Pokud chodíte lízt do OFFu večer, asi jste se taky setkali s frontama na vrácení klíče a úpěnlivými pohledy obsluhy, kdo zacinká drobnejma. Nepíšu to jako kritiku, i když nepříjemný (na jinak dobře šlapajícím podniku) to je, člověk aby končil o čvrt hoďky
Ahoj všichni, nevíte nekdo zdali cestou nebo malou zajíždkou nejsou nejaké pěkné ledy na lezení na severu Německa? Cestuji za týden pracovně do Bremenu a chci si cestu trochu obohatit. Díky
Hola, včera jsem byl neznámou holčinou slušně sestřelen z fialové 6/6+ vedoucí po hrance v nové hale hned vedle vchodu. Holčina musela přicestovat někde z převísku, koutku po levé ruce (z druhé strany vchodu). Tímto bych chtěl poprosit polétavici, jejího
Ahoj,
nemáte někdo osobní zkušenost z oblasti Anduins - Masarach (severně od Udine). Bude to vhodná oblast pro rekreační lezce (do 6c) na brzké jaro? Napadá vás případně něco v blízkém okolí?
Díky M.
Ahoj, jsou někde v Rakousku relativně slušné podmínky pro lezení v ledu? Rád bych někam vyrazil příští týden od uterý do neděle, ale zatím co vím, tak děs a hrůza. Díky za normální odpovědi. Martin
Teoretická otázka ... je možné lézt s půlkama, který nejsou stejný? Tzn. dvě různý značky a vlastnosti lana (dýlka samo stejná)? Může tam být nějaká past, co se bezpečnosti týče?
Pokud chodíte lízt do OFFu večer, asi jste se taky setkali s frontama na vrácení klíče a úpěnlivými pohledy obsluhy, kdo zacinká drobnejma. Nepíšu to jako kritiku, i když nepříjemný (na jinak dobře šlapajícím podniku) to je, člověk aby končil o čvrt hoďky dřív, aby stíhal spoje, apod. Někdy bych ji tam ty prachy radši nechal.
Dotaz na světobežníky, jak tohle funguje venku po Evropě, fakt není způsob jak to řešit? (I třeba banálně tím, že odpolední šichta pujde do banky a rozmění tam patnáct klacků na drobný).
Vlastně je mi těch holek i líto, protože sedm dní v tejdnu, třicet dní v měsíci musej krčit ramenama a žebrat. Nechci to za ně řešit, je to jejich roblém, ale někdo něco pro inspiraci?
Dík
Dobře to má řešený BigWall s permicema. Přijdeš, pípneš čipem, na odchodu zase pípneš čipem, ani nemusíš zpomalit. A na recepci jde nechat deposit, takže i nákupy se ti automaticky odečítají. S čipem tak není obsluha prakticky potřeba.
Dobry pro ty lidi, co tu permici maji :). Problem je, ze do 16:00 je permice nepouzitelna a i potom to cenove neni zadne terno, tak zatim tam je obsluha vice nez potreba. A drobaky tam taky zebraj :).
jasný, ze života, ale na druhou stranu než na sebe u baru koukat a čekat na Godota, kterej přikvačí s drobnejma abys moh teda odejít domů tak bych radši, kdyby se to ze strany vedení Offu nějak řešilo.
A pokud je to manažersky komplikovaný nebo finančně natolik nezajímavý, bodla by aspon cedule - prosíme klienty aby si na návštěvu u nás připravili drobné, urychlí tim odbavení. nebo neco v podobným stylu..
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.