LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230743 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ledy v Tatrách20.01.2014
Nevíme někdo v jaké jsou situaci ledy v Tatrách? Skok, Veverkův.? Má cenu tam jet?
 Re: ledy v Tatrách21.01.2014
Ahoj. Přidávám se z dotazem. Byl někdo tento víkend? Jak vypadají ledy a mixy v okolí Zbojandy a Brn
  Re: ledy v Tatrách22.01.2014
daju sa

 Spacak18.01.2014
Ahoj,Chtel jsem se zeptat ,jestli nemate nekdo zkusenost s perovym spacakem Sir Joseph Koteka 850.
Nevim jestli neni moc tesny.Diky Michal
 Re: Spacak18.01.2014
hloupá odpověď smazaná adminem
  Re: Spacak18.01.2014
Kdybych ho mel tak si vlezu.
  Re: Spacak19.01.2014
Jaky dotaz, takova odpoved, takovy admin. :-)
  Re: Spacak20.01.2014
byla to dobra odpoved - vlez si do nej.
 Re: Spacak18.01.2014
já ho mám a vejdu se do něj
 Re: Spacak19.01.2014
Nic ve zlém, ale to je adept na titul "blbý dotaz měsíce". Když už se ptáš a nezkusíš...ne
 Re: Spacak19.01.2014
Tahle vysoká plnivost má bohužel vliv na životnost, kterou snižuje. Kromě toho mi přijde Sir Joseph
  Re: Spacak19.01.2014
Však taky Koteka není dělaná na pravidelné spaní jako turistické řady spacošu. To je jako si stěžova
   Re: Spacak20.01.2014
Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
   Re: Spacak20.01.2014
Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
    Re: Spacak20.01.2014
Odolnost vnitrniho a vnejsiho materialu, kterej je uplne tennouckej bude docela limitovat cetnost po
     Re: Spacak20.01.2014
jj je to tak. ten vnejsi material (exel dry? snad to nepletu) je lehounky jako pirko ale bohuzel mec
     Re: Spacak20.01.2014
Hele, ja nevim jak vy, ale kolik nocí v roce spíte řekněme v teplotách od cca +5C a níž řekněme max
      Re: Spacak20.01.2014
To by ses s tou životností asi docela divil. Vidím, že nemáš zkušenosti s vysokou plnivostí.
 Re: Spacak20.01.2014
Mam Koteku 500 a oproti jinym spacakum ma hodne uzkej strih v nohách. Mě to vyhovuje,ja mam pocit ve

 Sandstone18.01.2014
http://www.ceskatelevize.cz/ porady/10718391566-sandstone/213471292350001/

 Drytool v Plzni18.01.2014
Čau, dá se někde v Plzni lézt a trénit drytool? Leze to tu někdo? Viděl sem fotky stěny ve Škoda Parku, jak se na ní s piklema lezlo, ale byl jsem tam a nic takového tam není:(( Poradíte? Rád bych chodil pravidelně lézt, ale nevím kam. Jsem tu na škole no
 Re: Drytool v Plzni18.01.2014
Nefunguje ti email. Nejaké možnosti v Plzni jsou. Petr
  Re: Drytool v Plzni18.01.2014
Ahoj, jsem taky z Plzně a o možnostech co píšeš bych se rád něco víc dozvěděl. Můj email je tady hop
   Re: Drytool v Plzni18.01.2014
Něco hnusného je u berounky. Pár rozbitých nejištěných drytool sraček. Pak je jedna soukromá stěna k
 Re: Drytool v Plzni19.01.2014
A proč se teda už neleze s cepínama ve škodaparku? Všichni sou na kobře a škodovka je opuštěná, přez
  Re: Drytool v Plzni23.01.2014
Protože bagr vole.

 Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali?18.01.2014
Nevíte někdo kdo lezl v roce 1980 na Denali? P.Habeler ve své knize Cílem je vrchol vzpomíná, že v roce 1980 zachránili dva Čechy, kteří tam seděli naprosto apatičtí a v podstatě čekali a smrt a nakonec ještě byli naštvaní, protože byli "úplně v poho
 Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali?18.01.2014
Dan Navrátil a Jan Matuš?
Waterman, J. Surviving Denali: A Study of Accidents on Mount McKinl
  Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali?18.01.2014
Díky!

 Jizni Francie17.01.2014
Ahoj. Pokud by byl nekdo ochotny mi poradit nejaky jakoby itinerar na 14 denni trip po skalkach jizni Francie s lezenim kolem 6a-6b byl bych vdecen. Jedno ci dvojdelky po fixnim. Dvakrat jsem jiz byl napr.v Buoux , Tarnu, Orpiere, Ardeche ale je to uz dav
 Re: Jizni Francie19.01.2014
Zajed do Marseille nebo Cassis = Calanques je tam dost oblasti a pohodovych cest.
  Re: Jizni Francie19.01.2014
No, jo ale co u Marseille?
   Re: Jizni Francie19.01.2014
calanques
 Re: Jizni Francie19.01.2014
Nám se docela líbilo v Thaurac. Jsou to takový poklidnější skály. Je tam v okolí ještě mnohem známě
  Re: Jizni Francie19.01.2014
Jo a v dosahu je Hortus a ještě jedna oblast taková ultra zajímavá.Saint Guilhem le Desert.
   Re: Jizni Francie20.01.2014
Diky chlapi, mrknu taky na ten clanek a mozna bych poshanel pruvodce, je neco treba na Lezci v shop

 krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Zdar. Koupil jsem si friend DMM demon cam 4 (jednoosičkový). Hlavní důvod ke koupi byl že i přes to, že to je singleaxle, má ůžasný rozsah v porovnání např s jednoosičkovým koubou, ale trošku mě na něm zklamalo, že táhlo je příliš blízko čelistem. Nemáte
 Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Caues,

zadnej trik sice nemam...ale zato otazku?

K cemu to potrebujes?
  Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
zatím jsem ho ještě nepoužil. Pravě jsem ho dostal za zkoušku z histologie XD, ale prostě mě přijde
   Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Nejdřív ho vyzkoušej na skále a až pak vymýšlej upgrady ;-)
   Re: krátké táhlo u kámoše19.01.2014
A proč potřebuješ ty táhla dlouhý?
    Re: krátké táhlo u kámoše19.01.2014
No uznávám že v téhle velikosti k ničemu, ale u menších, kde nestrčíš do spáry celou pěst s friendem
     Re: krátké táhlo u kámoše19.01.2014
Ještě musíš brát v potaz, že nemáš k dispozici větší velikost, kterou by jsi založil méně hluboko. C
  Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Jenom pro upřesnění nemám dragona (dvouosičkového) ale demona. Je totiž teď ve slevě v RP a navíc má
 Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Jednou jsem s nima lez, a hned na zacatku jsem si uvedomil, jak je to ocko na BD nebo Koubovi dulezi
  Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
nerozumím ti. Jaké óčko myslíš? mám 2 a 3 koubu manta a jsou úplně v pohodě. Jediný co se mi nelíbí
   Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Kromě toho, že jde jasně o skrytou reklamu na RP, se chci DMM camů zastat. Jejich systém se smyčkou
    Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Nevim co je na tom reklamního když jsem napsal, že jsem toho kámoše od DMM koupil výhodně. Chtěl jse
     Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
Kouba versus DMM a BD je něco jako PIGI čaj proti CTC Assamu.
      Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
ok ale ne všem je souzeno lést v Yosemitech (finance, schopnosti, odvaha...). A takoví si radši koup
      Re: krátké táhlo u kámoše17.01.2014
pigi caj je uplne v pohode...
       Re: krátké táhlo u kámoše18.01.2014
Žejo. Já mám s těma dobrejma anglickejma čajema fakt problém. S mlíkem to nepiju, to mi na doživotí
        Re: krátké táhlo u kámoše18.01.2014
Po par letech v Anglii to radeji ten Pigi caj. Jinak lezl jsem roky s Koubou ajedinej duvod proc jse

 ledy Maltatal a Gastein17.01.2014
Ahoj!
Mate prosim nekdo info, jak jsou natekle ledy v Maltatalu a v ice arene u Bad Gasteinu? Diky moc za info. Petr tel 603215417
 Re: ledy Maltatal a Gastein17.01.2014
maltatal:
  Re: ledy Maltatal a Gastein17.01.2014
Jedinej solidni použitelnej led je asi v Sellrainu. Kdybyste jeli na víkend a měli místo pro dva, de
   Re: ledy Maltatal a Gastein17.01.2014
Dik za info, tenhle vikend nejedem, planujem nekam pristi nebo prespristi vikend. Petr
    Re: ledy Maltatal a Gastein aktualne17.01.2014
Malta aktualne
slusne pouze Kathedrale, horni cast Gamsecku a Wintasunu, Superfeucht

 Spaní na Lanovce na Skalnatém16.01.2014
Ahoj,
Nevíte, jestli se nechá nouzově přespat někde na lanovce na Skalnatém plese.
Díky
 Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém16.01.2014
Když máš spatecni jizdenku tak te tam nechají.
  Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém16.01.2014
Spáteční podle vzoru "spát"?
   Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém17.01.2014
Díky, před spaním jsem se zasmál :-)

 Pruvodce - Alghero16.01.2014
Ahoj, nemel by nekdo el. verzi pruvodce na sever Sardinie, konkretne okoli Alghera? Nazev "Arrampicare ad Alghero".
 Re: Pruvodce - Alghero19.01.2014
jeste porad to shanis ?
  Re: Pruvodce - Alghero19.01.2014
jiz ne, diky!

1   ...   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   482   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 ledy Maltatal a Gastein
Ahoj!
Mate prosim nekdo info, jak jsou natekle ledy v Maltatalu a v ice arene u Bad Gasteinu? Diky moc za info. Petr tel 603215417
Petr09:04:58 17.01.2014
odpovědět 
 Re: ledy Maltatal a Gastein
maltatal: http://gaestehaushubertus.at /aktivitaten/eisklettern/bewertungen/
10:29:35 17.01.2014
odpovědět 
  Re: ledy Maltatal a Gastein
Jedinej solidni použitelnej led je asi v Sellrainu. Kdybyste jeli na víkend a měli místo pro dva, dej pls vědět.
Sysel13:15:22 17.01.2014
odpovědět 
   Re: ledy Maltatal a Gastein
Dik za info, tenhle vikend nejedem, planujem nekam pristi nebo prespristi vikend. Petr
Petr19:35:00 17.01.2014
odpovědět 
    Re: ledy Maltatal a Gastein aktualne
Malta aktualne
slusne pouze Kathedrale, horni cast Gamsecku a Wintasunu, Superfeucht
Stranenbach jakz takz od druhe delky
Nad tunely vse spatne, Maralfale neni led, na druhe strane je zase vsechno pod snehem.
Podle zprav z Gasteinu Arena dobre, Siglitztal jde, vse ostatni na figu.
Felbertauern a Grunnsee nevim.
Radek
zoban20:40:15 17.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi