Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Hradec Králové
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pebax vs Grilamid01.12.2013
Co charakterizuje jednotlivé materiály používané u skialpových bot? Díky za info

 Prázdné plynové kartuše01.12.2013
Ahoj... kam prosím vás vyhazujete prázdné plynové kartuše? Nenašel sem na nich žádný upozornění, že by se měli likvidovat na nějakym specilaním místě...
 Re: Prázdné plynové kartuše01.12.2013
Posilej je ke mne domu postou,ja uz si s nima poradim :)) ..
 Re: Prázdné plynové kartuše01.12.2013
když jsem je ještě používal (před přechodem na benzín), tak když byly opravdu prázdné jsem je v díln
 Re: Prázdné plynové kartuše02.12.2013
odkud jsi ? já bych si je taky klidně bral. L.
  Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
Jen tak ze zvědavosti... Co s nima pak děláš?
   Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
plni
    Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
To bych pochopil, ale řekl bych, že na tohle by mi jich doma stačilo tak třeba 5 a točil bych je poř
     třikrát a dost!04.12.2013
Přišli s tou zásadou kdysi myslím lidovci, ale myslím, že u plnění bomb se taky uplatní.

 Montáž Dynafit TLT Radical FT01.12.2013
Používá se při montáží tohoto freeride vázání na široké lyže (115 pod patou) nějaká podložka z důvodu přenosu torzních sil? Díky r
 Re: Montáž Dynafit TLT Radical FT01.12.2013
Radical FT už podložku má ne? Nebude třeba tam rvát další, by ti nefungoval řádně ta co je origo.
 Re: Montáž Dynafit TLT Radical FT02.12.2013
U verze Ft sice destička je, ale rozteč šroubů je stejná u všech vázání. Plum má nové vázko s větší
  Re: Deska Power Plate pro Dynafit TLT Radical FT02.12.2013
A co deska Power Plate, není to ono, nebo to je jen pro starší typy TLT?

 Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Takže uběhla celá sezona s Ufo a uforingem. Výsledek: smyčky jsou stále nepostradatelné, jsou místa kam se ufo dát nedá (zejména místa na kevlarku, pak samozřejmě hodiny a ještě obhozy). Bude záležet i na oblasti, např. na Hrubici je obhozů mraky, v Labák
 Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Zkušeností zatím nemám tolik, ale připojuji se k hodnocení - fungují a zdá se že dobře. V Obrw. Ufon
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Ano, je dobré si při použití uvědomit, že mnohé lidí přede mnou nemělo možnost použít ufo a cesta by
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Castym argumentem ohledne jisteni na pisku byva, ze cesta je odjistitelna dobre, jen nesmi byt lezec
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
To mimo realitu. Ufo je novinka, např. v 50. letech to nikoho ani nenapadlo.
Ale i např. v 8
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Nejde o rozpor.
Dejme tomu, že je cesta odjistitelná i smyčkama, ale obtížněji, dá to víc prá
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Jak vypada misto, ktere nelze odjistit jinak nez ufem? Ja o tom vim prd.. Jsem myslel, ze spravne ve
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
smyci/uzel nedáš do hladké spáry s konstantní šířkou, kde se stěny spáry nesbíhají, sem by měl jít u
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
S tím, že Ufo se po zatažení rozvírá, kdežto smyčka se mnohdy utáhne a tak se zmenší. Takže Ufo drží
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
jsi úplně mimo. neber to ve zlém, ale asi jsi na písku moc nenalezl, nebo lezeš jen s těmi ufony. Os
         Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
neboli: asi tak 80 procent jištění se překrývá, 10 odjistíš jen s ufy, na posledních deset je ti ufo
          Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Ano, překrývá se to, ale ty poměry bych viděl o dost jinak.
           Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Jinak asi nemá smysl se hádat, každý si může používat co chce a nijak neškodí nikomu dalšímu.
           Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
covece, kdyz na to znova koukam, mas pravdu: 10 UFO, 40 oboji, 50 smyce. Zapomnel jsem, ze existuje
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Na základě téhle diskuse jsem přemýšlel o svém příspěvku výše a názorech. Možná pro sebe si to přefo
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
To je celkem jasný a proto se přeci prodávaj.
Lepší lezačky taky sníží sportovní hodnotu a pr
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Tak jasně, ufo sportovní hodnotu snižuje, ale za ceny vyšší bezpečnosti a lepší pohody při lezení.
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Mozna snizujou. Ale to friendy v tvrdym matrosi taky. A neslysel sem zatim zadnyho cloveka, ze by si
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Přesně tak.
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Tak jestli to výrobce potěší, mí známí tahají Ufa i na nepískovcový materiál a v některých případech
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
A používají kterého výrobce?
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Přece oba ;-)
 Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Mé zkušenosti s UFO mě přesvědčili, že jde o dobrý prostředek k jištění. Jeho používání je ale spíše
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Já osobně také preferuji zážitek před kvantitou a proto naopak UFO používat budu.
Každý má s
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
No fajn. On o voze a vy o koze! Tak šlehnul to do nich někdo pořádně? Dozvíme se tu něco, kromě toho
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Zrovna Sasíci to maj v etice hodně porovnané. Není etika jako etika a není UFO jako UFO.
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Sice to maj porovnaný, ale leze jich tam stále méně a méně. Ale to je u nás vlastně stejný.
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Jestli to mají v hlavě porovnané, měli by si obšít lezečky plochou smyčkou :-)
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
etika je pořád etika a lezci v Sasku nejsou o moc uvědomělejší. Ale když hrozí reálná pokuta 500 Éče
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Téma diskuze je UFO. Až nebudou téct splašky do řek, jezdit ratraky přes Studniční a motorkáři v les
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Uplynulou sezonu jsem je dost používal. Mám 3 velikosti (OBR). Občas lezu i spáry. Zatím jsem do žád
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Proto jak píšu je to spíše otázka pro jednotlivce. Pokud nepoškozuju skálu, tak nevidím problém v ja
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Přesně tak, pokud to založít do dobrého a spolehlivého hnízda, je jasné, že Ufo bude spolehlivější.<
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
pokud zalozis do dobreho hnizda, tak bude ufo v nejlepším případě stejně spolehlivé jako ten uzel. A
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Je to přesně opačně. Ufo je ve většině případů spolehlivěji usazené. Ale ne vždy.
A samozřejm
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
z těch míst, kam nedám smyci, jen ufo mě napadá treninkovka pod prvním. Ale tam zase nemusíš dávat n
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
1) každá dneska prodávaná smyce má certifikaci!

2) ufo vzbuzuje (a tady to mnoho lidí
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Smyce certifikaci nemají. Tu má akorát šňůra nebo lano. Jakej si na ní uděláš uzel, to je už tvá věc
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
No třeba taková šitá smyce bude určitě splňovat CE a UIAA normy (to jsou asi ty certifikace, ne?).
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
opakuju, že KAŽDÁ smyce prodávaná v horokrámu má certifikaci. S různým průměrem na různé zatížení. V
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Smyci chápu jako uzel nebo oko na šňůře nebo laně. Takže je to o slovíčkách. Jistící pomůcka na písk
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
smyce na ufu taky nebude mit stejnou nosnost, kdyz telo das do horizontalni spary a smyce pujde pres
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
.. A ta certifikace se tím uzlem nějak vypaří?
         Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Ne, smyčká stále unese dané zatížení (s ohledem na podmínky), ale není certifikovaný ten uzel a scho
          Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
vklíněnec je certifikovaný na jeden pád, pak se má vyřadit. Uděláš to taky tak? Radši nad těmi certi
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Krásně řečené.
Nicméně fér by bylo říct, že Ufo Obrworks je certifikované jako vklíněnec, tak

 Parťák29.11.2013
Ahoj,

jsem boulderový začátečník a sháním někoho, s kým bych mohl pravidelně chodit lézt (Smíchoff, Praha).

Je mi 26 a jsem z Prahy.

Díky,
Y.
 Re: Parťák29.11.2013
od toho je tu inzerce, sekce seznámení, podsekce spolulezba..
 Re: Parťák29.11.2013
Jestli ti jde o bouldry, začni chodit lézt na bouldrovku, koukej, co kdo leze a až uvidíš, že někdo
  Re: Parťák29.11.2013
Doporučuje devět lezců z deseti - fakt to takhle funguje, na jakékoliv úrovni.

 Quark29.11.2013
Nepřijde vám ta nová opěrka na Quarku trošku fórová? Má to někdo doma? Díky za reakce
 Re: Quark02.12.2013
Na pohled vypadá že nevydrží ale opak je pravdou,už dostala tolikrát facku od ledu, že se ještě diví

 Zkušenosti s vázáním G3 ONYX28.11.2013
Můžete napsat své dojmy z tohoto vázání?
 Re: Zkušenosti s vázáním G3 ONYX28.11.2013
Ahoj řešil jsem to tady asi před 3měsíci, v podstatě mi všichni napsali, že s ním není žádný problé

 film Sandstone28.11.2013
ahoj, dá sa niekde oficiálne kúpiť film Petra Kašpara z r. 2012 "Sandstone"? Dík.
 Re: film Sandstone28.11.2013
Hanibal.cz
  Re: film Sandstone29.11.2013
dík

 Nacvakávadlo27.11.2013
Nemáte někdo tip, kde sehnat nějaké nacvakávadlo (šáhlo)?
 Re: Nacvakávadlo28.11.2013
zkus jakoukoliv hospodu v adru :)
  Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Nesmysl, v Ádru to nikdo nepoužívá. To strašně snižuje hodnotu a takové lezení vlastně ani není leze
   Re: Nacvakávadlo29.11.2013
:D :D :D
   Re: Nacvakávadlo26.11.2018
niekto tu ma zablokovaný senzor pre ironiu a sarkazmus?
    Re: Nacvakávadlo26.11.2018
No jestli ten s tim zablokovanym smyslem nejsi nahodou ty? ;)
 Re: Nacvakávadlo28.11.2013
 Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Kvalitní duralové,teleskopické šáhlo do 9 m vyrábí kamarád Jirka z Jablonce.Kontakt na něj by snad m
 Re: Nacvakávadlo28.11.2013
V lezeckých obchodech v Juře bývá běžně k dostání.
  Re: Nacvakávadlo28.11.2013
radsej trenuj a nebudes ho potrebovať to je pre sračky ;)
   Re: Nacvakávadlo26.11.2018
Jasně a proto ho používá kde kdo ty volotrku.
  Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Dar přítele Googla:
   Re: Nacvakávadlo28.11.2013
co blbneš, každej normální práskač má v báglu roli kobercovky a klacek někde urveš. a šáhlo je hotov
    Re: Nacvakávadlo28.11.2013
jak to cítím já: jít do skal se šáhlem s tím, že počítám s tím že budu prasit je ubožárna nejhrubšíh
     Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Myslím, že původní dotaz nezněl jak to kdo cítí, ale kde se to dá koupit ;-)
      Re: Nacvakávadlo28.11.2013
jo, za to se omlouvám. reagoval jsem na to kam se diskuse posunula.

samozřejmě taky z
       Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Kup si v rybářskejch potřebách teleskopický držák podběráku. Dělají 3 i 4 a možná i 5 metrové.Na kon
        Re: Nacvakávadlo28.11.2013
ty si mě more s někym pleteš, ne? vo gelu a zaprášený překližce psal někdo druhej. ale fajn, jsem př
         Re: Nacvakávadlo26.11.2018
Co se týče toho Andrady,tak ve Špáňu moc ne.Tam je ta úroveň nýmantů trochu vejš.Řekněme tak 7c až c
          Re: Nacvakávadlo26.11.2018
Ale zajímavý by bylo sledovat Špeka v nějáký megaroutě.Řekněme... 8něco francouzkejch.
      Re: Nacvakávadlo26.11.2018
To by pak ale nefungovala terapie ega...
     Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Taky mě ty lidi s tím s.rou. Na písku má dnes každej druhej vyztuženou dlouhou presu.... :( Co se do
      Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Tak jo, ale je to víceméně každého soukromá věc - i to, jak se s tím sám srovná. Nikoho dalšího tím
      Re: Nacvakávadlo28.11.2013
Proč?
Je to etičtější ekvivalent ozkoušet si cestu na TR. Lezeš cestu odspodu a jedno místo
       Re: Nacvakávadlo29.11.2013
Pod tohle se taky podepíši. Důvody něco našáhlovat jsou 2. Ten přednější je zdraví a ten druhý je ma
        Re: Nacvakávadlo29.11.2013
ale to asi jo, tomu vůbec nerozumím, nikdy jsem nezkoušel cestu "přepadat" nebo "přeš
         Re: Nacvakávadlo29.11.2013
Tak každej má nějaký ten projekt, co by chtěl někdy dát. Ale musím přiznat jednu věc. Byly chvíle, k
          Re: Nacvakávadlo26.11.2018
A taky vice šetříš skalu tim ze do cesty nedas 50 pokusu ale diky prolezeni a prosahlovani treba jen
        Re: Nacvakávadlo26.11.2018
Ano jsou takovy kopyta co prosahlujou celou cestu a pak ji na prvni dobrou zbombi
     Re: Nacvakávadlo26.11.2018
Ahoj Lukasi. Ja chapu ze si byl vsude 2x a od vseho mas klice a ke vsemu mas potom pravo se vyjadro
      Re: Nacvakávadlo26.11.2018
:-D REALITA JE NA HOVNO, LEZCI SOU SLABÍ A LEZOU ČASTO DO PIČOVIN NA CO NEMAJÍ...když na to nemám si
       Re: Nacvakávadlo27.11.2018
pět let stará diskuse...
      Re: Nacvakávadlo27.11.2018
A to ja bych to zase klidne o vetsine tech, co treba po Jure se sahlem pobihaji (90% jich nastesti z
       Re: Nacvakávadlo27.11.2018
Ber to tak ze nejenom nekdo kdo je odkojen zulovymi horskymi rajbasy ma pravo si v jure zalezt... sc
        Re: Nacvakávadlo27.11.2018
Jeste bych dodala, ze tech duchodcu se sahlem tam zrovna moc neni.
 Re: Nacvakávadlo28.11.2013
 Re: Nacvakávadlo01.12.2013
 Re: Nacvakávadlo25.11.2018
Šáhlo 9 metrů, zkrácený odkaz -
  Re: Nacvakávadlo26.11.2018
9 metrů pikaču!!

Tak to už vůbec nechápu...

Pochopím když si někdo cv
   Re: Nacvakávadlo27.11.2018
Pochopím, když si někdo na písku cvakne 1. kruh v 9 metrech, ale ve sporťárně 1. jištění ve dvou met

 značení středu27.11.2013
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, zda se dá nějak "podomácku" označit střed lana, tak aby časem nedošlo k újmě? :)
 Re: značení středu27.11.2013
hehehe, dá, certifikovanou fixou kterou kopíš v lezeckém kšeftu. další rady prosím považuj za napros
  Re: značení středu27.11.2013
cucoriedky!
   Re: značení středu27.11.2013
a nedaj se ti do toho pak mravenci?
    Re: značení středu27.11.2013
Pokud nemáš jazykové znalosti, tak "čučoriedky" sú borůvky. (-:)Kdysi jsi je posbíral v le
     Re: značení středu27.11.2013
Tak to bych doporučil nějakej web o odstraňování skvrn, akorát že tam budeš hledat pravej opak, než
     Re: značení středu29.11.2013
Borůvky celkem rychle vyblednou. Spíš bych doporučil dát si spáru bez rukavic, pak bude celkem odoln
  Re: značení středu30.11.2013
ja pouzivam nuz.
 Re: značení středu28.11.2013
fixem na textil za deset korun. složení stejný, jako ten certifikovanej, ale bez certifikátu
  Re: značení středu30.11.2013
A v tom nemáš pravdu. Složení všech fixů NENÍ stejné.
Je pravda, že např. Singing Rock fixu

1   ...   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Zkušenosti s vázáním G3 ONYX
Můžete napsat své dojmy z tohoto vázání?
15:01:19 28.11.2013
odpovědět 
 Re: Zkušenosti s vázáním G3 ONYX
Ahoj řešil jsem to tady asi před 3měsíci, v podstatě mi všichni napsali, že s ním není žádný problém, jen je prostě těžké a vyhrálo TLT Radical. Výhoda přepínání z chůze na sjezd není podstatná, protože sumdáváš pásy/lyže jdou dolů/ a upravuješ botky akorát táhneš na každé noze cca o 400 - 500g navíc. Když u Onyxe zacvakáváš špičku musíš ji držet/hůlkou/ v otevřené poloze u TLT to zacvakne když tam vrazíš botku.
15:13:40 28.11.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (50)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi