Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230899 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Petrohrad30.01.2014
Ahoj nevíte někdo jaké jsou ted na petraci podminky. A jestli to třeba v soboru pujde.. Kdykoliv jsem tam posledně byla byla tam mlha a mokro. Dík
 Re: Petrohrad30.01.2014
Zrovna jsem chtěl napsat stejnej dotaz.:-) Tak přisazuju. Napište prosím, kdo tušíte. Díky!

 Tatry sníh ? 30.01.2014
má někdo aktuální info, jaký sou podmínky na skialp v tatrách? Z web kamery čověk moc nepozná a jinak píšou že před 4 dny nakydalo... tož nevím.
 Re: Tatry sníh ? 30.01.2014
podmínky na co?
  Re: Tatry sníh ? 30.01.2014
už to čtu. na skialp je ve VT malo snehu. lepsi zapadni tatry z jihu

 Ledy Slovenský ráj29.01.2014
Ahoj, máte někdo, prosím, aktuální info o stavech ledů ve Slovenským ráji?
Díky
 Re: Ledy Slovenský ráj29.01.2014
Podle hzs.sk jsou tam ty podmínky zlé. Takže zatím počkat.




 Re: Ledy Slovenský ráj29.01.2014
Už to netejká, ale je pořád dost teplo, takže zatím ještě nic moc :)
 Re: Ledy Slovenský ráj31.01.2014
Lady sa tvoria. Podmienky na lezenie slabe.

 Zlomená haxna29.01.2014
Zdravím lezce a lezkyně, před měsícem se mi podařilo s démonem alkoholem zlomit si lytkovou kost v kotniku, nastesti bez kontraindikaci, vyhnuti kosti, sroubu atd. Zkratka zlomil jsem si to jak nejlepe jsem jenom mohl. Vzhledem k me lezební závislosti uz
 Re: Zlomená haxna29.01.2014
Záleží. Na stěnu (s lanem) se dá i se sádrou nebo ortézou. Moje žena se sádrou vylezla na TR pár ces
 Re: Zlomená haxna29.01.2014
Bejt na tvým místě tak to neřeším, nechám nohu pořádně vyléčit a soustředím se na alternativní tréni
 Re: Zlomená haxna29.01.2014
Měla jsem zlomený kotník a trvalo mi rok, než jsem mohla plně nohu zatížit na skale a věřit, že to v
 Re: Zlomená haxna29.01.2014
Kámoš si v březnu 2011 roztříštil patu, doktoři říkali rok bez lezení. V červenci dal 8b+ a v říjnu
  Re: Zlomená haxna29.01.2014
Ja byl zas u toho, kdyz znamymu ty srouby z paty na bouldru vylezly. Netusim uz jak moc, nebo co to
  Re: Zlomená haxna30.01.2014
no vidis. kamos si takto riztristil ve 31 letech patu a ted ve 33 je na inv. duchodu, protoze nemuze
 Re: Zlomená haxna29.01.2014
Weber B bez zasazeni vazu 1.3., 7.3. operace s titanovou destickou a plastodlahou, 2 tydny bez zatez
  Re: Zlomená haxna29.01.2014
Diky moc za cenne rady. V patek to jdu sundat, tak uvidime. Jeste to ale vidim na minimalne mesic dv
 Re: Zlomená haxna30.01.2014
Nekdy mene znamena vice. Ja se dvema zlomenymy prsty proste musel hrat Counter-Strike kde se pouziva
 Re: Zlomená haxna30.01.2014
jestli jsi mel zlomenou opravdu lytkovou kost (fibula), tak je to v klidu. dost casto se to ani do s
  Re: Zlomená haxna30.01.2014
Prosim Vas, neni tady pritomen lekar, aby anynomovi vyse vysvetlil, co to tu kaze za bludy???
   Re: Zlomená haxna30.01.2014
Jaké bludy? Nejsem teda lékař, ale lýtkovou kost jsem zlomenou měl a dostal jsem pouze ortézu. Za 5
    Re: Zlomená haxna30.01.2014
Já teda měla taky zlomenou lýtkovou kost a byly z toho dvě operace a dva roky bolestí...asi záleží,
   Re: Zlomená haxna30.01.2014
jsešm teda jen zedník, lékař nejsem, jsem je příležitostný řezník, ale jestli tě to uklidní, tak náz

 Síla předloktí a prstů29.01.2014
Ahoj, lezu 2 roky, je mi lehce nad čtyřicet, není to můj hlavní koníček a nemám ambice na osmičky. Sem tam se podaří šestka na stěně, na skále čtyřky. Technika není ideální, ale dostává se mi rad okolí a nějaký progres vidím. Co ale cítím jako brzdu je sí
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
jsou takové závěsné koule, které se mají držet odspodu na stisk, ale na kterých se "věční"
  Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Bacha na to, i tyhle zavesne koule muzou ublizit. Nejcastejsi lezecke zraneni, poskozeni slachovych
   Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
vida, to slyším poprvé. nemohlo to být ještě z něčeho jiného? mi přišly ty koule jako dokonale antiz
    Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Pravdepodobne to bylo z tech kouli. Hooodne jsem to drtil ... a druhej den pobolivani. A pri lezeni
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
na té výkonnosti na které se pohybuješ holt neumíš lézt. na sílu v prstech se vykašli, respektive na
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Do osmicek zadny specialni trenink nepotrebujes. Naopak, na balkne si muzes rychle ublizit. Svaly se
  Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Nesouhlasím, že na osmu nepotřebuješ trenink, souhlasím, že max. čtyřky na skále značí nulovou techn
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Martin ale psal, že na osmu nepotřebuješ speciální trénink, nepíše, že bez tréninku...na osmu se pra
    Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
Platí, když začneš lozit pravidelně někde ve dvaceti. Po třicítce, neřku-li po čtyřicítce, zlepšení
     Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Máš pravdu, souhlasím s tebou a uznávám, věk jsem nezohlednil...sám jsem začal později než jsem chtě
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Caute, hele podle popisu to spis vypada, ze ti lezeni neni dano. Popisujes solidni fyzicky fond, ako
  Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Sice nerad, ale k tomuto bych se klonil. Asi mi není dáno. Vím že velký problém je v technice, ale n
   Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
To může být právě tím, že lezeš po pozitivních chytech, které tě (protože nějakou sílu máš) tlačí k
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Já bych doporučila sehnat si někoho, kdo leze líp. Tohle je častý problém začátečníků, pokud nejsou
    Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Jo, pravidelné lezení s (lepšíma) holkama ti může dost pomoct, okoukáš techniku. Musíš je jistit a p
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
"Žádná učebnice na to není :-)" to jako fakt? a co tak self-coached climber?
    Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
To jako fakt. Že znáš a umíš jednotlivé kroky a techniky ještě neznamená, že je budeš umět umět dobř
     Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
souhlasim ale s tou obtiznosti venku a vevnitr je to podle me presne opacne. dobry technik vyleze ve
      Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Jo, to je asi pravda, ale pro začátečníky tu dost velkou roli hraje hlava. A má zkušenost je, že spí
     Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
to jako fakt teda že určite nie. keby si tú knihu vôbec mal v rukách, tak by si nenapísal nič také,
      Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Raketu sice nekonstruuju, ale zato funguju jako trenér dětí i dospělých. A bez ohledu na to, kolik k
       Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
keď funguješ ako tréner dospelých a detí, prečo sa nepodpíšeš? je to zaujímavý jav tu na lezcovi, že
        Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
tipuju, že se nepodepíše, protože diskuze tady často sklouzávají z věcných rovin spíš do žumpy.
       Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
PS - Mám minimálne dvoch kamošov, ktorí sú pohybovo totálne drevá, ich technika je vyslovene "h
        Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
1. ujasnění pojmů - buď se bavíme o lezení nebo o tréninku. To jsou dvě odlišné věci.

         Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
kardinalni otazka ovsem je co to je spickove lezeni a jestli byl dotaz polozen v takovem stylu. odpo
          Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Pekne si to napisal. Uz som nemal chut diskutovat s anonymnym radobytrenerom - presne to, co si napi
          Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Zdali pak víš, jak si odporuješ? Právě tímto způsobem si řada lidí spíš škodí, než pomáhá. Hromada k
        Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Bez techniky a beze sily francouzsky osmy? Hezkej sen :). Co by jim teda melo byt dano - kdyz ty hla
         Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
neumis cist???
     Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Tak to by toho Upman měl nechat :D
   Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
Vím že velký problém je v technice, ale nejsem schopen sám pochopit kdy jak a proč se natáčet, vymys
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Ještě zvaž, jestli nehraje nějakou roli na skále (narozdíl od překližky) strach, kterej ti nedovolí
  Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Zajeď někdy na písek, dej desítku do kruhu (ne v rajbasu!) a odpadne ti blok z nějakých pádů půl met
   Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Myslím že by to nepomohlo. Padám opravdu málo, ale pár pádů (vč. pádů do vlastního) už se mi za tu d
    Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
padám málo, ale když si vzpomenu, co mám luftu pod nohama v Sasku, tak jdu v tu ránu na sportovce, č
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Karle, mně se vyplácí lízt co nejvíc, třikrát, čtyřikrát tejdně, aby si prsty postupně zvykaly. Post
 Re: Síla předloktí a prstů29.01.2014
Záleží jaké a kde máš cíle.
Ale ideální je začít lézt hodně venku, kde je poměrně jiný typ ch
  Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
A kde se dají koupit (výhodně) ty posilovací koule?
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
    Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Tak zrovna tam to není výhodně. Tak předražený, že kdekoliv jinde je seženeš levněji. Záleží jestli
     Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Jste fakt drsoňové. Pilkou uříznout kousek trámku 10x10 (matroš je jedno, ani smrk neva), půl hoďky
      Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
:-). Deštivé odpoledne znamená třeba 4 hodiny? Za 4 hodiny času si leckdo vydělá mnohem více než 600
       Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
V klidu, třeba mým programátorům platím okolo 1100 za hodinu. Takže ani pro mě by nebyl problém si t
        Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Až bude někdo doma šmirglovat dřevěnou krychli o straně 10 cm do tvaru koule s hladkým povrchem, dej
         Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Ty asi nebudeš moc šikovný, co?
          Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
neřešte kraviny. Stačí se domluvit s truhlářem, mě vyrobil z jednoho kusu dřeva 10 cm koule a bez po
           Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
To, že více než 70% lezců v ČR se chová jako socka, co si nechá provrtat za korunu koleno,to chápu.
            Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Protože to, že máš hodně peněz, ještě neznamená, že nebudeš o věcech přemýšlet. Já bych si je nekoup
             Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Ty vůbec nevíš která bije. Už podle těch "svých" čísel. Ale samozřejmě to lze chápat, že j
              Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Nemáš to nějaké pomotané? Přesně tohle právě tržní ekonomika je. Ale že cenu určuje nabídka a poptáv
               Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Zrid si firmu na vyrobu a prodej techto kouli. S nejvetsi pravdepodobnosti budes do dvou let miliona
                Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
To je lepší si zřídit poradenskou firmu, která těm ostatním bude říkat, jak na tom mohou vydělat :-)
                 Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Tak šup šup na živnosťák!
                  Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Ale to byla rada pro tebe. Já ji mám.
 Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
ahoj, spousta rad nahoře uvedenejch mi přijde dobrejch, hlavně ta s odkoukáním techniky od lepších l
  Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
oprava: "v čem třeba dělአchybu u konkrétního boulderu.."
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Díky, Jiri Vlcek to má na eshopu za 50 kč, x2 takže 100, jen stačí provrtat, na Amurete.cz "ori
    Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
50kč za 6cm průměr koule bez díry a daně. Připočti poštovné, práci atd. a dostaneš se trošičku jinam
     Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
A kam? Děláš, jako kdyby amuerte mělo dopravu zdarma. Při dobírce si účtují 142,- Kč, takže za dvě k
      Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Co jsi měl na obecné z počtů? 110,- (zapomněl jsi na DPH) + 142,- rovná se 152,- ? Tak to už potom c
       Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
...s tím že (za Tebou porovnávanou) velikost 10cm mají za 500,-. To už jen tak na okraj.
        Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Plastový koule - horp jsou do stovky. Jen to teda nejsou úplný koule a musejí případně otočit.
       Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Přemýšlím, jak to okecat, ale nic mne nenapadá :-( Takže sorry, zvrtal jsem to, máš pravdu. Ale rozd
  Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
"bouldering nesmí být zaměřen na sílu" :-D :-D :-D :-D hodně dobrej vtip
   Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Ty jsi zase nějaký vtipný. Proč by nemohl být bouldering, který není zaměřený na sílu? Na bouldru se
    Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
tak primarne je boulderin nejlepsim nastrojem pro ziskani sily, ze jo... vytrvalostni bouldering? to
     Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Nikdo netvrdí, že bouldering není vhodný k získání síly. Ale jinak o tréninku víš velký... Jinak by
      Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
velky kulovy.. :-) za pado vod truhlare.. to vis ze jo, nic nevedet je zaklad uspechu.. necham se po
       Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Najdi si to sám. Učit hlupáky fakt nemám zapotřebí :-)
        Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
boze... :-) jeste snis metraku chleba nez ti dojde... :-D ...cekam urco az me oavitis v diskuzi na t
         Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Asi se musím smířit s tím, že na některé věci nemám. Třeba na pochopení tvého příspěvku. Uznávám svo
          Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
njn... pan poucovatel.. :)
          Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
njn... pan poucovatel.. :)
  Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
- nenapadlo mě, že když uvedu body 2. a 1. zvlášť, že někdo bude mluvit o vytrvalostním boulderování
 Re: Síla předloktí a prstů30.01.2014
Jsem na tom stejně jako Karel, takže pokud je v Brně holka co umí, rád s ní na Klajdu vyrazím :-) Úp
 Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
díky za tip na toho vlčka. amuerte jsou pěkný vyděrači....
  Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
Ze by nekoho vydirali jsem si nevsiml, ale nejlevnejsi nejsou. Asi k tomu maji duvod :-).
   Re: Síla předloktí a prstů31.01.2014
důvodem je lidská neznalost a lenost. na tom se odjakživa vydělává :) já si třeba vyrobil ty stiskov
    Zlodeji penez a chudaci na duchu.31.01.2014
Hey , hosi , tady uz je 25 let kapitalismus. Furt to nechapete? Klidne si muzes za 5.000 Kc postavit
     Re: Zlodeji penez a chudaci na duchu.31.01.2014
tak nějak.

hele ale zpět k původní otázce - tazatel má zřejmě sílu jak bejk a vůbec n
      Re: Zlodeji penez a chudaci na duchu.31.01.2014
Nebylo to spis takhle? Hudy zkusil desitku. Hudy zkusil shyb. Zjistil, ze oboje mu jde.
      měřítka31.01.2014
To jsou jiný dimenze. Pro běžného smrtelníka je reálný lezení tak 6-7. Ano, ti co od mala sportují m
       Re: měřítka31.01.2014
neřekl jsem že je to běžné. ale rozporuji názor že se na šestky musí nějak zvlášť posilovat a ausger
 Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
a nebude lepší se na to vysrat? takových kašparů co dělají všecko a nic pořádně je všude plná prdel
  Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
moudrost promluvila :-) marnej pokus o flame..
   Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Ale vždyť on má pravdu :-)
    Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
jistě že jí má, a právě proto je to pako. proč vůbec říkat tak obecnej statement, kterej je pravdice
     Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Jenže ten Karel, který se ptal v prvním příspěvku, to bere jako výkonnostní, zajímá ho trénink a chc
      Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
"..to bere jako výkonnostní, zajímá ho trénink a chce lézt lépe kvůli ostatní..."
<
       Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
V řádcích i mezi řádky? Ber to jako celek. A přidej tomu skutečnost, že neúspěch ve zlepšení ho dove
      Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Ty vole, prej životní postoj :D To sou zase kecy.

Někoho baví turistika ve skalách, n
      Re: Síla předloktí a prstů04.02.2014
Vůbec jsi to nepochopil, nebo jsem se špatně vyjádřil. Rozhodně mi nejde o soupeření s kýmkoliv, ani
     Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
dedukce hodna frikulína...taky máš rád barevné časopisy?
      Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Tak ti nevím, ale odhad lidí a důvodů k jejich jednání je jedna z věcí, která mne živí :-)
       Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
a máš co jíst?
        Re: Síla předloktí a prstů01.02.2014
Ani pc a přístup k netu nemám :-(
       Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
což nesvědčí samo o sobě vůbec nesvědčí o tom, jak kvalitně tu práci děláš, ani o tom, jak dobrej od
        Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Proč by to měla být jediná činnost? Není trochu riziko nosit všechna vejce v jednom košíku? A pak ta
         Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
jj, je vidět že na sebe rád poukazuješ. to už je nuda.
          Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
No hlavně jsem se alespoň vyjádřil k problému tématu. Na rozdíl od tebe, který k podstatě neřekl nic
           Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
promiň že jsem tě nepochválil za tvou domnělou jasnozřivost. a promiň, že tazatele vnímám naopak jak
            Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
U ve druhé třídě na základce se učí čtení s porozuměním textu. Takže bych ti doporučil se soustředit
             Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
ano, vnímáš to přesně, s absolutní pravdou a jistotou jsi to vystihnul. jdeš příkladem, ostatní jsou
              Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Opět je pokus o shození, ale k věci nic. Zkus napsat něco pořádného. Jsou ty tři body v mém shrnutí
               Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
myslim ze spatny je zaver: Ale výše uvedené tři body mne (a nejen mne) vedou k tomu, že prostě lezen
                Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Pánové, pokud se chcete dobře uživit něčím, co je zároveň vaším koníčkem, potom bych (zdarma) doporu
                 Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
myslis jit do politiky :)

               Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
ale já se už nesnažím psát nic pořádnýho, svý jsem řekl jasně. když je někdo zaseklej na něčem, co s
 Re: Síla předloktí a prstů02.02.2014
Najdi si nějakého Kouče, který malinko ví o čem mluví. Lezení se dá vysvětlit, ale hlavně předvést a
  Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Na jizni Morave : lezeckytrenink.cz
   Re: Síla předloktí a prstů03.02.2014
Nevím jestli Helena svoje svěřence učí techniku někde jinde než na stěně, ale co jsem ji kdy viděl n

 Ledy - Jizerky28.01.2014
Nevíte náhodou někdo jak to vypadá ve Štolpichu s ledama? popř. kam by se dalo jet někde v okolí liberce? Díky
 Re: Ledy - Jizerky01.02.2014
přímo do centra města :) otevřeli ledovou stěnu naproti lídlu.

 Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)27.01.2014
Tohole chlapa žeru, má jégrovky za dvě pade, vypadá jak ze čvrtý cenový a na šutru předvádí takový veletoče, že se při listování nabušenejch katalogů Hudy a spol musím smát...:D

špeku, jsi frajer a doufám, že to předáš dál!
 Re: Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)27.01.2014
a ehm ted ten link;)
  Re: Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)27.01.2014
jiná klasika
   Re: Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)27.01.2014
no na tu mnohochlapku uz to takova radost neni ale dobry :))

Kdyz potka sob soba, maj
  Re: Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)27.01.2014
radost poheldet
   Re: Špek pro ty kdo ještě řeší tetřevy:)28.01.2014
Jo? Máš nějaké zkušenosti? Rád bych pohlednul :-)

 Spaní Montserrat27.01.2014
Zdar. Nemáte někdo tip na spaní v Montserratu? Nějaký levný hostel, kemp či něco podobného...Díky
 Re: Spaní Montserrat27.01.2014
Asi půl hodiny do kopce nad klášterem je poustevna. Spaní tam bývalo za 5 Eur na noc. Doporučuju zap
  Re: Spaní Montserrat29.01.2014
mohla bych o ten kontakt poprosit též? díky;)

 ledy v Tatrách27.01.2014
Nevíte v jakém jsou stavu ledy v bielovodské dolině

 kurva masakr! 27.01.2014
Linkovat videa je banální, je to spam a nedělám to, ale teda tohle jsem si nemohl odpustit, protože to je fakt síla. Doporučuju toto video ke shlédnutí především činovníkům KRNAPu. Zároveň bych si letos sakra rozmyslel návštěvu Tater:

 Re: kurva masakr! 27.01.2014
boha ty lidi fakt nemaji mozek:(((

diky za video. Autora videa dohledat a zlincovat :
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
Já nevim, ale nakonec z toho přinejmenším kameraman vyvázl živej, takže bych akci hodnotil jako vesk
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
zlynčovat (od lynč).
každej občas dělá chyby;)
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
Jen tak pro zajimavost - kdyz by na tebe takhle vlitnul kdyz jdes po ceste, tak bys ty udelal co?
   Re: kurva masakr! 27.01.2014
a co třeba obloukem obejít?
Ale to by pán musel šlápnout mimo vyšlapanou cestičku
    Re: kurva masakr! 27.01.2014
tatry bielovodka dolina...klasika kolik lidi to tam uz zazilo... tetrev je teritorialni zvire, ktere
 Re: kurva masakr! 27.01.2014
ano ano - chtelo by to dotaz na ochranare zda ma zachrana vlastniho zivota prednost pred agresivnim
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
Myslim že by to tak mohlo bejt, z videa je patrný, že šlo o krajní nouzi.
   Re: kurva masakr! 27.01.2014
Nouzi???? Ten tetřev je tam doma, on ne.
Jak se píše vejš - obejít obloukem, ne na něj mávat
    Re: kurva masakr! 27.01.2014
Kdyby proti mě kráčelo 20metrové monstrum, tak se mu nestavím do cesty a nevyjíždím po něm jako pes,
    Re: kurva masakr! 27.01.2014
No kdyz si vezmes ze tech dvacetimetrovejch oblud je tu skoro 7 miliard tak je dost pravdepodobny,
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
Taky myslim. Navíc tetřevovi zjevně nic neudělali, předpokládám, že těm nadávkám nerozumí, takže se
   Re: kurva masakr! 27.01.2014
Viz poznámka vejš.
 Re: kurva masakr! 27.01.2014
Ad: "Zároveň bych si letos sakra rozmyslel návštěvu Tater":
Kvůli těm nebezpečnejm
  Re: kurva masakr! 27.01.2014
Jako přijde ti to málo? Že by měly bejt ještě nějaký pádnější důvody? Napadá mě jen taková selanka

1   ...   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   477   478   479   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Petrohrad
Ahoj nevíte někdo jaké jsou ted na petraci podminky. A jestli to třeba v soboru pujde.. Kdykoliv jsem tam posledně byla byla tam mlha a mokro. Dík
Tom17:25:30 30.01.2014
odpovědět 
 Re: Petrohrad
Zrovna jsem chtěl napsat stejnej dotaz.:-) Tak přisazuju. Napište prosím, kdo tušíte. Díky!
Valmar19:26:15 30.01.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi