Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
11.Zvonková 4029
12.Černý 3878
13.Chomová 3836

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231285 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Loděnice FTVS - Praha 7
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Karlovy Vary
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Je mi líto19.12.2013
že obsahová a informační hodnota lezce.cz a kulturně-etická hodnota zvětšující se části příspěvků v diskuzi jsou někdy tak v rozporu.
Ani se moc nedivím, jestli už se sem "křehčím" a méně otrlejm povahám přispívat nechce. V žádným případě
 Re: Je mi líto20.12.2013
Jenže ono se to bude spíše zhoršovat. Nějaké etika a morální hodnoty mezi lezci jsou spíše jen mýtem
  Re: Je mi líto20.12.2013
Což ovšem vede k zamyšlení o smyslu a dalším vývoji Lezce jako takového...
   Re: Je mi líto20.12.2013
Smysl má, možný vývoj před sebou také. Ale jako první by byla potřeba moderace diskuzí a usměrnění p
    Re: Je mi líto20.12.2013
což je ovšem z pohledu dlouhodobé udržitelnosti projektu nesmysl :)
     Re: Je mi líto20.12.2013
Pro mne má cenu pouze databáze cest,deníček a žebříček. A kdyby tu nebyl je na 8a.nu .Od doby co sem
     Re: Je mi líto20.12.2013
Ne nutně, při téhle návštěvnosti, kterou se kluci chlubí, to minimálně 20.000 - 25.000 měsíčně na za
      Re: Je mi líto20.12.2013
O čem se tady bavíte, diskuze vždy bude diskuze.A když je kvalitní článek tak i většinou diskuze je
       Re: Je mi líto20.12.2013
No tak takhle to právě není. Diskuze není vždy diskuze a moc kvalitních článků tu není právě proto.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Kdyby byly v prdeli ryby, tak máte na vánoce co? Stav diskuzí je v takovém stavu díky anonymům, jako
         Re: Je mi líto20.12.2013
Bído, oni měli pravdu s tou zábavou :-) Píšeš hezky, ale bohužel jsi nepochopil podstatu příspěvku :
         Re: Je mi líto20.12.2013
Ale jo, už se těším na tu distingovanou diskuzi a lá novinky.cz (autorizace posláním kódu na fyzicko
      Re: Je mi líto20.12.2013
Svatá prostoto...
       Re: Je mi líto20.12.2013
Kubo, drž už .ubu. Dík!
        Re: Je mi líto20.12.2013
Je pravda, už jsem sem chtěl párkrát napsat něco co by se snad podobalo článku, ale je tu tak přísná
         Re: Je mi líto20.12.2013
a to je třeba škoda... Kdyby tady bylo víc "normálních" článků, bylo by lépe, ne? A kritika je, prav
          Re: Je mi líto20.12.2013
Tvoje zprávičky jsou v pohodě, ale jedná se jen o zprávy, tedy spíše přepis, nebo ne? Zkus tu publik
           Re: Je mi líto27.12.2013
Asi Tomáše moc neznáš. Určitě sám tvoří víc než ty a jiní, navíc celkem na úrovni.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Venco a ty seš jako jakej, co tady zaděláváš diskusi svýma zvratkama?
        Re: Je mi líto20.12.2013
Ale na vysvětlení pro Tebe rovnou po lopatě: 1) Mediální trh běží jinak, než si předřečník přestavuj
         Re: Je mi líto20.12.2013
Jedna Věc je psát články, dělat testy a případně kritizovat hotové projekty.Ale autor by se měl zamy
          Re: Je mi líto20.12.2013
Mohu se zeptat, jakého "Johna" myslíš? A jak to myslíš? Protože tohle může být považováno
           Re: Je mi líto20.12.2013
Tipnu si - Radek?
           Re: Je mi líto21.12.2013
Ano! Je to přímo nečestné a nesportovní. K šípku s podobnými útoky! Etiku na Lezci si nenecháme rozv
            Re: Je mi líto21.12.2013
Ano RADKA..."NOVINÁŘ",krytik, vždy měl pravdu a jak přišel do praxe tak....
            Re: Je mi líto22.12.2013
Dost ubohý...
             Re: Je mi líto22.12.2013
To patřilo na K.T.
              Re: Je mi líto22.12.2013
Co tím jako myslíš, přišel do praxe? Jako že před sametovou revolucí jsem byl zeměměřič? Nebo chvíli
               Re: Je mi líto22.12.2013
pred revoluci si byl u komousu v rozvedce...
                Re: Je mi líto22.12.2013
Nebyl jsem ani v rozvědce ani v Komunistické straně Československa, dokonce ani v Pionýru, ani v Soc
                 Re: Je mi líto23.12.2013
Ale ty věci jsi tam psal jen Ty.
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Ano, psal jsem to já a ještě k tomu uveřejnil kopie všech dokumentů, které se zachovaly z doby mé po
          Re: Je mi líto20.12.2013
No právě - já i jsem jinde na té druhé straně a vím, jak to funguje. A také vím, že web s podobnou s
           Re: Je mi líto20.12.2013
Vzhledem k tomu, že Ti nesedí ani ta dvě čísla, co jsi napsal, a ještě jsi se nepodepsal, tak se mi
            Re: Je mi líto20.12.2013
Čísla sedí. Jestliže je tu v tabulce za měsíc 60 000 unikátních návštěvníků, jsi někde okolo 150 000
             Re: Je mi líto20.12.2013
Jojo, promiň, přehlídnul jsem se v číslech. Myslel jsem, že Lezec má těch 25 000 reálných uživatelů
              Re: Je mi líto20.12.2013
Ty se přehlídáváš často :-). Ono když je ruka rychlejší než hlava...
              Re: Je mi líto20.12.2013
A to je právě ono. Je Lezec zpravodajský web? Podle mne jen zpravodajský není, nebo alespoň má poten
              Re: Je mi líto21.12.2013
Kubo prosím Tě napiš co Ty vlastně nevíš.Pomalu mě příjde, že Chuck Noris je proti tobě hadr.A to už
               Re: Je mi líto21.12.2013
Tobe nejak vadi, ze Kuba ma prehled?
                Re: Je mi líto21.12.2013
martas prosím Tě dáš nám nějaký pěkný lezecký "odkaz" jako hlavní článek.
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak velký všeobecný přehled určitě neškodí a naopak je hoden obdivu. Problém nastává v okamžiku, kdy
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak povrchni prehled asi ma, to jo. V necem ma bezesporu i prehled velmi velky. Jen pro jeho skodu k
                 Re: Je mi líto22.12.2013
Helejte se chlapci, až se podepíšete, můžeme pokecat. Zřejmě se ale bojíte, z čehož dedukuji, že si
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Tak proč to sem píšeš, když to nemá cenu? Už jen to, že nám potřebuješ dát najevo, že tě to nezajímá
                   Re: Je mi líto23.12.2013
Pochopit přečtené je základním úkonem, který se učí na základní škole.
                    Re: Je mi líto23.12.2013
A proč jsi tam tedy nechodil?
   Re: Je mi líto22.12.2013
a znáte tenhle? " jednou se potkal blbec s debilem... "
 Re: Je mi líto21.12.2013
Nejen Pravda, ale taky LÁSKA má zvítězit nad lží (nepřesnostma a honěním si ega) a nenávistí (srát n
 Re: Je mi líto21.12.2013
ironií tohoto vlákna je, že ho založil člověk, kterýmu tu nedávno slušně i méně slušně vysvětlovali,
  Re: Je mi líto21.12.2013
ale možná jsem jen nepochopil jen jeho formu sebereflexe :-)
  Re: Je mi líto21.12.2013
Hele, nechci ho bránit, zasíral to fakt hodně, ale celkem ten jeho poslední příspěvek chápu. Prošel
   Re: Je mi líto21.12.2013
jsem taky neříkal že s obsahem nesouhlasím, jen jsem si rejpnul do tý ironie. hlubší proniknutí u ně
    Lezec je nas web....22.12.2013
Lezec je nas web, v uvozovkach ze jo. A kdo to tak neciti at si najde lepsi, vychova recniky a hura
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Jojo tak to hlavně zase nesmaž co se ti nelibí
      Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Než vypustíš zase nějakou blbost, udělej si jasno v osobách. A když budeš v tom, můžeš i ve svojí vl
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
netreba vychovavat, staci aby to bylo nastavene tak, ze kazdy vi s kym (jak starym, zkusenym, vykonn
    Re: Je mi líto22.12.2013
No popravde jsem s Rubem mela mnohem mensi problem, nez s vetsinou jinych prispevatelu, predevsim an
     Re: Je mi líto22.12.2013
Díky za věcnost a nadhled.
Možná jsem a ještě dlouho budu lezecký vemínko, ale lidský doufám
     Re: Je mi líto22.12.2013
a jinak abych to uved na pravou míru, zas takovej frajer nejsem, když vznáším dotazy, podepisuju se
     Re: Je mi líto22.12.2013
Já bych jen na adresu Ruba uvedl, že asi jeho největší problém bylo ptaní se a omílání už stokrát pr
      Re: Je mi líto22.12.2013
Jen bych rád podotknul, že kdybych měl načteno, nechodil bych se ptát na lezce. Načteno jsem nic nem
       Re: Je mi líto23.12.2013
rubene, když ses tak rozepsal, tak to zkusim ještě jednou. a fakt jen v dobrým, tak zkus vykřesat ně
        Re: Je mi líto23.12.2013
Napsal slušný, sociálně inteligentní, proškolený, zkušený horolezec se spoustou kámošů ochotných si
         Re: Je mi líto23.12.2013
vidíš, já se snažil nepustit ke slovu ironii, vzal jsem ho vážně a ty v tom vidíš bůhví co.
          Re: Je mi líto23.12.2013
Já svůj pohled také nikomu necpu. Ale když už někdo někoho hodnotí OSOBNĚ, tak je obyčejná lidská sl
           Re: Je mi líto23.12.2013
Lepší rozumný nepodepsaný příspěvek, než debilní příspěvek s plným jménem v podpisu.
           Re: Je mi líto23.12.2013
Kubo, tak nějak jsem schopnost nadhledu a zůstat u věci od Tebe doteďka čekal a fakt jsem překvapene
            Re: Je mi líto23.12.2013
Pokud se to týká mě, tak je mi to celkem jedno. Vím, že takoví hnusní anonymové vždycky byli (ještě
             Re: Je mi líto23.12.2013
p.Turku kdyby jste se do toho nevložil, tak dávno je tady ta diskuze ukončena.A pořád si nahrajte na
              Re: Je mi líto23.12.2013
Až se naučíš podepisovat, tak následuje další krok: Naučit se číst a porozumět psanému textu.
               Re: Je mi líto23.12.2013
Ty Kubo, anonym diskutoval celkem slusne. Pak ses to vyskytl ty a zacal vykrikovato slusnosti a hova
               Re: Je mi líto23.12.2013
P.Turku je jasné, že vždy musíte mít poslední slovo, to jste zde předvedl mnohokrát..Ale opravdu, kd
                Re: Je mi líto23.12.2013
No jestli to jsou lidé jako Ty, tak Ti nepřeji nic zlého, ale asi se kamarádíš s nepravými. Normální
                 Re: Je mi líto23.12.2013
A je to tady K.T. a jeho poslední slovo.Jojo p.Turku to víte máte pravdu jako vždy....o tom žádná.
             Re: Je mi líto24.12.2013
(můj poslední koment byl ve 3:33 ráno, další nejsou ode mě, ano uznávám že orientace v hromadě anony
              Re: Je mi líto24.12.2013
Jsem rád, že mě máš za chytrého.
               Re: Je mi líto25.12.2013
Jsem rád, že si vždy vytáhneš to podstatné...
      Re: Je mi líto23.12.2013
No to je teda diskuze. Chachá, čím dál více mám pocit, že lezec je VŠ vzdělaný ekonom, právník, filo
     Re: Je mi líto23.12.2013
feu, celkem s tebou souhlasím. a jestli je pašák fakt tak pozitivní jak o sobě tvrdí, tak si dobře m
 Re: Je mi líto23.12.2013
škodaže že se nepodepisujete, slušnost už tak neřeším, spíš to ztěžuje mou orientaci. ale možná je t
  Re: Je mi líto23.12.2013
Hlavně bacha takto po ránu ...:-).Nejdříve se rozcvič ať nemáš ztuhlé tělo.Pak pár lehkých cest na r
  Re: Je mi líto23.12.2013
No soudruhu Rubene, tak to je fajn, ze uz tu nebudes psat, je uz snad zrejme, ze moc pozitivity v to
   Re: Je mi líto23.12.2013
naše myšlenky se točí v kruhu
příliš mnoho slov beze slov
není vidět, pouze bolí
  Re: Je mi líto24.12.2013
milí Rubene, z toho co píšeš, že partáky střídáš usuzuji, že jsi promiskuitní homosexuál. ale koho t
 Re: Je mi líto24.12.2013
ok, nemusíš si připustit, že pro některý lidi podstatnou měrou spadáš do kategorie, kterou sám kriti
 Re: Je mi líto24.12.2013
lezec čtu co lezu. leta. a podle mě je to v pohodě. články jsou tu fajn, informací mraky. co by jste

 ledy??19.12.2013
Chtěl bych jet někam na silvestra na ledy. Myslíte, že v Alpách něco bude?

 sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi. Dvě holky 6 a 4 a kluk 2. Díky
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
pardon, třeba mi něco s podobně starými dětmi uniklo, ale na co by jim ty sněžnice byly dobré? i pro
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, to se neomlouvej.

Ptal jsem se na zkušenosti. Je mi jasný, že pro dvouletého je
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá me
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Chlapi, já se jim je právě chystám pořídit (koupit/vyrobit). Nikdy na nich nestály. Nejsem tak tvrdá
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
tedy popravdě mě to zkoušet nenapadlo, protože moje děti (5,5 a 2x3,5) nestojej o to někam dojít, al
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
To ne, já nejsem proti. Obecně je to ale tak, jak píše Lukáš. Jsou děti, které objeví krásu sebemuče
 Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já nevím, že už nejdete s těmi debilními komentáři do hajzlu. Autor se neptal, zda má nebo nemá s dě
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Milý hloupý anonyme, když si sám naběhneš se svojí hloupostí, tak z Tebe ani hlupáka dělat nemusíme,
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Nestačí. To, že něco děláš nebo jsi dělal, ještě nezakládá na to, že tomu rozumíš a že to děláš dobř
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
ubožáčku,
nikdo se tě naptal co si myslíš o tom kterém mém komentáři nebo dokonce o mě osobně
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já jsem dotazovatel (masculinum), to ale nic nemění na tom, ANONYME, že odpovědi Kuby a Lukase mi da
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Tak si založte vlastní klubovnu radilů. Jo a nezapomeň potom napsat článek jak jste šli s dětma na G
     Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Na gerlach se chystám tak v únoru/březnu:-), tos docela trefil.Ale s dětma jedem do Jeseníků na Rysí
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
TSL + popis prvních krůčků

http://
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jelikož i ty děláš často úplně to samé, tedy píšeš o věcech, o kterých nic nevíš a na které se tě ni
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jasně. Na příspěvek "Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi." je odp
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Lidi co to s váma je? Já se zeptal na sněžnice pro moje milovaný satánky a krom podepsaných se tu na
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Takže ty posuzuješ co je pro tvé děti dobré nebo ne podle toho, co ti kdo napíše za názor? Sorry, my
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
zdar, založil jsem ti novou diskusi, tak to piš tam, dík
Ještě jednou hezký svátky
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
No já si raději poopravím svoji představu o úrovni nejen odpovídajících, ale i tazatelů. To tvoje vy
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
byla. bingo.

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

 Change18.12.2013
Ahoj, nemáte někdo nějaké novinky ohledně filmu ? Kdy má vyjít, nebo proč se to zase zdrželo  ?

 Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o vyplnění ankety k mé bakalářské práci na téma Postoje lezců bez zdravotního postižení ke společné účasti na horolezeckých aktivitách s tělesně postiženými. Všem, co si najdou čas, budu velice vděčný.
<
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
no popravdě, nechtěl jsem bezt tentokrát jízlivej a fakt jsem to chtěl tiše vyplnit. v polovině jsem
  Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj, muzu se plest, ale podle nic nerikajicich inicialu a neuvedeneho kontaktu si myslim, ze jsme s
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Za sebe jsem viděl jako největší problém, že nevím, co to je vývojová vada a postižení končetiny. Vy
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
vono je prakticky egal jestli ruka nenaroste nebo o ni přijdeš. narozdíl od očí...
viz třeba
     Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
No jo, jenže já jsem si myslel, že škála toho, co je vývojová vada, resp. postižení, začíná někde tř
      Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
no, když jsem tenkrát viděl toho mladíka odněkud z podorličí jak s jednoruč ladně stoupá spárami v z
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
hmm, co je myšleno "Lezli byste s člověkem ..."
To jako vedle sebe, budu jistit já
  Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
co to je proboha za bakalarku? :DDDD
Kde studujes at vim kdam nikdy nehlasit potomka...
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
staci se podivat na odkaz a vis..
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
jo upol.... No ja to vyplnil uz rano, ale to intro bylo takdouhy ze sem to fakt necetl..
 Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Neříkej mi, že vám na UPOLu v sociologickém výkumu neřekli, že otázky demografické, sociologické, ap
 Re: Anketa k bakalářské práci19.12.2013
šito horkou jehlou, škoda, pak se lidi diví že nemají dost kvalitně a kompletně vyplněných dotazníků

 označení16.12.2013
Dá se u čelovek nějak vyčíst odolnost vůči mrazu? Vodní odolnost dosvit, odolnost vůči nárazu, to se všechno nějak uvádí, ale jak je to s tou mrazovou?
 Re: označení17.12.2013
eh? Napadají mě dva efekty, kde může mráz hrát roli:
1) křehnutí plastů - snížená odolnost vů
  Re: označení17.12.2013
Ad Zebralight

Máte s nima někdo zkušenosti? Přemýšlel jsem, že bych časem nahradil sv
   Re: označení17.12.2013
Tyto čelovky jsou dnes na vysoké úrovni, sám ji nemám, ale pár kamarádu jeskyňářů je má a opravdu si
   Re: označení17.12.2013
Zkusil jsem teď Crelant (když mi synek tak dlouho zapínal a vypínal Princeton, až kupodivu zkolabova

 se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
podle dnešní fotky Roháčů to jde se Slovenskem pěkně z kopce. většina slušnejch fotoeditorů má i otáčení po jednotkách stupňů, nejenom  90 vlevo, nebo v pravo. taky bych to malinko dovostřila
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
To je zakřivení zeměkoule na horizontu, ty trdlo :-)))
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
blbost - země je přeci placatá ne?
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Tak si to otoc, doostri a neprud!
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Na sikme plose :-)
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Vsak ta fotka uz neco pamatuje...

 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Fotku sem před lety fotil já na nějakej starej kompakt od Olympusu...ani nevím kde se tu vzala, možn
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Nevieš aký typ cepínu je ten oranžový na fotke? Díky.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Imho tezka historie. Tusim, ze pochazi SSSR. Mame dva v oddilove pujcovne. Ale tenhle dokonce vypada
    Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
mimochodem, kdyby se ho někdo chtěl za nějakou tu tekutinu zbavovat, tak beru.
     Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce19.12.2013
Treba ho s tebou Vita vymeni za nejakej pouzitelnejsi. S tekutinou to vidim blede.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
Je to starý ruský cepín, značku nevím...byl oddílový - letitý a leta nepoužívaný, měl ho s sebou jed

 Lezecka stena nad vodou?15.12.2013
Zaujalo me par fotek, kde je umela stena (bouldrovka?) umistena nad hladinou vody nejakyho bazenu, jako treba tohle http://www.aquaclim
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
v aquaparku
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Toz pry to u nas nekde je.. a mit to doma tak bych si to zatrasene uzil :))

Ale prest
   Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Třeba pískovna u Tišic - Mlékojed. Chápu, že teď si to asi neužiješ, ale v létě se tam normálně leze
    Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
hehe, to je hodne dobry, jak ten skoknaskej mustek (jako la nlyze) tak ta celkem fakt regulerni buld
     Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Jako na lyže? Ten je opravdu na lyže. Viz video: youtu.be/nIKLghSuypc
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
V Zdari nad Sázavou, ale je tam jen pár chytu
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Ve veřejném bazénu nemůžeš čekat zázraky.
Pardubice:
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
No tu uz jsem mezitim nasel. Byl jsi tam, prosim?
Da se to aspon malinko brat jako lezeni neb
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Na léto je i lom v Hříměždicích viz odkaz:
 Re: Lezecka stena nad vodou?19.12.2013
Maličká deska je myslím v Uherském Hradišti.Tak 1/4 výšky tvého obrázku

1   ...   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Grivel violino
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš
05:49:31 19.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (29)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1162 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1279 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1429 
 Neřeším to – lezu vše 
 1130 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi