Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 Bouldry: 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 19.Nespoutaný 10006 Hory: 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216 33. 2172
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldering ve Hřensku 13.02.2014 Z důvěryhodného zdroje jsem byl upozorněn, že ochrana přírody bude společně s policií v nejbližších dnech provádět kontrolu bouldristů v okolí Hřenska a budou je pokutovat. Nelíbí se jim zapatlané kamení zejména v okolí Suché Kamenice ( Mumuland? ),
  Re: Bouldering ve Hřensku 13.02.2014 A kdo chce mít dvojnásobný problém, uteče se schovat do jeskyně.
  Re: Bouldering ve Hřensku 13.02.2014 Teď vážně - oblast Suché Kamenice (přibližně Rohová věž – Cestář Kabourek) je dle podmínek NPR uzavř
    Re: Bouldering ve Hřensku 13.02.2014 řekněte laikovi, že se jeho peníze se utrácejí na pronásledování kluků a holek, co lezou na dvoumetr
      Re: Bouldering ve Hřensku 13.02.2014 Jestli je ta uzavirka až k Cestáři Kabourkovi,tak na Mumulandu by se nemělo lezt.Ale problemy s poli
        Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 Ještě když nebyl bouldering, lezlo se po kamení bez mága. Pak přišel bouldering a mágo. A tady to má
          Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 kecáš. když nebyl bouldering tak na většinu kamenů se nelezlo, protože v té době neměli schopnosti p
            Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 ehm, bouldering se skutečně neprovozoval. této přípravné a tréningové aktivitě se říkalo různě, např
              Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 mimochodem položené nechat vopršet a převislé kartáčovat by zas tak nebolelo, žánop.
                Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 že něco steče, neřeší, že je tam celoroční zákaz lezení s MG.
                  Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 Stopro:-DDD
                    Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 z zapřisáhlého bojovníka proti mg jsem se časem dostal ke smířlivému názoru "žerte si ale neml
        Re: Bouldering ve Hřensku 14.02.2014 Čermy? to je ten, co bouldroval 8Becka tak, ze ho nikdy nikdo nevidel?
              Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 vítej na lezci :)
              Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 Jedine za pouziti tinyurl a podobnych sluzeb :).
                Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 tak to je pěkná trapárna....to si radši ten odkaz opravdu neotevřu..a vlastně v jakém jsme století ?
                  Re: Bouldering ve Hřensku 19.02.2014 Nj, kdo umí ...
A ještě lepší je ten proužek Lezec.cz přes třetinu obrazovky - prý kvůli komp
            Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 Z pohledu ochrany přírody to chápu, ač myslím, že je to stejný jako pískový lezení v Labáku. Jen sna
              Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 to víš, tak to bývá, když se někdo realizuje na pseudoproblémech...
                Re: Bouldering ve Hřensku 16.02.2014 Ty "pseudoproblémy" jsou už bohužel realitou. Nebudu sem psát konkrétní věci, byl by to je
            Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 Nechtelo by se to nekomu prelozit? :) A klidne to sem hodit jako "clanek".
              Re: Bouldering ve Hřensku 15.02.2014 Není to nic zas tak objevného: nezpůsobovat problémy při parkování, neřezat stromy, nerušit zvěř noč
                Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014
Boulder odvolání
pro severní Frankenjuře a Fichtelgebirge
                  Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 :) Automaticky prekladac? Cetl jsi to, nez jsi to sem dal?
                    Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 Automaticky překladač
                      Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 A tady máš překlad snad vás už to konečně tukne do hlavy co děláte špatně, bouldrování OVK LP nezast
                        Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 Kdyz to tady tak vře. Tak další debil si jde do mumulendu vylézt Zomiga "Havlík" a zapsat
                          Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 Ha Ha Bezva Miro Filipe. Jsi fakt hlava. Zadny problemy nejsou jen krome tech co si tady sami tvorit
                            Re: Bouldering ve Hřensku 17.02.2014 A pravděpodobně i bez značný části mozku, jak se tak zdá.
                            Re: Bouldering ve Hřensku 18.02.2014 Speciálně kvůli 'markosovi' navrhuji zavést pravidlo o zákazu změny fyzikálních vlastností skály pom
                              Re: Bouldering ve Hřensku 18.02.2014 Teda to čumím,jaká je přátelská atmosféra mezi vyznavači boulderingu,když se kouknu deníček na lezci
                                Re: Bouldering ve Hřensku 18.02.2014 Jéňo, tohle je nulová tolerance. Pokud je tu výzva od místního matadora, ať se tam nyní nechodí a pr
                                Re: Bouldering ve Hřensku 18.02.2014 Jaký Mira...?Jsem se podepsal jestli nezvlada Markos si precist moje jméno "podpis" tak ma
                                  Re: Bouldering ve Hřensku 18.02.2014 A mě bylo sděleno že je to Míra měl jsem si to ověřit a tímto se mu omlouvám a už se ohledně boulder
  Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 Když to tak sleduju, mám další důvod, proč se do ČHS nehlásit. Kdo to má pořád sledovat a hlídat? Př
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 Uniká ti jedna podstatná věc. nezáleží na to, jsi-li člen nebo nejsi, stanoví-li někde ochrana příro
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 To vím, ale jaká je pravděpodobnost, že si půjdu zabouldrovat a chytnou mne zelení a budu muset něja
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 jelikož zástupci čhs se v této kauze nechtějí angažovat, tak máš pravdu, skutečně nejsou potřeba pla
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Převracíš to naruby, ale neboj, on to za Tebe možná někdo udělá. Naskoč si zadarmo a bez práce na ně
            Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Priznam se, ze jsem do ted vubec netusil, ze kdyz se nekde muzou prasit lezenim skaly, ze by nekomu
              Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Nejde ani tak o distanc, prostě se toho musí chopit někdo kdo v tom vlaku jede :) Jsem spíš skalkař,
                Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Mohlo by se toho chopit třeba ČHS kam bouldering spadá.
                  Kdo to za bouldristy udělá? 19.02.2014 Institucionálně ano, ale kdo novej konkrétně osobně si to vezme na starost? ČHS tedy dejme tomu sdru
                  Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Jorousi, slibuju, ze se teto problematiky CHS chopi. Neni totiz jina moznost. Lidi, kteri kradou (ro
                    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 20.02.2014 Azbezt: jezdeni na cerno? nedodrzovani pravidel? jo tak o tom bych neco vedel...a jasne je to jako k
                      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 20.02.2014 Jo Petr je sice clen VV, ale jeho bafunarsky zaber musi byt hodne siroky a asi taky je. Myslim, ze p
                Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 vy máte složitej život, to jsou samý problémy a musej se řešit a ty problémy, previti jedni, pořád a
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 Kluci od nás z oddílu v Labáku letos už platili. Byli tam dohromady s místňákama.
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 18.02.2014 a kde byli? jestli to není tajný...
            Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Upadl jsi na hlavu, že tohle chceš psát veřejně na web? Kuba Turek má v podpisu mail, co je ti ještě
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 A Kubo nešli náhodou do jeskyn,když tam spí netopýři? To jsou zatím ofiko prověřený pokuty.
            Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Byly v tom jeskyně, bouldering, ohníček, letlampa, mágo, Pražáci, lokálové, ochranáři a policajti. J
              Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Rozmach letlampmě trochu děsí. Rychlé střídání teplot a vlhkostí pískovci určitě neprospěje. Navíc p
                Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 20.02.2014 No ale když si dáš s tou letlampou trochu práce, tak lezeš po suchém, ne? :-)
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 bez ČHS má ochranář právo tě pokutovat, jakmile opustíš turistický chodník, ani nestačíš vytáhnout l
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Já vím, co mají ochranáři za práva. Ale jde o to, jaká je pravděpodobnost, že opravdu budu chycen a
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Super uvažování. Doporučuju po bouldrování ještě vybrat parkující auta, s trochou štěstí jich zvládn
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 A odpovědět na otázku z příspěvku bys nechtěl? Tazatele jsi zhodnotil hezky, ale pravděpodobnost při
            Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 V téhle rovině myšlení je ještě na místě započítat i pravděpodobnost toho, že se dotyčný setká s mís
              Re: Další důvod proč nebýt v ČHS 19.02.2014 Než budeš psát takovéhle kecy, doporučuji ti si dobře přečíst nový občanský zákoník. Možná dostanu z
                hodně štěstí 19.02.2014 beze svědků....bez důkazů....zas tak jednoduchý by to asi nebylo
                  Re: hodně štěstí 19.02.2014 Ty jsi vtipný. Jestli si myslíš, že dneska policie neumí zjistit, co se na místě nějakého střetu děl
                    Re: hodně štěstí 19.02.2014 Jsem úplně v klidu. A jen pro tvoji informaci, brácha je rybář. V tomhle roce si to takhle s hovady,
                      Re: hodně štěstí 19.02.2014 Asi jo, na normální lidi to bude stačit a věřím, že je to účinné. Problémy nastávají jen tehdy, když
                    Re: hodně štěstí 19.02.2014 každý je odpovědný za své činy a proto aby se postavil za svůj názor nemusí používat řeči zákonů a l
                      Letlampa při boulderingu 20.02.2014 Oni fakt používají letlapmu pro rozehřívání chytů (míst)??? To si děláte prdel :-( :-(
                        Re: Letlampa při boulderingu 20.02.2014 Letlampu jsem viděl jak používali poláci na Ostaši
                      Re: hodně štěstí 20.02.2014 svatá pravda, bouldristi všechna pravidla boří: letlampa, odpadky pod šutrem, půlmetrové mágošipky k
                      Re: hodně štěstí 20.02.2014 Prober se, snilku. Ty se mozna chovat ve skalach umis...
                      Re: hodně štěstí 20.02.2014 První písemně formulovaná pravidla lezení oslavily nedávno jedno sto let. Už tehdy se názory lidí na
podminka v Tatrach 12.02.2014 ahoj, chtel bych se zeptat jestli nejaky taternik nema nahodou info o podminkach v tatrach. jde mi hlavne o severku Javoraku (komin navratu).
dik.
Lezení v létě 12.02.2014 Začínám už plánovat léto a chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké sportovní oblasti kde by se dalo lézt celý den i v létě. Třeba maltatal? Mate někdo zkušenost?
  Re: Lezení v létě 12.02.2014 Pěkný článek o letním lezení v Maltatalu v Montaně 5/13
  Re: Lezení v létě 12.02.2014 Gorges du Loup :D
  Re: Lezení v létě 12.02.2014 V Maltatalu je v létě lezení pěkné, ale někomu ten šutr nemusí sednout do ruky. Na Maltatal je tu pr
  Re: Lezení v létě 12.02.2014 Takový pel mel populárních oblastí, které lze považovat jako "letní": Frankenjura, Polská Jura, Zill
lezecky a kuze 11.02.2014 Nevim co to jsi za cloveka ale radsi si kup nove lezecky jenom uchyl by si skladoval tak dlouho lezecky k tomu jeste z blatickem fuj fuj fuj.
  Re: lezecky a kuze 11.02.2014 Co je špatnýho na tom mít jedny lezky dlouho když slouží? Blátíčko se dá vyprat a boty slouží dál. N
    Re: lezecky a kuze 12.02.2014 Tak za prvé: je to jednak z hygienických důvodů
Za druhé: Nemusel by jsi tady na lezci se ptá
      Re: lezecky a kuze 12.02.2014 Takže si ještě věštec, že víš jaký lezu obtížnosti? Wow!
Za prvé - psal že je čistí, já jsem
        Re: lezecky a kuze 14.02.2014 proste to je hnus..nechápu jak mu můžou padnout jako ulité po několika podlepeních..po prvním podlep
          Re: lezecky a kuze 15.02.2014 sorry, ale já se ho musim zastat. neplatí to sice u všech lezek, ale třeba posledně jsem si posílal
          Re: lezecky a kuze 15.02.2014 a co se týče hygieny, tak to je marnej boj i s novejma lezkama. Po pár dnech či týdnech lezení je to
    Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 11.02.2014 není to přímo trx, je to nějaky noname, ale princip je stejný...
    Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 11.02.2014 není to přímo trx, je to nějaky noname, ale princip je stejný...
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 11.02.2014 Dneska ho meli v Lidlu u Makra v Pruhonicich; smrdi to chemii a pekny sunt co se tyce smycek. Nevzal
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 11.02.2014 800 115 435 hotline lidl - zjistí ti dostupnost na dvou prodejnách který vybereš
ale
  Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 12.02.2014 může mi pls někdo ve stručnosti popsat, v čem je cvičení s tímto tak úžasný?
Spíš bych šáh po
    Re: Zavesny posilovaci system z Lidlu 15.02.2014 stručný argument je, že řada špičkových lezců dělala nejdřív gymnastiku, tedy mj. i cvičení na kruzí
  Re: Nahatý freesolo 11.02.2014 Teda nevím, nějak nepotřebuji škatulku "lezení" spojovat s "erotika", ale podle
    Re: Nahatý freesolo 12.02.2014 Jen bych reagoval na tu erotiku. Mě ty obrázky erotické nepřijdou ani trochu, erotiku si představuji
      Re: Nahatý freesolo 12.02.2014 jj Rubene, každý rok dělají ten kalendář, psalo se o tom několikrát i tady, ale to nevadí. Už měli i
Ošetření kožených lezeček 09.02.2014 Čím "vyživit" kožené lezečky?
Mám krásné, letité, několikrát podlepené a pěkně rozšlápnuté Testarossy, které mi sedí jak ulité. Čas od času je třeba odstranit "blátíčko", které se chtě-nechtě v botě usadí. Lezečky čistím zevnitř
  Re: Ošetření kožených lezeček 09.02.2014 čoveče, tvoje lezky se maj líp než kdejaký batole a podle toho, s jakou láskou o nich píšeš, tak nej
  Re: Ošetření kožených lezeček 09.02.2014 V Daichmanu mají v péči o přírodní kůži se včelím voskem v kulatých krabičkách za velmi dobrou cenu.
  Re: Ošetření kožených lezeček 10.02.2014 Psycho! Kup nove pdla toho co opisujes su vhodne tak na tanecnu a nie na lezenie. Fuj niektori ludia
  Re: Ošetření kožených lezeček 10.02.2014 Já tě chápu :-) Nezkoušel jsi Elaskon? Stojí pár korun a používají ho i třeba profíci od koní (Sedl
    Re: Ošetření kožených lezeček 10.02.2014 dobrej je taky lubrikační gel..
      Re: Ošetření kožených lezeček 10.02.2014 to záleží z který strany chce mít to blátíčko ...
  Re: Ošetření kožených lezeček 11.02.2014 Děkuju všem za upřímné rady a především těm, kteří vycházeli z vlastních perverzních zkušeností (pst
Wilder Kaiser 09.02.2014 Čau, prosím Vás nemá někdo adresu toho známého parkoviště u této oblasti, je z něj vše nejlíp přístupné (nástupy) apod.
Mám v plánu tam vyrazit, průvodce si koupím toho nového, ale pokud by byl někde na netu, bylo by to usnadnění, nevíte o něčem?
  Re: Wilder Kaiser 09.02.2014 Jestli myslíš to ze severu, tak u Griesener Alm, z jihu tuším u Gaudeamushütte.
    Re: Wilder Kaiser 09.02.2014 Na Griesener Alm se dole u vsi platí mýto.
  Re: Wilder Kaiser 10.02.2014 Cesty - v průvodci od Schuberta (Wilder Kaiser Extrem) je na začátku výběr klasik - krátký - dlouhý
  Re: Wilder Kaiser 10.02.2014 Kromě toho hřebene na Fleischbank jsem lezl ještě pěknou klasiku - velehorskou čtyřku Nordkante na P
  Re: Wilder Kaiser 10.02.2014 Ahoj
Parkoviště Grieseneralm 988m, průjezd 17-23h zdarma, 23-5h ráno závora uzavřena, jinak 3
    Re: Wilder Kaiser 10.02.2014 Díky pánové,
asi koupím průvodce tady a něco vyberu co polezeme a pak podle toho upravím plán
EXchange v Offu 09.02.2014 Pokud chodíte lízt do OFFu večer, asi jste se taky setkali s frontama na vrácení klíče a úpěnlivými pohledy obsluhy, kdo zacinká drobnejma. Nepíšu to jako kritiku, i když nepříjemný (na jinak dobře šlapajícím podniku) to je, člověk aby končil o čvrt hoďky
  Re: EXchange v Offu 09.02.2014 Dobře to má řešený BigWall s permicema. Přijdeš, pípneš čipem, na odchodu zase pípneš čipem, ani nem
    Re: EXchange v Offu 09.02.2014 Dobry pro ty lidi, co tu permici maji :). Problem je, ze do 16:00 je permice nepouzitelna a i potom
  Re: EXchange v Offu 09.02.2014 Na to je starý hospodsko-stánkařský pravidlo - je jedno kolik máš na začátku drobnejch, stejně Ti vž
    Re: EXchange v Offu 09.02.2014 jasný, ze života, ale na druhou stranu než na sebe u baru koukat a čekat na Godota, kterej přikvačí
1
...
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
...
2263
lezecky a kuze Nevim co to jsi za cloveka ale radsi si kup nove lezecky jenom uchyl by si skladoval tak dlouho lezecky k tomu jeste z blatickem fuj fuj fuj. denis pail 21:51:44 11.02.2014odpovědět
  Re: lezecky a kuze Co je špatnýho na tom mít jedny lezky dlouho když slouží? Blátíčko se dá vyprat a boty slouží dál. Nebo musí mít každej na každou sezonu nový lezečky? To je jako in? To je jako lezení o tom jak starý máš lezečky? Se vzpamatuj. Z.Paul 22:14:23 11.02.2014odpovědět
    Re: lezecky a kuze Tak za prvé: je to jednak z hygienických důvodů
Za druhé: Nemusel by jsi tady na lezci se ptát jak zpravit kůži na lezkách a za třetí v nových lezkách je lepší orientace na skále tím myslím stupy drží a máš větší jistotu že ten stup udržíš nevím jak těžké cesty lezeš podle toho závisí tvoje komentáře.
:D denis pail 10:25:27 12.02.2014odpovědět
      Re: lezecky a kuze Takže si ještě věštec, že víš jaký lezu obtížnosti? Wow!
Za prvé - psal že je čistí, já jsem je i pral a naprosto v pohodě.
Za druhé - já ten dotaz nepodával a neptal se, ale přijde mi užitečný.
Za třetí - to je úplná blbost, třeba nový RP mi nedrželi vůbec ze začátku, takže tohle pravidlo nové lezky = líp drží neni vždycky pravda.
Tak jaký máš další argumenty? Z.Paul 12:15:06 12.02.2014odpovědět
        Re: lezecky a kuze proste to je hnus..nechápu jak mu můžou padnout jako ulité po několika podlepeních..po prvním podlepení se pak vždy rozžvejknou a dá se v nich možná tak trénovat a pak do koše s nima..lezky bych 2x nikdy nepodlepil..fuj..btw olezené lezky nebudou nikdy tak dobré jako nové M. 15:45:52 14.02.2014odpovědět
          Re: lezecky a kuze sorry, ale já se ho musim zastat. neplatí to sice u všech lezek, ale třeba posledně jsem si posílal podrazit dva páry miur. Obojí na stěnu v pohodě, jedny jsem zkusil nechat o číslo zmenšit a ty jsou ještě lepší, na boulder naprosto super. Na lezení těžkých cest na skále venku si šetřim nový botky, ale do lehčích cest a na tělocvičnu neni důvod nevzít podražený, pokud sis je nechal podrazit tak, aby sedly. 12:18:24 15.02.2014odpovědět
          Re: lezecky a kuze a co se týče hygieny, tak to je marnej boj i s novejma lezkama. Po pár dnech či týdnech lezení je to větší / menší kentus dle toho jak se kdo potí a o lezky stará. 12:20:35 15.02.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: