Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení v Maroku 27.11.2013 Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s lezením v Maroku, v některé z oblastí poblíž Marrakesche (Ain Belmusk, Zuhelika)? Rádi bychom si tam udělali jen dvoudenní odbočku z původní trasy a moc se nám nedaří najit nějaké souvislejší info online...
    Re: Lezení v Maroku 28.11.2013 Díky za tip, popis super :D Nicméně je to stále dost daleko od toho Marakeše... Takže kdyby se našel
Dvojčata 26.11.2013 Ahoj draci. Dotaz. Mám dvojičky a po třech letech lezení jedna z nich je poškozená na opletu tak, že už nebudí důvěru. Je možné koupit pouze jednu novou (stejný typ, stejný průměr, stejný výrobce) a porkračovat v lezení na jedné staré a jedné nové? Děláte
  Re: Dvojčata 26.11.2013 no problemo, bežne kombinuju svoje a cizi dvojce
  Re: Dvojčata 26.11.2013 Lze koupit jen jedno dvojče, teď jsem to taky udělal a nevidím v tom problém. Trochu jsem se bál, ja
  Re: Dvojčata 26.11.2013 Díky, to rád slyším :) Jinak lana se časem tloustnou, to že se i zkracují je stejný jev o kterém se
    Re: Dvojčata 26.11.2013 Koupil jsem si novou padesátku a starou šedesátku jsem krátil podle tý nový, ale po řezu zůstalo jen
      Re: Dvojčata 26.11.2013 Druhá možnost je, že mě prve ošidili a podruhý to odčinili, ale na druhou stranu nevidím důvod, proč
        Re: Dvojčata 26.11.2013 s nestejně dlouhejma lanama používanejma jako dvojčata (plusmínus půldruhýho metru je taková standar
          Re: Dvojčata 26.11.2013 Jo taky to tak dělám :)
          Re: Dvojčata 26.11.2013 Přesně z tohodle důvodu píšu, že není od věci mít jedno lano o chlup delší.
            Re: Dvojčata 26.11.2013 sorry vorle, tak sem tě učil lítat, no....
              Re: Dvojčata 26.11.2013 Si to tak neber. Tohle řešení se přímo nabízí no :)
              Re: Dvojčata 27.11.2013 Ok, asi měl bejt na konci emotikon ;)
Ledy u sousedů? 26.11.2013 Má někdo nějaké zprávy o nějakých už lezitelných ledech u sousedů v Rakousku? Díky
  Re: Ledy u sousedů? 26.11.2013 Ledový budou maximálně tak možná nějaký severky.
Meno veze v Tatrach 25.11.2013 Ahoj,
neviete nahodou, ako sa vola taka jedna veza v Tatrach, ktora ma tvar ihly - je velmi uzka, asi 100 m (od doliny) vysoka?
  Re: Meno veze v Tatrach 25.11.2013 Ihla v Ostrve?
    Re: Meno veze v Tatrach 25.11.2013 Dakujem za odpoved, uz som to nasiel, myslel som na Ihlu v Patrii.
RollnLock 25.11.2013 Prosím, používáte někdo tohle jistítko? RollnLock od Climbing Technology (mají ho v shopu na Lezci)
Jestli jde používat jako samojištění při top rope lezení? Díky.
  Re: RollnLock 25.11.2013 pokud by se ti do toho podařilo nějakým omylem hodit větší tlamu, ustřihne to lano. na staticke odse
    Re: RollnLock 25.11.2013 Tak to je doporučení.
      Re: RollnLock 25.11.2013 z čeho jsi usoudil(a), že to je doporučení. jen konstatuju realitu.
  Re: RollnLock 25.11.2013 Jedná se o kladku s blokantem, nikoliv o jistítko. S tím je potřeba k tomu přistupovat.
Pro
    Re: RollnLock 25.11.2013 Díky za odpovědi. Myslím, že větší pády při TR nehrozí, ale chápu omezení tohoto blokantu.
Turec v zimě? 24.11.2013 Zdarec,
jaké sou podmínky na jihu Turecka v zimě? Chceme relax spíše trochu chození, památky. Matroš zůstane doma. Asi poblíž Antalye.
Bude tam aspoň trochu teplo? Nebude moc pršet?
  Re: Turec v zimě? 24.11.2013 Loni v prosinci jsme se i koupali. Občas přijde bouře, ale většinou bývá krásně. Když svítí, tak je
průvodce na skialpy 24.11.2013 Ahoj,nevíte zda existuje něco jako průvodce na skály i na skialp?Potřebuji to jako dárek a nevím si rady ,aby tam byly doporučené trasy pro začátečníky a tak.Buďto u nás v České repubice,nebo v Rakousku.Dík za info,Marcela
  Re: průvodce na skialpy 24.11.2013 Existu je CZ jazyce kniha Nejkrásnější skitúry, je to pro Rakousko, cca 50 tůr od západu na východ.
      Re: průvodce na skialpy 27.11.2013 Rikaji oboji, casteji jsem videl schitour.
průvodce na skialpy 24.11.2013 Ahoj,nevíte zda existuje něco jako průvodce na skály i na skialp?Potřebuji to jako dárek a nevím si rady ,aby tam byly doporučené trasy pro začátečníky a tak.Buďto u nás v České repubice,nebo v Rakousku.Dík za info,Marcela
  Re: průvodce na skialpy 25.11.2013 průvodce pro skialp v ČR se nevyplatí vydávat.
Smíšený lezecko/skialpový průvodce jse
  Re: průvodce na skialpy 25.11.2013 Dachstein gebirge und Gosaukamm, Verlag Kurt Schall. Mám vydání z 96 a tam sou i trasy na ski.
rukavice 24.11.2013 Jaké rukavice používáte při lezení ledů?
  Re: rukavice 24.11.2013 Používám Tilak ICE GTX
  Re: rukavice 24.11.2013 Petzl Cordex Plus- je v nich kosa, ale motorika super a cvakání taky
skialpy 23.11.2013 ahoj, muzete me nekdo zdelit nejake zkusenosti
ohledne konkretnich lyzi a to: hagan cirrus vs skitrab maestro diky
  Re: skialpy 26.11.2013 Zkušenost nemám, ale Trab jako značka ve mě budí větší důvěru než Hagan. Otázka imho je, jestli takh
    Re: skialpy 26.11.2013 Je to tak, prostě lehké lyže a lyžování, to prostě nejde k sobě. Možná že má SkiTRAB lepší technolog
      Re: skialpy 26.11.2013 Naprosto stejná zkušenost s Haganovejma pěnovkama (možná to byly právě ty Alpin tour, takový oranžov
      Re: skialpy 26.11.2013 Ještě doplňuji, že Sintesi mají nějaké dřevěné jádro, takže jsou rozhodně tužší při stejné váze než
1
...
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
491
492
493
...
2263
průvodce na skialpy Ahoj,nevíte zda existuje něco jako průvodce na skály i na skialp?Potřebuji to jako dárek a nevím si rady ,aby tam byly doporučené trasy pro začátečníky a tak.Buďto u nás v České repubice,nebo v Rakousku.Dík za info,Marcela Marcela 16:22:04 24.11.2013odpovědět
  Re: průvodce na skialpy průvodce pro skialp v ČR se nevyplatí vydávat.
Smíšený lezecko/skialpový průvodce jsem viděl ve Švýcarsku pro oblast Albigna/Badil. Jinde jsem viděl pouze buď pouze lezecké, nebo jen skialpové 10:28:57 25.11.2013odpovědět
  Re: průvodce na skialpy Dachstein gebirge und Gosaukamm, Verlag Kurt Schall. Mám vydání z 96 a tam sou i trasy na ski. Willhem 11:06:27 25.11.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: