Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231347 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná
Družba boulder - Ostrava Poruba

Prodejny
HUDYsport - Mladá Boleslav
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 AO rozhovor15.02.2014
http://jdem.cz/9n7q8
 Re: AO rozhovor16.02.2014
dík :)
 Re: AO rozhovor17.02.2014
Bejvá taky dobrý napsat o čem to je. Moravskoslezská regionální TV Polar, zajímavé reportáže a zajím
  Re: AO rozhovor17.02.2014
"zajímavé lezecké prsóny" to tam je taky rozhovor s Lucii Hrozovou? super! :-D
   Re: AO rozhovor17.02.2014
dobrej fór, ale stačí se tam podívat: Drlíková, Cypra, Žofka, Janák,... ale třeba i slackline (pořad

 lezení na ČT214.02.2014
tip: Sen o nejtěžší hoře světa (2008)
26.2.2014 v 9:25
"20. 7. 2007 v 16:45 hodin pákistánského času vystoupil Libor Liban Uher na vrchol K2. Stál na druhém nejvyšším bodě světa. Přesto je jeho výkon v horolezeckém světě něčím opravdu výji
 Re: lezení na ČT214.02.2014
Prej že nelze alpsky.. Rak tam byl alpsky někdy tuším už v osumdesátejch.
  Re: lezení na ČT214.02.2014
Predpokladam ze se jedna o citaci autoru dokumentu, takze bych jen pripomenul historii horolezectvi<

 Navazování na stěnách14.02.2014
Čus, jak se navazujete na umělce, když máte třeba 60m lano, na 12 m stěně, rozvazujete uzel po každé když se prvolezec střídá nebo jste oba celou dobu navázani za jeden konec lana, jde mi o to jestli třeba nehrozí nějaké zamotání jističe při chytání pádu
 Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Jaký zamotávání? Lezu i s 80m lanem na 12m stěně. Je to nepraktický když chceš lézt dvě po sobě, ale
  Re: Navazování na stěnách14.02.2014
myslim, když člověk leze jedni trasu a přitou se střídá
   Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Ty Jsi uplnej začátečník viď ? Tec co leze je navázaný a jistič není navázaný. Lezoucí po spuštění n
    Re: Navazování na stěnách14.02.2014
nejsem začátečník, asi jsem to špatně položil, po vytažení cesty se dále leze top rope, takže aby se
     Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Jestli to správně chápu, když se dva lidi navážou na dva konce jednoho lana, tak to lano až oba cest
     Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Jses zacatecnik. Jaky treti uzel, proboha?
      Re: Navazování na stěnách14.02.2014
né třetí uzel, ale leze s třeba 3x
       Re: Navazování na stěnách14.02.2014
tohle se nedá ani číst, natož na to odpovídat..
chce to používat hlavu, jistič i lezec
        Re: Navazování na stěnách14.02.2014
já myslim, že se to dá, nevim co tu plašíte. Myslí to tak, že na umělé stěně chtějí lézt jednu cestu
         Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Výhoda: neudělají chybu při navazování a nemusí je kontrolovat instruktor, ušetří čas, víc jim nateč
          Re: Navazování na stěnách19.02.2014
Ještě tedy aktuálně doplňuju Duro Brno - také tipuju 50m lano.
 Re: Navazování na stěnách14.02.2014
jestli lezete toprope tak do toho asi i odsadáváte a padáte, tak to máš asi lepší převazovat, protož
  Re: Navazování na stěnách14.02.2014
Tak to tam nechá na sedáku do příště ;)
 Re: Navazování na stěnách16.02.2014
Když už tak dvě karabiny se zámkem proti sobě, Mezi osmičkovej uzel a uvazovací oko sedáku. Tohle po

 Nastavitelná odsedka14.02.2014
Co říkáte na tohle: http://www.edelrid.de/en/Edelrid/Sports/Tapes-Slings/ Adjustable-Belay-Station-Sling-slate-oasis.

 Dänemarská stěna13.02.2014
čau, nevíte prosím Vás jak to vypadá na Dänemarská stěna u Kutné hory? Jestli to je hodně zarostlé? Díky za odpovědi.
 Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Je to zarostlé. Ale k místní znalosti vylezení stěny patří! Můžeš si dát i ten pilíř přímo proti mlý
 Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Lezl jsem tam na podzim a zas tak hrozny to neni
  Re: Dänemarská stěna13.02.2014
Turek zna vsechno, nebot vsude byl a vsechno vi. Jen jeho web stoji za starou backoru.....
   Re: Dänemarská stěna17.02.2014
a je to skoda ;(
   Re: Dänemarská stěna17.02.2014
Díky za poklonu. Jsem rád, že v Tobě máme věrného čtenáře. P.S.: Lezl jsi v údolí Vrchlice? Co říkáš

 Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Z důvěryhodného zdroje jsem byl upozorněn, že ochrana přírody bude společně s policií v nejbližších dnech provádět kontrolu bouldristů v okolí Hřenska a budou je pokutovat. Nelíbí se jim zapatlané kamení zejména v okolí Suché Kamenice  ( Mumuland? ),
 Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
A kdo chce mít dvojnásobný problém, uteče se schovat do jeskyně.
 Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Teď vážně - oblast Suché Kamenice (přibližně Rohová věž – Cestář Kabourek) je dle podmínek NPR uzavř
  Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
řekněte laikovi, že se jeho peníze se utrácejí na pronásledování kluků a holek, co lezou na dvoumetr
   Re: Bouldering ve Hřensku13.02.2014
Jestli je ta uzavirka až k Cestáři Kabourkovi,tak na Mumulandu by se nemělo lezt.Ale problemy s poli
    Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Ještě když nebyl bouldering, lezlo se po kamení bez mága. Pak přišel bouldering a mágo. A tady to má
     Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
kecáš. když nebyl bouldering tak na většinu kamenů se nelezlo, protože v té době neměli schopnosti p
      Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
ehm, bouldering se skutečně neprovozoval. této přípravné a tréningové aktivitě se říkalo různě, např
       Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
mimochodem položené nechat vopršet a převislé kartáčovat by zas tak nebolelo, žánop.
        Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
že něco steče, neřeší, že je tam celoroční zákaz lezení s MG.
         Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Stopro:-DDD
          Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
z zapřisáhlého bojovníka proti mg jsem se časem dostal ke smířlivému názoru "žerte si ale neml
    Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Čermy? to je ten, co bouldroval 8Becka tak, ze ho nikdy nikdo nevidel?
     Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
Jasný, ten ví kam chodit :-D

Malý podnět k zamyšlení:

      Re: Bouldering ve Hřensku14.02.2014
To nejde odkaz vložit normálně ???
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
vítej na lezci :)
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Jedine za pouziti tinyurl a podobnych sluzeb :).
        Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
tak to je pěkná trapárna....to si radši ten odkaz opravdu neotevřu..a vlastně v jakém jsme století ?
         Re: Bouldering ve Hřensku19.02.2014
Nj, kdo umí ...
A ještě lepší je ten proužek Lezec.cz přes třetinu obrazovky - prý kvůli komp
      Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Z pohledu ochrany přírody to chápu, ač myslím, že je to stejný jako pískový lezení v Labáku. Jen sna
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
to víš, tak to bývá, když se někdo realizuje na pseudoproblémech...
        Re: Bouldering ve Hřensku16.02.2014
Ty "pseudoproblémy" jsou už bohužel realitou. Nebudu sem psát konkrétní věci, byl by to je
      Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Nechtelo by se to nekomu prelozit? :) A klidne to sem hodit jako "clanek".
       Re: Bouldering ve Hřensku15.02.2014
Není to nic zas tak objevného: nezpůsobovat problémy při parkování, neřezat stromy, nerušit zvěř noč
        Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014


Boulder odvolání

pro severní Frankenjuře a Fichtelgebirge

         Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
:) Automaticky prekladac? Cetl jsi to, nez jsi to sem dal?
          Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Automaticky překladač
           Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
A tady máš překlad snad vás už to konečně tukne do hlavy co děláte špatně, bouldrování OVK LP nezast
            Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Kdyz to tady tak vře. Tak další debil si jde do mumulendu vylézt Zomiga "Havlík" a zapsat
             Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
Ha Ha Bezva Miro Filipe. Jsi fakt hlava. Zadny problemy nejsou jen krome tech co si tady sami tvorit
              Re: Bouldering ve Hřensku17.02.2014
A pravděpodobně i bez značný části mozku, jak se tak zdá.
              Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Speciálně kvůli 'markosovi' navrhuji zavést pravidlo o zákazu změny fyzikálních vlastností skály pom
               Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Teda to čumím,jaká je přátelská atmosféra mezi vyznavači boulderingu,když se kouknu deníček na lezci
                Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Jéňo, tohle je nulová tolerance. Pokud je tu výzva od místního matadora, ať se tam nyní nechodí a pr
                Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
Jaký Mira...?Jsem se podepsal jestli nezvlada Markos si precist moje jméno "podpis" tak ma
                 Re: Bouldering ve Hřensku18.02.2014
A mě bylo sděleno že je to Míra měl jsem si to ověřit a tímto se mu omlouvám a už se ohledně boulder
 Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Když to tak sleduju, mám další důvod, proč se do ČHS nehlásit. Kdo to má pořád sledovat a hlídat? Př
  Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Uniká ti jedna podstatná věc. nezáleží na to, jsi-li člen nebo nejsi, stanoví-li někde ochrana příro
   Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
To vím, ale jaká je pravděpodobnost, že si půjdu zabouldrovat a chytnou mne zelení a budu muset něja
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
jelikož zástupci čhs se v této kauze nechtějí angažovat, tak máš pravdu, skutečně nejsou potřeba pla
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Převracíš to naruby, ale neboj, on to za Tebe možná někdo udělá. Naskoč si zadarmo a bez práce na ně
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Priznam se, ze jsem do ted vubec netusil, ze kdyz se nekde muzou prasit lezenim skaly, ze by nekomu
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Nejde ani tak o distanc, prostě se toho musí chopit někdo kdo v tom vlaku jede :) Jsem spíš skalkař,
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Mohlo by se toho chopit třeba ČHS kam bouldering spadá.
         Kdo to za bouldristy udělá?19.02.2014
Institucionálně ano, ale kdo novej konkrétně osobně si to vezme na starost? ČHS tedy dejme tomu sdru
         Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Jorousi, slibuju, ze se teto problematiky CHS chopi. Neni totiz jina moznost. Lidi, kteri kradou (ro
          Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
Azbezt: jezdeni na cerno? nedodrzovani pravidel? jo tak o tom bych neco vedel...a jasne je to jako k
           Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
Jo Petr je sice clen VV, ale jeho bafunarsky zaber musi byt hodne siroky a asi taky je. Myslim, ze p
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
vy máte složitej život, to jsou samý problémy a musej se řešit a ty problémy, previti jedni, pořád a
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
Kluci od nás z oddílu v Labáku letos už platili. Byli tam dohromady s místňákama.
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS18.02.2014
a kde byli? jestli to není tajný...
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Upadl jsi na hlavu, že tohle chceš psát veřejně na web? Kuba Turek má v podpisu mail, co je ti ještě
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
A Kubo nešli náhodou do jeskyn,když tam spí netopýři? To jsou zatím ofiko prověřený pokuty.
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Byly v tom jeskyně, bouldering, ohníček, letlampa, mágo, Pražáci, lokálové, ochranáři a policajti. J
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Rozmach letlampmě trochu děsí. Rychlé střídání teplot a vlhkostí pískovci určitě neprospěje. Navíc p
        Re: Další důvod proč nebýt v ČHS20.02.2014
No ale když si dáš s tou letlampou trochu práce, tak lezeš po suchém, ne? :-)
  Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
bez ČHS má ochranář právo tě pokutovat, jakmile opustíš turistický chodník, ani nestačíš vytáhnout l
   Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Já vím, co mají ochranáři za práva. Ale jde o to, jaká je pravděpodobnost, že opravdu budu chycen a
    Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Super uvažování. Doporučuju po bouldrování ještě vybrat parkující auta, s trochou štěstí jich zvládn
     Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
A odpovědět na otázku z příspěvku bys nechtěl? Tazatele jsi zhodnotil hezky, ale pravděpodobnost při
      Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
V téhle rovině myšlení je ještě na místě započítat i pravděpodobnost toho, že se dotyčný setká s mís
       Re: Další důvod proč nebýt v ČHS19.02.2014
Než budeš psát takovéhle kecy, doporučuji ti si dobře přečíst nový občanský zákoník. Možná dostanu z
        hodně štěstí19.02.2014
beze svědků....bez důkazů....zas tak jednoduchý by to asi nebylo
         Re: hodně štěstí19.02.2014
Ty jsi vtipný. Jestli si myslíš, že dneska policie neumí zjistit, co se na místě nějakého střetu děl
          Re: hodně štěstí19.02.2014
Jsem úplně v klidu. A jen pro tvoji informaci, brácha je rybář. V tomhle roce si to takhle s hovady,
           Re: hodně štěstí19.02.2014
Asi jo, na normální lidi to bude stačit a věřím, že je to účinné. Problémy nastávají jen tehdy, když
          Re: hodně štěstí19.02.2014
každý je odpovědný za své činy a proto aby se postavil za svůj názor nemusí používat řeči zákonů a l
           Letlampa při boulderingu20.02.2014
Oni fakt používají letlapmu pro rozehřívání chytů (míst)??? To si děláte prdel :-( :-(
            Re: Letlampa při boulderingu20.02.2014
Letlampu jsem viděl jak používali poláci na Ostaši
           Re: hodně štěstí20.02.2014
svatá pravda, bouldristi všechna pravidla boří: letlampa, odpadky pod šutrem, půlmetrové mágošipky k
           Re: hodně štěstí20.02.2014
Prober se, snilku. Ty se mozna chovat ve skalach umis...
           Re: hodně štěstí20.02.2014
První písemně formulovaná pravidla lezení oslavily nedávno jedno sto let. Už tehdy se názory lidí na

 eternal flame, huber bruder12.02.2014
https://www.youtube.com/watch?v=dpImmoXHtlc

Trango Nameless Tower - Eternal Flame Huber Brothers

 podminka v Tatrach12.02.2014
ahoj, chtel bych se zeptat jestli nejaky taternik nema nahodou info o podminkach v tatrach. jde mi hlavne o severku Javoraku (komin navratu).
dik.

 Lezení v létě12.02.2014
Začínám už plánovat léto a chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějaké sportovní oblasti kde by se dalo lézt celý den i v létě. Třeba maltatal? Mate někdo zkušenost?
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Pěkný článek o letním lezení v Maltatalu v Montaně 5/13
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Gorges du Loup :D
 Re: Lezení v létě12.02.2014
V Maltatalu je v létě lezení pěkné, ale někomu ten šutr nemusí sednout do ruky. Na Maltatal je tu pr
 Re: Lezení v létě12.02.2014
Takový pel mel populárních oblastí, které lze považovat jako "letní": Frankenjura, Polská Jura, Zill

 lezecky a kuze11.02.2014
Nevim co to jsi za cloveka ale radsi si kup nove lezecky jenom uchyl by si skladoval tak dlouho lezecky k tomu jeste z blatickem fuj fuj fuj.
 Re: lezecky a kuze11.02.2014
Co je špatnýho na tom mít jedny lezky dlouho když slouží? Blátíčko se dá vyprat a boty slouží dál. N
  Re: lezecky a kuze12.02.2014
Tak za prvé: je to jednak z hygienických důvodů
Za druhé: Nemusel by jsi tady na lezci se ptá
   Re: lezecky a kuze12.02.2014
Takže si ještě věštec, že víš jaký lezu obtížnosti? Wow!
Za prvé - psal že je čistí, já jsem
    Re: lezecky a kuze14.02.2014
proste to je hnus..nechápu jak mu můžou padnout jako ulité po několika podlepeních..po prvním podlep
     Re: lezecky a kuze15.02.2014
sorry, ale já se ho musim zastat. neplatí to sice u všech lezek, ale třeba posledně jsem si posílal
     Re: lezecky a kuze15.02.2014
a co se týče hygieny, tak to je marnej boj i s novejma lezkama. Po pár dnech či týdnech lezení je to

1   ...   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   475   476   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 AO rozhovor
http://jdem.cz/9n7q8
21:09:28 15.02.2014
odpovědět 
 Re: AO rozhovor
dík :)
honza09:05:39 16.02.2014
odpovědět 
 Re: AO rozhovor
Bejvá taky dobrý napsat o čem to je. Moravskoslezská regionální TV Polar, zajímavé reportáže a zajímavé lezecké prsóny. Dík za tip.
 martan11:58:40 17.02.2014
odpovědět 
  Re: AO rozhovor
"zajímavé lezecké prsóny" to tam je taky rozhovor s Lucii Hrozovou? super! :-D
15:46:11 17.02.2014
odpovědět 
   Re: AO rozhovor
dobrej fór, ale stačí se tam podívat: Drlíková, Cypra, Žofka, Janák,... ale třeba i slackline (pořad "Na luftu")
 martan18:26:28 17.02.2014
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi