Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Cerna hora se psem 12.11.2013 Ahoj, chci se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenosti s cestovanim po Cerne Hore se psem. Chceme se tam v lete vypravit s kamaradkou a psima kamaradama a zjistujeme, zda je to vubec mozne. Planujeme se podivat asi do Prokletije, mozna kanon Mrtvice. Jedna
  Re: Cerna hora se psem 12.11.2013 Volnych psu je tam mrtě. A jsou někdy dost nepříjemný.
  Re: Cerna hora se psem 12.11.2013 Durmitor je pro Vás ideální volba.
  Re: Cerna hora se psem 13.11.2013 Povrh ti muze byt ukradeny, pokud teda zrovna nemas nejakeho gaucoveho pincla, ale ti toulavi psi bu
    Re: Cerna hora se psem 18.11.2013 Diky moc, fenu nemam, pes by byl na postroji, jen je otazka, jak moc jsou ti toulavi psi ochotni se
Mačky s monohrotem 12.11.2013 Doporučte pls nějaké mačky s monohrotem, které jdou i na boty bez žlábku vepředu (LS Nepal Trek). Díky
  Re: Mačky s monohrotem 12.11.2013 BlackDiamond Cybor clip, Petzl Lynx (má vepředu možnost volby hrazdička/košíček). Kdysi dávno také C
    Re: Mačky s monohrotem 12.11.2013 Podle BD se Stingery dělají jen v Pro (
    Re: Mačky s monohrotem 12.11.2013 Ajo, jsem to truhla ... vždyť píšeš Cyborg ... Jdou předělat na mono?
      Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 Jestli máš známého na Slovensku, tak na bazos.sk kdosi prodává skoro nové Petzl Lynx za 2500Kč. Jina
        Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 Bohužel je v inzerci jeden podstatný detail - "Mačky sú iba pre topánky s drážkami na päte aj š
  Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 Nové mačky SingingRock
    Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 Pěkné barvené. Ale podle fotek mají ten samej problém co BD Cyborg. Vzadu na hrodu je jenom drážka p
      Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 to sou problémy, obzvlášť, když tě novej 1 hrot vyjde na méně než dvě stovky. IMHO předpokládám že,
        Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 No to jo, ale kovanej asi bude kovanej, zejo. Stoji sice petikilo, ale nejsme tak bohati,abysme kupo
          Re: Mačky s monohrotem 13.11.2013 Tak pokud Singing Rock Lucifer stojí něco přes 3000 a Petzl Lynx necelejch 5000, tak bych Lynx za úp
            Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 Ramba jsou formule o tri dylky pred ostatnimi, ale proste se nedelaj bez rychloupinaku (dratu) na sp
              Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 Singing Rock koupil Raveltik. Obchodní jméno Raveltik zaniklo, už neexistuje.
A v bývalém Ra
                Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 dikes, ty cepiny se na pohled fakt povedly
                  Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 ty cepíny mám a jsou báječné. Zatím sem s něma byl jen jednou na umělce a párkrát v Alpách, ale jedn
                Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 Mačky a cepíny se vyvíjí v SingingRocku a vyrábí v bývalém Raveltiku.
                  Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 Každá výroba je o penězích a o investicích. Singing rock je má, Raveltik je předtím neměl.
                    Re: Mačky s monohrotem 14.11.2013 Dobře řečeno. Raveltik je hodně práce, hodně vychytané nápady, ale vždy mně to připadlo nedotáhlé do
sněžnice 12.11.2013 Zdravím,
chtěla bych manželovi koupit sněžnice, ale vůbec se v tom nevyznám. Prosím, mohli byste mi poradit, jaký typ atd. cenu bych viděla tak do 3000kč, ale čím nižší tím lépe :-)
  Re: sněžnice 12.11.2013 Já používám TSL 325 (plastové)a jsem spokojen - jen ta cena je je vyšší. Celkem dobré zkušenosti má
  Re: sněžnice 12.11.2013 Velmi dobré zkušenosti mám s TSL 226 Rando. Cena zhruba odpovídá, životnost dobrá.
  Re: sněžnice 12.11.2013 Sněžnic jsem vyzkoušel několik typů (rámové, plastové TSL) a skončil jsem u TUBBS FLEX TRK. Ve srovn
  Re: foto dne 11.11.2013 Lezení spár je krása, taky bych to chtěl umět. Helejte ale jak je to s tou pískařskou sezónou? já my
    Re: foto dne 12.11.2013 Je v tom nalehko, tak je to evidentně fotka z léta.
I když na druhou stranu
      Re: foto dne 12.11.2013 Jo jo, je to tréninkovka pod prvním kruhem, určitě je to z léta, je krásně vyschlá.
      Re: foto dne 12.11.2013 lezl jsem v sandálech a trenkách a bylo to super
pepa
        Re: foto dne 12.11.2013 Lezl jsem to nahý. Čímž víc mě ten můj odvážný výkon vzrušoval, tím lépe jsem v ní držel a i nohand
    Re: foto dne 12.11.2013 jak kde..ádr ofiko do konce listopadu, křížák-Jížní věže dokonce celoročně..
      Re: foto dne 12.11.2013 Aha, tak to jo, sem se divil, že v průvodci křižáku jsou některý prvovýstupy z ledna či února. dík z
Climbing Technology 10.11.2013 Co si myslíte o této poměrně nové značce, mám teď na mysli jejich cepíny a mačky, jsou často i o polovinu levnější než u konkurence, přitom na obrázku a technického popisu vypadaj celkem fajn. Navíc je to Made in Italy. Zatím jsem na ně nenašel moc recenz
  Re: Climbing Technology 10.11.2013 Ještě by mne zajímalo jaké mačky by jste doporučili kolem (spíše do) 2.000 na klasický alpinismus a
    Re: Climbing Technology 11.11.2013 Raveltik můžeš vyřadit. Některé weby je ještě nabízejí, ale už se dobu nevyrábí. A dost eshopů má j
  Re: Climbing Technology 11.11.2013 CT není zase tak úplně nová značka. Spíš ji možná jako novou vnímáš ty :) Pro zajímavost je Aludesig
    Re: Climbing Technology 11.11.2013 A má cenu řešit rozdíl např právě Stalker x Airtech, Serac, Vasak?? při výše zmíněném určení.
      Re: Climbing Technology 11.11.2013 Grively mají rozhodně nejúčinější vyhazovače sněhu (ty s tou bublinou). U maček na turistiku bych op
        Re: Climbing Technology 11.11.2013 Hliník nikdy!!!! (Pokud teda neplánuješ jenom stoupat v čistém sněhu na kopec.) Jen co vstoupíš na s
          Re: Climbing Technology 11.11.2013 Chápu to tak, že autor u skialpů myslel haršajzny.
Ty klidně z hliníku.
            Re: Climbing Technology 11.11.2013 Ne, myslel jsem u skialpu klasické hliníkové mačky, které vytáhneš párkrát za sezónu na prostoupení
              Re: Climbing Technology 12.11.2013 nechcu rejpat, ale když už tak z duralu, hliník sám o sobě je opravdu hodně měkej i na haršajzny
                Re: Climbing Technology 13.11.2013 Dural = duraluminium = tvrdý hliník
                Re: Climbing Technology 13.11.2013 No Jo Belial, aby přiznal že plácl blbost.....a proč je dural neboli hliník tvrdý, protože je to sli
  Re: Climbing Technology 12.11.2013 A který mačky CT jsou o polovinu levnější než např. Camp Stalker?
    Re: Climbing Technology 12.11.2013 A který mačky od CT jsou např. levnější než nesmeky?
      Re: Climbing Technology 12.11.2013 Myslel jsem ne třeba od Petzlu, BD atd..
        Re: Climbing Technology 12.11.2013 Tak, ale CT je o dost jiné než Grivel nebo Petzl. To nemá smysl srovnávat ani cenu, ale mačky.
          Re: Climbing Technology 12.11.2013 V čem je rozdíl, lepší ocel, životnost? Jinak jak dlouho vydrží třeba takové mačky od Grivelu? Díky
            Re: Climbing Technology 12.11.2013 Psal jsem výš. Nejlevnější mačky od Grivelu vydrží úplně stejně jako nejlevnější mačky od CT nebo Ca
              Re: Climbing Technology 12.11.2013 A kolik tak vydrží?
                Re: Climbing Technology 12.11.2013 To vím přesně - 126 minut!
                Re: Climbing Technology 12.11.2013 Ramovky Grivel 2F jsem koupila v r.96 a pouzivam je (obcas) dodnes a nic jim neni.
Ne
                Re: Climbing Technology 12.11.2013 Mám doma starý Stubai a furt se dají používat, i když dnes raději volím modernější mačky. Stáří odha
                Re: Climbing Technology 13.11.2013 Mačky vydržej hlavně podle toho, jak je budeš používat. Jestli jenom na sníh (věčně), nebo i na led,
                  Re: Climbing Technology 13.11.2013 Ty mačky s výměnnejma předníma hrotama tě nakonec vyjdou na ulezenej metr nejspíš levněji. A nemusíš
                    Re: Climbing Technology 13.11.2013 Ze startu byla řeč o nejlevnějších mačkách na turistiku. Na nějaké automaty, apod. pravděpodobně nem
                      Re: Climbing Technology 13.11.2013 Já to pochopil tak, že je řeč o klasickém alpinismu a občasném lehčím lezení. Raveltik dělá hrazdičk
                  Re: Climbing Technology 13.11.2013 Tak Grivel G14 nejsou zrovna turistický mačky.
            Re: Climbing Technology 12.11.2013 Grivel asi bude mít lepší ocel, určitě lepší konstrukci (např. prolisy, které dělají hroty pevnějšé)
              Re: Climbing Technology 13.11.2013 Není tomu tak. Pokud se budeme bavit o tom, o čem se bavíme od začátku, tj. nejlevnější turistické m
                Re: Climbing Technology 13.11.2013 Souhlas. Vyhazovač je nejdůležitější a i ta cena a váha je dobrá.
                Re: Climbing Technology 13.11.2013 Je fakt, že nejlevnější Grivel je Monte Rosa a i výrobce uvádí, že na nich je použit horší materiál.
krosove boty? 10.11.2013 Mate nekdo zkusenosti s krosovejma botama a jejich pripadnemu vyuziti na lezeni (nastupy v horach hlavne). Jde mi hlavne o to, jestli ty boty obecne neco vydrzi ale snad jeste vice - aby neklouzaly. Pomalu se mi rozpadaji polobotky, ktere jsem vyuzivala t
  Re: krosove boty? 10.11.2013 Ahoj,
jeden čas jsem používal krosové boty od LaSportiva (model Fireblade) - převážně
  Re: krosove boty? 11.11.2013 Caute, Salomon XA comp 7 GTX,
  Re: krosove boty? 11.11.2013 Millet friction jsou elegantní, bytelný, trošku tvrdší a maj normální vibramově-pohorkovej vzorek, a
  Re: krosove boty? 11.11.2013 La Sportiva wild cat 2.0 a 1.0, jedničky už moc sehnat nejdou. Oba modely supr na kros, noha dostate
    Re: krosove boty? 12.11.2013 ty wild cat vypadaj fakt krehce a velmi promokave.
Koukala jsem na sportivy raptor -mate s t
      Re: krosove boty? 12.11.2013 Zkušenosti osobní nemám. U obou těchto bot by mě od běhání v nich spolehlivě odradila jejich váha. V
      Re: krosove boty? 13.11.2013 já se tím snažil říct, že bych kompromis nedělal. koupil bych krosový letky a pak něco pevnějšího s
  Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 Seynes, Russan, kdyz bude dobry pocasi tak klidne i Buoux, myslim, ze se leze i v Ležéru, ale tam to
  Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 Záleží na únoru. Třeba v La Turbie se většinou leze.
    Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 Díky za odpovědi.
Je nějaká alternativa třeba někde ve střední Itálii, kdyby to počasí v únor
      Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 V únoru jeď s dětma na lyže.
        Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 Dík za radu, ale jelikož s nima strávím na lyžích 3 týdny v prosinci a v lednu, tak nám to stačí. 4
          Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 lidi jeli v lednu do Sperlongy. Silvestr byl fajn i ve Finale - stejne pobrezi jako Turbie, tak by s
            Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 V Seynes jsme lezli v únoru cestou do Špáňa. V noci zamrzl 5 l kanystr i ve stanu, ale přes den pará
              Re: Francie Provence na konci února? 08.11.2013 Drsnej horolezec si tu stacirnu dovede predstavit i v lednu!
  Re: Francie Provence na konci února? 07.11.2013 Caute,
my hezdime pravidelne unor/brezen na mesic do Spana. Duvodem je prave pocasi.
dětský uvazek 07.11.2013 Ahoj lezci, poradi mi nekdo s osobni zkusenosti jaky typ celoteloveho uvazku (pokud mozno presny typ) poridit pro dcerku, ktera ma 3,5 roku (105cm) a touzi po lezeni na lane. Dekuji, Petra
  Re: dětský uvazek 07.11.2013 RockEmpire, model Apache.
    Re: dětský uvazek 07.11.2013 souhlas. z "levných a obyčejných" je nejlepší. konkurenční singing rock nemá tak vymakané
  Re: dětský uvazek 07.11.2013 Ocun Mojo, nasi prckove v nem "lezou" od 2,5 roku, je paradne stelovatelny a protoze mame
  Re: dětský uvazek 07.11.2013 Ocun Mojo, nasi prckove v nem "lezou" od 2,5 roku, je paradne stelovatelny a protoze mame
  Re: dětský uvazek 10.11.2013 Ocun Mojo. Na jedné akci, kde se jezdilo na kladce přes rokli jsem do něj uvazoval cca 25 dětí od 3
Chironico 06.11.2013 Ahoj, nemate nekdo pdf Chironico, please? a zkusenosti? je ted sezona? jak je to vysoko? jsou tam i lehci (4-5)? diky moc, Danny
1
...
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: