Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ortoped 20.01.2014 Ahoj
Neznáte v Praze někdo ortopeda přes prsty kromě Hebelky? Tam mi nabídli termín 27.2 což je teda krutě dlouhá objednací doba...
Díky
  Re: Ortoped 20.01.2014 No to by mě taky zajímalo. Z toho, že se nedostaneš k Hebelkovi, si nic nedělej. Klidně ti tu jeho u
    Re: Ortoped 21.01.2014 No to jsem přibližně dělala, jenže mi na prstu zůstala taková malá boulička a to už tam mám asi 2 mě
      Re: Ortoped 21.01.2014 ORP centrum v Dejvicích. Pár lidí už vyzkoušelo co vím, a spokojenost. A prsty zvládají. A ne jen ty
  Re: Ortoped 21.01.2014 ahoj,
je mi jasne, ze Ti jde asi ciste o Prahu, ale kdyby nahodou...ve Vysokem nad Jizerou je
ledy v Tatrách 20.01.2014 Nevíme někdo v jaké jsou situaci ledy v Tatrách? Skok, Veverkův.? Má cenu tam jet?
  Re: ledy v Tatrách 21.01.2014 Ahoj. Přidávám se z dotazem. Byl někdo tento víkend? Jak vypadají ledy a mixy v okolí Zbojandy a Brn
    Re: ledy v Tatrách 22.01.2014 daju sa
Spacak 18.01.2014 Ahoj,Chtel jsem se zeptat ,jestli nemate nekdo zkusenost s perovym spacakem Sir Joseph Koteka 850.
Nevim jestli neni moc tesny.Diky Michal
  Re: Spacak 18.01.2014 hloupá odpověď smazaná adminem
    Re: Spacak 18.01.2014 Kdybych ho mel tak si vlezu.
    Re: Spacak 19.01.2014 Jaky dotaz, takova odpoved, takovy admin. :-)
    Re: Spacak 20.01.2014 byla to dobra odpoved - vlez si do nej.
  Re: Spacak 18.01.2014 já ho mám a vejdu se do něj
  Re: Spacak 19.01.2014 Nic ve zlém, ale to je adept na titul "blbý dotaz měsíce". Když už se ptáš a nezkusíš...ne
  Re: Spacak 19.01.2014 Tahle vysoká plnivost má bohužel vliv na životnost, kterou snižuje. Kromě toho mi přijde Sir Joseph
    Re: Spacak 19.01.2014 Však taky Koteka není dělaná na pravidelné spaní jako turistické řady spacošu. To je jako si stěžova
      Re: Spacak 20.01.2014 Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
      Re: Spacak 20.01.2014 Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
        Re: Spacak 20.01.2014 Odolnost vnitrniho a vnejsiho materialu, kterej je uplne tennouckej bude docela limitovat cetnost po
          Re: Spacak 20.01.2014 jj je to tak. ten vnejsi material (exel dry? snad to nepletu) je lehounky jako pirko ale bohuzel mec
          Re: Spacak 20.01.2014 Hele, ja nevim jak vy, ale kolik nocí v roce spíte řekněme v teplotách od cca +5C a níž řekněme max
            Re: Spacak 20.01.2014 To by ses s tou životností asi docela divil. Vidím, že nemáš zkušenosti s vysokou plnivostí.
  Re: Spacak 20.01.2014 Mam Koteku 500 a oproti jinym spacakum ma hodne uzkej strih v nohách. Mě to vyhovuje,ja mam pocit ve
Drytool v Plzni 18.01.2014 Čau, dá se někde v Plzni lézt a trénit drytool? Leze to tu někdo? Viděl sem fotky stěny ve Škoda Parku, jak se na ní s piklema lezlo, ale byl jsem tam a nic takového tam není:(( Poradíte? Rád bych chodil pravidelně lézt, ale nevím kam. Jsem tu na škole no
  Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Nefunguje ti email. Nejaké možnosti v Plzni jsou. Petr
    Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Ahoj, jsem taky z Plzně a o možnostech co píšeš bych se rád něco víc dozvěděl. Můj email je tady hop
      Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Něco hnusného je u berounky. Pár rozbitých nejištěných drytool sraček. Pak je jedna soukromá stěna k
  Re: Drytool v Plzni 19.01.2014 A proč se teda už neleze s cepínama ve škodaparku? Všichni sou na kobře a škodovka je opuštěná, přez
    Re: Drytool v Plzni 23.01.2014 Protože bagr vole.
Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Nevíte někdo kdo lezl v roce 1980 na Denali? P.Habeler ve své knize Cílem je vrchol vzpomíná, že v roce 1980 zachránili dva Čechy, kteří tam seděli naprosto apatičtí a v podstatě čekali a smrt a nakonec ještě byli naštvaní, protože byli "úplně v poho
  Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Dan Navrátil a Jan Matuš?
Waterman, J. Surviving Denali: A Study of Accidents on Mount McKinl
Jizni Francie 17.01.2014 Ahoj. Pokud by byl nekdo ochotny mi poradit nejaky jakoby itinerar na 14 denni trip po skalkach jizni Francie s lezenim kolem 6a-6b byl bych vdecen. Jedno ci dvojdelky po fixnim. Dvakrat jsem jiz byl napr.v Buoux , Tarnu, Orpiere, Ardeche ale je to uz dav
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Zajed do Marseille nebo Cassis = Calanques je tam dost oblasti a pohodovych cest.
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 No, jo ale co u Marseille?
      Re: Jizni Francie 19.01.2014 calanques
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Nám se docela líbilo v Thaurac. Jsou to takový poklidnější skály. Je tam v okolí ještě mnohem známě
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 Jo a v dosahu je Hortus a ještě jedna oblast taková ultra zajímavá.Saint Guilhem le Desert.
      Re: Jizni Francie 20.01.2014 Diky chlapi, mrknu taky na ten clanek a mozna bych poshanel pruvodce, je neco treba na Lezci v shop
krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Zdar. Koupil jsem si friend DMM demon cam 4 (jednoosičkový). Hlavní důvod ke koupi byl že i přes to, že to je singleaxle, má ůžasný rozsah v porovnání např s jednoosičkovým koubou, ale trošku mě na něm zklamalo, že táhlo je příliš blízko čelistem. Nemáte
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Caues,
zadnej trik sice nemam...ale zato otazku?
K cemu to potrebujes?
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 zatím jsem ho ještě nepoužil. Pravě jsem ho dostal za zkoušku z histologie XD, ale prostě mě přijde
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nejdřív ho vyzkoušej na skále a až pak vymýšlej upgrady ;-)
      Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 A proč potřebuješ ty táhla dlouhý?
        Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 No uznávám že v téhle velikosti k ničemu, ale u menších, kde nestrčíš do spáry celou pěst s friendem
          Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 Ještě musíš brát v potaz, že nemáš k dispozici větší velikost, kterou by jsi založil méně hluboko. C
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jenom pro upřesnění nemám dragona (dvouosičkového) ale demona. Je totiž teď ve slevě v RP a navíc má
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jednou jsem s nima lez, a hned na zacatku jsem si uvedomil, jak je to ocko na BD nebo Koubovi dulezi
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 nerozumím ti. Jaké óčko myslíš? mám 2 a 3 koubu manta a jsou úplně v pohodě. Jediný co se mi nelíbí
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kromě toho, že jde jasně o skrytou reklamu na RP, se chci DMM camů zastat. Jejich systém se smyčkou
        Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nevim co je na tom reklamního když jsem napsal, že jsem toho kámoše od DMM koupil výhodně. Chtěl jse
          Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kouba versus DMM a BD je něco jako PIGI čaj proti CTC Assamu.
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 ok ale ne všem je souzeno lést v Yosemitech (finance, schopnosti, odvaha...). A takoví si radši koup
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 pigi caj je uplne v pohode...
              Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Žejo. Já mám s těma dobrejma anglickejma čajema fakt problém. S mlíkem to nepiju, to mi na doživotí
                Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Po par letech v Anglii to radeji ten Pigi caj. Jinak lezl jsem roky s Koubou ajedinej duvod proc jse
ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Ahoj!
Mate prosim nekdo info, jak jsou natekle ledy v Maltatalu a v ice arene u Bad Gasteinu? Diky moc za info. Petr tel 603215417
      Re: ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Dik za info, tenhle vikend nejedem, planujem nekam pristi nebo prespristi vikend. Petr
        Re: ledy Maltatal a Gastein aktualne 17.01.2014 Malta aktualne
slusne pouze Kathedrale, horni cast Gamsecku a Wintasunu, Superfeucht
  Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Když máš spatecni jizdenku tak te tam nechají.
    Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Spáteční podle vzoru "spát"?
      Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 17.01.2014 Díky, před spaním jsem se zasmál :-)
1
...
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: