Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English horolezecké stupně 31.12.2013 Zdar, párkrát jsem četl v různých knížkách, že dřív existovalo něco jako stupně horolezectví pro jejichž zdolání bylo potřeba, ne jen lézt určitý stupeň obtížnosti, ale také např. absolvovat přechody hřebenů a horské tůry v zimních horách. Má někdo povědo
  Re: horolezecké stupně 31.12.2013 V mnoha sportech existovaly výkonnostní třídy, horolezci měli určitě třeba Mistra sportu,... a nějak
  Re: horolezecké stupně 01.01.2014 Určite už na samotné vystavenie členského preukazu bolo nutné absolvovať nejaké metodické dni, nie a
Staré fotky z lezení - Praha 31.12.2013 Sháním nějaké starší fotky z lezení v lokalitách Pražských a okolních. Nevěděl by někdo? Určitě se tu taky pořádalo dost horoškol a jiných akcí,... možná nějaké pražské oddíly by něco mohly mít. Dík.
Další metodická chyba 30.12.2013 Jak můžete dát foto ( lezec nad vodou) s takovou metodickou chybou. Lezec by měl mít plovací vestu.
  Re: Další metodická chyba 30.12.2013 posli link na tu metodiku... nejsi nic jineho nez dalsi ...
    Re: Další metodická chyba 30.12.2013 jestli on Steve nepoužil humor stejnou měrou jako ty své vulgarity, to je radost, tolik slušnosti me
  Re: Další metodická chyba 30.12.2013 To je dobrý ono je tam jen 30cm vody, to by se neutopil...
    Re: Další metodická chyba 30.12.2013 V tom případě chybí bouldrmatka nebo lano. A spotter?
Vyzkoušel sis někdy už pád z takovéhle
      Re: Další metodická chyba 30.12.2013 :-D to jsou dorty :-D :-D :-D
      Re: Další metodická chyba 30.12.2013 Kdepák. Je to uniklá fotka z plánovaného rozšíření jedné stěny. Chystají na jaro a tímto dali šanci
      Re: Další metodická chyba 30.12.2013 ÁÁÁ to je tu dnes ale humoru. Autor původního příspěvku se zřejmě nepřenesl přes to, že se někdo poz
        Re: Další metodická chyba 31.12.2013 K fatalnejsim nasledkum muze lehce dojit i az se zejtra rano budes vracet z mejdanu, tak si radsi ve
          Re: Další metodická chyba 31.12.2013 To je úžasné zdůvodnění k tomu dál dělat věci špatně! To budu používat ve všem, lidi jsou už tak ohr
  Metodika pro DWS 31.12.2013 Nechci rozebírat, zda je ten původní příspěvek Steva hloupý, nebo ne, dojde k tomu každý sám. Co mi
    Re: Metodika pro DWS 31.12.2013 Měl jsem v ruce předtisk 4. dílu Šubrta Bezpečnost a riziko na skále nad vodou ( v čr bude k dostání
      Re: Metodika pro DWS 31.12.2013 Díky. Předpokládám, že těch 20 metrů je směrem nahoru, ne traverz metr nad hladinou, je to tak? Tedy
        Re: Metodika pro DWS 31.12.2013 Ano směrem nahoru.
Jenže, jelikož se jedná o dws(Deep-water soloing), lezení cest z velké hl
          Re: Metodika pro DWS 31.12.2013 Tady zase řešíte pitchoviny, jděte radši lízt....
          Re: Metodika pro DWS 31.12.2013 Tak to má Schubert ještě mezery. Pokud totiž cesta začíná pod hladinou a je převislá, nenosí se vest
  Re: Další metodická chyba 05.01.2014 neuvěřitelný, kolik vážně míněnejch odpovědí se vyskytne pod příspěvkem, kde si někdo dělá normální
    Re: Další metodická chyba 05.01.2014 Jak poznáš, že jsou odpověď a následná konverzace míněny vážně?
ledy Tatry 29.12.2013 Ahoj,
nevite jak to vypada ted s ledy v Tatrach? pokud mozno konkretne Velka Studena dolina.
Rendy
  Re: ledy Tatry 29.12.2013 Ľady su,ale tesne pred popadanim.Teplo.
foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Pár dní staré foto dne- Z komín, V
Dubské skály - Česká republika - Peki - by: Tomáš Rychtrmoc.
Jak můžete dát na foto dne fotku s totální metodickou chybou? Ještění tzv. na kladku... největší česká chyba a ještě se tím prezentujeme na nejv
  Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Kubo Kubo, Ty si mi ale totální metodický Vocas..
    Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Sám si vocas. kdyby měl to lano jen provlečené krabinou, přišlo by ti to v pohodě? takto je to dost
    Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Proč na to neupozornit? A jistič jen v odsedce je určitě také v pohodě, že jo?
      Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Jsem trubka a připadá mi to jištění nějaké stručné, ale má u pasu spoustu presek, pan jistič, takže
        Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Já si myslím, že takhle použitá osma ztrácí značnou část své brzdné schopnosti (lana vedou stejným s
          Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 přesně takto jsem jistil a lezec (druholezec) byl za hranou kam jsme neviděl a nečekaně mi spadl ve
          Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Rek bych ze takhle to dela vetsina lidi co jisti vosmou ;-)
          Re: foto dne - metodická chyba 04.01.2014 Souhlas, nebudu se hádat s nikým, kdo to obhajuje, ale fakt by mě zajímal důvod, proč to dělat takhl
        Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 takze pro zacatecniky : helma: nepřítomna, prsák: nepřítomen, oblečení : sporé (u obou). Jelikož se
        Re: foto dne - metodická chyba 28.12.2013 Zkušenost se nepozná podle počtu expresek (věku, délky lezení), ale podle toho, že lezec (případně j
          Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 Jenze ten chlap vi co dela, mrknete na ty zily....tuhle kocku udrzi i tremi prsty takhle, tam proble
            Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 Ten jistič evidentně neví, co dělá. Kdyby věděl (třeba tím, že by si touhle kladkou zkusil několikrá
              Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 No tenhle koment se mi líbí, proto reaguji. Tebe už snad někdo chytal v kyvadle nebo už jsi snad něk
                Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 Jakmile někdo nesouhlasí, tak je to jen teoretický rejpal, který neví o čem to je? Zajímavý postoj.<
                  Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 A nebo si přečíst Pita Schuberta ;).
                    Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 No myslím si že lezec na fotce je v klidu, druholezekyně taky a jen tady má pár lidí problém...
                      Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 jasne, foto dne na serveru ktery je medialnim partnerem CHS a totalni chybne pouziti slanovatka jako
                        Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 A co bys tu pak měl? Prakticky úplně v každém článku najdeš metodické chyby. Chceš tedy, aby tu vůbe
                        Re: foto dne - metodická chyba 31.12.2013 bez raci do skal, lidi proberte se s osmou se tu jisti desitky let a nikdy nebyl problem, nejvic ura
                          Re: foto dne - metodická chyba 31.12.2013 Z jakých statistik vycházíš? Hoď prosím odkaz.
Proč myslíš, že lidi, kteří mají teoretické zn
                      Re: foto dne - metodická chyba 30.12.2013 Jó jó, lezec je v klidu, druholezkyně taky. Ach ta nevědomost je tak mocná!
Je zajímavé, jak
                        Re: foto dne - metodická chyba 30.12.2013 A co teprve ta fotka o pár dní později, kde má borec v cestě Baron Prášil metodicky dokonale správně
  Re: foto dne - metodická chyba 29.12.2013 Nejvetsi chyba je v tom, ze druholezkyne je vyfocena zezadu a chybi kontakt. I kdyz ... kdyz se podi
    Re: foto dne - metodická chyba 30.12.2013 Třeba nejsi bez šance. Některé ženy zajímá i víc než ruce.
      Re: foto dne - metodická chyba 30.12.2013 spise na ruce hledi z te perspektivy ze by mu s nima jistic moh zakroutit krkem.. ;-)
  Re: foto dne - metodická chyba 30.12.2013 Dle mého názoru by stačilo, aby jistič vedl lano osmou vrchem, tzn. přes okraj osmy dolů, nikoli pod
Lezení 27.12.2013 Zdravím, nebyl si někdo osahat nějaké skalky na severu? Labák, Tisá, Roklice.... jde to někde? Díky za případné info.
  Re: Lezení 27.12.2013 Jde to. Ale trochu mrznou prsty. Otevřené stěny na slunci dnes (opět) v Labáku ideálně suché. Chce t
Malta průvodce 26.12.2013 Zdarec, byli jste už někdo lézt na Maltě? Sháním průvodce, abych si mohl naplánovat výjezd, ale nikde jsem nic nenašel... Není někde free na netu? Díky
  Re: ruzyne vysledky nejsou! 26.12.2013 skončilo to remízou, aby byli všichni stejně vánočně odměněni a nikdo nikomu nezáviděl :)
  Re: domena 26.12.2013 To se musíš,zeptat autora domény Pájky(Pavel Rýva)
Komu poslat fotku 25.12.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je jedno jakýmu adminovi pošlu fotku, nebo je nějakej speciální foto admin?
  Re: Komu poslat fotku 25.12.2013 Můžeš jí poslat klidně Jirkovi i mně naráz oběma ;)
1
...
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
...
2263
Staré fotky z lezení - Praha Sháním nějaké starší fotky z lezení v lokalitách Pražských a okolních. Nevěděl by někdo? Určitě se tu taky pořádalo dost horoškol a jiných akcí,... možná nějaké pražské oddíly by něco mohly mít. Dík. martan 10:20:07 31.12.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: