jsem jak svarovacky tak ruzny jiny veci ktery delaji lanum zle. Standardne se vzdy lana
    Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
A co takhle nechat se spustit druhou osobou? Nemusíš řešit lano pod sebou. Lano u úvazu chránit hadi
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Beal dělá lana přímo určená pro svařování. Cena je ale bude 3x taková :(
  Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
Kysliku je ve vysce porad stejne. Meni se jen jeho parcialni tlak.
   Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
A není to jedno? Co má co kyslík ve výšce společného se svařováním? U elektrického by absence kyslík
 Re: Svařování ve výškách 17.01.2014
Zkušenosti nemám, ale řešil bych to "odsedkou" z ocelovýho lanka a lano uložený v pytli na

 Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
 Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Tak tam jed a uvidis ;-)
  Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Povoleno menší množství než velké...
   Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP
    Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
      Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
A koho prosimtě
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
      Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
       Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nech
        Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A j
         Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
          Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě tak
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesporto
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením"
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim".
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky! Spis jsem myslel, zda neexistuje nejake obecne vyjadreni horosvazu k dodatku "s omezenim&
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže se
    Re: Labak levy breh a magnesium28.09.2013
Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu
     Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály doko
      Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
       Vápenec a magnezium01.10.2013
ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
 Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na
 Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu p
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
   Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi.
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byro
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takt
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor s
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provo
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto,
         Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Ach jo :(
          Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spou
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě
        Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo po
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad intel
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici(&qu
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vá
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
:-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů s
   Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „He
    Chudoba nemusel "po o" :-D03.10.2013
No a co z něj vyrostlo :-)
    Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha. <
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
"Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všu
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
  Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možn
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro ka
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
tak to je jasny, vic carek vic adidas!
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde j
      Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze
       Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý
        Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší im
         Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
          Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to
           Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož

 Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie...
 Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
  Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám z
   Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezeck
    Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Stránky stěny:
     Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
ta bouldrovka vypadá hodně pěkně
 Re: Horolezecký park Poldovka30.09.2013
Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě doděláva
  Re: Horolezecký park Poldovka23.10.2013
Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka n

 lezení v Srbsku26.09.2013
Ahoj,

chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?


 Cotopaxi - pouze s vudcem?25.09.2013
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu

 Yangshuo25.09.2013
Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě

 Stan 25.09.2013
Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
 Re: Stan 26.09.2013
Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma
 Re: Stan 26.09.2013
Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží
  Re: Stan 26.09.2013
RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
  Re: Stan 26.09.2013
Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
   Re: Stan 27.09.2013
ne
   Re: Stan 30.09.2013
ne ne
 Re: Stan 28.09.2013
Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější m
  Re: Stan 29.09.2013
Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti
   Re: Stan 30.09.2013
Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiný

1   ...   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Stan
Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husky Fighter. Občas ale narazím na zkušenosti s tím, že zatéká přes zipy a další záporné názory. Pořád ale plní co bych si od stanu přál. Nemáte s ním někdo nějakou zkušenost anebo po případě nápad na jiný stan podobného typu? Díky. D
Albi14:41:43 25.09.2013
odpovědět 
 Re: Stan
Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma za sebou okolo 100 noci) a az donedavna s nim nemal ziaden problem. Na poslednom treku sa mu zacal rozchadzat zips na hlavnom vchode. Ako to vyriesil neviem.
Jano08:54:12 26.09.2013
odpovědět 
 Re: Stan
Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží jen 1.5 kg a vejde se do plechovky od fazolí? Používali jsme ho se spolužákama v 10-ti tisících a byl v pohodě, nejvíce jsme ocenili tři oddělené chemické záchody (každý má samozřejmě poličku na odkládání literatury) a umývárku s teplou vodou. Jestli máš zájem, tak mi napiš na mail...
Pepan16:53:41 26.09.2013
odpovědět 
  Re: Stan
RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
Díky za info
19:26:15 26.09.2013
odpovědět 
  Re: Stan
Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
23:05:27 26.09.2013
odpovědět 
   Re: Stan
ne
19:52:31 27.09.2013
odpovědět 
   Re: Stan
ne ne
07:07:01 30.09.2013
odpovědět 
 Re: Stan
Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější model než Husky Flame.
Po této zkušenosti bych volil nějaký stan od Jurka nebo Pinguin (oba výrobci dělají sněhové límce). Pokud tě nepálí peníze, tak určitě MSR.
20:20:14 28.09.2013
odpovědět 
  Re: Stan
Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti ho dodělaj na přání.
Pajk08:48:08 29.09.2013
odpovědět 
   Re: Stan
Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiným stanům ti ho asi budou schopni přidělat. Jen je otázka za kolik.
07:22:38 30.09.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi