LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231487 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Ahoj, jde se nějak zbavit smradu z lezeček? Vypral jsem je a rozdíl nula. Díky za tipy!
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
cus, u lezeček nevím, ale totál smradlavé propocené věci (přestože třikrát vypráno) mi jedna holka d
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Zkus napsat do Restdaye, nebo Salticu, imho s tim něco dělají, nejjednodušší je se smířit... a nepra
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Ahoj, cas od casu si do lezecek nasypu trosku zasypu pro miminka. Lezecky to odsmradne a taky dezinf
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
zásyp pomáhá tak první měsíc od koupi. Slepá ulička
   Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
samozřejmě! pravidelnost, to je ten tajemnej recepis. si jako myslíte, že se nemytejma nohama desetk
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
dát do mražáku
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
To pomůže na smrad? Vyzkouším, pak použiju dětský zásyp. A pak je vyhodím a zase budu lézt v ponožká
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Taky mám dobrý zkušenosti s mrazem. Je ale dobrý je do toho mrazáku dát když přijdeš po lezení a kdy
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Doporucuju Boot Banans, specialne delane pro lezecky. Mame je skoro rok, vynikajici, lezecky vubec n
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Díky za tip! Kde jsi to koupil? Díval jsem se letmo na jejich stránky a prodejci jsou většinou jen l
   Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Zkus jim napsat:) Myslim, ze kdyz vemes vic kusu nez jeden, tak by nemel byt problem.
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Pokud budeš objednávat, tak se kdyžtak připojuju k množstevní objednávce ;) poštovné pak nějak rozpo
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Pokud budeš objednávat, tak se kdyžtak připojuju k množstevní objednávce ;) poštovné pak nějak rozpo
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Si kup normální banán a rozšlašpej ho v lezkách! Ti budou vonět i nožičky! :-D
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
když jsme v noci přitáhli z hospody, smrdutý hadry jsem vždycky naházeli odvšivit na teplej radiátor
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
u chlapu se to da, ale zenskejm bych smradlavy lezecky zakazal uz u vstupu. je to asexualni, kdo je
   Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
kdyby zakázali smradlavý lezky už u vstupu, tak tam nikdo neleze :D
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
BIOSTAT zásyp s aktivním stříbrem - při velkém smradu zasypat po každém lezení, až to trochu vysmrád
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?03.12.2013
Vystříkej to Savem, nech to přes noc a pořádně vymáchej. Asi umeješ i barvu, ale mělo by to zabrat
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Nasypat to síťky "kočkolit" a vložit do bot...
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Ono tam vlastne smrdia bakterie a plesne. Restday robi dezinfekciu lezeciek myslim za 3€. Raz za cas
   Re: Jak vyprat smrad z lezeček?07.12.2013
na totálně propocený hnoje funguje dezinfekce v restdayi (jen za 40,-) dokud v lezkách dvakrát třikr
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Thymicon:
 Re: Jak vyprat smrad z lezeček?04.12.2013
Neprat, vydržet. :-) Jednou jsem pral lezky mejdlem v ruce a nepříjemně ztvrdly a nějakej čas pak dř

 Kam do hor???02.12.2013
Nevíte někdo kam tet na hory nebo na ledy?? Chtěl jsem do tater ale ještě tam neni snih:-(
 Re: Kam do hor???02.12.2013
Tak jed´ do Alp tam je ho 4 metry :-D
  Re: Kam do hor???02.12.2013
Jo a kde?
 Re: Kam do hor???03.12.2013
A co bys tam tak chtel delat?

Co se tyce skialp, hodne nasnezilo v Nizkych Taurach (G
  Re: Kam do hor???03.12.2013
To je parádní info, nechceš ho dělat pravidelne :-)
  Re: Kam do hor???03.12.2013
Taky díky

 Domácí kampus02.12.2013
Zdravím,
nestavěl jste někdo "domácí" campus board? Jsou na to nějaká specifika, návody, vychytávky atd. Moc jsem toho na netu nenašel, no možná jen hledám na špatných místech, nevím. Budu rád za každou reakci, poznatek, zkušenost, odkaz.
 Re: Domácí kampus02.12.2013
Když dáš mail, můžu ti poslat fotku toho mého.
  Re: Domácí kampus02.12.2013
posli mne, prosim. (peter.agrikola @ centrum. sk)
   Re: Domácí kampus02.12.2013
Vlastně na youtube je video :-)
  Re: Domácí kampus02.12.2013
Nazdar, díky email: kralik24@seznam.cz
 Re: Domácí kampus02.12.2013
Zadej casnacaj campus, tam cosi najdeš. Podle mě malej campus netřeba, stačí pár lišt na visy-shyby.
 Re: Domácí kampus02.12.2013
Ahoj, nedavno jsme to taky resili a dosli k zaveru, ze stacionarni campus v byte zabira prilis mnoho
  Re: Domácí kampus02.12.2013
Díky, místa by bylo dost i na řádnou bouldrovku jak do šířky tak do víšky, jen toho kapitálu není do
  Re: Domácí kampus02.12.2013
Jojo, na amuerte.cz jsou hodně dobré věci za solidní ceny. Je to dost variabilní a udělají i mimokat

 osp na silvestra01.12.2013
zdar, jak to vypadá na silvestra v ospu? Máte někdo osobní zkušenost z posledních pár let? Chci na 6 dní vypadnout za lezením a ten osp je tak nejblíže, jen mám strach z počasí. Dík
 Re: osp na silvestra01.12.2013
Bez problémů, když je slunce, lezeš klidně do půl těla, teplota vzduchu tak 12 v noci kolem 5, nebo
 Re: osp na silvestra02.12.2013
Když je pěkné počasí, v phodě, pokud nesvítí, tak kosa. Ale hlavně krátké dny, leze se tak od 11 do
  Re: osp na silvestra02.12.2013
Lezenie december januar na juhu - aj v Ospe je vzdy loteria. V podstate super pre miestnych, horsie
   Re: osp na silvestra02.12.2013
Lotéria ktorú sa vždy oplatí risknúť :) boli sme tam okolo 26.12.2011 na skalách plno ludí lez

 Pebax vs Grilamid01.12.2013
Co charakterizuje jednotlivé materiály používané u skialpových bot? Díky za info

 Prázdné plynové kartuše01.12.2013
Ahoj... kam prosím vás vyhazujete prázdné plynové kartuše? Nenašel sem na nich žádný upozornění, že by se měli likvidovat na nějakym specilaním místě...
 Re: Prázdné plynové kartuše01.12.2013
Posilej je ke mne domu postou,ja uz si s nima poradim :)) ..
 Re: Prázdné plynové kartuše01.12.2013
když jsem je ještě používal (před přechodem na benzín), tak když byly opravdu prázdné jsem je v díln
 Re: Prázdné plynové kartuše02.12.2013
odkud jsi ? já bych si je taky klidně bral. L.
  Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
Jen tak ze zvědavosti... Co s nima pak děláš?
   Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
plni
    Re: Prázdné plynové kartuše04.12.2013
To bych pochopil, ale řekl bych, že na tohle by mi jich doma stačilo tak třeba 5 a točil bych je poř
     třikrát a dost!04.12.2013
Přišli s tou zásadou kdysi myslím lidovci, ale myslím, že u plnění bomb se taky uplatní.

 Montáž Dynafit TLT Radical FT01.12.2013
Používá se při montáží tohoto freeride vázání na široké lyže (115 pod patou) nějaká podložka z důvodu přenosu torzních sil? Díky r
 Re: Montáž Dynafit TLT Radical FT01.12.2013
Radical FT už podložku má ne? Nebude třeba tam rvát další, by ti nefungoval řádně ta co je origo.
 Re: Montáž Dynafit TLT Radical FT02.12.2013
U verze Ft sice destička je, ale rozteč šroubů je stejná u všech vázání. Plum má nové vázko s větší
  Re: Deska Power Plate pro Dynafit TLT Radical FT02.12.2013
A co deska Power Plate, není to ono, nebo to je jen pro starší typy TLT?

 Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Takže uběhla celá sezona s Ufo a uforingem. Výsledek: smyčky jsou stále nepostradatelné, jsou místa kam se ufo dát nedá (zejména místa na kevlarku, pak samozřejmě hodiny a ještě obhozy). Bude záležet i na oblasti, např. na Hrubici je obhozů mraky, v Labák
 Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Zkušeností zatím nemám tolik, ale připojuji se k hodnocení - fungují a zdá se že dobře. V Obrw. Ufon
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Ano, je dobré si při použití uvědomit, že mnohé lidí přede mnou nemělo možnost použít ufo a cesta by
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Castym argumentem ohledne jisteni na pisku byva, ze cesta je odjistitelna dobre, jen nesmi byt lezec
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
To mimo realitu. Ufo je novinka, např. v 50. letech to nikoho ani nenapadlo.
Ale i např. v 8
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Nejde o rozpor.
Dejme tomu, že je cesta odjistitelná i smyčkama, ale obtížněji, dá to víc prá
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Jak vypada misto, ktere nelze odjistit jinak nez ufem? Ja o tom vim prd.. Jsem myslel, ze spravne ve
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
smyci/uzel nedáš do hladké spáry s konstantní šířkou, kde se stěny spáry nesbíhají, sem by měl jít u
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
S tím, že Ufo se po zatažení rozvírá, kdežto smyčka se mnohdy utáhne a tak se zmenší. Takže Ufo drží
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
jsi úplně mimo. neber to ve zlém, ale asi jsi na písku moc nenalezl, nebo lezeš jen s těmi ufony. Os
         Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
neboli: asi tak 80 procent jištění se překrývá, 10 odjistíš jen s ufy, na posledních deset je ti ufo
          Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Ano, překrývá se to, ale ty poměry bych viděl o dost jinak.
           Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Jinak asi nemá smysl se hádat, každý si může používat co chce a nijak neškodí nikomu dalšímu.
           Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
covece, kdyz na to znova koukam, mas pravdu: 10 UFO, 40 oboji, 50 smyce. Zapomnel jsem, ze existuje
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Na základě téhle diskuse jsem přemýšlel o svém příspěvku výše a názorech. Možná pro sebe si to přefo
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
To je celkem jasný a proto se přeci prodávaj.
Lepší lezačky taky sníží sportovní hodnotu a pr
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Tak jasně, ufo sportovní hodnotu snižuje, ale za ceny vyšší bezpečnosti a lepší pohody při lezení.
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Mozna snizujou. Ale to friendy v tvrdym matrosi taky. A neslysel sem zatim zadnyho cloveka, ze by si
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Přesně tak.
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Tak jestli to výrobce potěší, mí známí tahají Ufa i na nepískovcový materiál a v některých případech
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
A používají kterého výrobce?
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem30.11.2013
Přece oba ;-)
 Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Mé zkušenosti s UFO mě přesvědčili, že jde o dobrý prostředek k jištění. Jeho používání je ale spíše
  Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Já osobně také preferuji zážitek před kvantitou a proto naopak UFO používat budu.
Každý má s
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
No fajn. On o voze a vy o koze! Tak šlehnul to do nich někdo pořádně? Dozvíme se tu něco, kromě toho
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Zrovna Sasíci to maj v etice hodně porovnané. Není etika jako etika a není UFO jako UFO.
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Sice to maj porovnaný, ale leze jich tam stále méně a méně. Ale to je u nás vlastně stejný.
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Jestli to mají v hlavě porovnané, měli by si obšít lezečky plochou smyčkou :-)
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
etika je pořád etika a lezci v Sasku nejsou o moc uvědomělejší. Ale když hrozí reálná pokuta 500 Éče
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Téma diskuze je UFO. Až nebudou téct splašky do řek, jezdit ratraky přes Studniční a motorkáři v les
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Uplynulou sezonu jsem je dost používal. Mám 3 velikosti (OBR). Občas lezu i spáry. Zatím jsem do žád
   Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Proto jak píšu je to spíše otázka pro jednotlivce. Pokud nepoškozuju skálu, tak nevidím problém v ja
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem01.12.2013
Přesně tak, pokud to založít do dobrého a spolehlivého hnízda, je jasné, že Ufo bude spolehlivější.<
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
pokud zalozis do dobreho hnizda, tak bude ufo v nejlepším případě stejně spolehlivé jako ten uzel. A
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
Je to přesně opačně. Ufo je ve většině případů spolehlivěji usazené. Ale ne vždy.
A samozřejm
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem03.12.2013
z těch míst, kam nedám smyci, jen ufo mě napadá treninkovka pod prvním. Ale tam zase nemusíš dávat n
    Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
1) každá dneska prodávaná smyce má certifikaci!

2) ufo vzbuzuje (a tady to mnoho lidí
     Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Smyce certifikaci nemají. Tu má akorát šňůra nebo lano. Jakej si na ní uděláš uzel, to je už tvá věc
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
No třeba taková šitá smyce bude určitě splňovat CE a UIAA normy (to jsou asi ty certifikace, ne?).
      Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
opakuju, že KAŽDÁ smyce prodávaná v horokrámu má certifikaci. S různým průměrem na různé zatížení. V
       Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Smyci chápu jako uzel nebo oko na šňůře nebo laně. Takže je to o slovíčkách. Jistící pomůcka na písk
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
smyce na ufu taky nebude mit stejnou nosnost, kdyz telo das do horizontalni spary a smyce pujde pres
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
.. A ta certifikace se tím uzlem nějak vypaří?
         Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Ne, smyčká stále unese dané zatížení (s ohledem na podmínky), ale není certifikovaný ten uzel a scho
          Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
vklíněnec je certifikovaný na jeden pád, pak se má vyřadit. Uděláš to taky tak? Radši nad těmi certi
        Re: Ohlédnutí za rokem s Ufem02.12.2013
Krásně řečené.
Nicméně fér by bylo říct, že Ufo Obrworks je certifikované jako vklíněnec, tak

 Parťák29.11.2013
Ahoj,

jsem boulderový začátečník a sháním někoho, s kým bych mohl pravidelně chodit lézt (Smíchoff, Praha).

Je mi 26 a jsem z Prahy.

Díky,
Y.
 Re: Parťák29.11.2013
od toho je tu inzerce, sekce seznámení, podsekce spolulezba..
 Re: Parťák29.11.2013
Jestli ti jde o bouldry, začni chodit lézt na bouldrovku, koukej, co kdo leze a až uvidíš, že někdo
  Re: Parťák29.11.2013
Doporučuje devět lezců z deseti - fakt to takhle funguje, na jakékoliv úrovni.

 Quark29.11.2013
Nepřijde vám ta nová opěrka na Quarku trošku fórová? Má to někdo doma? Díky za reakce
 Re: Quark02.12.2013
Na pohled vypadá že nevydrží ale opak je pravdou,už dostala tolikrát facku od ledu, že se ještě diví

1   ...   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   490   491   492   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Domácí kampus
Zdravím,
nestavěl jste někdo "domácí" campus board? Jsou na to nějaká specifika, návody, vychytávky atd. Moc jsem toho na netu nenašel, no možná jen hledám na špatných místech, nevím. Budu rád za každou reakci, poznatek, zkušenost, odkaz.

Díky moc, Jarda
Jarda14:17:04 02.12.2013
odpovědět 
 Re: Domácí kampus
Když dáš mail, můžu ti poslat fotku toho mého.
pbla402414:28:30 02.12.2013
odpovědět 
  Re: Domácí kampus
posli mne, prosim. (peter.agrikola @ centrum. sk)
14:54:56 02.12.2013
odpovědět 
   Re: Domácí kampus
Vlastně na youtube je video :-)
http://www.youtube.com/watch?v=vZYuKPWG0PU
pbla402415:26:53 02.12.2013
odpovědět 
  Re: Domácí kampus
Nazdar, díky email: kralik24@seznam.cz
15:11:35 02.12.2013
odpovědět 
 Re: Domácí kampus
Zadej casnacaj campus, tam cosi najdeš. Podle mě malej campus netřeba, stačí pár lišt na visy-shyby. Když campus, tak aby ses nahoře trochu bál. Přijde mě, že větší (3cm) oblejší lišty působí blahodárně na prsty. Na menší to chce mít nebo být hodně opatrnej.
Willhem15:08:07 02.12.2013
odpovědět 
 Re: Domácí kampus
Ahoj, nedavno jsme to taky resili a dosli k zaveru, ze stacionarni campus v byte zabira prilis mnoho prostoru. Objednal jsem proto skladaci campus od amuerte, nejaka data k tomu jsou zde http://www.amuerte.cz/cs/extras/navody/ , ten 115 cm vysoky vyjde pohodlne i do panelaku.
Zatim neni hotovy, takze reakci uzivatele jeste pridat nemuzu.
Mihal15:21:33 02.12.2013
odpovědět 
  Re: Domácí kampus
Díky, místa by bylo dost i na řádnou bouldrovku jak do šířky tak do víšky, jen toho kapitálu není dostatek :-)
Jarda15:31:28 02.12.2013
odpovědět 
  Re: Domácí kampus
Jojo, na amuerte.cz jsou hodně dobré věci za solidní ceny. Je to dost variabilní a udělají i mimokatalogovou zakázku. I to počtení stojí za to.
Bída15:34:06 02.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi