Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 Uvazuju o zakoupeni Apline Up pro lezeni s dcerou (10 let). Jde mi jednak o bezpecne a snadne slanovani a take o to aby mne mohla odjistit (jasne ze ne pres telo), kdyz ji budu neco tahat.
Pri slanovani - jak velka sila je potreba pro stlac
  Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 ahoj, slaňování je úplně v pohodě i bez páky, natož s pákou.
Jediný co je asi dobrý řešit je
    Re: Alpine Up - zkusenosti 22.01.2014 Diky. Mam od 9.1 do 9.8mm, takze tohle by melo bejt v pohode.
    Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 S Alpine Up velké zkušenosti nemám, ale posílám tip na obdobné jistitko. Vlastním Edelrid Mega Jul a
      Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 Jištění bez samobloku umí, stejně jako slaňování. Stačí ho otočit zeleným kohoutkem k sobě - pak fun
      Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 Popř. na tenká dvojčata ještě Edelrid micro jul (ale nevím, jestli např. na chlupatý 7,8 už není ten
      Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 O Mega Julu jsem slysel ze slanovani s nim je peklo - prekonat blokovani jistitka je pry dost narocn
        Re: Alpine Up - zkusenosti 21.01.2014 Pravda že to chce trochu cviku a najít si způsob který vyhovuje tobě. V podstavě máš tři možnosti, j
          Re: Alpine Up - zkusenosti 22.01.2014 Diky za info.
  Re: Alpine Up - zkusenosti 06.09.2014 Vy, kdoz pouzivate Mega Jul, zkuseli jste na nem prusikovat? Tedy lezt jen s prusikem (ci nejakym ji
skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Zdar, zakládám tohle vlákno jako takovej sinktank línejch skialpinistů. Budiž zde na jednom místě soustředěny spolkový chaty v Rakousku a Německu vhodný na túry, na něž se dá dojet autem (resp. řekněme parkoviště max cca 10 min od chaty). Filtrace chat na
  Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Oberst Klinke Hütte (
    Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Je ta silnička otevřená pro auta i v zimě?
      Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Pravda. Spíše asi není. Pravděpodobně se dá dojet k zámku v Kaiserau a pak 3,5 km. V zimě jsem tam n
  Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Lizumer (taxi snad za 7 EUR/os)
Dortmunder
Oberland
Linzer-Tauplitz
Edel
  Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 Edelweisshaus (Kaisers)
Madlenerhaus (lanovka + taxi)
Mörsbach (lanovka)
Jugend
  Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 bosruckhuette? ale to je trošku softmoverské - ale mě se tam líbilo.
    Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 To je přesně ten případ, kdy ti to filtr nenajde, protože nenjni "PKW erreichbar", protože
      Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 a jen tak se zeptám - co máš proti malým útulným penzionkům, které nejsou žádného spolku a kde se vy
        Re: skialpy - autem až na chatu? 21.01.2014 +1 !!!
Pro pany, co s sebou berou damskou spolecnost: vyhodou penzionku je taky to, z
          Re: skialpy - autem až na chatu? 22.01.2014 Ale jo, máte oba pravdu. Problém je kolenovrtství. Taky občas jedem do penzijónku nebo FW, ne že ne.
Biela voda (Brncalka) 20.01.2014 V zaplave spatnych zprav z Tater (chcije, mlha, zadny ledy, zadnej snih, ..) snad jedna dobra:
o vikendu zmizela z parkoviste na Bielej vode (vychodisko na Chatu pri Zelenom Plese/Brncalku) budka i s hlidacem + zabrany ohranicujici parkoviste. Aut
  Re: Biela voda (Brncalka) 22.01.2014 hmm, tak uz aj tu ukradli?
Nechat auto na Bielej vode, ziarska dolina a dalsie podobne parkov
suunto 20.01.2014 Moc vas prosim....neni tu nejaka dobra duse,co by mi zaslala cesky navod na suunto vector,,,ardodan@seznam.cz....:-)dekuji moc
  Re: suunto 20.01.2014
Ortoped 20.01.2014 Ahoj
Neznáte v Praze někdo ortopeda přes prsty kromě Hebelky? Tam mi nabídli termín 27.2 což je teda krutě dlouhá objednací doba...
Díky
  Re: Ortoped 20.01.2014 No to by mě taky zajímalo. Z toho, že se nedostaneš k Hebelkovi, si nic nedělej. Klidně ti tu jeho u
    Re: Ortoped 21.01.2014 No to jsem přibližně dělala, jenže mi na prstu zůstala taková malá boulička a to už tam mám asi 2 mě
      Re: Ortoped 21.01.2014 ORP centrum v Dejvicích. Pár lidí už vyzkoušelo co vím, a spokojenost. A prsty zvládají. A ne jen ty
  Re: Ortoped 21.01.2014 ahoj,
je mi jasne, ze Ti jde asi ciste o Prahu, ale kdyby nahodou...ve Vysokem nad Jizerou je
ledy v Tatrách 20.01.2014 Nevíme někdo v jaké jsou situaci ledy v Tatrách? Skok, Veverkův.? Má cenu tam jet?
  Re: ledy v Tatrách 21.01.2014 Ahoj. Přidávám se z dotazem. Byl někdo tento víkend? Jak vypadají ledy a mixy v okolí Zbojandy a Brn
    Re: ledy v Tatrách 22.01.2014 daju sa
Spacak 18.01.2014 Ahoj,Chtel jsem se zeptat ,jestli nemate nekdo zkusenost s perovym spacakem Sir Joseph Koteka 850.
Nevim jestli neni moc tesny.Diky Michal
  Re: Spacak 18.01.2014 hloupá odpověď smazaná adminem
    Re: Spacak 18.01.2014 Kdybych ho mel tak si vlezu.
    Re: Spacak 19.01.2014 Jaky dotaz, takova odpoved, takovy admin. :-)
    Re: Spacak 20.01.2014 byla to dobra odpoved - vlez si do nej.
  Re: Spacak 18.01.2014 já ho mám a vejdu se do něj
  Re: Spacak 19.01.2014 Nic ve zlém, ale to je adept na titul "blbý dotaz měsíce". Když už se ptáš a nezkusíš...ne
  Re: Spacak 19.01.2014 Tahle vysoká plnivost má bohužel vliv na životnost, kterou snižuje. Kromě toho mi přijde Sir Joseph
    Re: Spacak 19.01.2014 Však taky Koteka není dělaná na pravidelné spaní jako turistické řady spacošu. To je jako si stěžova
      Re: Spacak 20.01.2014 Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
      Re: Spacak 20.01.2014 Ahoj, mužeete mi prosim jako pozorovateli vysvetlit proc neni urcenej na casty spani? Vlastnim treba
        Re: Spacak 20.01.2014 Odolnost vnitrniho a vnejsiho materialu, kterej je uplne tennouckej bude docela limitovat cetnost po
          Re: Spacak 20.01.2014 jj je to tak. ten vnejsi material (exel dry? snad to nepletu) je lehounky jako pirko ale bohuzel mec
          Re: Spacak 20.01.2014 Hele, ja nevim jak vy, ale kolik nocí v roce spíte řekněme v teplotách od cca +5C a níž řekněme max
            Re: Spacak 20.01.2014 To by ses s tou životností asi docela divil. Vidím, že nemáš zkušenosti s vysokou plnivostí.
  Re: Spacak 20.01.2014 Mam Koteku 500 a oproti jinym spacakum ma hodne uzkej strih v nohách. Mě to vyhovuje,ja mam pocit ve
Drytool v Plzni 18.01.2014 Čau, dá se někde v Plzni lézt a trénit drytool? Leze to tu někdo? Viděl sem fotky stěny ve Škoda Parku, jak se na ní s piklema lezlo, ale byl jsem tam a nic takového tam není:(( Poradíte? Rád bych chodil pravidelně lézt, ale nevím kam. Jsem tu na škole no
  Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Nefunguje ti email. Nejaké možnosti v Plzni jsou. Petr
    Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Ahoj, jsem taky z Plzně a o možnostech co píšeš bych se rád něco víc dozvěděl. Můj email je tady hop
      Re: Drytool v Plzni 18.01.2014 Něco hnusného je u berounky. Pár rozbitých nejištěných drytool sraček. Pak je jedna soukromá stěna k
  Re: Drytool v Plzni 19.01.2014 A proč se teda už neleze s cepínama ve škodaparku? Všichni sou na kobře a škodovka je opuštěná, přez
    Re: Drytool v Plzni 23.01.2014 Protože bagr vole.
Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Nevíte někdo kdo lezl v roce 1980 na Denali? P.Habeler ve své knize Cílem je vrchol vzpomíná, že v roce 1980 zachránili dva Čechy, kteří tam seděli naprosto apatičtí a v podstatě čekali a smrt a nakonec ještě byli naštvaní, protože byli "úplně v poho
  Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Dan Navrátil a Jan Matuš?
Waterman, J. Surviving Denali: A Study of Accidents on Mount McKinl
1
...
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
...
2263
suunto Moc vas prosim....neni tu nejaka dobra duse,co by mi zaslala cesky navod na suunto vector,,,ardodan@seznam.cz....:-)dekuji moc dan 11:45:48 20.01.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: