Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 horolezecké stupně31.12.2013
Zdar, párkrát jsem četl v různých knížkách, že dřív existovalo něco jako stupně horolezectví pro jejichž zdolání bylo potřeba, ne jen lézt určitý stupeň obtížnosti, ale také např. absolvovat přechody hřebenů a horské tůry v zimních horách. Má někdo povědo
 Re: horolezecké stupně31.12.2013
V mnoha sportech existovaly výkonnostní třídy, horolezci měli určitě třeba Mistra sportu,... a nějak
 Re: horolezecké stupně01.01.2014
Určite už na samotné vystavenie členského preukazu bolo nutné absolvovať nejaké metodické dni, nie a

 Staré fotky z lezení - Praha31.12.2013
Sháním nějaké starší fotky z lezení v lokalitách Pražských a okolních. Nevěděl by někdo? Určitě se tu taky pořádalo dost horoškol a jiných akcí,... možná nějaké pražské oddíly by něco mohly mít. Dík.

 Další metodická chyba30.12.2013
Jak můžete dát foto  ( lezec nad vodou)  s takovou metodickou chybou. Lezec by měl mít plovací vestu.
 Re: Další metodická chyba30.12.2013
posli link na tu metodiku... nejsi nic jineho nez dalsi ...
  Re: Další metodická chyba30.12.2013
jestli on Steve nepoužil humor stejnou měrou jako ty své vulgarity, to je radost, tolik slušnosti me
 Re: Další metodická chyba30.12.2013
To je dobrý ono je tam jen 30cm vody, to by se neutopil...
  Re: Další metodická chyba30.12.2013
V tom případě chybí bouldrmatka nebo lano. A spotter?
Vyzkoušel sis někdy už pád z takovéhle
   Re: Další metodická chyba30.12.2013
:-D to jsou dorty :-D :-D :-D
   Re: Další metodická chyba30.12.2013
Kdepák. Je to uniklá fotka z plánovaného rozšíření jedné stěny. Chystají na jaro a tímto dali šanci
   Re: Další metodická chyba30.12.2013
ÁÁÁ to je tu dnes ale humoru. Autor původního příspěvku se zřejmě nepřenesl přes to, že se někdo poz
    Re: Další metodická chyba31.12.2013
K fatalnejsim nasledkum muze lehce dojit i az se zejtra rano budes vracet z mejdanu, tak si radsi ve
     Re: Další metodická chyba31.12.2013
To je úžasné zdůvodnění k tomu dál dělat věci špatně! To budu používat ve všem, lidi jsou už tak ohr
 Metodika pro DWS31.12.2013
Nechci rozebírat, zda je ten původní příspěvek Steva hloupý, nebo ne, dojde k tomu každý sám. Co mi
  Re: Metodika pro DWS31.12.2013
Měl jsem v ruce předtisk 4. dílu Šubrta Bezpečnost a riziko na skále nad vodou ( v čr bude k dostání
   Re: Metodika pro DWS31.12.2013
Díky. Předpokládám, že těch 20 metrů je směrem nahoru, ne traverz metr nad hladinou, je to tak? Tedy
    Re: Metodika pro DWS31.12.2013
Ano směrem nahoru.
Jenže, jelikož se jedná o dws(Deep-water soloing), lezení cest z velké hl
     Re: Metodika pro DWS31.12.2013
Tady zase řešíte pitchoviny, jděte radši lízt....
     Re: Metodika pro DWS31.12.2013
Tak to má Schubert ještě mezery. Pokud totiž cesta začíná pod hladinou a je převislá, nenosí se vest
 Re: Další metodická chyba05.01.2014
neuvěřitelný, kolik vážně míněnejch odpovědí se vyskytne pod příspěvkem, kde si někdo dělá normální
  Re: Další metodická chyba05.01.2014
Jak poznáš, že jsou odpověď a následná konverzace míněny vážně?

 ledy Tatry29.12.2013
Ahoj,

nevite jak to vypada ted s ledy v Tatrach? pokud mozno konkretne Velka Studena dolina.

Rendy
 Re: ledy Tatry29.12.2013
Ľady su,ale tesne pred popadanim.Teplo.

 foto dne - metodická chyba28.12.2013
Pár dní staré foto dne- Z komín, V
Dubské skály - Česká republika - Peki - by: Tomáš Rychtrmoc.
Jak můžete dát na foto dne fotku s totální metodickou chybou? Ještění tzv. na kladku... největší česká chyba a ještě se tím prezentujeme na nejv
 Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Kubo Kubo, Ty si mi ale totální metodický Vocas..
  Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Sám si vocas. kdyby měl to lano jen provlečené krabinou, přišlo by ti to v pohodě? takto je to dost
  Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Proč na to neupozornit? A jistič jen v odsedce je určitě také v pohodě, že jo?
   Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Jsem trubka a připadá mi to jištění nějaké stručné, ale má u pasu spoustu presek, pan jistič, takže
    Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Já si myslím, že takhle použitá osma ztrácí značnou část své brzdné schopnosti (lana vedou stejným s
     Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
přesně takto jsem jistil a lezec (druholezec) byl za hranou kam jsme neviděl a nečekaně mi spadl ve
     Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Rek bych ze takhle to dela vetsina lidi co jisti vosmou ;-)
     Re: foto dne - metodická chyba04.01.2014
Souhlas, nebudu se hádat s nikým, kdo to obhajuje, ale fakt by mě zajímal důvod, proč to dělat takhl
    Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
takze pro zacatecniky : helma: nepřítomna, prsák: nepřítomen, oblečení : sporé (u obou). Jelikož se
    Re: foto dne - metodická chyba28.12.2013
Zkušenost se nepozná podle počtu expresek (věku, délky lezení), ale podle toho, že lezec (případně j
     Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
Jenze ten chlap vi co dela, mrknete na ty zily....tuhle kocku udrzi i tremi prsty takhle, tam proble
      Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
Ten jistič evidentně neví, co dělá. Kdyby věděl (třeba tím, že by si touhle kladkou zkusil několikrá
       Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
No tenhle koment se mi líbí, proto reaguji. Tebe už snad někdo chytal v kyvadle nebo už jsi snad něk
        Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
Jakmile někdo nesouhlasí, tak je to jen teoretický rejpal, který neví o čem to je? Zajímavý postoj.<
         Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
A nebo si přečíst Pita Schuberta ;).
          Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
No myslím si že lezec na fotce je v klidu, druholezekyně taky a jen tady má pár lidí problém...
           Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
jasne, foto dne na serveru ktery je medialnim partnerem CHS a totalni chybne pouziti slanovatka jako
            Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
A co bys tu pak měl? Prakticky úplně v každém článku najdeš metodické chyby. Chceš tedy, aby tu vůbe
            Re: foto dne - metodická chyba31.12.2013
bez raci do skal, lidi proberte se s osmou se tu jisti desitky let a nikdy nebyl problem, nejvic ura
             Re: foto dne - metodická chyba31.12.2013
Z jakých statistik vycházíš? Hoď prosím odkaz.
Proč myslíš, že lidi, kteří mají teoretické zn
           Re: foto dne - metodická chyba30.12.2013
Jó jó, lezec je v klidu, druholezkyně taky. Ach ta nevědomost je tak mocná!
Je zajímavé, jak
            Re: foto dne - metodická chyba30.12.2013
A co teprve ta fotka o pár dní později, kde má borec v cestě Baron Prášil metodicky dokonale správně
 Re: foto dne - metodická chyba29.12.2013
Nejvetsi chyba je v tom, ze druholezkyne je vyfocena zezadu a chybi kontakt. I kdyz ... kdyz se podi
  Re: foto dne - metodická chyba30.12.2013
Třeba nejsi bez šance. Některé ženy zajímá i víc než ruce.
   Re: foto dne - metodická chyba30.12.2013
spise na ruce hledi z te perspektivy ze by mu s nima jistic moh zakroutit krkem.. ;-)
 Re: foto dne - metodická chyba30.12.2013
Dle mého názoru by stačilo, aby jistič vedl lano osmou vrchem, tzn. přes okraj osmy dolů, nikoli pod

 Lezení27.12.2013
Zdravím, nebyl si někdo osahat nějaké skalky na severu? Labák, Tisá, Roklice.... jde to někde? Díky za případné info.
 Re: Lezení27.12.2013
Jde to. Ale trochu mrznou prsty. Otevřené stěny na slunci dnes (opět) v Labáku ideálně suché. Chce t

 Malta průvodce26.12.2013
Zdarec, byli jste už někdo lézt na Maltě? Sháním průvodce, abych si mohl naplánovat výjezd, ale nikde jsem nic nenašel... Není někde free na netu? Díky
 Re: Malta průvodce27.12.2013
Nejlepší lezení na maltě je tady:
 ruzyne vysledky nejsou! 26.12.2013
Tak kdo teda vyhral? Mrož anebo Brož?
 Re: ruzyne vysledky nejsou! 26.12.2013
skončilo to remízou, aby byli všichni stejně vánočně odměněni a nikdo nikomu nezáviděl :)

 domena26.12.2013
ahoj,
bude se něco dít na tomhle webu?

http://www.labak.cz/
 Re: domena26.12.2013
To se musíš,zeptat autora domény Pájky(Pavel Rýva)

 Komu poslat fotku25.12.2013
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je jedno jakýmu adminovi pošlu fotku, nebo je nějakej speciální foto admin?
 Re: Komu poslat fotku25.12.2013
Můžeš jí poslat klidně Jirkovi i mně naráz oběma ;)

1   ...   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   483   484   485   486   487   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne - metodická chyba
Pár dní staré foto dne- Z komín, V
Dubské skály - Česká republika - Peki - by: Tomáš Rychtrmoc.
Jak můžete dát na foto dne fotku s totální metodickou chybou? Ještění tzv. na kladku... největší česká chyba a ještě se tím prezentujeme na největším lezeckým webu...
Jakub13:58:35 28.12.2013
odpovědět 
 Re: foto dne - metodická chyba
Kubo Kubo, Ty si mi ale totální metodický Vocas..
14:26:57 28.12.2013
odpovědět 
  Re: foto dne - metodická chyba
Sám si vocas. kdyby měl to lano jen provlečené krabinou, přišlo by ti to v pohodě? takto je to dost podobný...
ondra14:49:03 28.12.2013
odpovědět 
  Re: foto dne - metodická chyba
Proč na to neupozornit? A jistič jen v odsedce je určitě také v pohodě, že jo?
Bída15:12:44 28.12.2013
odpovědět 
   Re: foto dne - metodická chyba
Jsem trubka a připadá mi to jištění nějaké stručné, ale má u pasu spoustu presek, pan jistič, takže je zkušený. Já tolik pres ještě nemám, proto prosím o neemotivní a jednoduchý výčet chyb na přehledném snímku. Děkuji za případnou ochotu.
trubka16:11:41 28.12.2013
odpovědět 
    Re: foto dne - metodická chyba
Já si myslím, že takhle použitá osma ztrácí značnou část své brzdné schopnosti (lana vedou stejným směrem). Když už bych používal osmu, tak bych si ji nechal cvaknutou na sedáku a lano bych vedl nahoru k vratnému bodu a od něj k druholezci.
V tomhle případě používám raději půlloďák.
Martin16:56:54 28.12.2013
odpovědět 
     Re: foto dne - metodická chyba
přesně takto jsem jistil a lezec (druholezec) byl za hranou kam jsme neviděl a nečekaně mi spadl ve chvíli kdy jsem dobíral. Skončilo to spálenýma rukama.
Od té doby používám na štandu expresku a osmu na sedáku a ruce jsem si zatím podruhé nespálil.
Odsedku je vhodné si "zdvojit" lanem např. do karabiny.
17:05:16 28.12.2013
odpovědět 
     Re: foto dne - metodická chyba
Rek bych ze takhle to dela vetsina lidi co jisti vosmou ;-)
Vojta.H17:17:47 28.12.2013
odpovědět 
     Re: foto dne - metodická chyba
Souhlas, nebudu se hádat s nikým, kdo to obhajuje, ale fakt by mě zajímal důvod, proč to dělat takhle. V čem je to lepší, než metodicky správné postupy , které mají minimálně výhodu většího brzdného účinku a menšího rizika reflexivní chyby, tak jaká relevantní výhoda tohle převáží. Fakt mě nic nenapadá a považuju to tak prostě za špatný postup.
m.09:37:54 04.01.2014
odpovědět 
    Re: foto dne - metodická chyba
takze pro zacatecniky : helma: nepřítomna, prsák: nepřítomen, oblečení : sporé (u obou). Jelikož se oba lezci nacházejí cca 3m nad zemí, tak kdy by se vytrhnul slaňák (zatím sem o ničem takovém za 20 let neslyšel), tak by následoval kotoul vzad do stráně, který by asi nebyl fatální, leč vyloučit to nelze. Za hrubý přestupek ovšem považuji opuštění originálního směru, který vede od sokolíku přímo. Lezkyně leze evidentní prvovýstup(variantu), na který jsme měl zálusk, leč už vím že nebudu první. Doufám, žes to Ondro nahlásil a zapsal do knížky:)
hodny kuba17:06:35 28.12.2013
odpovědět 
    Re: foto dne - metodická chyba
Zkušenost se nepozná podle počtu expresek (věku, délky lezení), ale podle toho, že lezec (případně jistič) nedělá chyby.
17:08:40 28.12.2013
odpovědět 
     Re: foto dne - metodická chyba
Jenze ten chlap vi co dela, mrknete na ty zily....tuhle kocku udrzi i tremi prsty takhle, tam problem neni. Ne vsechny metodicke postupy vedou k velkym vykonum, respektive kdyz vim co delam, lezu bezpecne a neco i vylezu, kdyz to nevim, mohu postupovat metodicky a nevylezu nic. Pokud si myslite, ze Lezec.cz je zakladni skola pro zacinajici lezciky, tak to se mylite, tahle fotka je v pohode,i to co je na ni, protoze to neni to zadny navod pro zacinajici piskare prece.
Martas.08:50:16 29.12.2013
odpovědět 
      Re: foto dne - metodická chyba
Ten jistič evidentně neví, co dělá. Kdyby věděl (třeba tím, že by si touhle kladkou zkusil několikrát chytit pád druholezce co mu nechal menší průvěs nebo mu druholezec udělal kyvadlo), jistil by zcela určitě jinak.
Slečna má odvahu, to se zapřít nedá :).
10:00:08 29.12.2013
odpovědět 
       Re: foto dne - metodická chyba
No tenhle koment se mi líbí, proto reaguji. Tebe už snad někdo chytal v kyvadle nebo už jsi snad někoho chytal ty sám, že máš tyhle silné řeči. Myslím, že borec už má něco odlezeno a taky si myslím, že už mu pár druholezců do jištění spadlo (nebo co se týče lezení na druhém spíše sedlo) a i když je pravda, že v traverzu může být pád i delší než jen odsednutí, myslím, že si můžeš být jistý tím, že pokud jistič nebude čumět po ptácích a vědět o tom, že mu spolulezec padá, nebude mít žádný problém se zachycením pádu.

Před tím než tady silně mluví, by jste si měli někteří z Vás něco podobného vyzkoušet, i když to příručky nedoporučují...jistilo se tak dlouho před tím než nějaká metodika vznikla a myslím, že se takhle ještě nějakou dobu jistit bude.

Musím se přiznat, že mě můj spolulezec takhle občas jistí a taky se musím přiznat, že už jsem mu v tom nesčetněkrát seděl nebo dokonce spadl...a světe div se jsem na světě :) ...

Nic proti Vám ale rejpalové tady na foru už mě občas točí. :) ...

Hought Kubajz
Kubajz.m12:45:29 29.12.2013
odpovědět 
        Re: foto dne - metodická chyba
Jakmile někdo nesouhlasí, tak je to jen teoretický rejpal, který neví o čem to je? Zajímavý postoj.
Překvapím tě, mám toho nalezeno docela, odchytáno i napadáno docela dost.
To, že se při tom ještě nic nestalo, neznamená, že je to tak dobře. Nemyslíš? Nebo funguješ stylem: "mám kamaráda, který skáče z výšky hlavou na beton a nikdy se mu nic nestalo, tak vy rejpalové co se vám to nezdá tomu nerozumíte a raději držte hubu" :).
Hele, když máš takovou jistotu, doporučuji si vyzkoušet zachytat touhle kladkou několik různorodých pádů někde v bezpečí na padostroji a pak opět napsat co si o tom myslíš ;).
13:29:41 29.12.2013
odpovědět 
         Re: foto dne - metodická chyba
A nebo si přečíst Pita Schuberta ;).
13:32:42 29.12.2013
odpovědět 
          Re: foto dne - metodická chyba
No myslím si že lezec na fotce je v klidu, druholezekyně taky a jen tady má pár lidí problém...
15:10:09 29.12.2013
odpovědět 
           Re: foto dne - metodická chyba
jasne, foto dne na serveru ktery je medialnim partnerem CHS a totalni chybne pouziti slanovatka jako jistitka pro dobirani. nekdo na to slusne upozorni a hned je to blb co nicemu nerozumi. argument ze to tak delame roky a ze je to oka je opravdu silny... to vas na to za ty roky nikdo neupozornil. a hlavne: u takovych fotek by mela byt povine smrtka aby az to nejaky zacatecnik najde naindexovane na googlu nebylo bohuzel pozde. je to podobne jako u toho lezeni s detmi, taky tam jsou na fotkach chyby a adminum je to jedno. hlavne ze navstevnost...
jan15:34:09 29.12.2013
odpovědět 
            Re: foto dne - metodická chyba
A co bys tu pak měl? Prakticky úplně v každém článku najdeš metodické chyby. Chceš tedy, aby tu vůbec nic nebylo, nebo aby admini nebo někdo z nějaké metodické komise ke každému článku dopsal komentář a upřesněním a opravou?

Bez ohledu zda je to tebou zmíněný článek o lezení s dětmi nebo tahle fotka, je to v pořádku. I kdyby tam byla sebevětší prasárna a hloupost, nejsou to zdroje označené jako výukové a je na každém, aby se s tím popral. A to už vůbec nepíšu o tom, že ne vše, co je jinak, než je popsáno v metodice, musí být nutně špatně. Často záleží na konkrétní situaci. Jeden a ten samý způsob může být v jedné situaci nebezpečný, v druhé v pohodě. Třeba konkrétně u jištění je dost rozdíl, zda jistíš 20, 50 nebo 90 kilo a zda jistíš prvolezce nebo tr.
Jirka19:38:42 29.12.2013
odpovědět 
            Re: foto dne - metodická chyba
bez raci do skal, lidi proberte se s osmou se tu jisti desitky let a nikdy nebyl problem, nejvic urazu maj lidi ze sten - vecni teoretikove, praxe je ovsem jinde
18:34:28 31.12.2013
odpovědět 
             Re: foto dne - metodická chyba
Z jakých statistik vycházíš? Hoď prosím odkaz.
Proč myslíš, že lidi, kteří mají teoretické znalosti o úskalích lezení mají nejvíce nehod?
18:43:54 31.12.2013
odpovědět 
           Re: foto dne - metodická chyba
Jó jó, lezec je v klidu, druholezkyně taky. Ach ta nevědomost je tak mocná!
Je zajímavé, jak mnoho lidí má zatvrzelé přesvědčení, že když se něco určitým způsobem dělalo v minulosti a jim se při tom nic nestalo, tak je to tak určitě správné. Vlastní zkušenost je fajn, ale co třeba zkušenosti ostatních a zvyšující stav poznání, to už se v potaz nebere?
11:58:33 30.12.2013
odpovědět 
            Re: foto dne - metodická chyba
A co teprve ta fotka o pár dní později, kde má borec v cestě Baron Prášil metodicky dokonale správně upevněný pytlík na prášek zbabělců :D .Tady je to samej Pit Schubert :D Jo a až vy metodikové a pískařští etikové půjdete na tu nenáviděnou překližku,plnou bezcharakterních a neznalých chudáčků niemandtů, sundejte ze sebe ty smyčky a odsedky a používejte Mg. Děláte si ostudu a zablemcáváte tím vaším potoslizem chyty.
13:55:17 30.12.2013
odpovědět 
 Re: foto dne - metodická chyba
Nejvetsi chyba je v tom, ze druholezkyne je vyfocena zezadu a chybi kontakt. I kdyz ... kdyz se podivam na ty pazoury jistice, tak snad ani o kontakt nestojim.
jx zero16:17:52 29.12.2013
odpovědět 
  Re: foto dne - metodická chyba
Třeba nejsi bez šance. Některé ženy zajímá i víc než ruce.
12:10:00 30.12.2013
odpovědět 
   Re: foto dne - metodická chyba
spise na ruce hledi z te perspektivy ze by mu s nima jistic moh zakroutit krkem.. ;-)
20:21:14 30.12.2013
odpovědět 
 Re: foto dne - metodická chyba
Dle mého názoru by stačilo, aby jistič vedl lano osmou vrchem, tzn. přes okraj osmy dolů, nikoli pod okrajem, jak je to na fotce, dosáhl by pak potřebného tření a navíc by při pádu pro zachycení stačil reflexní pohyb dolů, nikoli nahoru, jak by to bylo potřeba teď.
Co se týče odsedky, tak metodicky zcela správně to není, ale přijde mi to už zbytečnej detail. Nikdy jsem neslyšel o někomu, komu by se přetrhla expreska, když v ní sedí. Pokud by ale druholezce jistil přes sebe a ne přes slaňák, což obecně považuju za horší způsob, zdvojení odsedky by už bylo na místě.
16:24:24 30.12.2013
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi