LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
11.Zvonková 4029
12.Černý 3878
13.Chomová 3836

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231285 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Je mi líto19.12.2013
že obsahová a informační hodnota lezce.cz a kulturně-etická hodnota zvětšující se části příspěvků v diskuzi jsou někdy tak v rozporu.
Ani se moc nedivím, jestli už se sem "křehčím" a méně otrlejm povahám přispívat nechce. V žádným případě
 Re: Je mi líto20.12.2013
Jenže ono se to bude spíše zhoršovat. Nějaké etika a morální hodnoty mezi lezci jsou spíše jen mýtem
  Re: Je mi líto20.12.2013
Což ovšem vede k zamyšlení o smyslu a dalším vývoji Lezce jako takového...
   Re: Je mi líto20.12.2013
Smysl má, možný vývoj před sebou také. Ale jako první by byla potřeba moderace diskuzí a usměrnění p
    Re: Je mi líto20.12.2013
což je ovšem z pohledu dlouhodobé udržitelnosti projektu nesmysl :)
     Re: Je mi líto20.12.2013
Pro mne má cenu pouze databáze cest,deníček a žebříček. A kdyby tu nebyl je na 8a.nu .Od doby co sem
     Re: Je mi líto20.12.2013
Ne nutně, při téhle návštěvnosti, kterou se kluci chlubí, to minimálně 20.000 - 25.000 měsíčně na za
      Re: Je mi líto20.12.2013
O čem se tady bavíte, diskuze vždy bude diskuze.A když je kvalitní článek tak i většinou diskuze je
       Re: Je mi líto20.12.2013
No tak takhle to právě není. Diskuze není vždy diskuze a moc kvalitních článků tu není právě proto.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Kdyby byly v prdeli ryby, tak máte na vánoce co? Stav diskuzí je v takovém stavu díky anonymům, jako
         Re: Je mi líto20.12.2013
Bído, oni měli pravdu s tou zábavou :-) Píšeš hezky, ale bohužel jsi nepochopil podstatu příspěvku :
         Re: Je mi líto20.12.2013
Ale jo, už se těším na tu distingovanou diskuzi a lá novinky.cz (autorizace posláním kódu na fyzicko
      Re: Je mi líto20.12.2013
Svatá prostoto...
       Re: Je mi líto20.12.2013
Kubo, drž už .ubu. Dík!
        Re: Je mi líto20.12.2013
Je pravda, už jsem sem chtěl párkrát napsat něco co by se snad podobalo článku, ale je tu tak přísná
         Re: Je mi líto20.12.2013
a to je třeba škoda... Kdyby tady bylo víc "normálních" článků, bylo by lépe, ne? A kritika je, prav
          Re: Je mi líto20.12.2013
Tvoje zprávičky jsou v pohodě, ale jedná se jen o zprávy, tedy spíše přepis, nebo ne? Zkus tu publik
           Re: Je mi líto27.12.2013
Asi Tomáše moc neznáš. Určitě sám tvoří víc než ty a jiní, navíc celkem na úrovni.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Venco a ty seš jako jakej, co tady zaděláváš diskusi svýma zvratkama?
        Re: Je mi líto20.12.2013
Ale na vysvětlení pro Tebe rovnou po lopatě: 1) Mediální trh běží jinak, než si předřečník přestavuj
         Re: Je mi líto20.12.2013
Jedna Věc je psát články, dělat testy a případně kritizovat hotové projekty.Ale autor by se měl zamy
          Re: Je mi líto20.12.2013
Mohu se zeptat, jakého "Johna" myslíš? A jak to myslíš? Protože tohle může být považováno
           Re: Je mi líto20.12.2013
Tipnu si - Radek?
           Re: Je mi líto21.12.2013
Ano! Je to přímo nečestné a nesportovní. K šípku s podobnými útoky! Etiku na Lezci si nenecháme rozv
            Re: Je mi líto21.12.2013
Ano RADKA..."NOVINÁŘ",krytik, vždy měl pravdu a jak přišel do praxe tak....
            Re: Je mi líto22.12.2013
Dost ubohý...
             Re: Je mi líto22.12.2013
To patřilo na K.T.
              Re: Je mi líto22.12.2013
Co tím jako myslíš, přišel do praxe? Jako že před sametovou revolucí jsem byl zeměměřič? Nebo chvíli
               Re: Je mi líto22.12.2013
pred revoluci si byl u komousu v rozvedce...
                Re: Je mi líto22.12.2013
Nebyl jsem ani v rozvědce ani v Komunistické straně Československa, dokonce ani v Pionýru, ani v Soc
                 Re: Je mi líto23.12.2013
Ale ty věci jsi tam psal jen Ty.
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Ano, psal jsem to já a ještě k tomu uveřejnil kopie všech dokumentů, které se zachovaly z doby mé po
          Re: Je mi líto20.12.2013
No právě - já i jsem jinde na té druhé straně a vím, jak to funguje. A také vím, že web s podobnou s
           Re: Je mi líto20.12.2013
Vzhledem k tomu, že Ti nesedí ani ta dvě čísla, co jsi napsal, a ještě jsi se nepodepsal, tak se mi
            Re: Je mi líto20.12.2013
Čísla sedí. Jestliže je tu v tabulce za měsíc 60 000 unikátních návštěvníků, jsi někde okolo 150 000
             Re: Je mi líto20.12.2013
Jojo, promiň, přehlídnul jsem se v číslech. Myslel jsem, že Lezec má těch 25 000 reálných uživatelů
              Re: Je mi líto20.12.2013
Ty se přehlídáváš často :-). Ono když je ruka rychlejší než hlava...
              Re: Je mi líto20.12.2013
A to je právě ono. Je Lezec zpravodajský web? Podle mne jen zpravodajský není, nebo alespoň má poten
              Re: Je mi líto21.12.2013
Kubo prosím Tě napiš co Ty vlastně nevíš.Pomalu mě příjde, že Chuck Noris je proti tobě hadr.A to už
               Re: Je mi líto21.12.2013
Tobe nejak vadi, ze Kuba ma prehled?
                Re: Je mi líto21.12.2013
martas prosím Tě dáš nám nějaký pěkný lezecký "odkaz" jako hlavní článek.
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak velký všeobecný přehled určitě neškodí a naopak je hoden obdivu. Problém nastává v okamžiku, kdy
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak povrchni prehled asi ma, to jo. V necem ma bezesporu i prehled velmi velky. Jen pro jeho skodu k
                 Re: Je mi líto22.12.2013
Helejte se chlapci, až se podepíšete, můžeme pokecat. Zřejmě se ale bojíte, z čehož dedukuji, že si
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Tak proč to sem píšeš, když to nemá cenu? Už jen to, že nám potřebuješ dát najevo, že tě to nezajímá
                   Re: Je mi líto23.12.2013
Pochopit přečtené je základním úkonem, který se učí na základní škole.
                    Re: Je mi líto23.12.2013
A proč jsi tam tedy nechodil?
   Re: Je mi líto22.12.2013
a znáte tenhle? " jednou se potkal blbec s debilem... "
 Re: Je mi líto21.12.2013
Nejen Pravda, ale taky LÁSKA má zvítězit nad lží (nepřesnostma a honěním si ega) a nenávistí (srát n
 Re: Je mi líto21.12.2013
ironií tohoto vlákna je, že ho založil člověk, kterýmu tu nedávno slušně i méně slušně vysvětlovali,
  Re: Je mi líto21.12.2013
ale možná jsem jen nepochopil jen jeho formu sebereflexe :-)
  Re: Je mi líto21.12.2013
Hele, nechci ho bránit, zasíral to fakt hodně, ale celkem ten jeho poslední příspěvek chápu. Prošel
   Re: Je mi líto21.12.2013
jsem taky neříkal že s obsahem nesouhlasím, jen jsem si rejpnul do tý ironie. hlubší proniknutí u ně
    Lezec je nas web....22.12.2013
Lezec je nas web, v uvozovkach ze jo. A kdo to tak neciti at si najde lepsi, vychova recniky a hura
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Jojo tak to hlavně zase nesmaž co se ti nelibí
      Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Než vypustíš zase nějakou blbost, udělej si jasno v osobách. A když budeš v tom, můžeš i ve svojí vl
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
netreba vychovavat, staci aby to bylo nastavene tak, ze kazdy vi s kym (jak starym, zkusenym, vykonn
    Re: Je mi líto22.12.2013
No popravde jsem s Rubem mela mnohem mensi problem, nez s vetsinou jinych prispevatelu, predevsim an
     Re: Je mi líto22.12.2013
Díky za věcnost a nadhled.
Možná jsem a ještě dlouho budu lezecký vemínko, ale lidský doufám
     Re: Je mi líto22.12.2013
a jinak abych to uved na pravou míru, zas takovej frajer nejsem, když vznáším dotazy, podepisuju se
     Re: Je mi líto22.12.2013
Já bych jen na adresu Ruba uvedl, že asi jeho největší problém bylo ptaní se a omílání už stokrát pr
      Re: Je mi líto22.12.2013
Jen bych rád podotknul, že kdybych měl načteno, nechodil bych se ptát na lezce. Načteno jsem nic nem
       Re: Je mi líto23.12.2013
rubene, když ses tak rozepsal, tak to zkusim ještě jednou. a fakt jen v dobrým, tak zkus vykřesat ně
        Re: Je mi líto23.12.2013
Napsal slušný, sociálně inteligentní, proškolený, zkušený horolezec se spoustou kámošů ochotných si
         Re: Je mi líto23.12.2013
vidíš, já se snažil nepustit ke slovu ironii, vzal jsem ho vážně a ty v tom vidíš bůhví co.
          Re: Je mi líto23.12.2013
Já svůj pohled také nikomu necpu. Ale když už někdo někoho hodnotí OSOBNĚ, tak je obyčejná lidská sl
           Re: Je mi líto23.12.2013
Lepší rozumný nepodepsaný příspěvek, než debilní příspěvek s plným jménem v podpisu.
           Re: Je mi líto23.12.2013
Kubo, tak nějak jsem schopnost nadhledu a zůstat u věci od Tebe doteďka čekal a fakt jsem překvapene
            Re: Je mi líto23.12.2013
Pokud se to týká mě, tak je mi to celkem jedno. Vím, že takoví hnusní anonymové vždycky byli (ještě
             Re: Je mi líto23.12.2013
p.Turku kdyby jste se do toho nevložil, tak dávno je tady ta diskuze ukončena.A pořád si nahrajte na
              Re: Je mi líto23.12.2013
Až se naučíš podepisovat, tak následuje další krok: Naučit se číst a porozumět psanému textu.
               Re: Je mi líto23.12.2013
Ty Kubo, anonym diskutoval celkem slusne. Pak ses to vyskytl ty a zacal vykrikovato slusnosti a hova
               Re: Je mi líto23.12.2013
P.Turku je jasné, že vždy musíte mít poslední slovo, to jste zde předvedl mnohokrát..Ale opravdu, kd
                Re: Je mi líto23.12.2013
No jestli to jsou lidé jako Ty, tak Ti nepřeji nic zlého, ale asi se kamarádíš s nepravými. Normální
                 Re: Je mi líto23.12.2013
A je to tady K.T. a jeho poslední slovo.Jojo p.Turku to víte máte pravdu jako vždy....o tom žádná.
             Re: Je mi líto24.12.2013
(můj poslední koment byl ve 3:33 ráno, další nejsou ode mě, ano uznávám že orientace v hromadě anony
              Re: Je mi líto24.12.2013
Jsem rád, že mě máš za chytrého.
               Re: Je mi líto25.12.2013
Jsem rád, že si vždy vytáhneš to podstatné...
      Re: Je mi líto23.12.2013
No to je teda diskuze. Chachá, čím dál více mám pocit, že lezec je VŠ vzdělaný ekonom, právník, filo
     Re: Je mi líto23.12.2013
feu, celkem s tebou souhlasím. a jestli je pašák fakt tak pozitivní jak o sobě tvrdí, tak si dobře m
 Re: Je mi líto23.12.2013
škodaže že se nepodepisujete, slušnost už tak neřeším, spíš to ztěžuje mou orientaci. ale možná je t
  Re: Je mi líto23.12.2013
Hlavně bacha takto po ránu ...:-).Nejdříve se rozcvič ať nemáš ztuhlé tělo.Pak pár lehkých cest na r
  Re: Je mi líto23.12.2013
No soudruhu Rubene, tak to je fajn, ze uz tu nebudes psat, je uz snad zrejme, ze moc pozitivity v to
   Re: Je mi líto23.12.2013
naše myšlenky se točí v kruhu
příliš mnoho slov beze slov
není vidět, pouze bolí
  Re: Je mi líto24.12.2013
milí Rubene, z toho co píšeš, že partáky střídáš usuzuji, že jsi promiskuitní homosexuál. ale koho t
 Re: Je mi líto24.12.2013
ok, nemusíš si připustit, že pro některý lidi podstatnou měrou spadáš do kategorie, kterou sám kriti
 Re: Je mi líto24.12.2013
lezec čtu co lezu. leta. a podle mě je to v pohodě. články jsou tu fajn, informací mraky. co by jste

 ledy??19.12.2013
Chtěl bych jet někam na silvestra na ledy. Myslíte, že v Alpách něco bude?

 sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi. Dvě holky 6 a 4 a kluk 2. Díky
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
pardon, třeba mi něco s podobně starými dětmi uniklo, ale na co by jim ty sněžnice byly dobré? i pro
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, to se neomlouvej.

Ptal jsem se na zkušenosti. Je mi jasný, že pro dvouletého je
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá me
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Chlapi, já se jim je právě chystám pořídit (koupit/vyrobit). Nikdy na nich nestály. Nejsem tak tvrdá
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
tedy popravdě mě to zkoušet nenapadlo, protože moje děti (5,5 a 2x3,5) nestojej o to někam dojít, al
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
To ne, já nejsem proti. Obecně je to ale tak, jak píše Lukáš. Jsou děti, které objeví krásu sebemuče
 Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já nevím, že už nejdete s těmi debilními komentáři do hajzlu. Autor se neptal, zda má nebo nemá s dě
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Milý hloupý anonyme, když si sám naběhneš se svojí hloupostí, tak z Tebe ani hlupáka dělat nemusíme,
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Nestačí. To, že něco děláš nebo jsi dělal, ještě nezakládá na to, že tomu rozumíš a že to děláš dobř
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
ubožáčku,
nikdo se tě naptal co si myslíš o tom kterém mém komentáři nebo dokonce o mě osobně
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já jsem dotazovatel (masculinum), to ale nic nemění na tom, ANONYME, že odpovědi Kuby a Lukase mi da
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Tak si založte vlastní klubovnu radilů. Jo a nezapomeň potom napsat článek jak jste šli s dětma na G
     Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Na gerlach se chystám tak v únoru/březnu:-), tos docela trefil.Ale s dětma jedem do Jeseníků na Rysí
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
TSL + popis prvních krůčků

http://
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jelikož i ty děláš často úplně to samé, tedy píšeš o věcech, o kterých nic nevíš a na které se tě ni
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jasně. Na příspěvek "Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi." je odp
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Lidi co to s váma je? Já se zeptal na sněžnice pro moje milovaný satánky a krom podepsaných se tu na
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Takže ty posuzuješ co je pro tvé děti dobré nebo ne podle toho, co ti kdo napíše za názor? Sorry, my
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
zdar, založil jsem ti novou diskusi, tak to piš tam, dík
Ještě jednou hezký svátky
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
No já si raději poopravím svoji představu o úrovni nejen odpovídajících, ale i tazatelů. To tvoje vy
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
byla. bingo.

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

 Change18.12.2013
Ahoj, nemáte někdo nějaké novinky ohledně filmu ? Kdy má vyjít, nebo proč se to zase zdrželo  ?

 Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o vyplnění ankety k mé bakalářské práci na téma Postoje lezců bez zdravotního postižení ke společné účasti na horolezeckých aktivitách s tělesně postiženými. Všem, co si najdou čas, budu velice vděčný.
<
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
no popravdě, nechtěl jsem bezt tentokrát jízlivej a fakt jsem to chtěl tiše vyplnit. v polovině jsem
  Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
Ahoj, muzu se plest, ale podle nic nerikajicich inicialu a neuvedeneho kontaktu si myslim, ze jsme s
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Za sebe jsem viděl jako největší problém, že nevím, co to je vývojová vada a postižení končetiny. Vy
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
vono je prakticky egal jestli ruka nenaroste nebo o ni přijdeš. narozdíl od očí...
viz třeba
     Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
No jo, jenže já jsem si myslel, že škála toho, co je vývojová vada, resp. postižení, začíná někde tř
      Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
no, když jsem tenkrát viděl toho mladíka odněkud z podorličí jak s jednoruč ladně stoupá spárami v z
 Re: Anketa k bakalářské práci17.12.2013
hmm, co je myšleno "Lezli byste s člověkem ..."
To jako vedle sebe, budu jistit já
  Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
co to je proboha za bakalarku? :DDDD
Kde studujes at vim kdam nikdy nehlasit potomka...
   Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
staci se podivat na odkaz a vis..
    Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
jo upol.... No ja to vyplnil uz rano, ale to intro bylo takdouhy ze sem to fakt necetl..
 Re: Anketa k bakalářské práci18.12.2013
Neříkej mi, že vám na UPOLu v sociologickém výkumu neřekli, že otázky demografické, sociologické, ap
 Re: Anketa k bakalářské práci19.12.2013
šito horkou jehlou, škoda, pak se lidi diví že nemají dost kvalitně a kompletně vyplněných dotazníků

 označení16.12.2013
Dá se u čelovek nějak vyčíst odolnost vůči mrazu? Vodní odolnost dosvit, odolnost vůči nárazu, to se všechno nějak uvádí, ale jak je to s tou mrazovou?
 Re: označení17.12.2013
eh? Napadají mě dva efekty, kde může mráz hrát roli:
1) křehnutí plastů - snížená odolnost vů
  Re: označení17.12.2013
Ad Zebralight

Máte s nima někdo zkušenosti? Přemýšlel jsem, že bych časem nahradil sv
   Re: označení17.12.2013
Tyto čelovky jsou dnes na vysoké úrovni, sám ji nemám, ale pár kamarádu jeskyňářů je má a opravdu si
   Re: označení17.12.2013
Zkusil jsem teď Crelant (když mi synek tak dlouho zapínal a vypínal Princeton, až kupodivu zkolabova

 se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
podle dnešní fotky Roháčů to jde se Slovenskem pěkně z kopce. většina slušnejch fotoeditorů má i otáčení po jednotkách stupňů, nejenom  90 vlevo, nebo v pravo. taky bych to malinko dovostřila
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
To je zakřivení zeměkoule na horizontu, ty trdlo :-)))
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
blbost - země je přeci placatá ne?
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Tak si to otoc, doostri a neprud!
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Na sikme plose :-)
 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Vsak ta fotka uz neco pamatuje...

 Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce16.12.2013
Fotku sem před lety fotil já na nějakej starej kompakt od Olympusu...ani nevím kde se tu vzala, možn
  Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Nevieš aký typ cepínu je ten oranžový na fotke? Díky.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce17.12.2013
Imho tezka historie. Tusim, ze pochazi SSSR. Mame dva v oddilove pujcovne. Ale tenhle dokonce vypada
    Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
mimochodem, kdyby se ho někdo chtěl za nějakou tu tekutinu zbavovat, tak beru.
     Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce19.12.2013
Treba ho s tebou Vita vymeni za nejakej pouzitelnejsi. S tekutinou to vidim blede.
   Re: se Slovačí to jde pěkně z kopce18.12.2013
Je to starý ruský cepín, značku nevím...byl oddílový - letitý a leta nepoužívaný, měl ho s sebou jed

 Lezecka stena nad vodou?15.12.2013
Zaujalo me par fotek, kde je umela stena (bouldrovka?) umistena nad hladinou vody nejakyho bazenu, jako treba tohle http://www.aquaclim
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
v aquaparku
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Toz pry to u nas nekde je.. a mit to doma tak bych si to zatrasene uzil :))

Ale prest
   Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Třeba pískovna u Tišic - Mlékojed. Chápu, že teď si to asi neužiješ, ale v létě se tam normálně leze
    Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
hehe, to je hodne dobry, jak ten skoknaskej mustek (jako la nlyze) tak ta celkem fakt regulerni buld
     Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Jako na lyže? Ten je opravdu na lyže. Viz video: youtu.be/nIKLghSuypc
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
V Zdari nad Sázavou, ale je tam jen pár chytu
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Ve veřejném bazénu nemůžeš čekat zázraky.
Pardubice:
  Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
No tu uz jsem mezitim nasel. Byl jsi tam, prosim?
Da se to aspon malinko brat jako lezeni neb
 Re: Lezecka stena nad vodou?16.12.2013
Na léto je i lom v Hříměždicích viz odkaz:
 Re: Lezecka stena nad vodou?19.12.2013
Maličká deska je myslím v Uherském Hradišti.Tak 1/4 výšky tvého obrázku

1   ...   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   489   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 sněžnice pro děti
Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi. Dvě holky 6 a 4 a kluk 2. Díky
jez07:58:51 19.12.2013
odpovědět 
 Re: sněžnice pro děti
pardon, třeba mi něco s podobně starými dětmi uniklo, ale na co by jim ty sněžnice byly dobré? i pro to nejstarší jsem sněžnice nějaktěžko schopen pochopit, ale k čemu to bude dvouletému, to mi ani při největším úsilí hlava nebere.

bych teda když mermomoc vzal lyže s medvídkem a natloukl na to starý pásy aby to nejezdilo...
Lukas B.08:59:17 19.12.2013
odpovědět 
  Re: sněžnice pro děti
Zdar, to se neomlouvej.

Ptal jsem se na zkušenosti. Je mi jasný, že pro dvouletého je to naprd, ale ty starší už by s náma mimo cesty chodit zvládly. Kluka hodim na záda.

Prosím o rady a zkušenosti, ne o dotazy na mou příčetnost atd.
Dík
jez09:52:27 19.12.2013
odpovědět 
   Re: sněžnice pro děti
Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá metodika nedoporučuje chodit s hůlkami dětem až do puberty. Narušují si tím vývoj rovnováhy. Samozřejmě z jednoho výletu si nic dělat nemusíš, ale častější chození my mělo být právě bez hůlek.
Kuba Turek09:59:56 19.12.2013
odpovědět 
    Re: sněžnice pro děti
Chlapi, já se jim je právě chystám pořídit (koupit/vyrobit). Nikdy na nich nestály. Nejsem tak tvrdá hlava, že bych nedokázal počkat, právě proto se ptám na názory, abych neutratil prachy (popř. čas, kdybych se dokopal k tomu je vyrábět růčo)zbytečně. Takže zatim je to 2:0 proti, ok. Někdo s pozitivní zkušeností?
jez10:06:41 19.12.2013
odpovědět 
     Re: sněžnice pro děti
tedy popravdě mě to zkoušet nenapadlo, protože moje děti (5,5 a 2x3,5) nestojej o to někam dojít, ale pohrát si, a dost si užijou když se do toho sněhu bořej a zráchají se dvacet metrů od chalupy (ale zase je pravda že takovou vzácnost jako hlubokej sníh nemají každý den). možná bych spíš volil běžky, protože na nich je víc sranda. ale dělej jak rozumíš a dej vědět.
Lukas B.10:19:14 19.12.2013
odpovědět 
     Re: sněžnice pro děti
To ne, já nejsem proti. Obecně je to ale tak, jak píše Lukáš. Jsou děti, které objeví krásu sebemučení v brzkém věku a od útlého věku rády jezdí na běžkách, milují dlouhé silniční túry na kole, nebo běhají dlouhé tratě. Takových je ale opravdu málo. Většinou chtějí sjíždět na sjezdovkách nebo blbnout na kole okolo baráku. Jeden můj známý (a zároveň bývalý učitel sportů v přírodě na FTVS) má tři holky a ženu a na sněžnicích chodí všichni docela dost. Od mala jsou to ale především hry, různé prošlapávání cestiček, honění na sněhu, válení, stavění sněhuláků, eskymácké honičky, skákání do závějí a pod. Na túry chodí až později. Sněžnice používal nejmenší myslím od MSR, takové ty plastové desky, protože se nedaly zničit a byla také vhodné svojí velikostí pro malé děti. Něco z jeho fotek najdeš tady: www.douba.cz Já jsee moje děti na sněžnice nikdy nedostal, i když jsme jeden čas dost jezdili na skialpech, protože na sněžnicích nemáš vyhlídku na zábavu, na ten sjezd, na ty skoky, na ty obloučky, na tu rychlost...
Kuba Turek11:10:05 19.12.2013
odpovědět 
 Sněžnice pro děti a hlupáci
Já nevím, že už nejdete s těmi debilními komentáři do hajzlu. Autor se neptal, zda má nebo nemá s dětmi chodit na sněžnice. A zda ti hlava něco bere nebo ne, také nikoho nezajímá. LukasB i Turek tu plevelí diskuze více, než nějací trollové. To aby se člověk bál na něco zeptat. To se tak nudíte? Nebo se považujete za nejchytřejší na světě? Je fajn vidět, že rozumíte všemu od ochrany přírody přes horolezeckou metodiku až po výchovu dětí, ale fakt se zkuste omezit na to, na co se autor ptá. A nedivte se anonymům, když tu děláte ze všech hlupáky, co vše dělají blbě a ničemu nerozumí.
11:15:16 19.12.2013
odpovědět 
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Milý hloupý anonyme, když si sám naběhneš se svojí hloupostí, tak z Tebe ani hlupáka dělat nemusíme, když už jsi se tak hloupě předvedl sám.

Takže vysvětlení i pro Tebe: První otázka zněla na zkušenosti s malými dětmi a sněžnicemi. Vzhledem k tomu, že Lukáš má tři děti a je jenom dvě, dovolili jsme si přihodit právě své zkušenosti. Ani já ani on neříkáme, že dotaz byl hloupý, nebo dokonce, že by neměla dětem sněžnice pořizovat. Spíš se ale přikláníme k tomu, že to děti nebude bavit a uvádíme proč. Jestli tyhle naše zkušenosti budou dotazovatelce k něčemu, nebo ne, bych úplně nechal na ní. Já jsem také vděčný za každé slovo, když se naopak na něco zeptám já.

Jo a ještě k čemu se vyjadřuji: Pokud jde o outdoorové aktivity s dětmi, tak vycházím ze svých zkušeností. Pokud jde o ochranu přírody, tak ze své ochranářské praxe. Pokud jde o metodiku, tak ze své instruktorské praxe. Stačí? Až mi zase budeš chtít něco sdělit, prosím podepiš se, ať vím, s kým mám tu čest.
Kuba Turek11:32:20 19.12.2013
odpovědět 
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Nestačí. To, že něco děláš nebo jsi dělal, ještě nezakládá na to, že tomu rozumíš a že to děláš dobře. Myslím, že názorů na tebe tu proběhlo už hodně a že zrovna moc lichotivé nebyly. A názorů na tvoji odbornost tady bylo také hodně a také jsi zrovna vyzdvihován nebyl.
13:08:18 19.12.2013
odpovědět 
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
ubožáčku,
nikdo se tě naptal co si myslíš o tom kterém mém komentáři nebo dokonce o mě osobně. (když tedy porovnáváme co je a není k věci)
Lukas B.11:34:50 19.12.2013
odpovědět 
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Já jsem dotazovatel (masculinum), to ale nic nemění na tom, ANONYME, že odpovědi Kuby a Lukase mi daly daleko více než tvoje bezúčelné napadání.





Jez12:03:16 19.12.2013
odpovědět 
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Tak si založte vlastní klubovnu radilů. Jo a nezapomeň potom napsat článek jak jste šli s dětma na Gerlach.
David12:20:18 19.12.2013
odpovědět 
     Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Na gerlach se chystám tak v únoru/březnu:-), tos docela trefil.Ale s dětma jedem do Jeseníků na Rysí stezku a nech už toho, já vím, že jsi se mě chtěl zastat, ale stejně toho nech:-)
jez12:39:04 19.12.2013
odpovědět 
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
TSL + popis prvních krůčků

http:// www.hedvabnastezka.cz /tsl-302-freeze-na-sneznice-i-s-malymi-detmi-/
mezery ven
12:56:41 19.12.2013
odpovědět 
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Jelikož i ty děláš často úplně to samé, tedy píšeš o věcech, o kterých nic nevíš a na které se tě nikdo neptal, tak napsání mého názoru na tebe, i když jsi o něj nežádal, za nic špatného nepovažuju.
13:11:09 19.12.2013
odpovědět 
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci
Jasně. Na příspěvek "Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi." je odpověď "i pro to nejstarší jsem sněžnice nějaktěžko schopen pochopit, ale k čemu to bude dvouletému, to mi ani při největším úsilí hlava nebere. " fakt k věci a super. A "Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá metodika nedoporučuje chodit s hůlkami dětem až do puberty." je také fajn.
13:04:09 19.12.2013
odpovědět 
 Re: sněžnice pro děti
Lidi co to s váma je? Já se zeptal na sněžnice pro moje milovaný satánky a krom podepsaných se tu najednou objevují anonymní urážky a osobní výpady. Proč si nezaložíte vlastní diskusi, třeba na téma "koho mám plný zuby, i když ho vůbec osobně neznám"? Tam to bude patři a uvidíte, že si pokecáte s lidmi stejného ražení. Takhle jenom plevelíte. Kubu ani Lukase osobně neznám (i když Lukasi, nebyla náhodou tvoje žena s dvojčatama na Mikulášské v jedné malé vesnici v srdci Českého Krasu?:-)), ale vím, že se okolo sněhu a hor pohybujou dost dlouho, abych jejich názoru dával váhu. Mimochodem všimněte si anonymové a nenávistní atakéři, že jediné smysluplné odpovědi jsem dostal právě od nich, a to že jim děti na sněžnicich připadaj jako blbost a masochismus je validní názor, který mi pokud ho přijmu ušetří cca 4 tisíce. Já se přece neptal proto, abych vám tady dokazoval jakej jsem superfotr, kterej dokáže vytáhnou děti na Gerlach, já se ptal proto, že mám svoje děti rád a chci abychom si spolu užili sněhu a hor, panebože.

Takže jako zadavatel diskuse prosím o odpovědi pouze s podpisem (pseudonymem)a bez urážek. Děkuji všem a přeju pěkné svátky Vánoční
Jez14:42:13 19.12.2013
odpovědět 
  Re: sněžnice pro děti
Takže ty posuzuješ co je pro tvé děti dobré nebo ne podle toho, co ti kdo napíše za názor? Sorry, myslel jsem, že se ptáš na problematiku dětí na sněžnicích, ne na to, zda děti na sněžnice brát nebo ne. Pokud sám nevíš, co tvé děti mají rády a co snesou a co je bude bavit, tak pak se omlouvám, v tomto případě jsou názory L i T v pořádku. Asi jsem zase mimo a fakt jsem si naběhl, jak píše Kuba Turek. Předpokládal jsem, že své děti znáš a že tě zajímá problém jejich pohybu na sněhu. Že potřebuješ, aby ti někdo cizí řekl, jak na tom tvé vlastní děti jsou v oblasti vytrvalostních aktivit a co s nimi máš nebo nemáš dělat, mne nějak nenapadlo. Sypu si popel na hlavu.
15:00:19 19.12.2013
odpovědět 
   Re: sněžnice pro děti
zdar, založil jsem ti novou diskusi, tak to piš tam, dík
Ještě jednou hezký svátky
Jez15:31:19 19.12.2013
odpovědět 
    Re: sněžnice pro děti
No já si raději poopravím svoji představu o úrovni nejen odpovídajících, ale i tazatelů. To tvoje vysvětlení mne fakt dostalo. Muset se ptát na schopnosti a dovednosti vlastních dětí cizích lidí tady v diskuzi, to se jen tak nevidí. Jsem se pobavil jako už dlouho ne :-) Ty hory si samozřejmě užijte :-)
16:54:16 19.12.2013
odpovědět 
  Re: sněžnice pro děti
byla. bingo.
Lukas B.15:01:26 19.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (29)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1162 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1279 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1429 
 Neřeším to – lezu vše 
 1130 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi