LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jan Říha na ČT2428.09.2013
teď tam bude.

 Spacák na ledovcové tury a ledolezení27.09.2013
Ahoj, rád bych si pořídil péřový spacák na zimu. Prioritně na lezení ledu, přespání na ledovci ve stanu a nějaké zimní treky. Nemáte někdo nějaké výhodné typy, rady, kde pořídit studentsky cenově přijatelný a přesto kvalitní spacák s komfortem okolo - 15
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Ahoj...
Jde o to, co je pro Tebe přijatelné. Já jsem si na zimní vandry tady po Čechách poříd
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
teď jsem si všimnul, že jsi napsal "péřový"... Tak beru zpět... :-/
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Doporučuju Mountain Equipment Titan a pak volit konkrétní model podle ceny a představ. V létě byl vý
 Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
cau, ja si poridil spacak od Warmpeace - viking 900 180cm za 3500,- ted jsem koukal a maj pouze verz
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení28.09.2013
Sel bych taky do Warmpeace. Za rozumny peniz dobry spacak.
   Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Sir joseph. Pokud opravdu jen zima a led. Na cokoliv jinyho je moc teplej. A drahej. Al ejinak uzasn
    Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení29.09.2013
Za celkem slusnou cenu maj u eliasu marmot never summer, jako alternativa k tomu Vikingu docela fajn
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-
  Re: Spacák na ledovcové tury a ledolezení17.01.2014
tak vikinga 900 jsem nenašel nikde levněji jak za 4500,-

 Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj chci se zeptat , jestli nemá někdo z Vás zkušenosti se svařováním ve výškách , zajímalo by mě  jak si chráníte lana pod sebou aby na ně neprskaly okuje . Děkuju
 Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
no ono je to problem když už jsi moc vysoko a neni tam kyslik tak se svárí blbe...
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Dobrý pokus , snažím se jen zeptat jestli s touto prací nemá někdo zkušenosti , potřebuji jen ochrán
   Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Ahoj, delal jsem jak svarovacky tak ruzny jiny veci ktery delaji lanum zle. Standardne se vzdy lana
    Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
A co takhle nechat se spustit druhou osobou? Nemusíš řešit lano pod sebou. Lano u úvazu chránit hadi
  Re: Svařování ve výškách 27.09.2013
Beal dělá lana přímo určená pro svařování. Cena je ale bude 3x taková :(
  Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
Kysliku je ve vysce porad stejne. Meni se jen jeho parcialni tlak.
   Re: Svařování ve výškách 03.10.2013
A není to jedno? Co má co kyslík ve výšce společného se svařováním? U elektrického by absence kyslík
 Re: Svařování ve výškách 17.01.2014
Zkušenosti nemám, ale řešil bych to "odsedkou" z ocelovýho lanka a lano uložený v pytli na

 Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
 Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Tak tam jed a uvidis ;-)
  Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Povoleno menší množství než velké...
   Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP
    Re: Labak levy breh a magnesium26.09.2013
Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
      Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
A koho prosimtě
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
      Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
       Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nech
        Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A j
         Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
          Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě tak
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky.
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesporto
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
 Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením"
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
  Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim".
   Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
    Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Diky! Spis jsem myslel, zda neexistuje nejake obecne vyjadreni horosvazu k dodatku "s omezenim&
     Re: Labak levy breh a magnesium27.09.2013
Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže se
    Re: Labak levy breh a magnesium28.09.2013
Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
     Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu
     Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály doko
      Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
       Vápenec a magnezium01.10.2013
ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
 Re: Labak levy breh a magnesium29.09.2013
Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na
 Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu p
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
   Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
  Re: Labak levy breh a magnesium30.09.2013
Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi.
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byro
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takt
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor s
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provo
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto,
         Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Ach jo :(
          Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spou
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě
        Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo po
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad intel
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici(&qu
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze
       Re: Labak levy breh a magnesium02.10.2013
Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vá
      Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
       Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
        Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
:-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů s
   Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „He
    Chudoba nemusel "po o" :-D03.10.2013
No a co z něj vyrostlo :-)
    Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha. <
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
"Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest
     Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě n
      Re: Labak levy breh a magnesium03.10.2013
Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všu
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
       Re: Labak levy breh a magnesium04.10.2013
Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
  Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možn
   Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
    Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro ka
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
tak to je jasny, vic carek vic adidas!
     Re: Labak levy breh a magnesium01.10.2013
Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde j
      Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze
       Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.02.10.2013
Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý
        Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší im
         Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
          Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to
           Re: Největší kokoti v diskuzi04.10.2013
Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož

 Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Ahoj, asi jsem pozadu, ale neví někdo něco bližšího o lezeckém parku na Kladně v Poldovce? Webové stránky, fotogalerie...
 Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
  Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Hezké, taky umím, ale nepomohlo to. Skoro vše vede na sambar sport a nějaký facebook. Facebook mám z
   Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Nejsem z Kladna, ale i ten Facebook je Sambar. To tam existuje jeste neco se stejnym nazvem = lezeck
    Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
Stránky stěny:
     Re: Horolezecký park Poldovka26.09.2013
ta bouldrovka vypadá hodně pěkně
 Re: Horolezecký park Poldovka30.09.2013
Ahoj, dnes jsme tam byli kolem 11 hodiny. Byli jsme tam sami, vyjma dvou kluků, kteří ještě doděláva
  Re: Horolezecký park Poldovka23.10.2013
Ahoj, jsem z Kladna a docela obdivuju, že tu někdo investoval do takovýhle stěny. Stávající stěnka n

 lezení v Srbsku26.09.2013
Ahoj,

chci se zeptat - máte někdo nějakej tip na lezení v Srbsku? Teda jakože ve státě Srbsko, ne u Berouna :-) Moc oblastí se mi tam dohledat nepodařilo, hlavně u města Valjevo a Niš. Jaké s tamními oblastmi máte zkušenosti?


 Cotopaxi - pouze s vudcem?25.09.2013
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu

 Yangshuo25.09.2013
Zdar,
najde se tady někdo, kdo byl poslední dobou v Yangshuo a byl by ochotnej poradit s přístupama ke skalám? Průvodce v tomhle ohledu žádná sláva a na netu jsem taky nic moc nenašla :-/ Jestli někdo něco víte, písněte mi pls na mail. (Dost by mě

 Stan 25.09.2013
Ahoj,
chci si koupit stan pro 3-4lidi. Mám požadavky - duralová konstrukce, sněžné límce, aby vydržel nějaký ten deštík, dal se použít i v Alpách na sněhu, ve vyšších nadmořských výškách a pokud možno měl dva vchody a nevážil moc kg. Mám tip - Husk
 Re: Stan 26.09.2013
Servus. Kamos ho ma uz dlhsi cas a je s nim spokojny. Pouziva ho celkom intenzivne (odhadujem, ze ma
 Re: Stan 26.09.2013
Hele a nechseš si pořídit útočnej stan pro 15 lidí, dvoupatrovej, železobetonová kontrukce, ale váží
  Re: Stan 26.09.2013
RE. Pepan
Dobrý den, ty záchody jste měly na suchý způsob, nebo s odpadem ven s vodou?
  Re: Stan 26.09.2013
Je tu nekdo, komu tenhle prispevek prijde vtipny?
   Re: Stan 27.09.2013
ne
   Re: Stan 30.09.2013
ne ne
 Re: Stan 28.09.2013
Já osobně se stanem od husky mám celkem negativní zkušenost, ale je možné, že tohle je povedenější m
  Re: Stan 29.09.2013
Mám Pinguin Gemini asi 8let a zkušenost dobrá - nenašel jsem větší chybu. Jen nemá límec, ale asi ti
   Re: Stan 30.09.2013
Pinguin dělá dva modely stanů se sněhovým límcem už z výroby (např. Pinguin Gemini Snow). Ale k jiný

 Cotopaxi - pouze s vudcem?25.09.2013
Ahoj, nebyl jste někdo prosím v letošním roce na Cotopaxi nebo na jiné hoře v Ekvádoru? Někde na summitpost jsem našel informaci, že po sérii tragédií tam zakázali lézt na hory bez vůdce. A pokud ano, neměli byste nějaký tip na to, kde ho za rozumnou cenu

1   ...   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Labak levy breh a magnesium
Ahoj,
muze mi nekdo rict jak se to ma s mg na Levem brehu Labe? Na skalnich oblast je "s omezenim" ale nikde uz jsem nedohledal co tento termin znamena...
Adam21:20:55 26.09.2013
odpovědět 
 Re: Labak levy breh a magnesium
Tak tam jed a uvidis ;-)
Bída21:47:00 26.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Povoleno menší množství než velké...
Tom22:00:50 26.09.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
Vy jste taky chytraci. Me nezajma vas subjektivni nazor ani realita ale to co je domluvene s CHKO/NP a VK. Jestli to vite tak mi to prosim reknete a jestli ne tak mlcte.
Adam22:35:49 26.09.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Taky by mě zajímalo co to znamená "s omezením". Horosvaz to má u pár oblastí a často nikde nejde dohledat, co to znamená ...
23:03:03 26.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
během několika let jsem viděl dva lidi nemágovat :)
le big zloba mac07:15:59 27.09.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
A koho prosimtě
Adam O.21:49:59 29.09.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Realita je taková, že spousta Adamů, emů, teček čárek, mezer a jiných anonymů se snaží něco řešit na netu o Labáku a v životě jsme je tam neviděli. Takže asi takhle. No ale nejsi sám, komu připadají stránky ČHS mírně řečeno nepřehledné.
Bída15:22:30 27.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Jak proboha muzes vedet, ze si je tam nikdy nevidel?
17:22:16 27.09.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
já doufám, že má bída pravdu, protože potkat tam takovýho vocasa, tak máš zkaženej celej den,
Element17:55:52 27.09.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
No ja mam uplne zkazenej den jen pri myslence, ze bych tam takovyho vocasa mohl potkat. Vlastne nechapu, proc se do skal serou lidi, ktery jsou jiny nez ja...
22:00:01 27.09.2013
odpovědět 
        Re: Labak levy breh a magnesium
Bída v nedávné době prohlásil, že ho písek nezajímá.A teď je tady chytrej jako "rádio".A ještě tam "prej"nikoho nepotkal.Já jsem taky nikdy pana Bídu nepotkal, ale myslím si, že je to vymyšlená"internetová" postava.
PS:nic ve zlém
márty12:42:28 29.09.2013
odpovědět 
         Re: Labak levy breh a magnesium
Víš v čem se lišíme? Mě třeba nedělá problém jít do hospody ve Skaláku...
Bída18:51:52 29.09.2013
odpovědět 
          Re: Labak levy breh a magnesium
Já bych řekl, že se třeba lišíte ve výšce, váze, barvě očí, adrese bydliště, počtu vlasů, určitě taky máte jiné jméno, jiné otisky prstů, jiné auto, a tak dál a tak dál.
20:16:29 03.10.2013
odpovědět 
 Re: Labak levy breh a magnesium
od IXc výše ho používat můžeš s dovětkem "snižuje sportovní hodnotu". Realita je Bídná.
00:19:08 27.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Diky.
Adam05:32:55 27.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Řekl bych od IXa, respektive IXb, podle výkladu.
Níže je jeho užívání hodnoceno jako nesportovní...
P.07:53:51 27.09.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
tak si to precti znova ... snizuje to hodnotu vzdycky :)))
08:11:29 27.09.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Stejně je to vtipný, trochu mi to připadá jakože zavázání tkaniček sníží hodnotu běžeckýho výkonu :)
m.08:54:54 27.09.2013
odpovědět 
 Re: Labak levy breh a magnesium
jestli se ptáš jako vážně, tak použití magnezia zakazuje ochrana přírody. To "s omezením" znamená jen to, že to vypadlo z pravidel lezení na písku v dané oblast. Nikoliv, že by to bylo legální

Zkráceně - o zákazu lezení s magneziem a s dalšími pomůckami se nedočteš v průvodci pro Labák
09:49:59 27.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Bavime se tu o levem brehu, ne? I tam to zakazuje ochrana prirody? Co to tam je? CHKO?
09:59:49 27.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Mohl by si mi prosim dat odkaz na dokument na Horosvazu, kde je ta definice "s omezenim". At hledam, jak hledam, nejsem to schopny najit.
10:11:57 27.09.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
http://skaly.horosvaz.cz/ 4_ovk_index.asp?cmd=10
http://skaly.horosvaz.cz/document/ OVK_Labak_20_05_2009.pdf

Odkazy výše, doporučuji přečíst, ale ohledně magnezia říká zápis CVK:

Použití chemických a minerálních látek, které by měly sloužit ke zvýšení tření na skalách
(např. magnesium), není součástí dlouhodobé tradice pískovcového lezení a snižuje
sportovní hodnotu výstupu. Je považováno za nevhodné především v oblastech vnímaných
jako klasické, v cestách nižší obtížnosti (do IXa) a u výstupů vzniklých před rokem 1980.
OVK mohou rozhodnout o úplném zákazu použití chemických a minerálních látek v dané
skalní oblasti.

"Dohled nad dodržováním těchto pravidel přísluší všem lezcům, kteří jsou povinni
upozornit na jejich porušování místní OVK, případně správce skal."

Zápis OVK Labské pískovce ohledně magnezia:

"Používání magnézia nebo jiných chemických prostředků v oblastech zasahujících do území NP
České švýcarsko je zakázáno. V ostatních oblastech je používání magnézia nebo jiných
chemických prostředků zakázáno mimo cesty s klasifikací IXb a vyšší, které byly "vytvořeny"
prvovýstupcem po roce 1990."
12:24:18 27.09.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Diky! Spis jsem myslel, zda neexistuje nejake obecne vyjadreni horosvazu k dodatku "s omezenim". Snazil jsem se nekdy v lete najit podobny dokumenty jako uvadis pro Ostas a nic jsem nenasel.
12:51:04 27.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Vyjádření ČHS je v rámci toho dokumentu od Centrální Vrcholové Komise. Diskuse je o Labáku, takže sem přiložil ten zápis OVK Labských pískovců.
Zákaz používání magnesia je ale v tak klasické oblasti snad jasný. http://skaly.horosvaz.cz/document/ OVK_Adr_04_04_2009.pdf
Bídové, Elementové apod. jsou bohužel smutné případy, je to fakt špatně, že OVK musí se vyjadřovat ohledně prvovýstupů nedělaných dle pravidel, rybaření, magnesia apod. Když si přečteš třeba tenhle zápis, tak je z toho opravdu smutno na duši.
http://skaly.horosvaz.cz/document/ OVK_Adr_28_08_2010.pdf
20:27:31 27.09.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Z toho usuzuju, ze vsichni chytraci, kteri mne to chteli vysvetlovat u Kosti a jim podobni lezou IXa a vys. Kloubouk dolu chlapi. Podle toho co jsem cetl velmi pravdepodobne hodne pocetna skupina = vsichni mistnaci, nebo jak to dotycny nazval. Asi dobrej oddil.
Belial16:49:33 28.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Bingo! Jednak tam většina leze dobře, ale hlavně tam nepotkáš nikoho, kdo by prudil.
Bída18:54:52 29.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Ále, heleho pekelníka. Výjimečně jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Přijedeš nám něco povědět o duchu lezení?
nesmrtelný blázen21:55:57 29.09.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Po takový návštěvě levýho břehu musíš mít ruce úplně prodřený do krve, jak furt vobcházíš skály dokola a stahuješ ty maglajzisty dolů, ne? Zalezeš si vůbec?
X.09:48:25 30.09.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Neslo by jeste trochu vic zacit tu diskuzi absurdne hrotit? Zatim je tu nuda..
23:07:16 30.09.2013
odpovědět 
       Vápenec a magnezium
ten kdo používá magnezium na vápenci, snižuje sportovní hodnotu přelezu.....stačí?
Element18:14:11 01.10.2013
odpovědět 
 Re: Labak levy breh a magnesium
Každopádně si vem s sebou maglajzák, ať máš kam připnout kartáček! Přijde mi, že lidi dost kašlou na čistění..
 relic23:30:44 29.09.2013
odpovědět 
 Re: Labak levy breh a magnesium
Dekuji tem co podali fakticke informace navic podlozene dokumenty. Presne o to jsem zadal. Nechapu proc si Bidove a podobni o kazdem mysli rovnou to nejhorsi. Do Labaku jsem jel, IXb jsem nelezl takze pytlik zustal v batohu. Hore zdar.
Adam12:45:25 30.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Tak to jsi hrdina....kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe?
Martas.20:00:49 30.09.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
He he, to te tak pohorsilo, ze lezl bez maga? Hrdina jeden. Nulova tolerance (ne)magujicim na pisku!
23:01:28 30.09.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Jseš zkrátka anonym, co k lezení potřebuje nějaká lejstra, který mají lidi se selským rozumem kdesi. O tradicích se nerozhoduje papírováním shora.
Bída23:22:10 30.09.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
No asi tak. Mne to nepohorsilo samozrejme, ale prijde mi uchylne, ze nekdo , kdo podle nejakeho byrokrata napr. dodrzuje pravidla...se tim chlubi na netu. Kluci motoristi, u nas v obci je 30 km max., cely zastupitelstvo to schvalilo/panc tam maj baraky ci co/ no a ja je poslechl, jezdim jak oni chcou a jsem cistej, budte i Vy!
Martas.05:52:06 01.10.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
Kde se ve vas bere takova potreba psat agresivni, provokativni a zbytecne komentare? Chovate se takto i v realnem zivote? Proc tu plati presumpce viny a kazdy je tu soudcem? Je mi z toho trochu zle. Ja se jen slusne zeptal, neminil jsem vyvolavat dalsi z rady nekonecnych nesmyslnych diskuzi na tema MG. Je to vlastni volba a ja se jen ridim mymi moralnimi zasadami. Jsem znechucen myslenim nekterych z vas. Stacilo by trochu tolerance. Priste nez vas komentar odeslete zamyslete se prosim jestli je to k veci a neni to jen zbytecna provokace.
Adam15:29:16 01.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Anonym mi tu bude hlásat o morálce a zásadách. Není to agresivní a zbabělé zároveň?
Bída16:52:53 01.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Adam18:03:10 01.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu. Udělej si názor sám, chovej se podle toho a nebudeš se muset hloupě ptát na internetu. Když jdu do extrému a byl bych zarytý antimaglajzista, tak pak nemaguju ani na vápně, páč to snižuje sportovní výkon, jinak je to přetvářka. Zamysli se nad příčinou, jak říkáš, agresivních reakcí a možná zjistíš, že kdyby jsi měl svůj vlastní názor, tak tady ted nemusíš brečet, že tě starší kluci šikanujou.
Element18:09:51 01.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Kdyz uz pouzivas argumentum ad absurdum tak si mam udelat i vlastni nazor na vrazdu a nehledet na zakony?

Muzes konkretizovat co je na mem dotazu hloupeho?

Nejsem antimaglajzista, svuj nazor nikomu nenutim. Z me strany nepadlo o sportovnim vykonu ani slovo.

Jak se k problemu stavi ostatni mi je jedno. Muj spolulezec pouzival MG i v VII a nemam mu to ani v nejmensim za zle.

Muzes mi vysvetlit jakou jsem vam(ano i tobe) dal zaminku k vasim ostrym komentarum? Zcela slusne a neutralne jsem se zeptal na jisty fakt, nic vic. Opravdu nevidim pricinu vasi agresivity. Rad si necham vysvetlit co na mem dotazu bylo popudliveho.

Zesmesnovani (narazim na "kdyby jsi měl svůj vlastní názor, tak tady ted nemusíš brečet, že tě starší kluci šikanujou.") opravdu neni zapotrebi.
Adam18:46:03 01.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Na tvem dotazu neni spatneho vubec nic. Jen hlupaci co odpovidaji jsou uplne mimo a snazi se o provokaci. Pripadne obhajit neobhajitelne. Kdyz je nekde 30km/h, tak se tam jezdi 30km/h protoze je to zavazne pravidlo, kdyz se nesmi vrazdit, tak se nevrazdi a kdyz se nesmi lezt s magneziem, tak se leze bez neho. O tom, ze nekdo dodrzuje i nepsana pravidla, eticka pravidla, apod. se tu nema cenu zminovat. Je jen skoda ze tito lidi muzou volit :(
Belial20:33:46 01.10.2013
odpovědět 
        Re: Labak levy breh a magnesium
Jestli nedokážeš odhalit špatnost vraždy sám a potřebuješ k tomu koukat do zákonů, je mi spíš líto, že můžeš volit ty a tobě podobní.
Petříček23:17:57 01.10.2013
odpovědět 
         Re: Labak levy breh a magnesium
Ach jo :(
Belial13:51:00 02.10.2013
odpovědět 
          Re: Labak levy breh a magnesium
No, myslim, že lze vést mravnej život a zároveň porušovat některá psaná pravidla. A naopak - na spoustu prasat policie a prokurátor nevyštrachá nic, protože si uměj najít cestičku. Zákon a morálka zkrátka jsou množiny, který se překrejvaj jen částečně.
honza14:30:56 02.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Adame, přečti si ještě jednou můj komentář, tam najdeš odpověd na Tvé otázky, přirovnání mg k vraždě snad ani komentovat nebudu, používám pouze argumenty relevantní k danému problému a násilné zobecnování problému a jeho dramatizace svědčí o chybějících reálných argumentech potvrzující oprávněnost vyžadované skutečnosti. Pokud navštěvuješ lezce delší dobu, tak víš, kolik nesmylsných diskuzí o pseudoproblému zde proběhlo. To nic nemění na mém komentáři výše. Za případné zesměšnování se Ti omlouvám.
Element08:08:38 02.10.2013
odpovědět 
        Re: Labak levy breh a magnesium
Zduraznuji ze ja nebyl prvni kdo pouzil, jak jsem zminil, argumentum ad absurdum(cituji "Adame skutečně potřebuješ aby ti nekdo říkal, kdy a kde máš vykonat svojí potřebu"). Nehlede na to ze se jedna o legitimni obrat pouzitelny i v eticke diskuzi. Viz http://en.wikipedia.org/wiki/Reductio_ad_absurdum (cituji "this technique has been used throughout history in both formal mathematical and philosophical reasoning, as well as informal debate"). Nevim co jsi chtel demostrovat tvym obratem (snad to ze jsem "zakony dodrzujici trubka"? nevim, prijde mi to porad jako osonbni utok.) ale muj obrat podle me jasne ukazal ze vase paradigna "mam vlastni rozum" muze byt nebezpecne. Je na kazdem aby se rozhodl jestli bude vedome porusovat pravidla nicmene musi byt pripraven nest pripadne nasledky.

Podotykam ze v zadnem pripade nechci diskutovat o (ne)pouzivanim MG. O to mi nejde, at se s tim kazdy vyporada po svem. Jde mi o to aby jakakoli diskuze zde byla vecna a slusna.

Poprosil jsem a znovu tak cinim aby jsi my vysvetlil proc je muj dotaz(konkretne ten uplne na zacatku) hloupy.

Muzu se zeptat jakaze "vyzadovana skutecnost" je opravnena?
Adam09:49:40 02.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
S tvým komentářem o morálce části zdejších diskutéru nemohu jinak než souhlasit. Tak strašně málo porozumnění, snahy o toleranci atd. lidí, kteří mají jiný názor, vyznávají jiné hodnoty a nedej bože, pokud se v naší společnosti ještě chtějí pokoušet dodržovat jakákoliv pravidla (jakákoliv - silné slovo, jen ta pravidla o kterých se oni subjektivně rozhodnout, že jsou špatná) je málokdy a málokde k vidění.. Tahle diskuze je výborná ukázka toho, jak je zcela nenásilný dotaz odměněn spoustou urážek. Doufám, že to tak je jen u Bídů (pro mě tedy stejně anonymní člověk jako Adam) a spol a že jinak ve společnosti je to jev spíše minoritní.
xz18:51:41 01.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Marnost nad marnost a nic než marnost. Ale kluci, na blby dotaz blba zaplata....chybi vam snad inteligence , nadhled nebo humor? Ostatne ja se slusne ptal Adama, na ktery vrchol vylezl a taky neslusne neodpovedel, naopak mi jemu ano..howgh.
Martas.20:12:40 01.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Nevim proc bych mel odpovidat na ironicky("Tak to jsi hrdina...") a za slovo chytajici("kdyz Hore zdar, jaky jsi tam dal vrchol prosimtebe") komentar. Nebo se s pochopenim "hore se v Labaku nedoleza tak jakepak horezdar?" mylim? To jsi chtel seznam cest/vezi/masivu co jsem vylezl?
Adam20:25:26 01.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Radeji bych nepolemizoval komu chybi inteligence, nadhled a humor ;). Ma zkusenost (samozrejme ryze subjektivni) je, ze tyhle veci chybi nejvice tem, kteri se tim zacnou v diskuzich ohanet. Navic, to muze vyznit jako urazka. Coz sis jiste uvedomil.

Ted ruku na srdce. Tu otazku na jaky vrchol Adam vylezl, jsi urcite kladl s nejakym cilem, ne? Pokud ano, tak k cemu to pomuze k zodpovezeni Adamava dotazu? Pokud ne, tak jakypak byl ten cil? Urcite te to jen zajimalo, ze? ;)

Individuu pod oznacenim "Bida" usetrim cas, ano jsem .... (dopln slovo dle libosti) anonym, tak se reakci na muj prispevek ani neobtezuj ;).
21:03:18 01.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Martas, humor??? to nemyslíš vážně. Pročetl sem si to jako nezaujatý a to co tady valná vetšina z vás předvedla nemá s humorem nic společnýho. Jsou to prachsprotstý útoky a zesměšňování někoho kdo se slušně na něco zeptal. Pořád se tu oháníš vlastním názorem. Nenapadlo tě třeba, že se člověk může ptát a snažit se dohledat nějaké informace (o tohle podle mě Adamovi šlo, opravdu mi ten dotaz nepřišel jako další pokus o flame), aby si na jejich základě mohl udělat vlastní názor...
Fakt nevím z čeho pramení ta potřeba některých diskutérů na Lezci, udělat za každou cenu z někoho blbce.
Ohánět se tady ohranou písničkou o anonymech mi přijde víc než úsměvný...slušně odpovědět můžu i anonynomovi pokud on diskutuje slušně.
Tom Vidlak10:08:49 02.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Další anonymní kazatel a ke všemu ještě línej :-D
Bída20:15:06 01.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Proč si proboha ventiluješ svoje osobní frustrace tu v diskuzích?
20:40:59 01.10.2013
odpovědět 
        Re: Labak levy breh a magnesium
:-D a to se mě ptá kdo? Napiš mi mail, odpovím. Nebo pojď na pivo, na rozdíl od mnoha přispěvatelů sem nepíši nic, co bych neřekl dotyčnému do očí. Není problém na mě sehnat číslo. Můžeme pak třeba kecat na téma psychologie a jiné společenské vědy.
Bída21:45:13 01.10.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
Tak trošku mi Chudobo připomínáš dítě ze školy, které nemuselo "po o"... Pokračuje to: „Heč, já nemusím tohle nebo támhleto, protože nemusím nic, co nechci“. Od „nemusím se učit“, přes „nemusím poslouchat, nemusím se řídit pravidly a zákony“ až po: „Heč, já se bát nemusím, já si zaplatím právníka a ten mě z toho dostane“. http://tinyurl.com/nmp8nns
Wolf13:45:34 03.10.2013
odpovědět 
    Chudoba nemusel "po o" :-D
No a co z něj vyrostlo :-)
13:47:15 03.10.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
píšou v diskuzi pod tim linkem: typický příklad demagogie typu slippery slope neboli šikmá plocha.

Jedlík ze Švejka si to trochu zjednodušuje :-)
Papouš15:36:54 03.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě někdo vysvětlit, co je 'po o'? Asi jsem to fakt nemusel, když nevím, co to je.
Bída22:39:42 03.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
"Po o" znamená po obědě a používá se to při určení času, kdy si rodič přijde svou ratolest vyzvednout ze školky. Chlubí se obvykle děti, které mohou, nikoliv nemusí jít po o. Ve výše diskutovaném přirovnání je to tedy poněkud křečovitě naruby (aniž bych se tím chtěl v rámci tohodle ukrutnýho vlákna nějak vymezovat).
honza06:47:58 04.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Oproti základce cítím jistý posun, tam se oslovovalo v 1. pádu:'Chudoba, jdi do p...' Nemohl by mě někdo vysvětlit, co je 'po o'? Asi jsem to fakt nemusel, když nevím, co to je.
Bída22:42:36 03.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium
Když jsi tak hustej na anonymy, proč už nejsi dávno na Lezci registrovanej?
Bída je totiž všude, nejen na Lezci... A Ty jsi přece jedinečný a všemu rozumíš, nesere Tě to, že jsi tak všeobecně anonymní?
23:24:49 03.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
no ale ten kdo leze tak ho vetsinou zna.. :)
10:30:27 04.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium
Přece se nebudu kvůli každé píčovině, co tady vybleju, pořád přihlašovat.
Bídu11:01:12 04.10.2013
odpovědět 
  Re: Labak levy breh a magnesium
Taky se mi tady některé reakce na celkem normální dotaz zdají trochu přitažený za vlasy.
Možná potíž s nadřazeností insiderů, co už mají u Kosti málem rezervovanou lavici :)
A na levým je samozřejmě pár hodně pěkných vrcholů, na který stojí za to vylízt a zapsat se tam do knížky. Aspoň někomu.
Hore zdar!
 P.20:47:45 01.10.2013
odpovědět 
   Re: Labak levy breh a magnesium
Sic nejsem Adam, ale diky za normalni reakci!
21:05:06 01.10.2013
odpovědět 
    Re: Labak levy breh a magnesium
zítra po obědě u řeky kurz mágování a čárkování chytů, též možno stupů.. very užitečné skills pro každého :)
le big zloba mac21:52:46 01.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
tak to je jasny, vic carek vic adidas!
laco22:05:15 01.10.2013
odpovědět 
     Re: Labak levy breh a magnesium
Nepřijedu. Jsem frustrován. Nejsem skutečný a tak nemohu opustit virtuální svět, jediné místo, kde jsi připadám jako übermensch. Kurva, umět tak latinsky.
Bída22:08:35 01.10.2013
odpovědět 
      Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.
Tady uz se asi neshodne nikdo s nikym, nastesti je tu par chytrejch nepodepsanejch a jeden cistej/ze by svatej dokonce?/ P., co davaji lidstvu nadeji, tak jako kdysi feratista Rosta a pozdeji pak cyklista Jarda. Jenze ja stejne radeji volim Karla, Jirku a Petra. Jenze ti to zas nectou....Kruh se zamotava, uz si nerozumime tak jako driv... Jeste stesti, ze mam jistotu, ze na Levym si ten pytlik vzdycky mohu vzit ((- ::
Martas.08:17:29 02.10.2013
odpovědět 
       Re: Labak levy breh a magnesium....a kruh se zamotava.
Redakce už neoceňuje lanem nejlepší článek, ale nejkokotštější post v diskusi? Nebo proč tohle celý vlákno? (Nevyhrál jsem právě lano?)
honza08:54:45 02.10.2013
odpovědět 
        Největší kokoti v diskuzi
Jakožto nezaujatý pozorovatel jsem si přečetl celou diskuzi a musím konstatovat, že jako největší imbecilové mi připadají: na jedné straně tábora zarytý antimaglajzista, který dodržuje všechny pravidla - Belial (známý i z jiných diskuzí jako kokot). A na druhé straně maglajzista a chytrák co má na všechno vlastní názor a běda jestli někdo svůj vlastní nemá, nebo si ho chce nejdříve vytvořit - Bída. Nutno dodat, že ani jednoho neznám osobně, tudíž je nechci hodnotit a shazovat, hodnotím jen jejich projevy v diskuzi. Čili jinými slovy: zde se chováte jako naprostí čuráci, jací jste skutečně nevím.
P.S. Bída u mě touhle diskuzí klesl, jinde mi jeho projevy přišly rozumné. O tom, že Belial se chová jak chuj jsem věděl už dávno.
Největší anonym ze všech08:08:10 04.10.2013
odpovědět 
         Re: Největší kokoti v diskuzi
Přidávám palec (resp. čuráka) nahoru.
09:45:26 04.10.2013
odpovědět 
          Re: Největší kokoti v diskuzi
sami ste kokoti... :) proto to pisete vo jinejch. a kdyby tady na serveru byla vase fotka tak ta to urco jen potvrdi.. :)
Bida vypada jak kokot s tim fakacem a hlavou jak vylestenej zalud tjn. ale jinak myslim ze malo sukate
http://www.lezec.cz /clanky.php?key=10978
10:38:12 04.10.2013
odpovědět 
           Re: Největší kokoti v diskuzi
Všem mým "fanouškům": Dne 12.10. je Hannah boulder party na Americké ul. v Plzni. Jelikož to mám před domem, zvu vás na kafe a můžeme debatovat třeba ještě celou noc v RnW, ale myslím, že to nebude třeba. Po asi 3 větách zjistíte, že se můžeme bavit o něčem mnohem zábavnějším. Tak max. 10 lidí může přespat s vlastním spacákem.
Bída11:36:31 04.10.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi