Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878 13.Chomová 3836
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Je mi líto 19.12.2013 že obsahová a informační hodnota lezce.cz a kulturně-etická hodnota zvětšující se části příspěvků v diskuzi jsou někdy tak v rozporu.
Ani se moc nedivím, jestli už se sem "křehčím" a méně otrlejm povahám přispívat nechce. V žádným případě
  Re: Je mi líto 20.12.2013 Jenže ono se to bude spíše zhoršovat. Nějaké etika a morální hodnoty mezi lezci jsou spíše jen mýtem
    Re: Je mi líto 20.12.2013 Což ovšem vede k zamyšlení o smyslu a dalším vývoji Lezce jako takového...
      Re: Je mi líto 20.12.2013 Smysl má, možný vývoj před sebou také. Ale jako první by byla potřeba moderace diskuzí a usměrnění p
        Re: Je mi líto 20.12.2013 což je ovšem z pohledu dlouhodobé udržitelnosti projektu nesmysl :)
          Re: Je mi líto 20.12.2013 Pro mne má cenu pouze databáze cest,deníček a žebříček. A kdyby tu nebyl je na 8a.nu .Od doby co sem
          Re: Je mi líto 20.12.2013 Ne nutně, při téhle návštěvnosti, kterou se kluci chlubí, to minimálně 20.000 - 25.000 měsíčně na za
            Re: Je mi líto 20.12.2013 O čem se tady bavíte, diskuze vždy bude diskuze.A když je kvalitní článek tak i většinou diskuze je
              Re: Je mi líto 20.12.2013 No tak takhle to právě není. Diskuze není vždy diskuze a moc kvalitních článků tu není právě proto.
                Re: Je mi líto 20.12.2013 Kdyby byly v prdeli ryby, tak máte na vánoce co? Stav diskuzí je v takovém stavu díky anonymům, jako
                  Re: Je mi líto 20.12.2013 Bído, oni měli pravdu s tou zábavou :-) Píšeš hezky, ale bohužel jsi nepochopil podstatu příspěvku :
                  Re: Je mi líto 20.12.2013 Ale jo, už se těším na tu distingovanou diskuzi a lá novinky.cz (autorizace posláním kódu na fyzicko
            Re: Je mi líto 20.12.2013 Svatá prostoto...
              Re: Je mi líto 20.12.2013 Kubo, drž už .ubu. Dík!
                Re: Je mi líto 20.12.2013 Je pravda, už jsem sem chtěl párkrát napsat něco co by se snad podobalo článku, ale je tu tak přísná
                  Re: Je mi líto 20.12.2013 a to je třeba škoda... Kdyby tady bylo víc "normálních" článků, bylo by lépe, ne? A kritika je, prav
                    Re: Je mi líto 20.12.2013 Tvoje zprávičky jsou v pohodě, ale jedná se jen o zprávy, tedy spíše přepis, nebo ne? Zkus tu publik
                      Re: Je mi líto 27.12.2013 Asi Tomáše moc neznáš. Určitě sám tvoří víc než ty a jiní, navíc celkem na úrovni.
                Re: Je mi líto 20.12.2013 Venco a ty seš jako jakej, co tady zaděláváš diskusi svýma zvratkama?
                Re: Je mi líto 20.12.2013 Ale na vysvětlení pro Tebe rovnou po lopatě: 1) Mediální trh běží jinak, než si předřečník přestavuj
                  Re: Je mi líto 20.12.2013 Jedna Věc je psát články, dělat testy a případně kritizovat hotové projekty.Ale autor by se měl zamy
                    Re: Je mi líto 20.12.2013 Mohu se zeptat, jakého "Johna" myslíš? A jak to myslíš? Protože tohle může být považováno
                      Re: Je mi líto 20.12.2013 Tipnu si - Radek?
                      Re: Je mi líto 21.12.2013 Ano! Je to přímo nečestné a nesportovní. K šípku s podobnými útoky! Etiku na Lezci si nenecháme rozv
                        Re: Je mi líto 21.12.2013 Ano RADKA..."NOVINÁŘ",krytik, vždy měl pravdu a jak přišel do praxe tak....
                        Re: Je mi líto 22.12.2013 Dost ubohý...
                          Re: Je mi líto 22.12.2013 To patřilo na K.T.
                            Re: Je mi líto 22.12.2013 Co tím jako myslíš, přišel do praxe? Jako že před sametovou revolucí jsem byl zeměměřič? Nebo chvíli
                              Re: Je mi líto 22.12.2013 pred revoluci si byl u komousu v rozvedce...
                                Re: Je mi líto 22.12.2013 Nebyl jsem ani v rozvědce ani v Komunistické straně Československa, dokonce ani v Pionýru, ani v Soc
                                  Re: Je mi líto 23.12.2013 Ale ty věci jsi tam psal jen Ty.
                                    Re: Je mi líto 23.12.2013 Ano, psal jsem to já a ještě k tomu uveřejnil kopie všech dokumentů, které se zachovaly z doby mé po
                    Re: Je mi líto 20.12.2013 No právě - já i jsem jinde na té druhé straně a vím, jak to funguje. A také vím, že web s podobnou s
                      Re: Je mi líto 20.12.2013 Vzhledem k tomu, že Ti nesedí ani ta dvě čísla, co jsi napsal, a ještě jsi se nepodepsal, tak se mi
                        Re: Je mi líto 20.12.2013 Čísla sedí. Jestliže je tu v tabulce za měsíc 60 000 unikátních návštěvníků, jsi někde okolo 150 000
                          Re: Je mi líto 20.12.2013 Jojo, promiň, přehlídnul jsem se v číslech. Myslel jsem, že Lezec má těch 25 000 reálných uživatelů
                            Re: Je mi líto 20.12.2013 Ty se přehlídáváš často :-). Ono když je ruka rychlejší než hlava...
                            Re: Je mi líto 20.12.2013 A to je právě ono. Je Lezec zpravodajský web? Podle mne jen zpravodajský není, nebo alespoň má poten
                            Re: Je mi líto 21.12.2013 Kubo prosím Tě napiš co Ty vlastně nevíš.Pomalu mě příjde, že Chuck Noris je proti tobě hadr.A to už
                              Re: Je mi líto 21.12.2013 Tobe nejak vadi, ze Kuba ma prehled?
                                Re: Je mi líto 21.12.2013 martas prosím Tě dáš nám nějaký pěkný lezecký "odkaz" jako hlavní článek.
                                Re: Je mi líto 21.12.2013 Tak velký všeobecný přehled určitě neškodí a naopak je hoden obdivu. Problém nastává v okamžiku, kdy
                                Re: Je mi líto 21.12.2013 Tak povrchni prehled asi ma, to jo. V necem ma bezesporu i prehled velmi velky. Jen pro jeho skodu k
                                  Re: Je mi líto 22.12.2013 Helejte se chlapci, až se podepíšete, můžeme pokecat. Zřejmě se ale bojíte, z čehož dedukuji, že si
                                    Re: Je mi líto 23.12.2013 Tak proč to sem píšeš, když to nemá cenu? Už jen to, že nám potřebuješ dát najevo, že tě to nezajímá
                                      Re: Je mi líto 23.12.2013 Pochopit přečtené je základním úkonem, který se učí na základní škole.
                                        Re: Je mi líto 23.12.2013 A proč jsi tam tedy nechodil?
      Re: Je mi líto 22.12.2013 a znáte tenhle? " jednou se potkal blbec s debilem... "
  Re: Je mi líto 21.12.2013 Nejen Pravda, ale taky LÁSKA má zvítězit nad lží (nepřesnostma a honěním si ega) a nenávistí (srát n
  Re: Je mi líto 21.12.2013 ironií tohoto vlákna je, že ho založil člověk, kterýmu tu nedávno slušně i méně slušně vysvětlovali,
    Re: Je mi líto 21.12.2013 ale možná jsem jen nepochopil jen jeho formu sebereflexe :-)
    Re: Je mi líto 21.12.2013 Hele, nechci ho bránit, zasíral to fakt hodně, ale celkem ten jeho poslední příspěvek chápu. Prošel
      Re: Je mi líto 21.12.2013 jsem taky neříkal že s obsahem nesouhlasím, jen jsem si rejpnul do tý ironie. hlubší proniknutí u ně
        Lezec je nas web.... 22.12.2013 Lezec je nas web, v uvozovkach ze jo. A kdo to tak neciti at si najde lepsi, vychova recniky a hura
          Re: Lezec je nas web.... 22.12.2013 Jojo tak to hlavně zase nesmaž co se ti nelibí
            Re: Lezec je nas web.... 22.12.2013 Než vypustíš zase nějakou blbost, udělej si jasno v osobách. A když budeš v tom, můžeš i ve svojí vl
          Re: Lezec je nas web.... 22.12.2013 netreba vychovavat, staci aby to bylo nastavene tak, ze kazdy vi s kym (jak starym, zkusenym, vykonn
        Re: Je mi líto 22.12.2013 No popravde jsem s Rubem mela mnohem mensi problem, nez s vetsinou jinych prispevatelu, predevsim an
          Re: Je mi líto 22.12.2013 Díky za věcnost a nadhled.
Možná jsem a ještě dlouho budu lezecký vemínko, ale lidský doufám
          Re: Je mi líto 22.12.2013 a jinak abych to uved na pravou míru, zas takovej frajer nejsem, když vznáším dotazy, podepisuju se
          Re: Je mi líto 22.12.2013 Já bych jen na adresu Ruba uvedl, že asi jeho největší problém bylo ptaní se a omílání už stokrát pr
            Re: Je mi líto 22.12.2013 Jen bych rád podotknul, že kdybych měl načteno, nechodil bych se ptát na lezce. Načteno jsem nic nem
              Re: Je mi líto 23.12.2013 rubene, když ses tak rozepsal, tak to zkusim ještě jednou. a fakt jen v dobrým, tak zkus vykřesat ně
                Re: Je mi líto 23.12.2013 Napsal slušný, sociálně inteligentní, proškolený, zkušený horolezec se spoustou kámošů ochotných si
                  Re: Je mi líto 23.12.2013 vidíš, já se snažil nepustit ke slovu ironii, vzal jsem ho vážně a ty v tom vidíš bůhví co.
                    Re: Je mi líto 23.12.2013 Já svůj pohled také nikomu necpu. Ale když už někdo někoho hodnotí OSOBNĚ, tak je obyčejná lidská sl
                      Re: Je mi líto 23.12.2013 Lepší rozumný nepodepsaný příspěvek, než debilní příspěvek s plným jménem v podpisu.
                      Re: Je mi líto 23.12.2013 Kubo, tak nějak jsem schopnost nadhledu a zůstat u věci od Tebe doteďka čekal a fakt jsem překvapene
                        Re: Je mi líto 23.12.2013 Pokud se to týká mě, tak je mi to celkem jedno. Vím, že takoví hnusní anonymové vždycky byli (ještě
                          Re: Je mi líto 23.12.2013 p.Turku kdyby jste se do toho nevložil, tak dávno je tady ta diskuze ukončena.A pořád si nahrajte na
                            Re: Je mi líto 23.12.2013 Až se naučíš podepisovat, tak následuje další krok: Naučit se číst a porozumět psanému textu.
                              Re: Je mi líto 23.12.2013 Ty Kubo, anonym diskutoval celkem slusne. Pak ses to vyskytl ty a zacal vykrikovato slusnosti a hova
                              Re: Je mi líto 23.12.2013 P.Turku je jasné, že vždy musíte mít poslední slovo, to jste zde předvedl mnohokrát..Ale opravdu, kd
                                Re: Je mi líto 23.12.2013 No jestli to jsou lidé jako Ty, tak Ti nepřeji nic zlého, ale asi se kamarádíš s nepravými. Normální
                                  Re: Je mi líto 23.12.2013 A je to tady K.T. a jeho poslední slovo.Jojo p.Turku to víte máte pravdu jako vždy....o tom žádná.
                          Re: Je mi líto 24.12.2013 (můj poslední koment byl ve 3:33 ráno, další nejsou ode mě, ano uznávám že orientace v hromadě anony
                            Re: Je mi líto 24.12.2013 Jsem rád, že mě máš za chytrého.
                              Re: Je mi líto 25.12.2013 Jsem rád, že si vždy vytáhneš to podstatné...
            Re: Je mi líto 23.12.2013 No to je teda diskuze. Chachá, čím dál více mám pocit, že lezec je VŠ vzdělaný ekonom, právník, filo
          Re: Je mi líto 23.12.2013 feu, celkem s tebou souhlasím. a jestli je pašák fakt tak pozitivní jak o sobě tvrdí, tak si dobře m
  Re: Je mi líto 23.12.2013 škodaže že se nepodepisujete, slušnost už tak neřeším, spíš to ztěžuje mou orientaci. ale možná je t
    Re: Je mi líto 23.12.2013 Hlavně bacha takto po ránu ...:-).Nejdříve se rozcvič ať nemáš ztuhlé tělo.Pak pár lehkých cest na r
    Re: Je mi líto 23.12.2013 No soudruhu Rubene, tak to je fajn, ze uz tu nebudes psat, je uz snad zrejme, ze moc pozitivity v to
      Re: Je mi líto 23.12.2013 naše myšlenky se točí v kruhu
příliš mnoho slov beze slov
není vidět, pouze bolí
    Re: Je mi líto 24.12.2013 milí Rubene, z toho co píšeš, že partáky střídáš usuzuji, že jsi promiskuitní homosexuál. ale koho t
  Re: Je mi líto 24.12.2013 ok, nemusíš si připustit, že pro některý lidi podstatnou měrou spadáš do kategorie, kterou sám kriti
  Re: Je mi líto 24.12.2013 lezec čtu co lezu. leta. a podle mě je to v pohodě. články jsou tu fajn, informací mraky. co by jste
ledy?? 19.12.2013 Chtěl bych jet někam na silvestra na ledy. Myslíte, že v Alpách něco bude?
sněžnice pro děti 19.12.2013 Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi. Dvě holky 6 a 4 a kluk 2. Díky
  Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 pardon, třeba mi něco s podobně starými dětmi uniklo, ale na co by jim ty sněžnice byly dobré? i pro
    Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 Zdar, to se neomlouvej.
Ptal jsem se na zkušenosti. Je mi jasný, že pro dvouletého je
      Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá me
        Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 Chlapi, já se jim je právě chystám pořídit (koupit/vyrobit). Nikdy na nich nestály. Nejsem tak tvrdá
          Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 tedy popravdě mě to zkoušet nenapadlo, protože moje děti (5,5 a 2x3,5) nestojej o to někam dojít, al
          Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 To ne, já nejsem proti. Obecně je to ale tak, jak píše Lukáš. Jsou děti, které objeví krásu sebemuče
  Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Já nevím, že už nejdete s těmi debilními komentáři do hajzlu. Autor se neptal, zda má nebo nemá s dě
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Milý hloupý anonyme, když si sám naběhneš se svojí hloupostí, tak z Tebe ani hlupáka dělat nemusíme,
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Nestačí. To, že něco děláš nebo jsi dělal, ještě nezakládá na to, že tomu rozumíš a že to děláš dobř
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 ubožáčku,
nikdo se tě naptal co si myslíš o tom kterém mém komentáři nebo dokonce o mě osobně
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Já jsem dotazovatel (masculinum), to ale nic nemění na tom, ANONYME, že odpovědi Kuby a Lukase mi da
        Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Tak si založte vlastní klubovnu radilů. Jo a nezapomeň potom napsat článek jak jste šli s dětma na G
          Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Na gerlach se chystám tak v únoru/březnu:-), tos docela trefil.Ale s dětma jedem do Jeseníků na Rysí
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci 19.12.2013 Jasně. Na příspěvek "Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi." je odp
  Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 Lidi co to s váma je? Já se zeptal na sněžnice pro moje milovaný satánky a krom podepsaných se tu na
    Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 Takže ty posuzuješ co je pro tvé děti dobré nebo ne podle toho, co ti kdo napíše za názor? Sorry, my
      Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 zdar, založil jsem ti novou diskusi, tak to piš tam, dík
Ještě jednou hezký svátky
        Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 No já si raději poopravím svoji představu o úrovni nejen odpovídajících, ale i tazatelů. To tvoje vy
    Re: sněžnice pro děti 19.12.2013 byla. bingo.
Grivel violino 19.12.2013 Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš
Grivel violino 19.12.2013 Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš
Change 18.12.2013 Ahoj, nemáte někdo nějaké novinky ohledně filmu ? Kdy má vyjít, nebo proč se to zase zdrželo ?
Anketa k bakalářské práci 17.12.2013 Ahoj,
chtěl bych vás poprosit o vyplnění ankety k mé bakalářské práci na téma Postoje lezců bez zdravotního postižení ke společné účasti na horolezeckých aktivitách s tělesně postiženými. Všem, co si najdou čas, budu velice vděčný.
<
  Re: Anketa k bakalářské práci 17.12.2013 no popravdě, nechtěl jsem bezt tentokrát jízlivej a fakt jsem to chtěl tiše vyplnit. v polovině jsem
    Re: Anketa k bakalářské práci 17.12.2013 Ahoj, muzu se plest, ale podle nic nerikajicich inicialu a neuvedeneho kontaktu si myslim, ze jsme s
      Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 Za sebe jsem viděl jako největší problém, že nevím, co to je vývojová vada a postižení končetiny. Vy
        Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 vono je prakticky egal jestli ruka nenaroste nebo o ni přijdeš. narozdíl od očí...
viz třeba
          Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 No jo, jenže já jsem si myslel, že škála toho, co je vývojová vada, resp. postižení, začíná někde tř
            Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 no, když jsem tenkrát viděl toho mladíka odněkud z podorličí jak s jednoruč ladně stoupá spárami v z
  Re: Anketa k bakalářské práci 17.12.2013 hmm, co je myšleno "Lezli byste s člověkem ..."
To jako vedle sebe, budu jistit já
    Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 co to je proboha za bakalarku? :DDDD
Kde studujes at vim kdam nikdy nehlasit potomka...
      Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 staci se podivat na odkaz a vis..
        Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 jo upol.... No ja to vyplnil uz rano, ale to intro bylo takdouhy ze sem to fakt necetl..
  Re: Anketa k bakalářské práci 18.12.2013 Neříkej mi, že vám na UPOLu v sociologickém výkumu neřekli, že otázky demografické, sociologické, ap
  Re: Anketa k bakalářské práci 19.12.2013 šito horkou jehlou, škoda, pak se lidi diví že nemají dost kvalitně a kompletně vyplněných dotazníků
označení 16.12.2013 Dá se u čelovek nějak vyčíst odolnost vůči mrazu? Vodní odolnost dosvit, odolnost vůči nárazu, to se všechno nějak uvádí, ale jak je to s tou mrazovou?
  Re: označení 17.12.2013 eh? Napadají mě dva efekty, kde může mráz hrát roli:
1) křehnutí plastů - snížená odolnost vů
    Re: označení 17.12.2013 Ad Zebralight
Máte s nima někdo zkušenosti? Přemýšlel jsem, že bych časem nahradil sv
      Re: označení 17.12.2013 Tyto čelovky jsou dnes na vysoké úrovni, sám ji nemám, ale pár kamarádu jeskyňářů je má a opravdu si
      Re: označení 17.12.2013 Zkusil jsem teď Crelant (když mi synek tak dlouho zapínal a vypínal Princeton, až kupodivu zkolabova
se Slovačí to jde pěkně z kopce 16.12.2013 podle dnešní fotky Roháčů to jde se Slovenskem pěkně z kopce. většina slušnejch fotoeditorů má i otáčení po jednotkách stupňů, nejenom 90 vlevo, nebo v pravo. taky bych to malinko dovostřila
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 16.12.2013 To je zakřivení zeměkoule na horizontu, ty trdlo :-)))
    Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 16.12.2013 blbost - země je přeci placatá ne?
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 16.12.2013 Tak si to otoc, doostri a neprud!
    Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 17.12.2013 Nevieš aký typ cepínu je ten oranžový na fotke? Díky.
      Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 17.12.2013 Imho tezka historie. Tusim, ze pochazi SSSR. Mame dva v oddilove pujcovne. Ale tenhle dokonce vypada
        Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 18.12.2013 mimochodem, kdyby se ho někdo chtěl za nějakou tu tekutinu zbavovat, tak beru.
          Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 19.12.2013 Treba ho s tebou Vita vymeni za nejakej pouzitelnejsi. S tekutinou to vidim blede.
      Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce 18.12.2013 Je to starý ruský cepín, značku nevím...byl oddílový - letitý a leta nepoužívaný, měl ho s sebou jed
    Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Toz pry to u nas nekde je.. a mit to doma tak bych si to zatrasene uzil :))
Ale prest
      Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Třeba pískovna u Tišic - Mlékojed. Chápu, že teď si to asi neužiješ, ale v létě se tam normálně leze
        Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 hehe, to je hodne dobry, jak ten skoknaskej mustek (jako la nlyze) tak ta celkem fakt regulerni buld
          Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Jako na lyže? Ten je opravdu na lyže. Viz video: youtu.be/nIKLghSuypc
  Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 V Zdari nad Sázavou, ale je tam jen pár chytu
  Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Na léto je i lom v Hříměždicích viz odkaz:
  Re: Lezecka stena nad vodou? 19.12.2013 Maličká deska je myslím v Uherském Hradišti.Tak 1/4 výšky tvého obrázku
1
...
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
...
2263
Grivel violino Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš 05:49:31 19.12.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: