Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Oliva 9609
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230969 cest
Nové přelezy:
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+

Stěny
DDM Stříbro - Stříbro
Orel Břeclav - Břeclav
ZŠ Bolatice - Bolatice

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Karlovy Vary
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Cibulka26.01.2014
Ahoj, jak to teď vypadá na Cibulce? Jsou tam už nějaké slušné cesty za 5-7 nebo je stav setrvalý tj. 3-4 a potom pozůstatky po MČR Juniorů 2009?

 GPS26.01.2014
Ahoj, chci se zeptat, jestli byste mi nekdo nedokazal poradit, jakou poridit GPS do vysokych hor. Moje priority jsou dlouha vydrz baterii (idealne i pri nizkych teplotach) a dobry prijem signalu napr. v udolich, kde nemusi byt skoro zadny signal. Nemate n
 Re: GPS26.01.2014
Garmin eTrex 30 - karta na mapy, kombinace GPS a Glonasu, dlouha zivotnost baterii.

 Skialp a lyžování26.01.2014
Ahoj, chci se zeptat zda někdo máte obdobnou zkušenost.
Při sjezdu na skialpech v mlze, když člověk zastaví, tak ač stojí, tak se země /sníh/ pod ním stále jako by pohybuje, někdy to udělá tak hodně, že si z toho člověk sedne na prdel. Když jsem t
 Re: Skialp a lyžování26.01.2014
Klasické "vertigo". Taky to mám. Není záchytný pevný bod plus má asi vliv rovnovážný (vest
  Re: Skialp a lyžování26.01.2014
čs a dá se to nějak ovlivnit, třeba čumět na lyže a ne daleko před sebe? Nb jak to řešíš když se to
   Re: Skialp a lyžování26.01.2014
Ahoj, ja se vzdycky snazim ocima najit neco, co se v danou chvili nehybe. Jina osoba, kus skaly, slo
 Re: Skialp a lyžování26.01.2014
tak proto si vždycky po zastavení sednu na prdel
 Re: Skialp a lyžování26.01.2014
Normální difuzní světlo. Nejenom lyže, ale i pěší túry třeba na ledovci, někdy třeba i ve městě ve v
  Re: Skialp a lyžování27.01.2014
OK dík všem za info, jsem si to tak nějak myslel :-). Teď už vím že v tom nejsme sami a že s tím nic
 Re: Skialp a lyžování27.01.2014
Je to normalni. Reseni na skialpech je takove, ze se vykasles na lyzovani a sunes se dolu podel vlas

 Mazání příspěvků !?!?26.01.2014
Ještě ráno tady byl příspěvek na téma závodů IWC Saas Fee. V 10:46 tu byl, v 11:30 je pryč. Nebylo by dobré napsat, zda je to pravda, nebo ne, než to smazat? Že si svaz zavedl náhubkovou směrnici se dá pochopit, ale cenzura na Lezci?


 Re: Mazání příspěvků !?!?26.01.2014
Ano, takovýto typ příspěvku skutečně patří do diskuze. Chtěl jsem ho tam přesměrovat, předběhl jsi m
  Re: Mazání příspěvků !?!?26.01.2014
A podle mě to Jirka udělal dobře Zoban a Rebel by se konečně měli sejít a všechno si vyříkat chovají
   Re: Mazání příspěvků !?!?26.01.2014
Jako hlavní problém nevidím vztah Zoban x Hroza, ale systém vedení ČHS. Libor je jen hlasitá špička
  Re: Mazání příspěvků !?!?26.01.2014
Kecy a kecky. Admini skutecne prispevky mazou jak se jim zlýbi. Takove male cechacske "podle se

 Suunto vector25.01.2014
Ahoj všem:), plánuji koupi hodinek suunto vector a chtěl bych vás poprosit o rady zda mám do nich jít nebo zda ne. Děkuji za všechny rady. Martin
 Re: Suunto vector26.01.2014
Já bych do nich šel, kdybych je potřeboval a využil.

 Foto dne 776725.01.2014
Cesta na fotu dne se jmenuje Překvapení 9-/9, Sloup, Staré skály
 Re: Foto dne25.01.2014
Díky Vlku, doplněno.
  Re: Foto dne25.01.2014
a fotil to Sebo Kovacic, vice viz

 BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Pokud máte permici na pražský BigWall a přijdete před čtvrtou hodinu, kdy je vstup jen za 95,- bez varování se vám naúčtuje vstup za obvyklých 141,-. Pokud chcete levný vstup, je třeba to výslovně obsluze říci.
Bylo by fajn, když by levný vstup obs
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Ty permice na BW jsou docela na ho... Jedine, kdy je vlastne cena nizsi (a i tak o smesnou castku) j
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Asi všude kudy chodis vysilas negativní energii, nestává se ti to i jinde, nejen na big w.??? To by
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Někdo zažívá negativní energii s obsluhou na BW a hlavně teda s cenou (závidím, že na permici díky s
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Já ale nepsal, že mám permici, nemám a ani nechci...proto píšu, že to moc nechápu....fronty nečekám,
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Spis to byla reakce na tu zcela zbytecnou vetu s negativni energii. Nekdy mam pocit, ze lidi chteji
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Když by byl vstup na permici vždycky za 95, předešlo by se výše zmíněnému problému. :-)
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
Mne pred timhle varovali, kdyz jsem si tam permici kupoval. Ze pokud bych prisel mimo ten nejdrazsi
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
obsluha ma hlavne problem s matematikou, asi este ani raz mi nevydali spravne, nehovoriac o tom ze a
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Souhlas- obsluha působí fakt retardovaně a 4 x za sebou mně naúčtovala dražší vstup, i když druhýtře
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
no, já hlavně nechápu ty socka tarify ve špičce pro studenty, když je pak stěna narvaná a stává se i
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
tys asi nikdy neslyšel pojem "pracující student", viď? až budeš ve špitále, budeš za ty kd
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Správně. Stejně jako když přijde doktor brečet k automechanikovi, že mu auto nejede, ať mu ho vyléčí
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Prázdná slova, asi to neměl být argument, že? :-)
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
No já nevim, ale když si vzpomenu jak jsem za studiích chlastal s medikama, tak mám strach jít dnesk
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
a taky invalidi co jezdí ve vlaku a jinde zadáčo, šmejdi jedni, taky Ti pijou krev, viď? a co teprv
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Jak praví pointa jedné židovské anedkoty, nedá se to srovnat... Slevy pro studenty jsou nesmysl.
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
a slevu na rohlíky a pivo bys nechtě?
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
No samozřejmě, že chtěl. Kdo by nechtěl... Nekecej, že ty ne?
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
pokud by to kvůli mě měl někdo jiný dražší, tak ne
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Bezva debata, ale při trochu míň koncentrovaném čtení je to jak videozáznam obíhačky v pinčesu, kter
           Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Piškote, hezký, ale dokud bude tohle možný, bude stát platforma lezec.cz z hlediska diskuzních fór z
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou24.01.2014
kurva draha stena..... pro pepiky
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
To víš, že jo, příšerně drahá :-D
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
No levná není, ale to je prostě tak. Ta obsluha je ale votřesná. To jinde vážně není.
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou25.01.2014
Obsluha ma jiste nadrizene. Tam si stezujte.
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
Ale je. Než jsem si zvykl, že vše musí být pomalu a jako pro dítě, byla pro mne šokem vždy komunikac
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou26.01.2014
:D :D tohle mě pobavilo mucho :D
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
pyczo, jako kdybych to psal já, jen je to takový diplomatičtějš podaný, mám se co učit..díky za tenh
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Krásně podáno. Až teda příště na recepci potkám idiota ,nejspíš tam potkám tebe? Tak si to myslel? P
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Ano, bohužel, i lidé jako ty tam chodí...
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
No jako ty taky.Bohužel.Tak se tam třeba někdy potkáme.
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Nejsi náhodou okolo 170 cm, střední postavy, kratší vlasy? Dnes tam jeden takový byl, přišel těsně p
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
LOL :D. To už zahání trochu stihomamem. Důkladně sledovat někoho na recepci, pak sledovat jak učí sl
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
No, víš, když před tebou někdo stojí na recepci a předvádí tam divadlo a pak leze vedle tebe na stěn
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Nene, pochopil si to špatně, bohužel pro tebe myslel tebe....
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Já vím, jak to myslel. Ale že si někdo něco myslí, ještě neznamená, že to tak je :-) A charakter jeh
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou27.01.2014
Proti obsluze nic nemám, ale s tim, že by se měl řešit problém uvedený nahoře, jednoznačně souhlasim
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Ty
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Ty
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Tak tak Jeniku. Svata pravda. Taky bych ty prazsky mrdky nahnal treba do Ostravy, jedina stena kde s
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Se vším nesouhlasím, ale jinak máš recht ...když se lidi na stěně znaj a nikdo neví kdo je zrovna sp
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou28.01.2014
Jedna se zrejme o zamer provozovatele vylepsit si prijem za 'rychle' odbaveni. Takto sofistikovany s

 foto dne24.01.2014
pokac v top forme!!haleluja
 Re: foto dne24.01.2014
uplne mne to vydesilo:-))
  Re: foto dne24.01.2014
Vylezl to?
   Re: foto dne24.01.2014
v mych ocich urcite ;)
    Re: foto dne24.01.2014
Nejdůležitější je spolehlivý jistič dodávající motivující podporu, to byly pěkné časy:)
     Re: foto dne24.01.2014
no jo,Prekvapeni, nevylezl:-) a to i Vlk uz to dokonce vylezl...asi to budu muset jeste zkusit...:-)
      Re: foto dne24.01.2014
pry i vlk...nezapomen,ze uz mluvis o desitkovem praskaci ;)
       Re: foto dne24.01.2014
spíš o špičkovym všeználkovi a brebtovi :)
        Re: foto dne25.01.2014
a práskači.

 Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Zdar, zkouším na netu vyrejdit nějaký testy lepiček,ale nic, jen testy lezek.
Zajímalo by mě, čím si mám do budoucna nechat podrážet lezky, jestli zůstat u vibramu XS, který mám na většině bot, anebo např na pearly který maj sklon hadrovatět nechat
 Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
případně ještě prosím o info, zda jste někdo reklamoval RP pearly kvůli tomu, že se rozlepujou (odle
  Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Pearly jsem mel, po par mesicich (uz nevim, 3?) rozlepena+prodrena spicka, odlepena guma od podesve,
   Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Rozlepování špiček u RP by měla být minulost. Změna technologie. Já s tím v minulosti měl potíže, al
 Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Dle mych zkusenosti dobre na treni drzi FiveTen C4. Onyxx drzi skoro stejne a jeho vydrz je o poznan
  Re: Lepička VB XS vs. Stealth apod23.01.2014
Tak já to vidím obráceně. C4 (růžovky a bílý Anasaze) je podle mě trvanlivější a tužší než u zelenýc

 Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Shanim pruvodce Skály na Slavíčku (Sloup, Svojkov). Kdysi byl volne ke stazeni na netu, ale vsechny linky ktere jsem nasel uz jsou neplatne. Mohl by nekdo dat link pripadne poslat?

Dotaz c.2: nevite o nejakem pruvodci na Nemeckou cast Luzic
 Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
slavíček nemůžu sloužit.
"německo SZ od Cvikova" - to má být jako oybin/jonsdorf? n
  Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
anebo zkus odkaz:
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
nevím, jestli se týpek ptal na skenované saské švýcarsko, pokud ano - ty víš kde se to vyskytuje? Má
    Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
je to:
     Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
tak to je asi aktualizovanej vyprodanej schmeisser. to je slušnej průvodce ve stylu heineckeho - to
    Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
jinak topofýrer na žitavsko je vzorem toho jak vápencové manýry na písek nepatří. respektive možná p
     Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
no když je na stěně nakresleno 5 ringů a 3 smyčky a ve skutečnosti má stěna 70 metrů, tak je stále z
      Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Kurna chlape, nestras ... utecu driv nez se s touhle oblasti seznamim:)

Momentalne js
       Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
oybin? to je moje srdeční oblast. dají se najít i velmi přívětivé cesty/skupiny věží kde si zaleze i
        Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
No, ja sice prelezu o trochu vic nez sestku, ale samy vapno:) Se stydim, ale musim se priznat ze pis
         Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
v tom pripade navrhuju na prvni den na osahani Kelchwachtera - pomerne nizky a pomerne velke mnozstv
          Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Dik. Ale pro dceru by cesty za VIIa/b uz mohly bejt dost na hrane. Spis koukam treba na Ameisenberg
           Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
moje srdeční místo pro lezení s dětmi je náměstíčko pod krakonošovou židlí, lezení na dvě hodiny chr
            Re: Skály na Slavíčku - pruvodce24.01.2014
Oooo ... velmi luxusni seznam:) Znamenam si a jdu hledat detaily:) Dik!:)
            Re: Skály na Slavíčku - pruvodce24.01.2014
ehm, co to plácám, to náměstíčko je pod krakonošovou stěnou (ruebenzahlwand).
no a pak je ta
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jo, oybin/jonsdorf. A diky za link, tohle presne jsem potreboval:)
 Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Zkus napsat Mikymu, píše na web EC, dělal ten poslední průvodčík na Sloup.
  Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jj, ja vim. Chtel jsme nejdriv zkusit sirsi lezecke plenum, Miki bude mit podobnejch dotazu pravdep
   Re: Skály na Slavíčku - pruvodce23.01.2014
Jestli se ti povede sehnat ho, tak jej nadhoď ;)

1   ...   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   480   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Pokud máte permici na pražský BigWall a přijdete před čtvrtou hodinu, kdy je vstup jen za 95,- bez varování se vám naúčtuje vstup za obvyklých 141,-. Pokud chcete levný vstup, je třeba to výslovně obsluze říci.
Bylo by fajn, když by levný vstup obsluha zadala automaticky, nebo, ještě lépe, když by ho automaticky zadal sám systém při pípnutí permicí u baru.
 Pavel13:36:16 24.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ty permice na BW jsou docela na ho... Jedine, kdy je vlastne cena nizsi (a i tak o smesnou castku) je vstup vecer a o vikendu. Vlastne je jeste jedna vyhoda - nemusi tam clovek prisernou dobu zevlovat nez se ho obsluha uraci obslouzit (i kdyz pak valstne stejne ceka kvuli vydani klicku..) a taky tim predejde nutnosti chodit neustale s hromadou drobaku ci celit kyselejm ksichtum, kdyz je nahodou nemam.
Ale az na tuhle vadu na krase, stena je to vyborna.
13:56:31 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Asi všude kudy chodis vysilas negativní energii, nestává se ti to i jinde, nejen na big w.??? To by vysvětlilo, proč mě se to ještě nikdy nestalo, bez jediného problému.....spíš mám problém s navstevnikama, to třeba když jdou kolem narvaneho botníku a nedojde jim, že do šatny se v botech nechodi a když jim to člověk oznámí, tvarej se jak ču....
15:40:25 24.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Někdo zažívá negativní energii s obsluhou na BW a hlavně teda s cenou (závidím, že na permici díky své super pozitivní energii dostáváš nějakou lepší cenu a nečekáš ve frontě) a někdo, jako třeba ty s návštěvníkama u botníku. To se třeba zase nikdy nestalo mě ;).
16:32:54 24.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Já ale nepsal, že mám permici, nemám a ani nechci...proto píšu, že to moc nechápu....fronty nečekám, s obsluhou problém nemám...
00:20:02 25.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Spis to byla reakce na tu zcela zbytecnou vetu s negativni energii. Nekdy mam pocit, ze lidi chteji nekoho ztrapnovat aniz by treba byli schopny popremyslet o stanovisku ostatnich. Jinak o co absurdneji ta veta zni, kdyz jeji pisatel pak nadava na cu.. u botniku a jak se na nej kysele tvari :).
11:10:24 25.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Když by byl vstup na permici vždycky za 95, předešlo by se výše zmíněnému problému. :-)
 p14:04:28 24.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Mne pred timhle varovali, kdyz jsem si tam permici kupoval. Ze pokud bych prisel mimo ten nejdrazsi tarif, ze ji nemam pouzivat.
Geo17:14:06 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
obsluha ma hlavne problem s matematikou, asi este ani raz mi nevydali spravne, nehovoriac o tom ze automaticky uctuju drahsi vstup ked pri kazdom raze neprizvukujes ze si student(aj ked to pises pri registracii)...skoda toho :)
20:51:58 24.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Souhlas- obsluha působí fakt retardovaně a 4 x za sebou mně naúčtovala dražší vstup, i když druhýtřetíčtvrtý případ na to byla výslovně upozorněna předem. Netýká se to jen bloncky, ale i týpka velkýho malýho.Úmysl- zvyk třeba z hospod? O drobných nemluvě, ale to je spíše záležitost provozní... Argument o negativní energii je mimo, o obsluze na BW se tu napsalo dost. Kupodivu reflexe nula.
nesmrtelný blázen08:08:53 25.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
no, já hlavně nechápu ty socka tarify ve špičce pro studenty, když je pak stěna narvaná a stává se i nebezpečná, což je nešvar hlavně smíchova. Ať si choděj řekněme od 9-17, kdy vyděláváme na to jejich flákání, ale přetáhneš, platíš plnou cenu jako každej jinej!!!
11:51:13 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
tys asi nikdy neslyšel pojem "pracující student", viď? až budeš ve špitále, budeš za ty kdysi studující doktory rád, ale zklamu tě: omezenost nejde léčit, jen tolerovat
00:15:00 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Správně. Stejně jako když přijde doktor brečet k automechanikovi, že mu auto nejede, ať mu ho vyléčí... Pracující student, odvolávající se tímto způsobem, je v první řadě hlavně komik...
02:50:13 26.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Prázdná slova, asi to neměl být argument, že? :-)
15:26:53 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No já nevim, ale když si vzpomenu jak jsem za studiích chlastal s medikama, tak mám strach jít dneska k doktorovi.

Imho většina z nich měla jen dobrou paměť.

A už vůbec nevidím důvod proč by měli mít levnější vstupný, když je stěna i bez nich narvaná
10:54:14 27.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
a taky invalidi co jezdí ve vlaku a jinde zadáčo, šmejdi jedni, taky Ti pijou krev, viď? a co teprv těhotný maminy a jejich přednostní místa u hypermarketu, i s tim by se mělo něco dělat.
robin van hoodstechen17:25:06 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Jak praví pointa jedné židovské anedkoty, nedá se to srovnat... Slevy pro studenty jsou nesmysl.
Bývalý student23:56:42 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
a slevu na rohlíky a pivo bys nechtě?
08:59:41 28.01.2014
odpovědět 
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No samozřejmě, že chtěl. Kdo by nechtěl... Nekecej, že ty ne?
12:22:26 28.01.2014
odpovědět 
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
pokud by to kvůli mě měl někdo jiný dražší, tak ne
12:33:08 28.01.2014
odpovědět 
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Bezva debata, ale při trochu míň koncentrovaném čtení je to jak videozáznam obíhačky v pinčesu, který se účastní blíže nespecifikovaný množství stejně velkých a stejně ostříhaných Číňanů ve stejných dresech.
Rozeberte si příště před turnajem jako nicky aspoň nějaký interpunkční znamínka.
P.14:12:27 28.01.2014
odpovědět 
           Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Piškote, hezký, ale dokud bude tohle možný, bude stát platforma lezec.cz z hlediska diskuzních fór za pendrek. Je třeba to nastavit jinak. Třeba i tak že admini nechají někde koutek pro anomnymy. Do tý doby na každou kvalitní diskuzi stačí jeden blbej anonym, aby jí rozbordelil a je po prdeli. Některá fóra zveřejňují aspoň část i.p.adresy, i to usnadní orientaci.
robin van hoodstechen15:27:42 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
kurva draha stena..... pro pepiky
23:00:46 24.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
To víš, že jo, příšerně drahá :-D
00:22:19 25.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No levná není, ale to je prostě tak. Ta obsluha je ale votřesná. To jinde vážně není.
10:00:41 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Obsluha ma jiste nadrizene. Tam si stezujte.
11:58:24 25.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ale je. Než jsem si zvykl, že vše musí být pomalu a jako pro dítě, byla pro mne šokem vždy komunikace s obsluhou na Smíchově.

Ber to ale tak, že kdyby obsluha byla bystrá a inteligentní, nebude za pár korun sedět na recepci na stěně, ale půjde dělat něco lepšího. A ani to není otázka peněz, na tuhle práci prostě potřebuješ určité povahové vlastnosti, jinak by ses na té recepci dlouhodobě zbláznil. Šikovného a vstřícného pracovníka, který bude aktivní a sám bude řešit problémy a ještě bude umět jednat s lidmi, prostě monotónní a nudná práce recepčního na stěně bavit nebude bez ohledu na to, jak ho zaplatíš.

A na závěr - když si to srovnáš v hlavě a zkusíš se zamyslet nad tím, že nejsi ani nejchytřejší, ani nejlepší a ani nejhezčí na světě, tak třeba zjistíš, že ta obsluha na Smíchově ani BigWallu vlastně vůbec není špatná, že se umí i usmát i pomoci. Jen to chce se naučit sám chovat. Ber je jako zrcadlo. Až tam příště zase na recepci uvidíš idiota, zamysli se sám nad sebou.
11:19:36 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
:D :D tohle mě pobavilo mucho :D
:D12:07:44 26.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
pyczo, jako kdybych to psal já, jen je to takový diplomatičtějš podaný, mám se co učit..díky za tenhle příspěvek a smekám :-)
17:28:29 27.01.2014
odpovědět 
     Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Krásně podáno. Až teda příště na recepci potkám idiota ,nejspíš tam potkám tebe? Tak si to myslel? Pokud obsluha ignoruje zákazníka a blbě se tváří když se zákazník ozve je idiot zákazník? Odkud jsi přišel ty moudrá makovice. Ze sociku?
17:49:46 27.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Ano, bohužel, i lidé jako ty tam chodí...
19:06:32 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No jako ty taky.Bohužel.Tak se tam třeba někdy potkáme.
20:50:45 27.01.2014
odpovědět 
        Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Nejsi náhodou okolo 170 cm, střední postavy, kratší vlasy? Dnes tam jeden takový byl, přišel těsně přede mnou. Přišel s nějakou slečnou, dělal tam děsného machra. Na recepci se tvářil, jak když mu to patří, s obsluhou mluvil, jak kdyby to byli otroci. Pak hrdě nakráčel na stěnu, rozhlédl se jak super práskač, začal pod pilíři slečnu poučovat o lezení, pracně jí založil kyblík a začal lézt cestu J. P. Chanet (5a). Po cestě polohlasem komentoval, jak je to těžké a blbě postavené, dlouhé kroky a blbě natočené chyty a nakonec do toho po dvou třetinách sedl. Ač to byla postava směšná, tak té negativní energie, kterou tady kdosi výše zmínil, okolo sebe šířil fakt dost. V poho, byl to jeho problém, ale nechápu, proč si musí vylévat zlost právě na recepčních.
00:22:51 28.01.2014
odpovědět 
         Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
LOL :D. To už zahání trochu stihomamem. Důkladně sledovat někoho na recepci, pak sledovat jak učí slečnu jistit a sledovat jak leze včetně záznamu každého jeho slova při lezení :o. A pak o tom tady psát rozhorčenej report. To taky zavání tou výše zmiňovanou negativní energií. Holt ji v sobě asi máme všichni :D. Stačí najít ten správný úhel pohledu.
Já teda machrující týpky taky moc nemusím, spíš mě ale často pobaví. Zároveň mi taky nevadí lidi, kteří se umí jakouliv formou ozvat, když se jim něco nelíbí. Řekl bych, že i provozovatel stěny to za jistou informaci považuje. Nejhorší jsou podle mě navenek se vších spokojení blbci (tak mimochodem působí Češi ve světě), kteří se nikdy neozvou.
12:31:56 28.01.2014
odpovědět 
          Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
No, víš, když před tebou někdo stojí na recepci a předvádí tam divadlo a pak leze vedle tebe na stěně, nejde si ho nevšimnout :-) A rozhořčenost za tím nehledej, spíše pobavení. Podobný týpek se občas najde na skoro každé stěně :-)
13:13:57 28.01.2014
odpovědět 
      Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Nene, pochopil si to špatně, bohužel pro tebe myslel tebe....
22:38:39 27.01.2014
odpovědět 
       Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Já vím, jak to myslel. Ale že si někdo něco myslí, ještě neznamená, že to tak je :-) A charakter jeho příspěvku ukazuje poměrně přesně, jak na tom je. Jo, kdyby to mezi lidmi bylo tak půl napůl, mohli bychom o tom diskutovat. Ale pokud 99 lidí ze sta žádný problém nemá a ten jeden považuje všechny za špatné, řekl bych, že chyba bude v něm. Ale třeba se pletu.
00:11:20 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Proti obsluze nic nemám, ale s tim, že by se měl řešit problém uvedený nahoře, jednoznačně souhlasim.
10:30:36 27.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Tyhle internetové bláboly pak nemusí psát a všem bude dobře.
Jeník Pleticha07:27:10 28.01.2014
odpovědět 
  Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Chodím na Big Wall lézt pravidelně a jsem spokojený a kdo není má jinou možnost zkusit jiné stěny.Tyhle internetové bláboly pak nemusí psát a všem bude dobře.
Jeník Pleticha07:27:16 28.01.2014
odpovědět 
   Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Tak tak Jeniku. Svata pravda. Taky bych ty prazsky mrdky nahnal treba do Ostravy, jedina stena kde si trosku zalezes na cele severni Morave,umistena na jedine a jeste k tomu te kratsi strane telocvicny, otevrena 4 dny v tydnu a jen vecer, vikendy zavreno. No a pri lezeni te stejne odstrelujou hazenkari micem, celkem 11 cest, z toho pro mne lezitelne 4...a kdyz uz tam dojedu tak zjistim, ze je zrovna zavrena pro nejaky turnaj. A je tady jako vojak v poli uz 20 let, vsichni tam lezou a jsou v pohode, zadny blaboly na netu a jeste tem prazakum pak na skalach natrou zadek. Ha ha ha. leJo a obsluha je ale naprosto v pohode, vetsinou ani pomalu totiz nevis kdo to zrovna je.
Martas.07:54:06 28.01.2014
odpovědět 
    Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Se vším nesouhlasím, ale jinak máš recht ...když se lidi na stěně znaj a nikdo neví kdo je zrovna správce, tak je to fajn =D
Né vždy to největší musí být i nejlepší :-)
Ps: na BW jsem byl obsluha i mě zaskočila - ale že by to bylo až tak urážlivé..no nevím no.
Stěna pěkná- těžká...silní kluci a holky :-) hodně zdaru a už konečně postavte něco v Boleslavi
OndraH11:06:47 28.01.2014
odpovědět 
 Re: BigWall a vstup s permicí před čtvrtou
Jedna se zrejme o zamer provozovatele vylepsit si prijem za 'rychle' odbaveni. Takto sofistikovany system by nemelo byt slozite nastavit aby rozdil v cene zohlednil. Nic ve zlym, ale na cenu ferplej to letos asi stacit nebude ;(
21:12:59 28.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1150 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1265 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1454 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1419 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi