Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Spacák na ledovcové tury a ledolezení 27.09.2013 Ahoj, rád bych si pořídil péřový spacák na zimu. Prioritně na lezení ledu, přespání na ledovci ve stanu a nějaké zimní treky. Nemáte někdo nějaké výhodné typy, rady, kde pořídit studentsky cenově přijatelný a přesto kvalitní spacák s komfortem okolo - 15
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Ahoj...
Jde o to, co je pro Tebe přijatelné. Já jsem si na zimní vandry tady po Čechách poříd
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 teď jsem si všimnul, že jsi napsal "péřový"... Tak beru zpět... :-/
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Doporučuju Mountain Equipment Titan a pak volit konkrétní model podle ceny a představ. V létě byl vý
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 cau, ja si poridil spacak od Warmpeace - viking 900 180cm za 3500,- ted jsem koukal a maj pouze verz
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 28.09.2013 Sel bych taky do Warmpeace. Za rozumny peniz dobry spacak.
      Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 29.09.2013 Sir joseph. Pokud opravdu jen zima a led. Na cokoliv jinyho je moc teplej. A drahej. Al ejinak uzasn
        Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 29.09.2013 Za celkem slusnou cenu maj u eliasu marmot never summer, jako alternativa k tomu Vikingu docela fajn
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 17.01.2014 tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení 17.01.2014 tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
Svařování ve výškách 27.09.2013 Ahoj chci se zeptat , jestli nemá někdo z Vás zkušenosti se svařováním ve výškách , zajímalo by mě jak si chráníte lana pod sebou aby na ně neprskaly okuje . Děkuju
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 no ono je to problem když už jsi moc vysoko a neni tam kyslik tak se svárí blbe...
    Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 Dobrý pokus , snažím se jen zeptat jestli s touto prací nemá někdo zkušenosti , potřebuji jen ochrán
      Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 Ahoj, delal jsem jak svarovacky tak ruzny jiny veci ktery delaji lanum zle. Standardne se vzdy lana
        Re: Svařování ve výškách 27.09.2013 A co takhle nechat se spustit druhou osobou? Nemusíš řešit lano pod sebou. Lano u úvazu chránit hadi
      Re: Svařování ve výškách 03.10.2013 A není to jedno? Co má co kyslík ve výšce společného se svařováním? U elektrického by absence kyslík
  Re: Svařování ve výškách 17.01.2014 Zkušenosti nemám, ale řešil bych to "odsedkou" z ocelovýho lanka a lano uložený v pytli na
Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
  Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Tak tam jed a uvidis ;-)
    Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Povoleno menší množství než velké...
      Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP
        Re: Labak levy breh a magnesium 26.09.2013 Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
            Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 A koho prosimtě
        Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
            Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
              Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nech
                Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A j
                  Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
                    Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě tak
  Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesporto
      Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
        Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
  Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením"
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
    Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim".
          Re: Labak levy breh a magnesium 27.09.2013 Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže se
        Re: Labak levy breh a magnesium 28.09.2013 Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa
          Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
          Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu
          Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály doko
            Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
              Vápenec a magnezium 01.10.2013 ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
  Re: Labak levy breh a magnesium 29.09.2013 Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na
  Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu p
    Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
      Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
    Re: Labak levy breh a magnesium 30.09.2013 Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi.
      Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byro
        Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takt
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Vanitas vanitatum et omnia vanitas
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor s
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provo
                Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto,
                  Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Ach jo :(
                    Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spou
              Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě
                Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo po
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad intel
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici(&qu
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze
              Re: Labak levy breh a magnesium 02.10.2013 Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vá
            Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
              Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
                Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 :-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů s
      Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „He
        Chudoba nemusel "po o" :-D 03.10.2013 No a co z něj vyrostlo :-)
        Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha. <
          Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
            Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 "Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest
          Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
            Re: Labak levy breh a magnesium 03.10.2013 Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všu
              Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
              Re: Labak levy breh a magnesium 04.10.2013 Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
    Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možn
      Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
        Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro ka
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 tak to je jasny, vic carek vic adidas!
          Re: Labak levy breh a magnesium 01.10.2013 Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde j
            Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava. 02.10.2013 Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze
              Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava. 02.10.2013 Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý
                Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší im
                  Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
                    Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to
                      Re: Největší kokoti v diskuzi 04.10.2013 Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož
Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie...
    Re: Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám z
      Re: Horolezecký park Poldovka 26.09.2013 Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezeck
  Re: Horolezecký park Poldovka 30.09.2013 Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě doděláva
    Re: Horolezecký park Poldovka 23.10.2013 Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka n
lezení v Srbsku 26.09.2013 Ahoj,
chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?
Cotopaxi - pouze s vudcem? 25.09.2013 Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu
Yangshuo 25.09.2013 Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě
Stan 25.09.2013 Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
  Re: Stan 26.09.2013 Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma
  Re: Stan 26.09.2013 Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží
    Re: Stan 26.09.2013 RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
    Re: Stan 26.09.2013 Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
      Re: Stan 27.09.2013 ne
      Re: Stan 30.09.2013 ne ne
  Re: Stan 28.09.2013 Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější m
    Re: Stan 29.09.2013 Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti
      Re: Stan 30.09.2013 Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiný
Cotopaxi - pouze s vudcem? 25.09.2013 Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu
1
...
485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
...
2263
Horolezecký park Poldovka Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie... 15:35:18 26.09.2013odpovědět
    Re: Horolezecký park Poldovka Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám zablokovaný, sambar mne nezajímá a ostatní odkazy vedou na novinové články ... :-( Jinak bych se na jejich stránky neptal.
16:14:50 26.09.2013odpovědět
      Re: Horolezecký park Poldovka Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezecky park Kladno? Protoze Sambar se vsude prezentuje jako lezecky park Kladno a postavili novou stenu. Belial 17:02:45 26.09.2013odpovědět
        Re: Horolezecký park Poldovka Stránky stěny: http://www.stenakladno.cz/ avšak na fb http://www.facebook.com/pages/ Lezecká-stěna-Kladno/224356967711012 najdete aktuálnější info, dnes proběhlo slavnostní otevření, bohužel se zatím nikde nedočtete otvíračku a vstupné, ale to se snad brzo někde objeví, stěna je kompletně připravená včetně cest od profláklých stavěčů, v sobotu večer bude open party butcher 17:36:46 26.09.2013odpovědět
          Re: Horolezecký park Poldovka ta bouldrovka vypadá hodně pěkně Element 19:25:44 26.09.2013odpovědět
  Re: Horolezecký park Poldovka Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě dodělávají některé cesty. Zatím je to trochu nezabydlené, ale jinak paráda. Obtížnosti všeho druhu....boulder ještě nebyl přístupný. Jediný problém byl to najít takže pro případné tápající: 50.150376,14.119543
Papagáč 15:33:01 30.09.2013odpovědět
    Re: Horolezecký park Poldovka Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka na Sleťáku mi přijde téměř opuštěná a to má zajímavý vysoký venkovní komín... Bylo by super, kdyby se tahle nová stěnka chytla a skutečně měla otevřeno v po-ne 10-22h. Tak hola kladenští lezci, měli bychom to podpořit, ne? To je fakt sci-fi... :-))) honsimek 22:22:21 23.10.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: