LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
38.??? 10166
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
Bouldry:
38.Černý 9334
39.H2 9306
40. 9300
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230787 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 kde lezt 25.1223.12.2013
kde je na jižní moravě otevřena nějaká stěna ?
 Re: kde lezt 25.1223.12.2013
ve Znojmě bude od 17.oo otevřená bouldrovka
  Re: kde lezt 25.1223.12.2013
je hezky, vcelku sucho, chladno a tudíž ideální adheze... tak proč se ptát po otvíračkách na stěnách
 Re: kde lezt 25.1223.12.2013
 Re: kde lezt 25.1223.12.2013
Klajda v Brně.
 Re: kde lezt 25.1224.12.2013
na martince na palave. byl jsem minulej vikend a super
  Re: kde lezt 25.1224.12.2013
Není to nahodou do konce listopadu???
   Re: kde lezt 25.1224.12.2013
Není, je to až do konce roku.

 čau lumpové -balkna21.12.2013
čau lumpové, nevzpomenete si někdo takhle z hlavy kde se dá po praze otestovat nějaká přidělaná balkna? (tj ta, kterou bych si pak moh v ochodě koupit a věděl, že mi sedne).
tj, shopy nebo bouldry, že by mě někdo pozval k sobě domu asi nehrozí..neb
 Re: čau lumpové -balkna21.12.2013
Na Smíchově visí Progression.
  Re: čau lumpové -balkna21.12.2013
tj. v tendonu nebo v local bloku?
 Re: čau lumpové -balkna21.12.2013
V BB mas AIX a ted dokonce i Beastmaker (skvela).
  Re: čau lumpové -balkna21.12.2013
Kde tam visi beastmaker? Je tam pokud vim aix a makak (nekolik typu).
   Re: čau lumpové -balkna21.12.2013
Z vlastní zkušenosti bych doporučil Desku od Pilky,parádní oblí lišty různch velikostí
   Re: čau lumpové -balkna22.12.2013
Makak v BB snad neni. Sorry, beastmaker se objevi -
    Re: čau lumpové -balkna22.12.2013
Je tam makak TB 02 (vlevo nahore), pak vpravo nahore neco co ted nemuzu najit ale aix to podle me ne
     Re: čau lumpové -balkna22.12.2013
V BB se dají otestovat 2x Makak (TB02 a TB05) a 4x AIX (Balkna 1 a 2, Pikachu a Wood board). Skladem
 Re: čau lumpové -balkna22.12.2013
a nevíte někdo od koho je balkna nad futrama v mamutovi? je to šedý ale logomvýrobce jsem si nevšim
 Re: čau lumpové -balkna22.12.2013
Cus, rad je tady uz spousta, pridam vlastni doporuceni - porid si drevenou; nemasi si kuzi a neboli
 Re: čau lumpové -balkna24.12.2013
Vyzkoušej si který úchopy, sklon a rozteče ti sednou a pak si na krámě vyber. Jinou balknu bude vybí

 Bahratal21.12.2013
Ahoj, chtěl bych se zeptat na nějaký info ohledně Bahratalu, kde se přesně nacházej boldry a jestli je k mání nějakej průvodce, či průvodčík. A zároveň jestli si myslíte, že to v neděli pude na Sněžníku nebo případně v Bahratalu.

 Jištění :D21.12.2013
Nazdar,
narazil jsem na video http://www.youtube.com/watch?v=sNsw8QYYGsQ (ale i jiná), v podstatě tam všude jistí tak, že
 Re: Jištění :D21.12.2013
Delam taktez, akorat kdyz leti tlama, tak leva ruka jde automaticky dolu pod reverzo a pridrzi spaga
  Re: Jištění :D21.12.2013
a nějaké další zkušenosti, názory?...
   Re: Jištění :D21.12.2013
Asi by ses zbláznil, kdybys to tak dělal pořád. Pokud to máš v hlavě v pořádku, stačí spodní ruku po

 značení cest19.12.2013
Zdar, muže mi někdo poradit co mám použít na označení cest na bouldrovce (mám na mysli ty barevné nalepené proužky).Už jsem zkusil různé,ale vše se rychle odlepí nebo zežmoulá,díky.        síle zdar Jiří
 Re: značení cest20.12.2013
Sežeň si pár kousků barevného plastexu, a nastříhej ho na proužky a pak to strčíš pod chyt a chyt do
  Re: značení cest20.12.2013
Ty proužky se dají nastříhat z autoplachty nebo reklamních banerů, výhoda je když to u vás někdo vyr
 Re: značení cest27.12.2013
Nejjednodušší a nejodolnější řešení je prosté linoleum. Všude se válí plno odřezků a hlavně vydrží h
  Re: značení cest27.12.2013
Lino je silné, když přes něj utáhneš chyt, může prasknout nebo se vylomit. Čím tenčí, tím lepší. Sta

 Je mi líto19.12.2013
že obsahová a informační hodnota lezce.cz a kulturně-etická hodnota zvětšující se části příspěvků v diskuzi jsou někdy tak v rozporu.
Ani se moc nedivím, jestli už se sem "křehčím" a méně otrlejm povahám přispívat nechce. V žádným případě
 Re: Je mi líto20.12.2013
Jenže ono se to bude spíše zhoršovat. Nějaké etika a morální hodnoty mezi lezci jsou spíše jen mýtem
  Re: Je mi líto20.12.2013
Což ovšem vede k zamyšlení o smyslu a dalším vývoji Lezce jako takového...
   Re: Je mi líto20.12.2013
Smysl má, možný vývoj před sebou také. Ale jako první by byla potřeba moderace diskuzí a usměrnění p
    Re: Je mi líto20.12.2013
což je ovšem z pohledu dlouhodobé udržitelnosti projektu nesmysl :)
     Re: Je mi líto20.12.2013
Pro mne má cenu pouze databáze cest,deníček a žebříček. A kdyby tu nebyl je na 8a.nu .Od doby co sem
     Re: Je mi líto20.12.2013
Ne nutně, při téhle návštěvnosti, kterou se kluci chlubí, to minimálně 20.000 - 25.000 měsíčně na za
      Re: Je mi líto20.12.2013
O čem se tady bavíte, diskuze vždy bude diskuze.A když je kvalitní článek tak i většinou diskuze je
       Re: Je mi líto20.12.2013
No tak takhle to právě není. Diskuze není vždy diskuze a moc kvalitních článků tu není právě proto.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Kdyby byly v prdeli ryby, tak máte na vánoce co? Stav diskuzí je v takovém stavu díky anonymům, jako
         Re: Je mi líto20.12.2013
Bído, oni měli pravdu s tou zábavou :-) Píšeš hezky, ale bohužel jsi nepochopil podstatu příspěvku :
         Re: Je mi líto20.12.2013
Ale jo, už se těším na tu distingovanou diskuzi a lá novinky.cz (autorizace posláním kódu na fyzicko
      Re: Je mi líto20.12.2013
Svatá prostoto...
       Re: Je mi líto20.12.2013
Kubo, drž už .ubu. Dík!
        Re: Je mi líto20.12.2013
Je pravda, už jsem sem chtěl párkrát napsat něco co by se snad podobalo článku, ale je tu tak přísná
         Re: Je mi líto20.12.2013
a to je třeba škoda... Kdyby tady bylo víc "normálních" článků, bylo by lépe, ne? A kritika je, prav
          Re: Je mi líto20.12.2013
Tvoje zprávičky jsou v pohodě, ale jedná se jen o zprávy, tedy spíše přepis, nebo ne? Zkus tu publik
           Re: Je mi líto27.12.2013
Asi Tomáše moc neznáš. Určitě sám tvoří víc než ty a jiní, navíc celkem na úrovni.
        Re: Je mi líto20.12.2013
Venco a ty seš jako jakej, co tady zaděláváš diskusi svýma zvratkama?
        Re: Je mi líto20.12.2013
Ale na vysvětlení pro Tebe rovnou po lopatě: 1) Mediální trh běží jinak, než si předřečník přestavuj
         Re: Je mi líto20.12.2013
Jedna Věc je psát články, dělat testy a případně kritizovat hotové projekty.Ale autor by se měl zamy
          Re: Je mi líto20.12.2013
Mohu se zeptat, jakého "Johna" myslíš? A jak to myslíš? Protože tohle může být považováno
           Re: Je mi líto20.12.2013
Tipnu si - Radek?
           Re: Je mi líto21.12.2013
Ano! Je to přímo nečestné a nesportovní. K šípku s podobnými útoky! Etiku na Lezci si nenecháme rozv
            Re: Je mi líto21.12.2013
Ano RADKA..."NOVINÁŘ",krytik, vždy měl pravdu a jak přišel do praxe tak....
            Re: Je mi líto22.12.2013
Dost ubohý...
             Re: Je mi líto22.12.2013
To patřilo na K.T.
              Re: Je mi líto22.12.2013
Co tím jako myslíš, přišel do praxe? Jako že před sametovou revolucí jsem byl zeměměřič? Nebo chvíli
               Re: Je mi líto22.12.2013
pred revoluci si byl u komousu v rozvedce...
                Re: Je mi líto22.12.2013
Nebyl jsem ani v rozvědce ani v Komunistické straně Československa, dokonce ani v Pionýru, ani v Soc
                 Re: Je mi líto23.12.2013
Ale ty věci jsi tam psal jen Ty.
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Ano, psal jsem to já a ještě k tomu uveřejnil kopie všech dokumentů, které se zachovaly z doby mé po
          Re: Je mi líto20.12.2013
No právě - já i jsem jinde na té druhé straně a vím, jak to funguje. A také vím, že web s podobnou s
           Re: Je mi líto20.12.2013
Vzhledem k tomu, že Ti nesedí ani ta dvě čísla, co jsi napsal, a ještě jsi se nepodepsal, tak se mi
            Re: Je mi líto20.12.2013
Čísla sedí. Jestliže je tu v tabulce za měsíc 60 000 unikátních návštěvníků, jsi někde okolo 150 000
             Re: Je mi líto20.12.2013
Jojo, promiň, přehlídnul jsem se v číslech. Myslel jsem, že Lezec má těch 25 000 reálných uživatelů
              Re: Je mi líto20.12.2013
Ty se přehlídáváš často :-). Ono když je ruka rychlejší než hlava...
              Re: Je mi líto20.12.2013
A to je právě ono. Je Lezec zpravodajský web? Podle mne jen zpravodajský není, nebo alespoň má poten
              Re: Je mi líto21.12.2013
Kubo prosím Tě napiš co Ty vlastně nevíš.Pomalu mě příjde, že Chuck Noris je proti tobě hadr.A to už
               Re: Je mi líto21.12.2013
Tobe nejak vadi, ze Kuba ma prehled?
                Re: Je mi líto21.12.2013
martas prosím Tě dáš nám nějaký pěkný lezecký "odkaz" jako hlavní článek.
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak velký všeobecný přehled určitě neškodí a naopak je hoden obdivu. Problém nastává v okamžiku, kdy
                Re: Je mi líto21.12.2013
Tak povrchni prehled asi ma, to jo. V necem ma bezesporu i prehled velmi velky. Jen pro jeho skodu k
                 Re: Je mi líto22.12.2013
Helejte se chlapci, až se podepíšete, můžeme pokecat. Zřejmě se ale bojíte, z čehož dedukuji, že si
                  Re: Je mi líto23.12.2013
Tak proč to sem píšeš, když to nemá cenu? Už jen to, že nám potřebuješ dát najevo, že tě to nezajímá
                   Re: Je mi líto23.12.2013
Pochopit přečtené je základním úkonem, který se učí na základní škole.
                    Re: Je mi líto23.12.2013
A proč jsi tam tedy nechodil?
   Re: Je mi líto22.12.2013
a znáte tenhle? " jednou se potkal blbec s debilem... "
 Re: Je mi líto21.12.2013
Nejen Pravda, ale taky LÁSKA má zvítězit nad lží (nepřesnostma a honěním si ega) a nenávistí (srát n
 Re: Je mi líto21.12.2013
ironií tohoto vlákna je, že ho založil člověk, kterýmu tu nedávno slušně i méně slušně vysvětlovali,
  Re: Je mi líto21.12.2013
ale možná jsem jen nepochopil jen jeho formu sebereflexe :-)
  Re: Je mi líto21.12.2013
Hele, nechci ho bránit, zasíral to fakt hodně, ale celkem ten jeho poslední příspěvek chápu. Prošel
   Re: Je mi líto21.12.2013
jsem taky neříkal že s obsahem nesouhlasím, jen jsem si rejpnul do tý ironie. hlubší proniknutí u ně
    Lezec je nas web....22.12.2013
Lezec je nas web, v uvozovkach ze jo. A kdo to tak neciti at si najde lepsi, vychova recniky a hura
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Jojo tak to hlavně zase nesmaž co se ti nelibí
      Re: Lezec je nas web....22.12.2013
Než vypustíš zase nějakou blbost, udělej si jasno v osobách. A když budeš v tom, můžeš i ve svojí vl
     Re: Lezec je nas web....22.12.2013
netreba vychovavat, staci aby to bylo nastavene tak, ze kazdy vi s kym (jak starym, zkusenym, vykonn
    Re: Je mi líto22.12.2013
No popravde jsem s Rubem mela mnohem mensi problem, nez s vetsinou jinych prispevatelu, predevsim an
     Re: Je mi líto22.12.2013
Díky za věcnost a nadhled.
Možná jsem a ještě dlouho budu lezecký vemínko, ale lidský doufám
     Re: Je mi líto22.12.2013
a jinak abych to uved na pravou míru, zas takovej frajer nejsem, když vznáším dotazy, podepisuju se
     Re: Je mi líto22.12.2013
Já bych jen na adresu Ruba uvedl, že asi jeho největší problém bylo ptaní se a omílání už stokrát pr
      Re: Je mi líto22.12.2013
Jen bych rád podotknul, že kdybych měl načteno, nechodil bych se ptát na lezce. Načteno jsem nic nem
       Re: Je mi líto23.12.2013
rubene, když ses tak rozepsal, tak to zkusim ještě jednou. a fakt jen v dobrým, tak zkus vykřesat ně
        Re: Je mi líto23.12.2013
Napsal slušný, sociálně inteligentní, proškolený, zkušený horolezec se spoustou kámošů ochotných si
         Re: Je mi líto23.12.2013
vidíš, já se snažil nepustit ke slovu ironii, vzal jsem ho vážně a ty v tom vidíš bůhví co.
          Re: Je mi líto23.12.2013
Já svůj pohled také nikomu necpu. Ale když už někdo někoho hodnotí OSOBNĚ, tak je obyčejná lidská sl
           Re: Je mi líto23.12.2013
Lepší rozumný nepodepsaný příspěvek, než debilní příspěvek s plným jménem v podpisu.
           Re: Je mi líto23.12.2013
Kubo, tak nějak jsem schopnost nadhledu a zůstat u věci od Tebe doteďka čekal a fakt jsem překvapene
            Re: Je mi líto23.12.2013
Pokud se to týká mě, tak je mi to celkem jedno. Vím, že takoví hnusní anonymové vždycky byli (ještě
             Re: Je mi líto23.12.2013
p.Turku kdyby jste se do toho nevložil, tak dávno je tady ta diskuze ukončena.A pořád si nahrajte na
              Re: Je mi líto23.12.2013
Až se naučíš podepisovat, tak následuje další krok: Naučit se číst a porozumět psanému textu.
               Re: Je mi líto23.12.2013
Ty Kubo, anonym diskutoval celkem slusne. Pak ses to vyskytl ty a zacal vykrikovato slusnosti a hova
               Re: Je mi líto23.12.2013
P.Turku je jasné, že vždy musíte mít poslední slovo, to jste zde předvedl mnohokrát..Ale opravdu, kd
                Re: Je mi líto23.12.2013
No jestli to jsou lidé jako Ty, tak Ti nepřeji nic zlého, ale asi se kamarádíš s nepravými. Normální
                 Re: Je mi líto23.12.2013
A je to tady K.T. a jeho poslední slovo.Jojo p.Turku to víte máte pravdu jako vždy....o tom žádná.
             Re: Je mi líto24.12.2013
(můj poslední koment byl ve 3:33 ráno, další nejsou ode mě, ano uznávám že orientace v hromadě anony
              Re: Je mi líto24.12.2013
Jsem rád, že mě máš za chytrého.
               Re: Je mi líto25.12.2013
Jsem rád, že si vždy vytáhneš to podstatné...
      Re: Je mi líto23.12.2013
No to je teda diskuze. Chachá, čím dál více mám pocit, že lezec je VŠ vzdělaný ekonom, právník, filo
     Re: Je mi líto23.12.2013
feu, celkem s tebou souhlasím. a jestli je pašák fakt tak pozitivní jak o sobě tvrdí, tak si dobře m
 Re: Je mi líto23.12.2013
škodaže že se nepodepisujete, slušnost už tak neřeším, spíš to ztěžuje mou orientaci. ale možná je t
  Re: Je mi líto23.12.2013
Hlavně bacha takto po ránu ...:-).Nejdříve se rozcvič ať nemáš ztuhlé tělo.Pak pár lehkých cest na r
  Re: Je mi líto23.12.2013
No soudruhu Rubene, tak to je fajn, ze uz tu nebudes psat, je uz snad zrejme, ze moc pozitivity v to
   Re: Je mi líto23.12.2013
naše myšlenky se točí v kruhu
příliš mnoho slov beze slov
není vidět, pouze bolí
  Re: Je mi líto24.12.2013
milí Rubene, z toho co píšeš, že partáky střídáš usuzuji, že jsi promiskuitní homosexuál. ale koho t
 Re: Je mi líto24.12.2013
ok, nemusíš si připustit, že pro některý lidi podstatnou měrou spadáš do kategorie, kterou sám kriti
 Re: Je mi líto24.12.2013
lezec čtu co lezu. leta. a podle mě je to v pohodě. články jsou tu fajn, informací mraky. co by jste

 ledy??19.12.2013
Chtěl bych jet někam na silvestra na ledy. Myslíte, že v Alpách něco bude?

 sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi. Dvě holky 6 a 4 a kluk 2. Díky
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
pardon, třeba mi něco s podobně starými dětmi uniklo, ale na co by jim ty sněžnice byly dobré? i pro
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Zdar, to se neomlouvej.

Ptal jsem se na zkušenosti. Je mi jasný, že pro dvouletého je
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Asi máš děti masochisty, když je baví chodit na sněžnicích. To nechám stranou. Obecně ale německá me
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Chlapi, já se jim je právě chystám pořídit (koupit/vyrobit). Nikdy na nich nestály. Nejsem tak tvrdá
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
tedy popravdě mě to zkoušet nenapadlo, protože moje děti (5,5 a 2x3,5) nestojej o to někam dojít, al
     Re: sněžnice pro děti19.12.2013
To ne, já nejsem proti. Obecně je to ale tak, jak píše Lukáš. Jsou děti, které objeví krásu sebemuče
 Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já nevím, že už nejdete s těmi debilními komentáři do hajzlu. Autor se neptal, zda má nebo nemá s dě
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Milý hloupý anonyme, když si sám naběhneš se svojí hloupostí, tak z Tebe ani hlupáka dělat nemusíme,
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Nestačí. To, že něco děláš nebo jsi dělal, ještě nezakládá na to, že tomu rozumíš a že to děláš dobř
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
ubožáčku,
nikdo se tě naptal co si myslíš o tom kterém mém komentáři nebo dokonce o mě osobně
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Já jsem dotazovatel (masculinum), to ale nic nemění na tom, ANONYME, že odpovědi Kuby a Lukase mi da
    Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Tak si založte vlastní klubovnu radilů. Jo a nezapomeň potom napsat článek jak jste šli s dětma na G
     Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Na gerlach se chystám tak v únoru/březnu:-), tos docela trefil.Ale s dětma jedem do Jeseníků na Rysí
      Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
TSL + popis prvních krůčků

http://
   Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jelikož i ty děláš často úplně to samé, tedy píšeš o věcech, o kterých nic nevíš a na které se tě ni
  Re: Sněžnice pro děti a hlupáci19.12.2013
Jasně. Na příspěvek "Zdar, prosím o doporučení a zkušenosti s dětskými sněžnicemi." je odp
 Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Lidi co to s váma je? Já se zeptal na sněžnice pro moje milovaný satánky a krom podepsaných se tu na
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
Takže ty posuzuješ co je pro tvé děti dobré nebo ne podle toho, co ti kdo napíše za názor? Sorry, my
   Re: sněžnice pro děti19.12.2013
zdar, založil jsem ti novou diskusi, tak to piš tam, dík
Ještě jednou hezký svátky
    Re: sněžnice pro děti19.12.2013
No já si raději poopravím svoji představu o úrovni nejen odpovídajících, ale i tazatelů. To tvoje vy
  Re: sněžnice pro děti19.12.2013
byla. bingo.

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

 Grivel violino19.12.2013
Ahoj,mohl by mi nějaký majitel sněžnic Grivel violino přiblížit systém upnutí přes mačku?Jde mi o to,zda se mi podaří,třeba po nějaké úpravě zapnout na C14 od Cassinu.Dík Aleš

1   ...   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   488   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 značení cest
Zdar, muže mi někdo poradit co mám použít na označení cest na bouldrovce (mám na mysli ty barevné nalepené proužky).Už jsem zkusil různé,ale vše se rychle odlepí nebo zežmoulá,díky.        síle zdar Jiří
Jiří21:49:43 19.12.2013
odpovědět 
 Re: značení cest
Sežeň si pár kousků barevného plastexu, a nastříhej ho na proužky a pak to strčíš pod chyt a chyt dotáhneš. Je to na víc použití než páska. Navíc žádná páska nevydrží dlouho. I když AIX-áci maj docela dobře lepící.Kontaktuj Jirouse určitě ti poradí.
07:26:43 20.12.2013
odpovědět 
  Re: značení cest
Ty proužky se dají nastříhat z autoplachty nebo reklamních banerů, výhoda je když to u vás někdo vyrábí a dá ti barevné odřezky.
Martin08:58:29 20.12.2013
odpovědět 
 Re: značení cest
Nejjednodušší a nejodolnější řešení je prosté linoleum. Všude se válí plno odřezků a hlavně vydrží hafo.
:-)11:35:24 27.12.2013
odpovědět 
  Re: značení cest
Lino je silné, když přes něj utáhneš chyt, může prasknout nebo se vylomit. Čím tenčí, tím lepší. Stačí jakákoliv pogumovaná textilie, tipů je tu napsáno dost. Jak dlouho tam chceš cesty mít? Občas se dá vystačit i s obyčejnou křídou.
13:07:16 27.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192339)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schön löchelig 8- Frankenjura
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi