LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
22.Adamovska 10390
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
Bouldry:
22.Majdloch 9950
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
Hory:
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688
22.Bernard 2632

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230842 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Max váha lezce?22.10.2013
Zdar,
selským rozumem, lezec by měl vážit tolik, aby se utáhl v závislosti na technice a terénu kterej leze, ale je vlastně nějaká váha, u který už se lezení ze zdravotních důvodů řekněme nedoporučuje? taham skoro metrák a nějak mě z toho bolej prs
 Re: Max váha lezce?22.10.2013
Ono jde spíš o poměr síla/váha...
Nejdůležitější je (v sestupném pořadí) - technika, síla v p
  Re: Max váha lezce?22.10.2013
Tak síla v prstech a vytrvalost hodně souvisí s tělesnou hmotností. Limit neexistuje. Jen čím větší
  Re: Max váha lezce?22.10.2013
Je to stejné jako s jinými sporty. Běhat taky může skoro každý, ale čím víc váží, tím víc trpí kloub
   Re: Max váha lezce?22.10.2013
Nějaký ty tuky navíc mám, o tom žádná, ale obávám se že co shodim, to zas tak způlky naberu zpátky n
  Re: Max váha lezce?22.10.2013
mám 187. ne že bych na to byl s fyzičkou dobře, ale ramena ruce i předloktí docela zvládaj. jen prst
   Re: Max váha lezce?22.10.2013
Jde o to, jestli je těch 95kg aktivní hmoty a nebo sádla (teď mluvím obecně - v žádném případě se Tě
    Re: Max váha lezce?22.10.2013
asi to bude chtít komplet generálku, něco shodit a místo zbytku nepoužitelnýho sádla tam dotlačit ně
     Re: Max váha lezce?22.10.2013
běžky
      Re: Max váha lezce?22.10.2013
Běžky jsou na fyzičku a udržení váhy sport číslo jedna. 30 až 50 km a nějakej ten kilák převýšení za
     Re: Max váha lezce?22.10.2013
Ty bys měl shodit aspoň 15 kg. Při 187 cm je 80 kg už celkem dost. Začni se zdravě stravovat a začni
      Re: Max váha lezce?22.10.2013
Promiň, ale při 187cm je 80kg taková spodní hranice bych řekl (záleží pochopitelně na somatotypu) a
       Re: Max váha lezce?22.10.2013
80kg spodní hranice pro lezce? Na to jsi přišel jak? Já mám 183cm a vážím 68kg, tuto váhu si udržuji
       Re: Max váha lezce?23.10.2013
kámoš, bývalý hokejista, má cca 185 a 80+ váhu. Takže ať to bereš z jakéhokoli konce, tahá nejméně d
      Re: Max váha lezce?22.10.2013
to nevidim úplně reálně, mám somatotyp řekněme hokejisty. Už teď jsem vysadil jakýkoli chem. cukry,
       Re: Max váha lezce?23.10.2013
Pokud se nechceš hrnout do převisů, pak je tvůj cíl imho reálnej, aniž bys musel nějak brutálně hubn
 Re: Max váha lezce?22.10.2013
Mě to celé přijde špatně. Nemůžete srovnávat a dávat do poměru sílu a váhu. Bez ohledu na sílu lezce
  Re: Max váha lezce?22.10.2013
To co píšeš by platilo pouze v případě, pokud by všichni měli stejně velké prsty, klouby, šlachy atd
   Re: Max váha lezce?22.10.2013
Ale ono to obecně platí i tak, protože právě ty individuální odlišnosti nejsi schopen tady porovnat
    Re: Max váha lezce? - Bídovi22.10.2013
no, v těžkejch cestách je klíčová definovaná plocha malejch stupů a chytů, bez ohledu na velikost kl
     Re: Max váha lezce? - Bídovi22.10.2013
Ach jo, ta fyzika... Lidi, když už nejste technicky zaměření, tak tu alespoň nepište podobné rozbo
      Re: Max váha lezce? - Bídovi22.10.2013
Právě, rozdíl několika mm v délce článků prstů může hrát velkou roli. Nemluvě o tom, že i když má ch
       Re: Max váha lezce? - Bídovi22.10.2013
To už je lepší :-) Ale jinak si stejně myslím, že to nelezení šestek není otázka těla, ale hlavy :-)
 Re: Max váha lezce?22.10.2013
Jestli chceš lízt šestky a občas trochu polízt venku, tak ani nepotřebuješ nic dělat s váhou. Šestky
  Re: Max váha lezce?22.10.2013
Tak to je dobrý info k tématu, díky za něj. Samozřejmě už ty šestky lezu (notabene když někdo přepál
   Re: Max váha lezce?22.10.2013
jinak s těm šlachama-kloubama to potvrzuju, mám problém s tím, že se mi v malejch chytech "seka
    Re: Max váha lezce?22.10.2013
nemůžu je ohnout jsem myslel samozřejmě;)
     Re: Max váha lezce?22.10.2013
92,5 kg
   Re: Max váha lezce?22.10.2013
Šťavit se v šestkách skutečně nemá moc smysl, je rozdíl s bídou přelézt šestku s dvouma odsedama opr
    Re: Max váha lezce?22.10.2013
btw: radí ti člověk co leze šestým rokem a jen tak náhodou je na centiment přesně stejně vysokej..je
     Re: Max váha lezce?22.10.2013
hm, koukám, že po sobě nečtu.
centiment = centimetr :-)
    Re: Max váha lezce?23.10.2013
Supr info, dává mi smysl a založim to někam do deníčku :X

člověk je samozřejmě natěše
 Re: Max váha lezce?22.10.2013
Zdar, je docela sranda tu číst,jak je třeba 80kg moc :) Neříkám že né, když jsem měl okolo 80 lezlo
  Lez nebo žer!23.10.2013
Uplny sandokanuv nesmysl. Mozna ma 22 let....zakladem lezeni je vaha a sila! Tzn. vazit hooodne malo
   Re: Lez nebo žer!23.10.2013
Já jen říkám, že to jde :D a je mi 27, tedy pořád to ještě jde,uvidíme za 10 let no :) Já osobně tu
    Re: Lez nebo žer!24.10.2013
Sandokane meleš hovna. S takovým milanem při tvé výšce bys v 30 metrové 7a ani neudýchal. Možná před
     Re: Lez nebo žer!24.10.2013
      Re: Lez nebo žer!24.10.2013
Sandokane tak si to ale ujasni. Nahoře píšeš, že máš 90 kg. Přitom jinde máš 80 kg. Skutečně lezeš p
       Re: Lez nebo žer!24.10.2013
80kg jsem měl naposledy skoro dva roky zpět. Nyní se pohybuji u pro mě magické 90ky :) Dnes např.: r
        Re: Lez nebo žer!24.10.2013
pro inspiraci...:) climbingbeta.blogspot.cz/
         Re: Lez nebo žer!25.10.2013
Sandokane, a jak se Ti s tou váhou závodí?
          Re: Lez nebo žer!25.10.2013
zavody ale nemusi byt jen o vaze ze...
        Re: Lez nebo žer!25.10.2013
tam to pude i pres zimu. Pridal bych se do klubu nespechajicich tucnaku :)
     Re: Lez nebo žer!24.10.2013
Hele ušáku jeden,
Sandokan je pan lezec, co Ti přeblafne cestu za 8b a ultravytrvalostní 30m
      Re: Lez nebo žer!25.10.2013
Hele a co Sandokan vylezl vytrvalostního za 8b? Třeba něco v olianě nebo tak podobně :D Vždyť to 8b
   Re: Lez nebo žer!23.10.2013
tak ono záleží, já osmičky fakt drtit zřejmě nebudu a mám pocit, že každý tělo je do jistý míry jedi
  Re: Max váha lezce?23.10.2013
dej mi ještě 5let a nějakej clubbing založíme. ALe minimální váhu člena bych stanovil na 90,ať to má
   Re: Max váha lezce?23.10.2013
píšete tady o lezení šestek, o jaké klase mluvíte, VI UIAA asi problém není, 6a-6c už jsou ale přeci
    Re: Max váha lezce?23.10.2013
Mluvíme tu Welzenbachovi ;).
     Re: Max váha lezce?24.10.2013
6b i 6c se u nás, samozřejmě exkluzivně, dá vylézt s naprosto nulovou silou. Stačí jen technika :)
      Re: Max váha lezce?24.10.2013
Leda že by jsi byl opravdu komár Komáre.
      Re: Max váha lezce?24.10.2013
bych te chtel videt jak lezes 7 nebo 8- bez sily hahaha :-D
       Re: Max váha lezce?24.10.2013
       Re: Max váha lezce?24.10.2013
já v tom problém nevidím...jsem taky slabý jak blecha a občas se mi zadaří technicky vylézt 8-
        Re: Max váha lezce?24.10.2013
Ahoj,
pokud chcete ( pochopil jsem ze je tu vicero tazatelu) zhubnout a spevnit telo- nejen n
         Re: Max váha lezce?25.10.2013
Svetsit silu a taky vitrvalost je dobry.. moct bich to ale neprehanel. a otaska je fakt jeztli na to
        Re: Max váha lezce?24.10.2013
Musis mit hlavu uplne zmatenou.Trenuji mraky lidi a vim jak asi premyslis,kdyz vidis ty hubenoury ko
      Re: Max váha lezce?24.10.2013
ok beru zpet je pravda ze nejake vylozene rajbaskove cesty lze vylezt hlavne technikou, to ale podle
       Re: Max váha lezce?25.10.2013
Tak to ti musím oponovat. Na cesty v obtížnosti 7 nemusím v podstatě trénovat a lezu je dlouhodobě (
        Re: Max váha lezce?25.10.2013
Není důvod ti to nevěřit, ale podstatný je právě to, že už lezeš nějakých 15 let. Nebo jsi to takhle
 Re: Max váha lezce?25.10.2013
Prsty na rukou mám naštěstí silný a taky už si zvykaj. navíc jsem pochopil, že lezu málo nohama, tak
  Re: Max váha lezce?25.10.2013
Pokud máš pocit, že nějak extra namáháš prsty na nohou, pak zauvažuj nad tim, jestli nemáš příliš ve

 ubytko mezi Skalákem a Sněžkou22.10.2013
Zdar,
máte někdo tip na levné ubytování pro dva dospělé a tři děti někde kolem Skaláku? Další den se chystáme na Sněžku, takže klidně něco "mezi". Jedná se mi o tento prodloužený víkend. Náročný nejsme, ale kdyby byla v dosahu chůvy hospo
 Re: ubytko mezi Skalákem a Sněžkou24.10.2013
Zkus třeba Semily nebo třeba Jilemnici.. Je to kousek na obě strany ;)

 zkusenost s kolagenem GUNA21.10.2013
Mate nekdo zkusenost s lecbou (chronickeho) zanetu prstu pomoci kolagenu GUNA?

 mallorca19.10.2013
cesta na mallorcu autem ? máte někdo zkušenost?
 Re: mallorca19.10.2013
776089310
 Re: mallorca20.10.2013
Jo, opruz. Nikdy víc. Nyní: Ryanair za 1500,- + 40EUR auto na den.
  Re: mallorca22.10.2013
my za půkčení auta platili méně, cca 20-25 euro za den.
   Re: mallorca23.10.2013
Záleží na sezóně. My tam jezdíme přelom květen/červen. V hl. sezónu stojí i 65E.
    Re: mallorca23.10.2013
A kde jste si půjčovali auto na letišti? my až v Palmě a co jsme se ptali tak říkali, že takové ceny
     Re: mallorca24.10.2013
já před 3 lety zamlouval auto primo na letišti. seat Toledo za 110 E na týden.
Tuším rentcar

 foto dne - hahaha..18.10.2013
sem nevěděl, že lezu po madlech, už mam pivní cejchu a kouty až za krk..:)
 Re: foto dne - hahaha..18.10.2013
Jsi ještě nečetl příspěvek od BolderBoye na FB? :-D
  Re: foto dne - hahaha..18.10.2013
sem to hledal u olivy:(
jedem na pivo, ne.. kdo by neznal " buranosaurus OOF " :)
 Re: foto dne - hahaha..19.10.2013
Holt změna je život.

 Droni na Matterhornu18.10.2013
Dnes se objevil zajímavý článek o nevšední akci - firma, zabývající se výrobou Dronů (bezpilotní letoun), si vyzkoušela jejich schopnosti na projektu zmapování Matterhornu. Více viz
 Re: Droni na Matterhornu18.10.2013
v odkazu je jedna mezera za otazníkem
  Re: Droni na Matterhornu18.10.2013
hezky!
  Re: Droni na Matterhornu18.10.2013
Fakt dobry.

Pro CIA nebo US Army asi bezna vec, ale pro nas smrtelniky docela mazec.
   Re: Droni na Matterhornu18.10.2013
Nemusíme chodit až do USA, i v ČR se bežně využívají UAV (bezpilotní letouny). Využívá je např. spol

 foto dne18.10.2013
Tipuju tučnosilnoprstýho Oliváče v Talk is cheap v Myší díře. Jen ten Ala nějak z fotky vypadnul:(

 Lezecká inteligence17.10.2013
zdarec, sháním nějakou studijní literaturu na téma pohybový inteligence lezců, zda se dá nejen okoukat a získat praxí, ale i něco si o ní dopředu přečíst a inspirovat se. Je něco takovýho? Díky
 Re: Lezecká inteligence17.10.2013
Něco je v Tefelnerovi a dost toho bylo v starých Jamesácích, zkus jejich e-archiv. Zajímavý byl třeb

 Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Lidi, chcete tady články nebo ne?
Když tady 3 dny neni novej tak kdu kdo na diskusi brblá, že se tady .... děje...
Když se tady objeví článek, třeba o trekování v Nepálu tak je to zase málo lezecký a nepatří to sem, podobně jako o tom, že ty
 Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Tak si predstav, chodime tu fakt i pro clanky, pro informace a taky podivat se na diskuze. Mne osobn
  Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Ale jo, oboje je dobry .. Jak rikas..Hlavne ze neco je.
  Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Aspoň nějaká úderná reakce :D

Mě jen naštvalo když vidim jak všichni brblaji že tady
 Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Mně osobně chybí články typu:

  Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Ahoj, já jsem pro každý článek. Ale co mě štve jak každý naváží do druhého. Někdo napíše slušný dota
   Re: Chcete na lezci články nebo ne?18.10.2013
Tak ty si vazne myslis, ze kdyz neco udelas / polezes nahy se spruzenou riti treba / nebo neco napis
    Re: Chcete na lezci články nebo ne?18.10.2013
Možná by nebylo špatný si znovu přečíst to co Michal psal a co mu vadí...
 Re: Chcete na lezci články nebo ne?17.10.2013
Těch pár komentářů stěžujících se na obsah příspěvků bych nebral moc vážně. Lezení je široký pojem.

 lyžařské začátky16.10.2013
Zdar, mám nějaký didaktický otázky - synovi jsou čtyři a má ambice postavit se na lyže. Chtěl bych, aby se na nich vyblbnul, aby je neměl spojený jenom se suchopárným drilem přívratu. Takže:

- máte zkušenost s tažením za běžkama na gumicuku
 Re: lyžařské začátky16.10.2013
Když mi byly 4,měla jsem srandovní lyže s medvídkem a řemínkama na normální boty a úplně mi to stači
  Re: lyžařské začátky16.10.2013
naprosto souhlasím, je sice moderní dělat ze všeho vědu, ale tak proč to dělat složitě, když to jde
  Re: lyžařské začátky17.10.2013
Srandovní lyže s medvídkem a řemínkama bez hran jsou na hovno a je imho to nejlepší způsob, jak dítě
   Re: lyžařské začátky17.10.2013
Me na ne tatka primontoval zelezny hrany :) Jinak je fakt, ze bez tech hran to je k nicemu....
   Re: lyžařské začátky17.10.2013
no,na mě to moc nezabralo:-)

ale vážně - pochopila jsem z toho,že se dítko teprve na
    Re: lyžařské začátky17.10.2013
Na mě to taky nezabralo, ale vzpomínám si, jak mě to sralo.
 Re: lyžařské začátky - jak to bylo u nás16.10.2013
Zdar, mám nějaký didaktický otázky - synovi jsou čtyři a má ambice postavit se na lyže. Chtěl bych,
  Re: lyžařské začátky - jak to bylo u nás17.10.2013
čau! z mého pohledu... souhlasím, že běžky blbost, je to pro děti příliš nestabilní.

  Re: lyžařské začátky - jak to bylo u nás17.10.2013
Tady jsem našel nějaké fotky s malými dětmi.

Třídenní přechod Krkonoše v květnu (5 l
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
Ahoj, malou jsme tahali na gumicuku jakmile začala jezdit na sjezdovkách. Od 3 let. Ona sjezdovky,
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
Základem je motivace. Nesmíš ji do lyžování nutit. To děcko musí chtít doopravdy jezdit a ne si zrov
  Re: lyžařské začátky17.10.2013
Gumicuk vůbec není na prd, nedám na něj dopustit, dítě, které jede na sjezdovkách můžu za sebou vézt
   Re: lyžařské začátky17.10.2013
Jinak jsme vděční mateřské školce, která každý rok pořádá týdenní lyžařský kurz (sjezdové lyžování),
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
Pokud se na to podíváme odborně, tak ve 4 letech je vše co jsi napsal nejlepší cesta k psychickému b
  Re: lyžařské začátky18.10.2013
Nejsem (doufám) magor. To s tou vnější nohou nevysvětlíš ani některejm dospělejm. Syn už na lyžích s
   Re: lyžařské začátky18.10.2013
Divil by ses kolik takových magorů je. Minule jsem se byl podívat na nějaký okresní přebor mladších
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
ahoj,
ve 4 letech běžky ne,ani skialpy. boty s medvidkem a lyže se řemínky taky ne,hrozně nes
  Re: lyžařské začátky17.10.2013
Nas kluk pres vsechno predvadeni na sjezdovce odmital jako uplne malej mit lyzovani predevsim spojen
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
Ahoj!
Nejlepší je, když se naučí nejprve na sjezdovkách a pokud možno nejlépe v lyžařské škol
 Re: lyžařské začátky17.10.2013
jestli umis diteti vysvetlit jak na to, tak lyzarska skola neni potreba.

ja zacinal v
  Re: lyžařské začátky17.10.2013
A ja jsem zase pro bezky.
Dcera s nama jezdila ve voziku za kolo(v zime jsem upravil na lyze)
 Re: lyžařské začátky18.10.2013
Já bych čtyřleťákovi pořídila pořádné sjezdovky (klidně jeté, nebo půjčené) a vzala ho na nějakou ho
  Re: lyžařské začátky18.10.2013
Když jsme dceru ve 2-3 letech začali stavět lyže-kluzky-bačkoráky, tak jí to moc nešlo. Ve 4 letech
  Re: lyžařské začátky18.10.2013
Když jsme dceru ve 2-3 letech začali stavět lyže-kluzky-bačkoráky, tak jí to moc nešlo. Ve 4 letech
 Re: lyžařské začátky18.10.2013
Zijice ve Skandinavii,zda se mi fokus na sjezdovani na sjezdovce a skialpy pro deti zcela zbytecny.
  Re: lyžařské začátky18.10.2013
K přechodu běžky-sjezdovky:
Všichni kamarádi, kteří se nejdříve naučili na sjezdovkách a pozd
   Re: lyžařské začátky18.10.2013
Skol,
zajímavá diskuse. Taky už jsem na to myslel, starší kluk měl dva roky a přemejšlim jak
    Re: lyžařské začátky18.10.2013
Musím se opakovat, gumicuk zahazovat nebudu. Nedám na něj dopustit. Dítě, které jede na sjezdovkách
     Re: lyžařské začátky21.10.2013
Cuk do kopce asi ok, pokud to dítě baví. Cuk z kopce (kvůli kontrole a brždění) je špatnej, o tom se
   Re: lyžařské začátky18.10.2013
Já mám teda zkušenosti přesně opačné, pohyb na běžkách vás naučí rovnováze a citu pro lyže mnohem ví
 Re: lyžařské začátky19.10.2013
Ahoj,
doufám že už není diskuze moc v útrobách času...
ale když píšete o různých popru
  Re: lyžařské začátky20.10.2013
Začátky ve 3 letech na sjezdovce s vlekem pro děti, takové to hrubé lano, jedna sezóna. Jako učitel
  Re: lyžařské začátky20.10.2013
Rovnéé lyže néééééé! Ty je fakt už minulost. Tak se jenom naučí plužit, ale v době carvingového vykr
   Re: lyžařské začátky21.10.2013
Mám 3 letýho a 15 měsíčního syna. Jsem učitel lyžování s určitou profesionální praxí v učení malých
    Re: lyžařské začátky21.10.2013
Kupte dětem pořádné boty na běžky s plastovým kotníkem a mají to i na sjezdování. Když se navíc nauč
    Re: lyžařské začátky21.10.2013
Už je to pár let, ale slušné běžky + boty (hůlky jsme měli vlastní) pro děti cca 8-10 let jsme si p
     Re: lyžařské začátky21.10.2013
Ha, zajímavé téma. Taky jsem se učil na kandahárech s koženejma botama a co se pamatuju, dalo se na
      Re: lyžařské začátky22.10.2013
Něco takového (vázání na pohorky) dělá Hagan. Doporučuje to ale max. na lyže dlouhé 1,20 m, aby sis
      Re: lyžařské začátky23.10.2013
kožené telemarkové boty prodával Warmpeace na Jiřáku. Asi by to byli ochotni i dovézt. Přes net to s
 Re: lyžařské začátky21.10.2013
Ahoj, docela dost jsem toho dříve odučil a jsem autorem jednoho dítěte - tedy snad kompetentní k odp
  Re: lyžařské začátky21.10.2013
Jestli dítě nevykrojí oblouk kvůli příliš tvrdé lyži, je chyba ve výběru lyží :-)
   Re: lyžařské začátky22.10.2013
Když já nevím, já si fakt myslím, že metrová lyže ten oblouk fakt vykrojit ani nemůže...
    Re: lyžařské začátky23.10.2013
Proč by nemohla? Snowblady mají běžně nějakých osm metrů radius.
 Re: lyžařské začátky22.10.2013
Když mi byly 3 tatka měl začal učit lyžovat. Měl jsem zmíněné lyže s medvídkem a kožené boty na řemí
  Re: lyžařské začátky23.10.2013
Do kamene testat.Stejne jsem to řešil se třemi dětmi a bez problému.

1   ...   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne
Tipuju tučnosilnoprstýho Oliváče v Talk is cheap v Myší díře. Jen ten Ala nějak z fotky vypadnul:(
knedl08:53:35 18.10.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi