LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
9.H2 11044
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
Bouldry:
9.Stráník 10400
10.Novák 10350
11.Pařík 10350
Hory:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230830 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Teplice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Change18.12.2013
Ahoj, nemáte někdo nějaké novinky ohledně filmu ? Kdy má vyjít, nebo proč se to zase zdrželo  ?

 Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o vyplnění ankety k mé bakalářské práci na téma Postoje lezců bez zdravotního postižení ke společné účasti na horolezeckých aktivitách s tělesně postiženými. Všem, co si najdou čas, budu velice vděčný.
<
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
no popravdě, nechtěl jsem bezt tentokrát jízlivej a fakt jsem to chtěl tiše vyplnit. v polovině jsem
  Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj, muzu se plest, ale podle nic nerikajicich inicialu a neuvedeneho kontaktu si myslim, ze jsme s
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Za sebe jsem viděl jako největší problém, že nevím, co to je vývojová vada a postižení končetiny. Vy
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
vono je prakticky egal jestli ruka nenaroste nebo o ni přijdeš. narozdíl od očí...
viz třeba
     Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
No jo, jenže já jsem si myslel, že škála toho, co je vývojová vada, resp. postižení, začíná někde tř
      Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
no, když jsem tenkrát viděl toho mladíka odněkud z podorličí jak s jednoruč ladně stoupá spárami v z
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
hmm, co je myšleno "Lezli byste s člověkem ..."
To jako vedle sebe, budu jistit já
  Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
co to je proboha za bakalarku? :DDDD
Kde studujes at vim kdam nikdy nehlasit potomka...
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
staci se podivat na odkaz a vis..
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
jo upol.... No ja to vyplnil uz rano, ale to intro bylo takdouhy ze sem to fakt necetl..
 Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Neříkej mi, že vám na UPOLu v sociologickém výkumu neřekli, že otázky demografické, sociologické, ap
 Re: Anketa k bakalářské práci19.12.2013
šito horkou jehlou, škoda, pak se lidi diví že nemají dost kvalitně a kompletně vyplněných dotazníků

 označení16.12.2013
Dá se u čelovek nějak vyčíst odolnost vůči mrazu? Vodní odolnost dosvit, odolnost vůči nárazu, to se všechno nějak uvádí, ale jak je to s tou mrazovou?
 Re: označení17.12.2013
eh? Napadají mě dva efekty, kde může mráz hrát roli:
1) křehnutí plastů - snížená odolnost vů
  Re: označení17.12.2013
Ad Zebralight

Máte s nima někdo zkušenosti? Přemýšlel jsem, že bych časem nahradil sv
   Re: označení17.12.2013
Tyto čelovky jsou dnes na vysoké úrovni, sám ji nemám, ale pár kamarádu jeskyňářů je má a opravdu si
   Re: označení17.12.2013
Zkusil jsem teď Crelant (když mi synek tak dlouho zapínal a vypínal Princeton, až kupodivu zkolabova

 se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
podle dnešní fotky Roháčů to jde se Slovenskem pěkně z kopce. většina slušnejch fotoeditorů má i otáčení po jednotkách stupňů, nejenom  90 vlevo, nebo v pravo. taky bych to malinko dovostřila
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
To je zakřivení zeměkoule na horizontu, ty trdlo :-)))
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
blbost - země je přeci placatá ne?
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Tak si to otoc, doostri a neprud!
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Na sikme plose :-)
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Vsak ta fotka uz neco pamatuje...

 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Fotku sem před lety fotil já na nějakej starej kompakt od Olympusu...ani nevím kde se tu vzala, možn
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Nevieš aký typ cepínu je ten oranžový na fotke? Díky.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Imho tezka historie. Tusim, ze pochazi SSSR. Mame dva v oddilove pujcovne. Ale tenhle dokonce vypada
    Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
mimochodem, kdyby se ho někdo chtěl za nějakou tu tekutinu zbavovat, tak beru.
     Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce19.12.2013
Treba ho s tebou Vita vymeni za nejakej pouzitelnejsi. S tekutinou to vidim blede.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
Je to starý ruský cepín, značku nevím...byl oddílový - letitý a leta nepoužívaný, měl ho s sebou jed

 Lezecka stena nad vodou?15.12.2013
Zaujalo me par fotek, kde je umela stena (bouldrovka?) umistena nad hladinou vody nejakyho bazenu, jako treba tohle http://www.aquaclim
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
v aquaparku
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Toz pry to u nas nekde je.. a mit to doma tak bych si to zatrasene uzil :))

Ale prest
   Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Třeba pískovna u Tišic - Mlékojed. Chápu, že teď si to asi neužiješ, ale v létě se tam normálně leze
    Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
hehe, to je hodne dobry, jak ten skoknaskej mustek (jako la nlyze) tak ta celkem fakt regulerni buld
     Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Jako na lyže? Ten je opravdu na lyže. Viz video: youtu.be/nIKLghSuypc
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
V Zdari nad Sázavou, ale je tam jen pár chytu
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Ve veřejném bazénu nemůžeš čekat zázraky.
Pardubice:
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
No tu uz jsem mezitim nasel. Byl jsi tam, prosim?
Da se to aspon malinko brat jako lezeni neb
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Na léto je i lom v Hříměždicích viz odkaz:
 Re: Lezecka stena nad vodou?19.12.2013
Maličká deska je myslím v Uherském Hradišti.Tak 1/4 výšky tvého obrázku

 Ledy Krkonoše15.12.2013
Zdravím Vás. Jaká je podle Vás pravděpodobnost že Vás chytí ochranáři mimo značené trasy nebo přímo na ledech v Labském dole nebo v Labské rokli? A případně jak velký postih hrozí? Děkuji za odpovědi.
 Re: Ledy Krkonoše15.12.2013
I pres to, ze je 15.12., tak to kvete dost.
  Re: Ledy Krkonoše15.12.2013
Doufam ze velka a postih dost vysoky aby jsi priste chvilku pockala:) btw na strankach krnapu je i a
   Re: Ledy Krkonoše15.12.2013
Myslím, že pořád platí postih do 10000 Kč pro jednotlivce. Pokud bys to dělala kvůli zisku (třeba ja
    Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
Neříkám že tam pojedu teď, když je tam opravdu málo sněhu, ale někdy v průběhu zimy kdy tam nemam ša
     ledy Krkonoše16.12.2013
takže lezení v Labském dole v 1 zóně NP při dostatečné ohleduplnosti je ok, ale z plánované pseudofe
      Re: ledy Krkonoše16.12.2013
Zase tak absurdní to není. A rozpor bych v tom neviděl. Zatímco feráta znamená nevratné poškození př
 Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
Mila Jaroslavo, podle Tvyho dotazu bych rek, ze oblast o kterou mas zajem, neznas. Ver, ze ti co Te
  Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
:-D doporučuji bílou kombinézu proti pevným i tekutým částicím z pracovních pomůcek. Lyže, boty, hůl
   Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
A když to sjedeš na skialpech s lavinou, středně velkou odpružíš, na Buď fit přezuješ běžky (klasika
    Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
jak kdo pomáhá s "udáváním"? s tímhle jménem bych tohle slovo používal opatrně (????).
     Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
Udáš se sám. Kde je špeditérství v Hamburku, se zeptej bývalého lodníka.
 Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
jo, občas tam ochranáři chytají
  Re: Ledy Krkonoše16.12.2013
Oblast moc neznám, proto se ptám.
   Re: Ledy Krkonoše17.12.2013
Zkus se priste trochu vic zamyslet, nez zacnes ventilovat takovyhle pitomy dotazy na net.
 Re: Ledy Krkonoše18.12.2013
Vloni v obřáku 500,- na hlavu. Rozumná domluva. Záleží koho člověk potká. Když chceš dělat to co nem
  Re: Ledy Krkonoše18.12.2013
Díky za odpověď.
   Re: Ledy Krkonoše19.12.2013
RAději bych vyhledával jiné destinace než Labskej, ledů je v Krkonoších dosti i jinde a není to tak

 podmínky v Tatrách15.12.2013
Nevíte někdo z vás jak to vypadá s podmínkami v Tatrách? Například v severce Kežmaráku? Díky
 Re: podmínky v Tatrách15.12.2013
Na piču
 Re: podmínky v Tatrách16.12.2013
  Re: podmínky v Tatrách16.12.2013
Paráda, to jsem potřeboval. Soudě podle popisu to zas tak na 3,14ču nebude, jak tady Kuba výše struč
  Re: podmínky v Tatrách16.12.2013
Paráda, to jsem potřeboval. Soudě podle popisu to zas tak na 3,14ču nebude, jak tady Kuba výše struč
 Re: podmínky v Tatrách16.12.2013
Ahoj, teď o víkendu jsem lezl na vysokou. Je tam sníh který přes den taje , takže přístupy jsou o ni
  Re: podmínky v Tatrách16.12.2013
Fajn, beru to jako vcelku pozitivní postřeh a pro jistotu k mačkám přibalím i lezečky :) Když to nep
   Re: podmínky v Tatrách17.12.2013
V MKŠ trávy drží dobře, skála spíše suchá, kde je sníh tak ten moc nedrží. Sestup po Německém žebřík

 Plány ccest13.12.2013
Ahoj, chtěl bych si postavit cestu na umělé stěně. Nevíte, jestli se dají někde sehnat nějaké plány cest?? Díky P.
 Re: Plány ccest13.12.2013
Bez komentáře !!
  Re: Plány ccest13.12.2013
Normálně dojdeš na umělku s foťákem, při lezení nafotíš, změříš rozestupy vrtání a doma postavíš.
   Re: Plány ccest13.12.2013
Se to tu na můj vkus hemží stupidními otázkami. Zkus použít a trochu namáhat hlavu a nedělej z komár
    Re: Plány ccest13.12.2013
Chápu ho! Sežene si plány, postaví někde na umělce cestu a pak tam poleze zadarmo. Tomu já říkám plá
     Re: Plány ccest14.12.2013
Uplně od věci to není pokud shání plány nějaké konkrétní cesty, třeba Action Direct...
      Re: Plány ccest15.12.2013
:) Tak, tak. Ale vytesat ty dirky a vubec napodobit jursky vapno bude teda fuska. Zacal bych se &quo
       Re: Plány ccest15.12.2013
Bych rovnou začal něčim z Hlubočep tam bude stačit čistá OSB deska...

 Ukradené věci12.12.2013
Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc. V neděli večer nám v Praze v Letňanech vybrali auto. Mezi ukradenýma věcma byl i šedý batoh Deuter Guide 45+ a oranžová čelovka Black Diamond Storm. Batoh se dobře pozná protože byl bez bederáku. Předpokládám, že když ně
 Re: Ukradené věci12.12.2013
hlídej si aukro, naše ukradený věci tam byly asi do 4dnů. jen dodávám, že ani policajti je nedobyli
  Re: Ukradené věci12.12.2013
tomu nerozumim. jaky byl zaver vaseho oznameni na pcr? pripadne trestniho oznameni? aukro svym zpuso
   Re: Ukradené věci13.12.2013
Z vlastní zkušenosti vím, že autorizaci na aukru i jinde není problém obejít, takže nic není 100%.
    Re: Ukradené věci13.12.2013
Klidně ho můžou najít, ale jestli lup nemá u sebe a nemá prachy, tak pápá, nic z něj nedostanou...
     Re: Ukradené věci13.12.2013
jo, to už jsme bohužel nestihli, někdo je tehdy koupil před náma...

 Fotky v profilech na L.12.12.2013
Možná jste si všimli, že se vám při přidání fotografie změní i fotka ve vašem profilu. Pokrokový engine Lezce umožňuje vyměnit foto ve vašem profilu v deníčcích.
Skutečně umím nastavit, že tam bude ta, kterou chcete a ne ta poslední v řadě, jak je
 Re: Fotky v profilech na L.16.12.2013
jirkasi dobry vtip na konci roku 2013 :-) ve svetle faktu ze script na uzivatelskou vlastni fotku j

1   ...   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ledy Krkonoše
Zdravím Vás. Jaká je podle Vás pravděpodobnost že Vás chytí ochranáři mimo značené trasy nebo přímo na ledech v Labském dole nebo v Labské rokli? A případně jak velký postih hrozí? Děkuji za odpovědi.
Jaroslava15:55:54 15.12.2013
odpovědět 
 Re: Ledy Krkonoše
I pres to, ze je 15.12., tak to kvete dost.
18:48:53 15.12.2013
odpovědět 
  Re: Ledy Krkonoše
Doufam ze velka a postih dost vysoky aby jsi priste chvilku pockala:) btw na strankach krnapu je i aktualni foto.
kuba21:24:41 15.12.2013
odpovědět 
   Re: Ledy Krkonoše
Myslím, že pořád platí postih do 10000 Kč pro jednotlivce. Pokud bys to dělala kvůli zisku (třeba jako průvodkyně za peníze), tak může být pokuta až 1000000 Kč.

Chtěl bych ovšem vidět, co by konkrétně Kuba Kašpar a spol. dokazovali. Zatím na veřejnosti ochranáři plácají všechno možné, ale nikdy nepředložili jediný důkaz o reálném poškození přírody. Při tom platí: "Pro založení odpovědnosti právnických osob a fyzických osob podnikajících je nezbytné, aby bylo prokázáno, že subjekt jednal protiprávně, musí nastat škodlivý následek protiprávního jednání a musí existovat příčinná souvislost mezi protiprávním jednáním a škodlivým následkem."

A poslední poznámka: Labským dolem se jezdí na lyžích od té době, co je hrabě Harrach přivezl do Krkonoš a pražští skiáci na Václavák. V Labské jámě se na ledech leze od napaměti, nejpozději zde byly vykonány prvovýstupy mezi světovými válkami.
Kuba Turek23:37:34 15.12.2013
odpovědět 
    Re: Ledy Krkonoše
Neříkám že tam pojedu teď, když je tam opravdu málo sněhu, ale někdy v průběhu zimy kdy tam nemam šanci cokoliv "poničit". Mě štvou ty nesmysly o ničení mechů-podotýkám že jsem vskutku přírodní žena.
Jaroslava00:25:54 16.12.2013
odpovědět 
     ledy Krkonoše
takže lezení v Labském dole v 1 zóně NP při dostatečné ohleduplnosti je ok, ale z plánované pseudoferraty na Cimbuří o diskusi vedle se můžou všichni zbláznit:-)

Teď nic proti předešlým komentářům, pravděpodobně se tam v zimě vídáme, ale trochu absurdní to přece jen je:-)
Sojka práskačka01:37:13 16.12.2013
odpovědět 
      Re: ledy Krkonoše
Zase tak absurdní to není. A rozpor bych v tom neviděl. Zatímco feráta znamená nevratné poškození přírody (především navrtání spousty železa do skály, kterou už nikdo nikdo nemůže spravit), tak lezení po ledu je dokonale nature-friendly činnost. Na jaře se rampouchy roztečou a po lezcích nezbyde ani památka.
Kuba Turek01:51:11 16.12.2013
odpovědět 
 Re: Ledy Krkonoše
Mila Jaroslavo, podle Tvyho dotazu bych rek, ze oblast o kterou mas zajem, neznas. Ver, ze ti co Te budou chytat, jí znají - proto je šance na Tve lapeni vic nez solidni...
Ten, co tom neco vi16:11:15 16.12.2013
odpovědět 
  Re: Ledy Krkonoše
:-D doporučuji bílou kombinézu proti pevným i tekutým částicím z pracovních pomůcek. Lyže, boty, hůlky stříknout na bílo a mít ve stejné barvě vše ostatní. Dále dalekohled na noční vidění a termovizi. K tomu infiltrovat OP informátorem. Znalost terénu a únikových tras je i tak nezbytná a špatné počasí je tvým spojencem stejně jako fyzická kondice a sjezdařské schopnosti ;-)
Bída16:59:19 16.12.2013
odpovědět 
   Re: Ledy Krkonoše
A když to sjedeš na skialpech s lavinou, středně velkou odpružíš, na Buď fit přezuješ běžky (klasika!), ve Špindlu sedneš do kajaku, ve Vrchlabí přesedneš do raftu, v Jaromeři do seakayaku, tak budeš v Hamburgu cobydup a ani si nevšimneš, jak jsi strašně zničila přírodu. V přístavu se pak můžeš udat na českém špeditérství (v tom Ti může poradit šéfík Holešovic).
Kuba Turek17:09:37 16.12.2013
odpovědět 
    Re: Ledy Krkonoše
jak kdo pomáhá s "udáváním"? s tímhle jménem bych tohle slovo používal opatrně (????).
18:45:19 16.12.2013
odpovědět 
     Re: Ledy Krkonoše
Udáš se sám. Kde je špeditérství v Hamburku, se zeptej bývalého lodníka.
Kuba Turek21:35:44 16.12.2013
odpovědět 
 Re: Ledy Krkonoše
jo, občas tam ochranáři chytají
21:03:19 16.12.2013
odpovědět 
  Re: Ledy Krkonoše
Oblast moc neznám, proto se ptám.
Jaroslava22:26:41 16.12.2013
odpovědět 
   Re: Ledy Krkonoše
Zkus se priste trochu vic zamyslet, nez zacnes ventilovat takovyhle pitomy dotazy na net.
06:43:20 17.12.2013
odpovědět 
 Re: Ledy Krkonoše
Vloni v obřáku 500,- na hlavu. Rozumná domluva. Záleží koho člověk potká. Když chceš dělat to co nemáš, musíš počítat s následkama.
Petan12:14:06 18.12.2013
odpovědět 
  Re: Ledy Krkonoše
Díky za odpověď.
Jaroslava15:00:22 18.12.2013
odpovědět 
   Re: Ledy Krkonoše
RAději bych vyhledával jiné destinace než Labskej, ledů je v Krkonoších dosti i jinde a není to tak na očích....
Petan07:40:19 19.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi