LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230882 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dänemarská stěna13.02.2014
čau, nevíte prosím Vás jak to vypadá na Dänemarská stěna u Kutné hory? Jestli to je hodně zarostlé? Díky za odpovědi.
 Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Je to zarostlé. Ale k místní znalosti vylezení stěny patří! Můžeš si dát i ten pilíř přímo proti mlý
 Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Lezl jsem tam na podzim a zas tak hrozny to neni
  Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Turek zna vsechno, nebot vsude byl a vsechno vi. Jen jeho web stoji za starou backoru.....
   Re: Dänemarská stěna17.02.2014
a je to skoda ;(
   Re: Dänemarská stěna17.02.2014
Díky za poklonu. Jsem rád, že v Tobě máme věrného čtenáře. P.S.: Lezl jsi v údolí Vrchlice? Co říkáš

 Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Z důvěryhodného zdroje jsem byl upozorněn, že ochrana přírody bude společně s policií v nejbližších dnech provádět kontrolu bouldristů v okolí Hřenska a budou je pokutovat. Nelíbí se jim zapatlané kamení zejména v okolí Suché Kamenice  ( Mumuland? ),
 Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
A kdo chce mít dvojnásobný problém, uteče se schovat do jeskyně.
 Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Teď vážně - oblast Suché Kamenice (přibližně Rohová věž – Cestář Kabourek) je dle podmínek NPR uzavř
  Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
řekněte laikovi, že se jeho peníze se utrácejí na pronásledování kluků a holek, co lezou na dvoumetr
   Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Jestli je ta uzavirka až k Cestáři Kabourkovi,tak na Mumulandu by se nemělo lezt.Ale problemy s poli
    Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Ještě když nebyl bouldering, lezlo se po kamení bez mága. Pak přišel bouldering a mágo. A tady to má
     Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
kecáš. když nebyl bouldering tak na většinu kamenů se nelezlo, protože v té době neměli schopnosti p
      Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
ehm, bouldering se skutečně neprovozoval. této přípravné a tréningové aktivitě se říkalo různě, např
       Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
mimochodem položené nechat vopršet a převislé kartáčovat by zas tak nebolelo, žánop.
        Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
že něco steče, neřeší, že je tam celoroční zákaz lezení s MG.
         Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Stopro:-DDD
          Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
z zapřisáhlého bojovníka proti mg jsem se časem dostal ke smířlivému názoru "žerte si ale neml
    Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Čermy? to je ten, co bouldroval 8Becka tak, ze ho nikdy nikdo nevidel?
     Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Jasný, ten ví kam chodit :-D

Malý podnět k zamyšlení:

      Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
To nejde odkaz vložit normálně ???
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
vítej na lezci :)
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Jedine za pouziti tinyurl a podobnych sluzeb :).
        Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
tak to je pěkná trapárna....to si radši ten odkaz opravdu neotevřu..a vlastně v jakém jsme století ?
         Re: Bouldering ve Hřensku19.02.2014
Nj, kdo umí ...
A ještě lepší je ten proužek Lezec.cz přes třetinu obrazovky - prý kvůli komp
      Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Z pohledu ochrany přírody to chápu, ač myslím, že je to stejný jako pískový lezení v Labáku. Jen sna
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
to víš, tak to bývá, když se někdo realizuje na pseudoproblémech...
        Re: Bouldering ve Hřensku16.02.2014
Ty "pseudoproblémy" jsou už bohužel realitou. Nebudu sem psát konkrétní věci, byl by to je
      Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Nechtelo by se to nekomu prelozit? :) A klidne to sem hodit jako "clanek".
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Není to nic zas tak objevného: nezpůsobovat problémy při parkování, neřezat stromy, nerušit zvěř noč
        Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014


Boulder odvolání

pro severní Frankenjuře a Fichtelgebirge

         Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
:) Automaticky prekladac? Cetl jsi to, nez jsi to sem dal?
          Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Automaticky překladač
           Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
A tady máš překlad snad vás už to konečně tukne do hlavy co děláte špatně, bouldrování OVK LP nezast
            Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Kdyz to tady tak vře. Tak další debil si jde do mumulendu vylézt Zomiga "Havlík" a zapsat
             Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Ha Ha Bezva Miro Filipe. Jsi fakt hlava. Zadny problemy nejsou jen krome tech co si tady sami tvorit
              Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
A pravděpodobně i bez značný části mozku, jak se tak zdá.
              Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Speciálně kvůli 'markosovi' navrhuji zavést pravidlo o zákazu změny fyzikálních vlastností skály pom
               Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Teda to čumím,jaká je přátelská atmosféra mezi vyznavači boulderingu,když se kouknu deníček na lezci
                Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Jéňo, tohle je nulová tolerance. Pokud je tu výzva od místního matadora, ať se tam nyní nechodí a pr
                Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Jaký Mira...?Jsem se podepsal jestli nezvlada Markos si precist moje jméno "podpis" tak ma
                 Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
A mě bylo sděleno že je to Míra měl jsem si to ověřit a tímto se mu omlouvám a už se ohledně boulder
 Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Když to tak sleduju, mám další důvod, proč se do ČHS nehlásit. Kdo to má pořád sledovat a hlídat? Př
  Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Uniká ti jedna podstatná věc. nezáleží na to, jsi-li člen nebo nejsi, stanoví-li někde ochrana příro
   Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
To vím, ale jaká je pravděpodobnost, že si půjdu zabouldrovat a chytnou mne zelení a budu muset něja
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
jelikož zástupci čhs se v této kauze nechtějí angažovat, tak máš pravdu, skutečně nejsou potřeba pla
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Převracíš to naruby, ale neboj, on to za Tebe možná někdo udělá. Naskoč si zadarmo a bez práce na ně
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Priznam se, ze jsem do ted vubec netusil, ze kdyz se nekde muzou prasit lezenim skaly, ze by nekomu
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Nejde ani tak o distanc, prostě se toho musí chopit někdo kdo v tom vlaku jede :) Jsem spíš skalkař,
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Mohlo by se toho chopit třeba ČHS kam bouldering spadá.
         Kdo to za bouldristy udělá?19.02.2014
Institucionálně ano, ale kdo novej konkrétně osobně si to vezme na starost? ČHS tedy dejme tomu sdru
         Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Jorousi, slibuju, ze se teto problematiky CHS chopi. Neni totiz jina moznost. Lidi, kteri kradou (ro
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
Azbezt: jezdeni na cerno? nedodrzovani pravidel? jo tak o tom bych neco vedel...a jasne je to jako k
           Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
Jo Petr je sice clen VV, ale jeho bafunarsky zaber musi byt hodne siroky a asi taky je. Myslim, ze p
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
vy máte složitej život, to jsou samý problémy a musej se řešit a ty problémy, previti jedni, pořád a
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Kluci od nás z oddílu v Labáku letos už platili. Byli tam dohromady s místňákama.
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
a kde byli? jestli to není tajný...
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Upadl jsi na hlavu, že tohle chceš psát veřejně na web? Kuba Turek má v podpisu mail, co je ti ještě
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
A Kubo nešli náhodou do jeskyn,když tam spí netopýři? To jsou zatím ofiko prověřený pokuty.
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Byly v tom jeskyně, bouldering, ohníček, letlampa, mágo, Pražáci, lokálové, ochranáři a policajti. J
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Rozmach letlampmě trochu děsí. Rychlé střídání teplot a vlhkostí pískovci určitě neprospěje. Navíc p
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
No ale když si dáš s tou letlampou trochu práce, tak lezeš po suchém, ne? :-)
  Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
bez ČHS má ochranář právo tě pokutovat, jakmile opustíš turistický chodník, ani nestačíš vytáhnout l
   Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Já vím, co mají ochranáři za práva. Ale jde o to, jaká je pravděpodobnost, že opravdu budu chycen a
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Super uvažování. Doporučuju po bouldrování ještě vybrat parkující auta, s trochou štěstí jich zvládn
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
A odpovědět na otázku z příspěvku bys nechtěl? Tazatele jsi zhodnotil hezky, ale pravděpodobnost při
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
V téhle rovině myšlení je ještě na místě započítat i pravděpodobnost toho, že se dotyčný setká s mís
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Než budeš psát takovéhle kecy, doporučuji ti si dobře přečíst nový občanský zákoník. Možná dostanu z
        hodně štěstí19.02.2014
beze svědků....bez důkazů....zas tak jednoduchý by to asi nebylo
         Re: hodně štěstí19.02.2014
Ty jsi vtipný. Jestli si myslíš, že dneska policie neumí zjistit, co se na místě nějakého střetu děl
          Re: hodně štěstí19.02.2014
Jsem úplně v klidu. A jen pro tvoji informaci, brácha je rybář. V tomhle roce si to takhle s hovady,
           Re: hodně štěstí19.02.2014
Asi jo, na normální lidi to bude stačit a věřím, že je to účinné. Problémy nastávají jen tehdy, když
          Re: hodně štěstí19.02.2014
každý je odpovědný za své činy a proto aby se postavil za svůj názor nemusí používat řeči zákonů a l
           Letlampa při boulderingu20.02.2014
Oni fakt používají letlapmu pro rozehřívání chytů (míst)??? To si děláte prdel :-( :-(
            Re: Letlampa při boulderingu20.02.2014
Letlampu jsem viděl jak používali poláci na Ostaši
           Re: hodně štěstí20.02.2014
svatá pravda, bouldristi všechna pravidla boří: letlampa, odpadky pod šutrem, půlmetrové mágošipky k
           Re: hodně štěstí20.02.2014
Prober se, snilku. Ty se mozna chovat ve skalach umis...
           Re: hodně štěstí20.02.2014
První písemně formulovaná pravidla lezení oslavily nedávno jedno sto let. Už tehdy se názory lidí na

 eternal flame, huber bruder12.02.2014
https://www.youtube.com/watch?v=dpImmoXHtlc

Trango Nameless Tower - Eternal Flame Huber Brothers

 podminka v Tatrach12.02.2014
ahoj, chtel bych se zeptat jestli nejaky taternik nema nahodou info o podminkach v tatrach. jde mi hlavne o severku Javoraku (komin navratu).
dik.

 Lezení v létě12.02.2014
Začínám už plánovat léto a chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké sportovní oblasti kde by se dalo lézt celý den i v létě. Třeba maltatal? Mate někdo zkušenost?
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Pěkný článek o letním lezení v Maltatalu v Montaně 5/13
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Gorges du Loup :D
 Re: Lezení v létě12.02.2014
V Maltatalu je v létě lezení pěkné, ale někomu ten šutr nemusí sednout do ruky. Na Maltatal je tu pr
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Takový pel mel populárních oblastí, které lze považovat jako "letní": Frankenjura, Polská Jura, Zill

 lezecky a kuze11.02.2014
Nevim co to jsi za cloveka ale radsi si kup nove lezecky jenom uchyl by si skladoval tak dlouho lezecky k tomu jeste z blatickem fuj fuj fuj.
 Re: lezecky a kuze11.02.2014
Co je špatnýho na tom mít jedny lezky dlouho když slouží? Blátíčko se dá vyprat a boty slouží dál. N
  Re: lezecky a kuze12.02.2014
Tak za prvé: je to jednak z hygienických důvodů
Za druhé: Nemusel by jsi tady na lezci se ptá
   Re: lezecky a kuze12.02.2014
Takže si ještě věštec, že víš jaký lezu obtížnosti? Wow!
Za prvé - psal že je čistí, já jsem
    Re: lezecky a kuze14.02.2014
proste to je hnus..nechápu jak mu můžou padnout jako ulité po několika podlepeních..po prvním podlep
     Re: lezecky a kuze15.02.2014
sorry, ale já se ho musim zastat. neplatí to sice u všech lezek, ale třeba posledně jsem si posílal
     Re: lezecky a kuze15.02.2014
a co se týče hygieny, tak to je marnej boj i s novejma lezkama. Po pár dnech či týdnech lezení je to

 Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
Ahoj,
nevíte, zda mají ještě někde v Praze v Lidlu tuhle věc na prodejně?
Díky
 Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
Myslíš TRX?
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
není to přímo trx, je to nějaky noname, ale princip je stejný...
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
není to přímo trx, je to nějaky noname, ale princip je stejný...
 Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
Dneska ho meli v Lidlu u Makra v Pruhonicich; smrdi to chemii a pekny sunt co se tyce smycek. Nevzal
 Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu11.02.2014
800 115 435 hotline lidl - zjistí ti dostupnost na dvou prodejnách který vybereš

ale
 Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu12.02.2014
může mi pls někdo ve stručnosti popsat, v čem je cvičení s tímto tak úžasný?
Spíš bych šáh po
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu15.02.2014
stručný argument je, že řada špičkových lezců dělala nejdřív gymnastiku, tedy mj. i cvičení na kruzí

 Nahatý freesolo11.02.2014
Pro inspiraci či jen potěchu oka aneb 100%nature free solo;)
http://www.stonenudes.com/2014-gallery.html
 Re: Nahatý freesolo11.02.2014
Teda nevím, nějak nepotřebuji škatulku "lezení" spojovat s "erotika", ale podle
  Re: Nahatý freesolo12.02.2014
Jen bych reagoval na tu erotiku. Mě ty obrázky erotické nepřijdou ani trochu, erotiku si představuji
   Re: Nahatý freesolo12.02.2014
jj Rubene, každý rok dělají ten kalendář, psalo se o tom několikrát i tady, ale to nevadí. Už měli i

 Ošetření kožených lezeček09.02.2014
Čím "vyživit" kožené lezečky?
Mám krásné, letité, několikrát podlepené a pěkně rozšlápnuté Testarossy, které mi sedí jak ulité. Čas od času je třeba odstranit "blátíčko", které se chtě-nechtě v botě usadí. Lezečky čistím zevnitř
 Re: Ošetření kožených lezeček09.02.2014
čoveče, tvoje lezky se maj líp než kdejaký batole a podle toho, s jakou láskou o nich píšeš, tak nej
 Re: Ošetření kožených lezeček09.02.2014
V Daichmanu mají v péči o přírodní kůži se včelím voskem v kulatých krabičkách za velmi dobrou cenu.
 Re: Ošetření kožených lezeček10.02.2014
Psycho! Kup nove pdla toho co opisujes su vhodne tak na tanecnu a nie na lezenie. Fuj niektori ludia
 Re: Ošetření kožených lezeček10.02.2014
Já tě chápu :-) Nezkoušel jsi Elaskon? Stojí pár korun a používají ho i třeba profíci od koní (Sedl
  Re: Ošetření kožených lezeček10.02.2014
dobrej je taky lubrikační gel..
   Re: Ošetření kožených lezeček10.02.2014
to záleží z který strany chce mít to blátíčko ...
 Re: Ošetření kožených lezeček11.02.2014
Děkuju všem za upřímné rady a především těm, kteří vycházeli z vlastních perverzních zkušeností (pst

 Wilder Kaiser09.02.2014
Čau, prosím Vás nemá někdo adresu toho známého parkoviště u této oblasti, je z něj vše nejlíp přístupné (nástupy) apod.
Mám v plánu tam vyrazit, průvodce si koupím toho nového, ale pokud by byl někde na netu, bylo by to usnadnění, nevíte o něčem?
 Re: Wilder Kaiser09.02.2014
Jestli myslíš to ze severu, tak u Griesener Alm, z jihu tuším u Gaudeamushütte.
  Re: Wilder Kaiser09.02.2014
Na Griesener Alm se dole u vsi platí mýto.
 Re: Wilder Kaiser10.02.2014
Cesty - v průvodci od Schuberta (Wilder Kaiser Extrem) je na začátku výběr klasik - krátký - dlouhý
 Re: Wilder Kaiser10.02.2014
Kromě toho hřebene na Fleischbank jsem lezl ještě pěknou klasiku - velehorskou čtyřku Nordkante na P
 Re: Wilder Kaiser10.02.2014
Ahoj
Parkoviště Grieseneralm 988m, průjezd 17-23h zdarma, 23-5h ráno závora uzavřena, jinak 3
  Re: Wilder Kaiser10.02.2014
Díky pánové,
asi koupím průvodce tady a něco vyberu co polezeme a pak podle toho upravím plán

1   ...   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi