Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English bezpečnost 29.10.2013 Ahoj, dělaly se už testy, jestli leptá, či jinak narušuje lano dvousložková chemická malta, kterou se lepí? Případně je nějaký rozdíl ve vlivu na lano u tohoto lepidla pokud obsahuje/neobsahuje styren? Mám na mysli pochopitelně čerstvou zrovna smísenou.
  Re: bezpečnost 29.10.2013 Zajímavá otázka, kterou jsem už řešil s Vladimírem Těšitelem. Kdo se ptá?
    Re: bezpečnost 29.10.2013 Věcně je asi fuk, kdo se ptá, ale taky mne sere, když se lidi nejsou s to podepsat. Ty testy by to m
      Re: bezpečnost 30.10.2013 jsou tam dve slozky, kdyz to tvrdne, tak se to hodne zahreje. Takze nejaka celkem prudka reakce prob
      Re: bezpečnost 30.10.2013 A co by se mělo dělat za testy? Jak to chcete měřit? Snad zdravým rozumem. Obecně je známo, že chemi
        Re: bezpečnost 30.10.2013 No měřil bych to taky zdravým rozumem, když už se ptáš :) - zasvinit maltou a pod mikroskop a na trh
          Re: bezpečnost 30.10.2013 Ještě jedna možnost, najít nejbližšího bezpečáka na výškové práce, školitele s razítkem, někoho kdo
            Re: bezpečnost 30.10.2013 ještě záleží co je to za sajrajt - není sajrajt jako sajrajt, vinylester, polyester, epoxid, metakry
              Re: bezpečnost 30.10.2013 Ozvi se mi na mejla, já Ti ji trhnu a budeš vědět. Akorát přijdeš o smyčku :)
Nebo pošli mate
  Re: Foto dne Zupanovice. 29.10.2013 Jojo. Radost pohledět a kdyby jenom jedna, druhá je jako přes kopírák. Viz FOTKY.
    Re: Foto dne Zupanovice. 29.10.2013 Ty vole! No joooo. Uz mi to doslo....musi se cist i ty popisky!
      Re: Foto dne Zupanovice. 29.10.2013 Myslis, nazvy cest jo?? :-)
Petrohrad boulder 28.10.2013 Čau, o víkendu se chystam na bouldery v okolí Petrohradu. Byl jsem tam zatim jen jednou a potřeboval bych poradit nějakou pěknou lokaci na bouldery v rozmezí 5a - 6c. Zatim jsem byl jen v oblasti Hřbitovní kameny a tam mi to nějak nenatchlo. Poradil by mi
  Re: Petrohrad boulder 30.10.2013 petac jsou vetsinou zarostly nelezeny kvaky, nejlip bude kdyz dojdes do josemitu nebo na podzimni.
  Re: Petrohrad boulder 30.10.2013 Nebo Brána, tam bylo padání relativně nedávno.
Krkavčí skála 26.10.2013 Ahoj Krasaři, mohli byste mi někdo říct, jaká je kvalita jištění na Krkavčí skále v porovnání třeba se Sloupem nebo Rudicemi? Díky, Jeňa
  Re: Krkavčí skála 27.10.2013 Jsou zde mnohem delsi cesty (az dvoudelkove) a lezeni ma celkove horsky charakter. Cesty jsou vsak d
  Re: Krkavčí skála 27.10.2013 kvalita jistění je stejná jako rudice sloup = dobrá
    Re: Krkavčí skála 27.10.2013 Paráda, díky za odpovědi.
šutry-obtížnost 26.10.2013 Zdar, tak jako existujou stupnice obtížnosti lezení, existuje třeba i stupnice obtížnosti šutrů? Resp. je třeba nějaký doporučení jakej šutr by si měl vybrat začátečník (podle pevnosti, zrnitosti nebo tvrdosti?) a jaký šutry lezou hlavně "bušiči"
  Re: šutry-obtížnost 26.10.2013 Každej zkušenej lezec má svůj oblíbenej (a nebo i naopak neoblíbenej) matroš, ale na obtížnost to ne
    Re: šutry-obtížnost 26.10.2013 Jo. Ptám se konkrétně proto, že mám kousek od Ádru barák tak jsem si tam chtěl na jaře něco vylízt,
      Re: šutry-obtížnost 26.10.2013 na čem dalším jsi ještě lezl?
        Re: šutry-obtížnost 27.10.2013 na buližníku bez lana.R
          Re: šutry-obtížnost 27.10.2013 Není písek jako písek. Řekl bych, že moravské pískovce budou pro začátečníka, počítaje lezení na prv
          Re: šutry-obtížnost 27.10.2013 Skoro to na mě působí, jako by si z nás někdo střílel. Fakt ti doporučuju najít dobrýho gurua. Nemys
            Re: šutry-obtížnost 27.10.2013 Fajn, to jsem chtěl vědět. škoda času objíždět půl republiky a hledat matroš kterej mi nejlíp sedne.
              Re: šutry-obtížnost 28.10.2013 to zmíněné nové město nad metují můžu do záčátků opravdu také doporučit, super na seznámění se skálo
Vybaveni do nakladu 26.10.2013 Ahoj,
budu si teď kupovat více lezeckého vybavení, je tu někdo, kdo si může odečíst DPH na tyhle věci, řekněme 5% pro něj (jsem chudý studentík :)) Díky.
  Re: Vybaveni do nakladu 27.10.2013 Určitě se domluvíme.
    Re: Vybaveni do nakladu 28.10.2013 Psal jsem email, je správnej?
      Re: Vybaveni do nakladu 30.10.2013 Ale to sem nepsal já, ale nějakej magor z podkrkonoší, co se sanží zneužívat můj nick.
Pruvodce na vltavskou zulu 25.10.2013 Ahoj, nebylo by nejake info o pripravovanem pruvodci na vltavskou zulu? Kdy asi bude k mani? Tesim, tesim, ... :)
  Re: Pruvodce na vltavskou zulu 25.10.2013 Jste taky tak zvedavi, za kolik bude Lida?
  Re: Pruvodce na vltavskou zulu 28.10.2013 Průvodce na Vltavskou žulu už dokončuji.
....Popravdě dokončuji ho již několikátým rokem. Mě
Chorvatsko - Vranjska Draga 24.10.2013 Ahoj,
nebyl jste někdo lézt v oblasti Vranjska Draga na Istrii v Chorvatsku? Jak je to tam zajištěný? Klasa sedí +- nebo se mám připravit, že polezu o stupeň míň?
Dík moc za odpovědi.
  Re: Chorvatsko - Vranjska Draga 24.10.2013 Byl sem tam. Je to tam gut! Teď ideal!
    Re: Chorvatsko - Vranjska Draga 24.10.2013 krásná oblast, jištění akorát- vynýtováno, škoda že někde je ten vápenec nekompaktní
      Re: Chorvatsko - Vranjska Draga 25.10.2013 Musis takhle: gut oblast, fakt schone. Aber nekdy nicht kompakt.
    Re: Chorvatsko - Vranjska Draga 25.10.2013 Je na to nějaký průvodce a kde se dá sehnat?
  Re: Chorvatsko - Vranjska Draga 25.10.2013 Dík za reakce, je na to průvodce:
Climbing Without Frontiers Rock Climbing Guidebook (Trieste
..... 24.10.2013 Ahoj Lezci,
poptavam nejake plakaty, kalendare, popripade obrazy s tematikou lezeni/skal v adrspachu,
nevite nekdo o necem??
diky za rady...
  Re: ..... 28.10.2013 piskar.cz
hohewand 24.10.2013 Ahoj, poradil by mi někdo nějaké pěkné vícedélky v hohewandu, kolem pětek. Ted narychlo sme si naplanovali prodloženej vikend, ale nestíham si už o týhle oblasti zjistit víc... děkuju moc. Případně další nějaké oblasti pod Vídní a třeba i kde složit hlavu
  Re: hohewand 25.10.2013 ahoj,
doporucil bych cestu draschgrat nebo traum und wirklichkeit. kdyz zadas do googlu "
1
...
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: