Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
22.Adamovska 10390
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
Bouldry:
22.Majdloch 9950
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
Hory:
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688
22.Bernard 2632

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230842 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Olympia - Brno - Modřice
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Sportcentrum Koloseum - Plzeň

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 zimní přechod Tater23.01.2014
Nemá někdo odkaz na stažení toho filmu. Stopy na hřebeni? Díky
 Re: zimní přechod Tater23.01.2014
kde budes o vikendu lezt, stavil bych se. slysel jsem ze mas moc pekne presky a jedna nebo dve by se
 Re: zimní přechod Tater23.01.2014
v případě, že jsi měl na mysli zakoupení filmu, tak zde je odkaz:

  Re: zimní přechod Tater23.01.2014
však sa len spýtal, a vy hned do neho šijete...
 Re: Príbehy tatranských stitov24.01.2014
Jsou to moc pěkné filmy, o Vánocích všech 6 filmů dávala slovenská TV, stačil jsem nahrát 4-6 díl, a

 ukotveni balkny22.01.2014
Ahoj, jak nejlepe ukotvit balknu do panelu? pouzivate hnozdinku M10 ( mosaz ), nebo nejake vychytanejsi reseni? Diky p.s. drevenou desku s buldoky a nasledne na ni davat balknu se mi nechce,hledam neco primo na panel.
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Do panelu stačej kovový hmoždinky jak píšeš.
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
Jestli máš s tímto problém, zavolej si hodinovýho manžela. A nebo na hodinu nějakou holku...
   Re: ukotveni balkny22.01.2014
vtipalek.. s malym pindikem.. :)
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
super dik
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Kurna, co resis chlape, v betonu drzi naprosto cokoliv:) Takovej sadrokarton, je je teprve konstrukc
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
to ti verim.. jinak par balken uz sem i osobne do panelu daval, tenkrat na klasickou umelou a ideal
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
já ji mám ukotvenou plastovýma průměr asi 12 nebo 14, a šrouby klasický vruty co jsou do dřeva, asi

 Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zdravím,

v rámci mé bakalářské práce jsem vytvořil informační materiál, který obsahuje přehled a základní charakteristiku umělých lezeckých stěn v Pardubickém kraji.

 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zapoměl jsi tam bouldrovku v Chrudimi
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Díky za info. Je to aktualizované k listopadu 2013 a na stránkách čtu, že pro veřejnost otevřená od
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, muzu se zeptat, co studujes? projekt peknej! :)
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, díky za ohlas :) studuji Rekreologii na OU v Ostravě.
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Titul pro nic jen aby byl titul. Pak je chytrý.
k n
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
No pokud by díky tomu studiu lidi uměli dělat takové projekty jako je ten jeho, tak to není špatný :
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Co je to za blbost? O tom přeci provozovatel nemůže rozhodovat.
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ještě chybí stěna v Chocni (viz např
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Pěkný, teda člověk se pořád diví, co všechno lze studovat. Mám hloupý dotaz, co je to externí a inte
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ty vis co to znamena? Docela by mne zajimalo co si predstavujes pod oborem, ktery dotycny studuje. U
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Protože studneti technických oborů vědí, že ostatní obory jsou jen flákárna! Např různý ekonomky, hu
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Studoval jsem dvě vysoké školy (technickou a humanitní) a ani jedna mně nepřišla jako flákárna. Spíš
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Milí lezci umíte vůbec něco jiného než se hádat a dokazovat kdo z Vás je nejlepší ???
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak jsem si tu stránku prostudoval a pokud s tímto obhájíš titul Bc. - tak to je fakt školství úplně
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak at se poucime, hod sem prosim odkazy na nejake takove podprumerne rocnikovky studentu ze stredni
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
To je diskuse. Z ceho usuzujes ze se nekdo hada?
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
každej ví, že ekonomové nic netvoří a přiživují se svými spekulacemi na práci výrobního průmyslu...j
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Jojo, teorie nadhodnoty a její přivlastňování kapitalistickou třídou. Dialektika materialismu. Třídn
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
jen doplňující otázka, tvůj příspěvek byl myšlenej ironicky a ve skutečnosti říkáš, že jan se svým t
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
no je to starej kontrarozvedcik.. trosku se v tom pohyboval, tak vi o cem mluvi... a ted vi ze chce
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Jasně, ten chlapík na Václaváku se polil benzínem a shořel, protože mu západní rozvědky nakukaly, že
        Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
z čehož si vzal (když tohle začalo u ekonomů) poslední horošéf jen tu chladnou hlavu a nakrad si 160
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Pane Turku proč máte na svém webu tolik reklam, když si chce člověk přečíst článek z vašich stránek
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Pane beze jména, nebudu zaplácávat Lezce věcmi, které s ním zjevně nesouvisí. Napište mi, nebo zavol

 maroko21.01.2014
Ahoj kamarádi lezci, prosím vás, nemáte někdo doma lezeckého průvodce na oblast - Taghia v Maroku? Díky moc Viktor.

 foto dne21.01.2014
Těším se, že zítra přijde třeba "Rovná skoba" :)
Kdysi mě podobnou informační lavinou jeden člověk fascinoval. Se třeba jelo autem kolem hromady písku a on řekl: hromada písku. Kouknul jsem se na něj, co bude následovat - třeba jaká ta hr
 Re: foto dne21.01.2014
Taky jsem na to chvíli koukal a pak jsem objevil pod tvým přispěvkem jeden, stejně hodnotnej a to je
 Re: foto dne21.01.2014
Rovnou skobu mám někde taky, ale až jednou bude, tak napíšu jen Skoba. Nebo Skoba ve skále něco na t
  Re: foto dne21.01.2014
Jen tak na nás, nic lepšího nezasloužíme.
Navrhuju to nazvat prostě: Lezecké zátiší. Anebo: F

 Pád na koule21.01.2014
Čau, asi trochu netradiční dotaz, bouldruju na umělce a pokaždý se někde trochu jebnu, většinou do holení kosti. Jak tak občas lezu už mě párkrát napadlo, že spadnou zrovna v místě, kde mám mezi nohama vyčnívající trojúhelník nebo bouli apod. by mohla bej
 Re: Pád na koule21.01.2014
No vyloučit se to nedá, co ti budu vykládat.
Myslím, že dobrá inspirace, jak takhle rizikové
 Re: Pád na koule21.01.2014
"...jaký máte zkušenosti s pádama na koule?"

Fakt díky teď se v práci nemůž
  Re: Pád na koule21.01.2014
A co teprve když koulema spadneš na nějákou ku..u :D
  Re: Pád na koule21.01.2014
Jeste bych doporucil nejake obtahnute elastacky, a bez tricka.
 Re: Pád na koule21.01.2014
chlapi neblbnětee, já to myslim vážně..ten suspík je z nějakýho tvrzenýho plastu, jde mi o to, jestl
  Re: Pád na koule21.01.2014
Kdyz může být vyhlášená soutěž o nejhorší film, či nejabsurdnější poplatek, proč nevyhlásit soutěž o
   Re: Pád na koule21.01.2014
Hele žerty stranou, kdo z vás někdy neozkoušel lezeckou techniku pěti bodů.
  Re: Pád na koule21.01.2014
No tak obava je to urcite opravnena a suspik je super reseni. Ma to ale jedno uskali. Uplne tim omez
  Re: Pád na koule21.01.2014
jeste jsem nikdy nikoho pri bouldrovani spadnout na koule nevidel..ale nekdo bejt prvni musi, ne? :D
 Re: Pád na koule21.01.2014
máš pravdu, proto ale platí základní pravidlo techniky lezení: lez (a padej) nohama směrem doooolu.
 Re: Pád na koule21.01.2014
Suspik je nahovno to ho potom nemozes vuzivat na nohand resty a ani na zakladanie do spar ked ho bud
  Re: Pád na koule21.01.2014
čau! No, hlavně suspenzory, který jsem viděl chrání např. proti letícímu míčku, atd. Nejsem si uplně
  Re: Pád na koule21.01.2014
No mám to trochu větší no. I takhle už mi to překáží a to ho mám při lezení scvrkklýho, právě ze str
 Re: Pád na koule21.01.2014
Lez převisy, tam se můžeš maximálně zadrhnout, pak je otázkou jestli jsi už visel za kolue v převisu
  Re: Pád na koule21.01.2014
Auu..
 Re: Pád na koule22.01.2014
Hele, já to mám vyzkoušený a funguje to. Používám klasický suspík - co je třeba na karate. Nejdříve
  Re: Pád na koule22.01.2014
Jak to dopadlo?
   Re: Pád na koule22.01.2014
zatim se neoziva,tudy asi cesta nevede...cest pamatce pionyru boulderovani se suspenzorem!
    Re: Pád na koule22.01.2014
Já jsem si to už chvíli myslel, že tu dost lidí nepíše hlavou a rukama ale koulema..a teď se to potv
     Re: Pád na koule23.01.2014
Hochu, pravdu díš, akorát já už to sleduji několik let...
   Re: Pád na koule23.01.2014
Ahoj, tak se ozývám. Nebudeš věřit, co se mi stalo. Byl jsem nějakej rozlítanej a tak když jsem šel
    Re: Pád na koule23.01.2014
Ještě doplním typ suspiku co používám:
     Re: Pád na koule23.01.2014
Ty jo to vypadá dobře, nevíte jestli něco takovýho nedělá Singing rock? Kdybyste někdo objednával de
      Re: Pád na koule23.01.2014
výhoda by byla, že vrátit zboží asi nepujde, ale když se netrefíš s výškou váčku, můžeš si to s něký
  Re: Pád na koule23.01.2014
díky Tobě jsem právě poprskala čajem celej monitor:-)
   Re: Pád na koule23.01.2014
;-)

 Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Uvazuju o zakoupeni Apline Up pro lezeni s dcerou (10 let). Jde mi jednak o bezpecne a snadne slanovani a take o to aby mne mohla odjistit (jasne ze ne pres telo), kdyz ji budu neco tahat.

Pri slanovani - jak velka sila je potreba pro stlac
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
ahoj, slaňování je úplně v pohodě i bez páky, natož s pákou.
Jediný co je asi dobrý řešit je
  Re: Alpine Up - zkusenosti22.01.2014
Diky. Mam od 9.1 do 9.8mm, takze tohle by melo bejt v pohode.
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
slaňování je naprosto jemná záležitost, tady to uvidíš v posledních pár vteřinách videa (smaž mezery
  Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
S Alpine Up velké zkušenosti nemám, ale posílám tip na obdobné jistitko. Vlastním Edelrid Mega Jul a
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Jištění bez samobloku umí, stejně jako slaňování. Stačí ho otočit zeleným kohoutkem k sobě - pak fun
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Popř. na tenká dvojčata ještě Edelrid micro jul (ale nevím, jestli např. na chlupatý 7,8 už není ten
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
O Mega Julu jsem slysel ze slanovani s nim je peklo - prekonat blokovani jistitka je pry dost narocn
    Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Pravda že to chce trochu cviku a najít si způsob který vyhovuje tobě. V podstavě máš tři možnosti, j
     Re: Alpine Up - zkusenosti22.01.2014
Diky za info.
 Re: Alpine Up - zkusenosti06.09.2014
Vy, kdoz pouzivate Mega Jul, zkuseli jste na nem prusikovat? Tedy lezt jen s prusikem (ci nejakym ji

 skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Zdar, zakládám tohle vlákno jako takovej sinktank línejch skialpinistů. Budiž zde na jednom místě soustředěny spolkový chaty v Rakousku a Německu vhodný na túry, na něž se dá dojet autem (resp. řekněme parkoviště max cca 10 min od chaty). Filtrace chat na
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Oberst Klinke Hütte (
  Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Je ta silnička otevřená pro auta i v zimě?
   Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Pravda. Spíše asi není. Pravděpodobně se dá dojet k zámku v Kaiserau a pak 3,5 km. V zimě jsem tam n
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Lizumer (taxi snad za 7 EUR/os)
Dortmunder
Oberland
Linzer-Tauplitz
Edel
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Edelweisshaus (Kaisers)
Madlenerhaus (lanovka + taxi)
Mörsbach (lanovka)
Jugend
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
bosruckhuette? ale to je trošku softmoverské - ale mě se tam líbilo.
  Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
To je přesně ten případ, kdy ti to filtr nenajde, protože nenjni "PKW erreichbar", protože
   Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
a jen tak se zeptám - co máš proti malým útulným penzionkům, které nejsou žádného spolku a kde se vy
    Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
+1 !!!

Pro pany, co s sebou berou damskou spolecnost: vyhodou penzionku je taky to, z
     Re: skialpy - autem až na chatu?22.01.2014
Ale jo, máte oba pravdu. Problém je kolenovrtství. Taky občas jedem do penzijónku nebo FW, ne že ne.
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
erfurter

 Biela voda (Brncalka)20.01.2014
V zaplave spatnych zprav z Tater (chcije, mlha, zadny ledy, zadnej snih, ..) snad jedna dobra:
o vikendu zmizela z parkoviste na Bielej vode (vychodisko na Chatu pri Zelenom Plese/Brncalku) budka i s hlidacem + zabrany ohranicujici parkoviste. Aut
 Re: Biela voda (Brncalka)22.01.2014
hmm, tak uz aj tu ukradli?
Nechat auto na Bielej vode, ziarska dolina a dalsie podobne parkov

 suunto20.01.2014
Moc vas prosim....neni tu nejaka dobra duse,co by mi zaslala cesky navod na suunto vector,,,ardodan@seznam.cz....:-)dekuji moc
 Re: suunto20.01.2014

1   ...   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pád na koule
Čau, asi trochu netradiční dotaz, bouldruju na umělce a pokaždý se někde trochu jebnu, většinou do holení kosti. Jak tak občas lezu už mě párkrát napadlo, že spadnou zrovna v místě, kde mám mezi nohama vyčnívající trojúhelník nebo bouli apod. by mohla bejt docela prekérka. Uvažoval jsem o suspenzoru..co vy na to, je to blbost, nebo jaký máte zkušenosti s pádama na koule? Dík
Pád na koule13:08:44 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
No vyloučit se to nedá, co ti budu vykládat.
Myslím, že dobrá inspirace, jak takhle rizikové situace řešit, se nachází v knize Klapzubova jedenáctka.
P.13:22:24 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
"...jaký máte zkušenosti s pádama na koule?"

Fakt díky teď se v práci nemůžu přestat smát.
13:32:32 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
A co teprve když koulema spadneš na nějákou ku..u :D
13:48:20 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
Jeste bych doporucil nejake obtahnute elastacky, a bez tricka.
15:09:24 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
chlapi neblbnětee, já to myslim vážně..ten suspík je z nějakýho tvrzenýho plastu, jde mi o to, jestli pak mezi nebudu mít mezi nohama plastovou okurku..aby se stím vůbec dalo lízt..
pád na koule14:18:59 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
Kdyz může být vyhlášená soutěž o nejhorší film, či nejabsurdnější poplatek, proč nevyhlásit soutěž o "perlu" z lezeckých dotazů.

Jimi se to tu jen hemží...
Fab.14:37:59 21.01.2014
odpovědět 
   Re: Pád na koule
Hele žerty stranou, kdo z vás někdy neozkoušel lezeckou techniku pěti bodů.
pavel15:00:57 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
No tak obava je to urcite opravnena a suspik je super reseni. Ma to ale jedno uskali. Uplne tim omezis moznost zalozit biofrienda. Tedy rozhodoval bych se dle aktualniho terenu. V pripade ploten kde biofriend zalozit nejde, tak bych volil suspik, v opacnem pripade je na zvazeni zda nepodstoupit trochu rizika a na oplatku si ponechat moznost zalozit...
Tom Vidlak15:30:08 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
jeste jsem nikdy nikoho pri bouldrovani spadnout na koule nevidel..ale nekdo bejt prvni musi, ne? :D
jenik17:05:23 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
máš pravdu, proto ale platí základní pravidlo techniky lezení: lez (a padej) nohama směrem doooolu. Zatim jsem na laně neviděl maníka ve snowboardovejch trenkách s nárazníkama nebo dokonce s páteřákem...můžeš bejt první :-)
16:09:32 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
Suspik je nahovno to ho potom nemozes vuzivat na nohand resty a ani na zakladanie do spar ked ho budes mat zakryty, a to mas medzi johami nejake grepy ci co lebo este som nepocul ze by niekto bol taky mimon aby si rozmlatil koule pri boulderovani
17:57:09 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
čau! No, hlavně suspenzory, který jsem viděl chrání např. proti letícímu míčku, atd. Nejsem si uplně jistej, že kdyby se ti povedlo spadnout na kule, jestli by ti to pomohlo, páč tam bude větší přetížení na plochu. Myslím, že bys to měl nejdřív zkusit, dejme tomu na zábradlí a pak o tom napsat článek, ať se něco taky dozvíme. díky!
cvrk18:14:47 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
No mám to trochu větší no. I takhle už mi to překáží a to ho mám při lezení scvrkklýho, právě ze strachu že hodím držku..
Pád na koule22:59:31 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
Lez převisy, tam se můžeš maximálně zadrhnout, pak je otázkou jestli jsi už visel za kolue v převisu.
Element19:28:42 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
Auu..
Pád na koule22:56:21 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Pád na koule
Hele, já to mám vyzkoušený a funguje to. Používám klasický suspík - co je třeba na karate. Nejdříve jsem zkoušel spadnout asi z 1 metru - pohoda ani o tom nevíš. Z 1,5 metru už věděl, že se něco děje. Ze dvou metrů už je to trochu nepříjemný, ale dá se to. Ze tří už jsem to nezkoušel, ale jak zajdu na bouldrovku tak hodím jednoho žabáka koulema napřed na strukturu a dám vědět jak jsem dopadl. Kdybych se neozval, tak blbě...
Jura10:40:27 22.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
Jak to dopadlo?
15:07:39 22.01.2014
odpovědět 
   Re: Pád na koule
zatim se neoziva,tudy asi cesta nevede...cest pamatce pionyru boulderovani se suspenzorem!
16:51:41 22.01.2014
odpovědět 
    Re: Pád na koule
Já jsem si to už chvíli myslel, že tu dost lidí nepíše hlavou a rukama ale koulema..a teď se to potvrzuje..:(
Bob19:25:51 22.01.2014
odpovědět 
     Re: Pád na koule
Hochu, pravdu díš, akorát já už to sleduji několik let...
ten se suspikem08:54:33 23.01.2014
odpovědět 
   Re: Pád na koule
Ahoj, tak se ozývám. Nebudeš věřit, co se mi stalo. Byl jsem nějakej rozlítanej a tak když jsem šel trénovat na bouldrovku, tak jsem si suspik zapomněl nasadit - jinak si ho normalně beru. Když jsem se rozlézal, tak jsem si v jednom topáku vzpomněl, že jsem slíbil toho žabáka s koulema napřed... No strukturu jsem trefil parádně byla tak cca 3m podemnou...No dovedeš si představit co se dělo...Myslel jsem, že mám koule na kaši...Zachoval jsem však klidnou hlavu a vzpomněl jsem si, že když se ti něco podobnýho v rozkroku stane, tak je nutný sednout si do dřepu a z hluboka dýchat... Takže po půl hodině hlubokýho dýchání jsem zas byl v pohodě a normálně trénink dolezl...Takže, závěr je takový, že to jde i ze 3m bez suspiku... Mej se
Jura08:02:31 23.01.2014
odpovědět 
    Re: Pád na koule
Ještě doplním typ suspiku co používám:http://www.zdravotnicke-potreby.net/detail.php?id=18279
Jura08:58:11 23.01.2014
odpovědět 
     Re: Pád na koule
Ty jo to vypadá dobře, nevíte jestli něco takovýho nedělá Singing rock? Kdybyste někdo objednával dejte vědět, přidal bych se, abychom ušetřili na poštovným. Díky
Petr09:09:44 23.01.2014
odpovědět 
      Re: Pád na koule
výhoda by byla, že vrátit zboží asi nepujde, ale když se netrefíš s výškou váčku, můžeš si to s někým prohodit..
akorát babo raď nakolik se to po zapocení roztáhne, jako lezky..
BOb14:06:13 23.01.2014
odpovědět 
  Re: Pád na koule
díky Tobě jsem právě poprskala čajem celej monitor:-)
Tereza00:27:11 23.01.2014
odpovědět 
   Re: Pád na koule
;-)
Jura08:04:15 23.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi