Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ukotveni balkny22.01.2014
Ahoj, jak nejlepe ukotvit balknu do panelu? pouzivate hnozdinku M10 ( mosaz ), nebo nejake vychytanejsi reseni? Diky p.s. drevenou desku s buldoky a nasledne na ni davat balknu se mi nechce,hledam neco primo na panel.
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Do panelu stačej kovový hmoždinky jak píšeš.
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
Jestli máš s tímto problém, zavolej si hodinovýho manžela. A nebo na hodinu nějakou holku...
   Re: ukotveni balkny22.01.2014
vtipalek.. s malym pindikem.. :)
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
super dik
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
Kurna, co resis chlape, v betonu drzi naprosto cokoliv:) Takovej sadrokarton, je je teprve konstrukc
  Re: ukotveni balkny22.01.2014
to ti verim.. jinak par balken uz sem i osobne do panelu daval, tenkrat na klasickou umelou a ideal
 Re: ukotveni balkny22.01.2014
já ji mám ukotvenou plastovýma průměr asi 12 nebo 14, a šrouby klasický vruty co jsou do dřeva, asi

 Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zdravím,

v rámci mé bakalářské práce jsem vytvořil informační materiál, který obsahuje přehled a základní charakteristiku umělých lezeckých stěn v Pardubickém kraji.

 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Zapoměl jsi tam bouldrovku v Chrudimi
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Díky za info. Je to aktualizované k listopadu 2013 a na stránkách čtu, že pro veřejnost otevřená od
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, muzu se zeptat, co studujes? projekt peknej! :)
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji21.01.2014
Ahoj, díky za ohlas :) studuji Rekreologii na OU v Ostravě.
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Titul pro nic jen aby byl titul. Pak je chytrý.
k n
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
No pokud by díky tomu studiu lidi uměli dělat takové projekty jako je ten jeho, tak to není špatný :
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Co je to za blbost? O tom přeci provozovatel nemůže rozhodovat.
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ještě chybí stěna v Chocni (viz např
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Pěkný, teda člověk se pořád diví, co všechno lze studovat. Mám hloupý dotaz, co je to externí a inte
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Ty vis co to znamena? Docela by mne zajimalo co si predstavujes pod oborem, ktery dotycny studuje. U
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Protože studneti technických oborů vědí, že ostatní obory jsou jen flákárna! Např různý ekonomky, hu
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Studoval jsem dvě vysoké školy (technickou a humanitní) a ani jedna mně nepřišla jako flákárna. Spíš
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji22.01.2014
Milí lezci umíte vůbec něco jiného než se hádat a dokazovat kdo z Vás je nejlepší ???
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak jsem si tu stránku prostudoval a pokud s tímto obhájíš titul Bc. - tak to je fakt školství úplně
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Tak at se poucime, hod sem prosim odkazy na nejake takove podprumerne rocnikovky studentu ze stredni
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
To je diskuse. Z ceho usuzujes ze se nekdo hada?
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
každej ví, že ekonomové nic netvoří a přiživují se svými spekulacemi na práci výrobního průmyslu...j
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Jojo, teorie nadhodnoty a její přivlastňování kapitalistickou třídou. Dialektika materialismu. Třídn
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
jen doplňující otázka, tvůj příspěvek byl myšlenej ironicky a ve skutečnosti říkáš, že jan se svým t
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
no je to starej kontrarozvedcik.. trosku se v tom pohyboval, tak vi o cem mluvi... a ted vi ze chce
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Jasně, ten chlapík na Václaváku se polil benzínem a shořel, protože mu západní rozvědky nakukaly, že
        Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
z čehož si vzal (když tohle začalo u ekonomů) poslední horošéf jen tu chladnou hlavu a nakrad si 160
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji23.01.2014
Pane Turku proč máte na svém webu tolik reklam, když si chce člověk přečíst článek z vašich stránek
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji24.01.2014
Pane beze jména, nebudu zaplácávat Lezce věcmi, které s ním zjevně nesouvisí. Napište mi, nebo zavol

 maroko21.01.2014
Ahoj kamarádi lezci, prosím vás, nemáte někdo doma lezeckého průvodce na oblast - Taghia v Maroku? Díky moc Viktor.

 foto dne21.01.2014
Těším se, že zítra přijde třeba "Rovná skoba" :)
Kdysi mě podobnou informační lavinou jeden člověk fascinoval. Se třeba jelo autem kolem hromady písku a on řekl: hromada písku. Kouknul jsem se na něj, co bude následovat - třeba jaká ta hr
 Re: foto dne21.01.2014
Taky jsem na to chvíli koukal a pak jsem objevil pod tvým přispěvkem jeden, stejně hodnotnej a to je
 Re: foto dne21.01.2014
Rovnou skobu mám někde taky, ale až jednou bude, tak napíšu jen Skoba. Nebo Skoba ve skále něco na t
  Re: foto dne21.01.2014
Jen tak na nás, nic lepšího nezasloužíme.
Navrhuju to nazvat prostě: Lezecké zátiší. Anebo: F

 Pád na koule21.01.2014
Čau, asi trochu netradiční dotaz, bouldruju na umělce a pokaždý se někde trochu jebnu, většinou do holení kosti. Jak tak občas lezu už mě párkrát napadlo, že spadnou zrovna v místě, kde mám mezi nohama vyčnívající trojúhelník nebo bouli apod. by mohla bej
 Re: Pád na koule21.01.2014
No vyloučit se to nedá, co ti budu vykládat.
Myslím, že dobrá inspirace, jak takhle rizikové
 Re: Pád na koule21.01.2014
"...jaký máte zkušenosti s pádama na koule?"

Fakt díky teď se v práci nemůž
  Re: Pád na koule21.01.2014
A co teprve když koulema spadneš na nějákou ku..u :D
  Re: Pád na koule21.01.2014
Jeste bych doporucil nejake obtahnute elastacky, a bez tricka.
 Re: Pád na koule21.01.2014
chlapi neblbnětee, já to myslim vážně..ten suspík je z nějakýho tvrzenýho plastu, jde mi o to, jestl
  Re: Pád na koule21.01.2014
Kdyz může být vyhlášená soutěž o nejhorší film, či nejabsurdnější poplatek, proč nevyhlásit soutěž o
   Re: Pád na koule21.01.2014
Hele žerty stranou, kdo z vás někdy neozkoušel lezeckou techniku pěti bodů.
  Re: Pád na koule21.01.2014
No tak obava je to urcite opravnena a suspik je super reseni. Ma to ale jedno uskali. Uplne tim omez
  Re: Pád na koule21.01.2014
jeste jsem nikdy nikoho pri bouldrovani spadnout na koule nevidel..ale nekdo bejt prvni musi, ne? :D
 Re: Pád na koule21.01.2014
máš pravdu, proto ale platí základní pravidlo techniky lezení: lez (a padej) nohama směrem doooolu.
 Re: Pád na koule21.01.2014
Suspik je nahovno to ho potom nemozes vuzivat na nohand resty a ani na zakladanie do spar ked ho bud
  Re: Pád na koule21.01.2014
čau! No, hlavně suspenzory, který jsem viděl chrání např. proti letícímu míčku, atd. Nejsem si uplně
  Re: Pád na koule21.01.2014
No mám to trochu větší no. I takhle už mi to překáží a to ho mám při lezení scvrkklýho, právě ze str
 Re: Pád na koule21.01.2014
Lez převisy, tam se můžeš maximálně zadrhnout, pak je otázkou jestli jsi už visel za kolue v převisu
  Re: Pád na koule21.01.2014
Auu..
 Re: Pád na koule22.01.2014
Hele, já to mám vyzkoušený a funguje to. Používám klasický suspík - co je třeba na karate. Nejdříve
  Re: Pád na koule22.01.2014
Jak to dopadlo?
   Re: Pád na koule22.01.2014
zatim se neoziva,tudy asi cesta nevede...cest pamatce pionyru boulderovani se suspenzorem!
    Re: Pád na koule22.01.2014
Já jsem si to už chvíli myslel, že tu dost lidí nepíše hlavou a rukama ale koulema..a teď se to potv
     Re: Pád na koule23.01.2014
Hochu, pravdu díš, akorát já už to sleduji několik let...
   Re: Pád na koule23.01.2014
Ahoj, tak se ozývám. Nebudeš věřit, co se mi stalo. Byl jsem nějakej rozlítanej a tak když jsem šel
    Re: Pád na koule23.01.2014
Ještě doplním typ suspiku co používám:
     Re: Pád na koule23.01.2014
Ty jo to vypadá dobře, nevíte jestli něco takovýho nedělá Singing rock? Kdybyste někdo objednával de
      Re: Pád na koule23.01.2014
výhoda by byla, že vrátit zboží asi nepujde, ale když se netrefíš s výškou váčku, můžeš si to s něký
  Re: Pád na koule23.01.2014
díky Tobě jsem právě poprskala čajem celej monitor:-)
   Re: Pád na koule23.01.2014
;-)

 Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Uvazuju o zakoupeni Apline Up pro lezeni s dcerou (10 let). Jde mi jednak o bezpecne a snadne slanovani a take o to aby mne mohla odjistit (jasne ze ne pres telo), kdyz ji budu neco tahat.

Pri slanovani - jak velka sila je potreba pro stlac
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
ahoj, slaňování je úplně v pohodě i bez páky, natož s pákou.
Jediný co je asi dobrý řešit je
  Re: Alpine Up - zkusenosti22.01.2014
Diky. Mam od 9.1 do 9.8mm, takze tohle by melo bejt v pohode.
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
 Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
slaňování je naprosto jemná záležitost, tady to uvidíš v posledních pár vteřinách videa (smaž mezery
  Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
S Alpine Up velké zkušenosti nemám, ale posílám tip na obdobné jistitko. Vlastním Edelrid Mega Jul a
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Jištění bez samobloku umí, stejně jako slaňování. Stačí ho otočit zeleným kohoutkem k sobě - pak fun
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Popř. na tenká dvojčata ještě Edelrid micro jul (ale nevím, jestli např. na chlupatý 7,8 už není ten
   Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
O Mega Julu jsem slysel ze slanovani s nim je peklo - prekonat blokovani jistitka je pry dost narocn
    Re: Alpine Up - zkusenosti21.01.2014
Pravda že to chce trochu cviku a najít si způsob který vyhovuje tobě. V podstavě máš tři možnosti, j
     Re: Alpine Up - zkusenosti22.01.2014
Diky za info.
 Re: Alpine Up - zkusenosti06.09.2014
Vy, kdoz pouzivate Mega Jul, zkuseli jste na nem prusikovat? Tedy lezt jen s prusikem (ci nejakym ji

 skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Zdar, zakládám tohle vlákno jako takovej sinktank línejch skialpinistů. Budiž zde na jednom místě soustředěny spolkový chaty v Rakousku a Německu vhodný na túry, na něž se dá dojet autem (resp. řekněme parkoviště max cca 10 min od chaty). Filtrace chat na
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Oberst Klinke Hütte (
  Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Je ta silnička otevřená pro auta i v zimě?
   Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Pravda. Spíše asi není. Pravděpodobně se dá dojet k zámku v Kaiserau a pak 3,5 km. V zimě jsem tam n
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Lizumer (taxi snad za 7 EUR/os)
Dortmunder
Oberland
Linzer-Tauplitz
Edel
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
Edelweisshaus (Kaisers)
Madlenerhaus (lanovka + taxi)
Mörsbach (lanovka)
Jugend
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
bosruckhuette? ale to je trošku softmoverské - ale mě se tam líbilo.
  Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
To je přesně ten případ, kdy ti to filtr nenajde, protože nenjni "PKW erreichbar", protože
   Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
a jen tak se zeptám - co máš proti malým útulným penzionkům, které nejsou žádného spolku a kde se vy
    Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
+1 !!!

Pro pany, co s sebou berou damskou spolecnost: vyhodou penzionku je taky to, z
     Re: skialpy - autem až na chatu?22.01.2014
Ale jo, máte oba pravdu. Problém je kolenovrtství. Taky občas jedem do penzijónku nebo FW, ne že ne.
 Re: skialpy - autem až na chatu?21.01.2014
erfurter

 Biela voda (Brncalka)20.01.2014
V zaplave spatnych zprav z Tater (chcije, mlha, zadny ledy, zadnej snih, ..) snad jedna dobra:
o vikendu zmizela z parkoviste na Bielej vode (vychodisko na Chatu pri Zelenom Plese/Brncalku) budka i s hlidacem + zabrany ohranicujici parkoviste. Aut
 Re: Biela voda (Brncalka)22.01.2014
hmm, tak uz aj tu ukradli?
Nechat auto na Bielej vode, ziarska dolina a dalsie podobne parkov

 suunto20.01.2014
Moc vas prosim....neni tu nejaka dobra duse,co by mi zaslala cesky navod na suunto vector,,,ardodan@seznam.cz....:-)dekuji moc
 Re: suunto20.01.2014

 Ortoped20.01.2014
Ahoj
Neznáte v Praze někdo ortopeda přes prsty kromě Hebelky? Tam mi nabídli termín 27.2 což je teda krutě dlouhá objednací doba...
Díky
 Re: Ortoped20.01.2014
No to by mě taky zajímalo. Z toho, že se nedostaneš k Hebelkovi, si nic nedělej. Klidně ti tu jeho u
  Re: Ortoped21.01.2014
No to jsem přibližně dělala, jenže mi na prstu zůstala taková malá boulička a to už tam mám asi 2 mě
   Re: Ortoped21.01.2014
ORP centrum v Dejvicích. Pár lidí už vyzkoušelo co vím, a spokojenost. A prsty zvládají. A ne jen ty
 Re: Ortoped21.01.2014
ahoj,
je mi jasne, ze Ti jde asi ciste o Prahu, ale kdyby nahodou...ve Vysokem nad Jizerou je

1   ...   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   481   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Zdravím,

v rámci mé bakalářské práce jsem vytvořil informační materiál, který obsahuje přehled a základní charakteristiku umělých lezeckých stěn v Pardubickém kraji.

http://steny-pardubickykraj.cz/

Kdo bude mít zájem, mrkněte :)

Mějte se fajn! :)
Ondra
Ondra20:51:38 21.01.2014
odpovědět 
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Zapoměl jsi tam bouldrovku v Chrudimi
http://skrovad.cz/test/bouldrovka/
pavelk20:59:18 21.01.2014
odpovědět 
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Díky za info. Je to aktualizované k listopadu 2013 a na stránkách čtu, že pro veřejnost otevřená od ledna 2014.
Každopádně zavolám a pokud budou mít zájem doplním. Vím, že v kraji je více stěn, ale bohužel někteří provozovatelé stěn si nepřáli být zveřejněni.
Ondra21:13:01 21.01.2014
odpovědět 
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Ahoj, muzu se zeptat, co studujes? projekt peknej! :)
mira21:18:04 21.01.2014
odpovědět 
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Ahoj, díky za ohlas :) studuji Rekreologii na OU v Ostravě.
Ondra21:25:29 21.01.2014
odpovědět 
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Titul pro nic jen aby byl titul. Pak je chytrý.
k n
K Návrat11:12:25 22.01.2014
odpovědět 
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
No pokud by díky tomu studiu lidi uměli dělat takové projekty jako je ten jeho, tak to není špatný :).
Mimochodem, co myslíš tím "Pak je chytrý."?
13:25:39 22.01.2014
odpovědět 
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Co je to za blbost? O tom přeci provozovatel nemůže rozhodovat.
12:58:06 22.01.2014
odpovědět 
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Ještě chybí stěna v Chocni (viz např http://horoklub.mesto-chocen.cz/).
dejdy02:21:28 22.01.2014
odpovědět 
 Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Pěkný, teda člověk se pořád diví, co všechno lze studovat. Mám hloupý dotaz, co je to externí a interní chyt?
Okatej09:51:02 22.01.2014
odpovědět 
  Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Ty vis co to znamena? Docela by mne zajimalo co si predstavujes pod oborem, ktery dotycny studuje. Uz mne docela sere jak studenti prevazne technickych oboru neuznavaji obory zadne jine.
10:47:59 22.01.2014
odpovědět 
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Protože studneti technických oborů vědí, že ostatní obory jsou jen flákárna! Např různý ekonomky, humanitní a podobné obory ...
10:55:54 22.01.2014
odpovědět 
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Studoval jsem dvě vysoké školy (technickou a humanitní) a ani jedna mně nepřišla jako flákárna. Spíše jinak pojatá výuka. Myslím, že toto jsou přesně kecy lidí co vůbec nemají páru o čem je řeč.
16:51:13 22.01.2014
odpovědět 
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Milí lezci umíte vůbec něco jiného než se hádat a dokazovat kdo z Vás je nejlepší ???
21:35:43 22.01.2014
odpovědět 
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Tak jsem si tu stránku prostudoval a pokud s tímto obhájíš titul Bc. - tak to je fakt školství úplně v háji. Obsah práce odpovídá tak ročníkové práci max. středoškolského studenta a dostal by z ní čtyřku.
Mira08:15:13 23.01.2014
odpovědět 
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Tak at se poucime, hod sem prosim odkazy na nejake takove podprumerne rocnikovky studentu ze stredni a take sem prosim hod odkaz na projekt nejakeho jednickare at muzeme mit srovnani i mi ostatni.
10:21:01 23.01.2014
odpovědět 
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
To je diskuse. Z ceho usuzujes ze se nekdo hada?
11:32:42 23.01.2014
odpovědět 
   Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
každej ví, že ekonomové nic netvoří a přiživují se svými spekulacemi na práci výrobního průmyslu...jenom plácají práznou slámu...a mají plný kapsy...
jan09:08:41 23.01.2014
odpovědět 
    Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Jojo, teorie nadhodnoty a její přivlastňování kapitalistickou třídou. Dialektika materialismu. Třídní boj... Vyčůraný Karel, továrník Bedřich a německý agent Vladimír Iljič. K tomu vychlastaný Kléma a několik nelítosných Gruzínců... Jojo, to byly časy, kdy nebylo potřeba alokovat kapitál, ale bojovat za mír.
Kuba Turek13:05:10 23.01.2014
odpovědět 
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
jen doplňující otázka, tvůj příspěvek byl myšlenej ironicky a ve skutečnosti říkáš, že jan se svým tvrzením nemá pravdu, tedy že ty sám jsi přesvědčenej o opaku?díky
ivan14:21:16 23.01.2014
odpovědět 
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
no je to starej kontrarozvedcik.. trosku se v tom pohyboval, tak vi o cem mluvi... a ted vi ze chce zapalovat musi sam horet.. :)
14:44:56 23.01.2014
odpovědět 
       Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Jasně, ten chlapík na Václaváku se polil benzínem a shořel, protože mu západní rozvědky nakukaly, že mu dají kapalinu, která vydává jen studený oheň, a jemu se nic nestane. Chtěli tak zničit socialistickou vlast. Jójo, kdyby to vzala do rukou stará dobrá Čeka, to by teprve bylo tóčo, to by se to upalovalo jedna radost! Jak pravil polský Židáček: "Chladnou hlavu, planoucí srdce a čisté ruce."
Kuba Turek00:18:48 24.01.2014
odpovědět 
        Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
z čehož si vzal (když tohle začalo u ekonomů) poslední horošéf jen tu chladnou hlavu a nakrad si 160 melounů ze státního a pár drobných z horolezeckého
09:10:40 24.01.2014
odpovědět 
     Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Pane Turku proč máte na svém webu tolik reklam, když si chce člověk přečíst článek z vašich stránek na telefonu (o.s.Android), tak tam naskočí jen reklama a nejde to přeskočit...tak to má být ?? A nebo to je nějaká strategie....
19:50:42 23.01.2014
odpovědět 
      Re: Umělé lezecké stěny v Pardubickém kraji
Pane beze jména, nebudu zaplácávat Lezce věcmi, které s ním zjevně nesouvisí. Napište mi, nebo zavolejte, rád Vám na cokoliv odpovím.
Kuba Turek00:21:15 24.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi