LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
Lokal Blok - Praha 5
Městská stěna Vyškov - Vyškov

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Edelrid Mega Jul25.02.2014
nemáte někdo zkušenosti s tímto jistítkem?  Za dobrou cenu nabízí samoblok, jištění druholezce, a slaňování. Nebo radši něco jiného?
 Re: Edelrid Mega Jul25.02.2014
Tady o tom byla kraticka diskuze:
  Re: Edelrid Mega Jul25.02.2014
Pokud sháníš poloautomat, lepší poměr cena výkon asi neseženeš. Lehký, odolný, univerzální, jen to c
 Re: Edelrid Mega Jul25.02.2014
mám s nim zkušenost od vánoc cca 10x na stěně a 1x venku:
- na stěně s Beal TigerII, což je 1
  Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
Jakože to jelo trhaně, popř. skoro vůbec?
   Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
obojí. Ale myslím, že to bylo hlavně lanem, bejt místo na 10,5 na 9,5 tak to asi tak neřešim.
    Re: Edelrid Mega Jul01.03.2014
tak po dnešku ještě doplňuju: zkusil jsem ho na jiným 10.2 laně, sice používaným, ale jak novým a ne
  Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
jelikož jde se rozhodl koupit 11mm lano tak asi zůstanu u klasického kýblu :-) akorát by se mi ještě
   Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
Slaňování dost záleží na laně a na zpusobu povolování jistítka. Mě to problém nedělá mám 9.8mm lano
    Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
a myslíš že s 11mm lanem bude hodně velký problém, při podávání lana a tak? nebo nemá cenu ho vůbec
     Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
Ideálně poprosit obsluhu v krámě o půjčení lana a zkusit :)
     Re: Edelrid Mega Jul26.02.2014
hele podávání lana bych se nebál, na jištění to je v klidu. A ten vopruz při slaňování neni takovej,
      Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
dneska ho jdu na místní stěnu pořídit :-)
   Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
Proč lano 11 mm? Jaký to má důvod? Na takové lano po pár použitích bude bezkonkurenčně nejlepší osma
    Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
lepší výdrž předpokládám na skalách, navíc cena, kupuju přes inzerci
     Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
Taky bych Ti takhle tlustý lano dost rozmlouval. Dneska jít nad 10mm mi přijde zbytečný, v tý vydrzi
      Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
značku nevím, tak teda nevím jestli nevzít nějaké kolem 10mm, co by jste doporučili 60m? na skály vš
       Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
mrkni na starší diskuze, je to často brobíraný. obecně je to skoro jedno, lano je spotřební záležito
 Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
tak jistítko mám doma, vypadá suprově,a zjistil jsem že se ani nemusí držet za ten plastový bazmek,
  Re: Edelrid Mega Jul27.02.2014
Dik za info, uz ho kupuju.....

 Rybičkova7+ foto25.02.2014
Marťane, ne že by se mi chtělo kafrat, ale to jištění na fotce...je ok? kdyby ti do toho lezec spadnul, tak ho to napnutý lano obátí vzhůru nohama a pude hlavou do skály (bez přilby!). Taky se mi to kdysi stalo.
 Re: Rybičkova7+ foto25.02.2014
vzdyt je momentalne toprope:)
 Re: Rybičkova7+ foto25.02.2014
Díky za tip;) Prošel jsem si vzpomínky i fotky ve foťáku a myslím že jsem tu cestu jistil ok, lano m
 Re: Rybičkova7+ foto25.02.2014
cesta je v poho odjištěná, aspon se člověk soustředí na lezení a necvaká po metru jako na stěně...

 rozhovor - Ivan Hastros Bajer24.02.2014
Dal jsem na fotonec.blogspot.com novy rozhovor.
.myslim ze docela vydareny:)
 Re: rozhovor - Ivan Hastros Bajer24.02.2014
krása, díky :)
 Re: rozhovor - Ivan Hastros Bajer24.02.2014
Velká paráda:)

 Labák - Katedrála23.02.2014
Ahoj,

Nevíte někdo jak se jmenujou cesty v prave casti katedraly(nove raveltik borhaky)? 2 (mozna vic) nove cesty mezi cestami "S cistou mysli" a "Prava hrana".

Diky. M.
 Re: Labák - Katedrála23.02.2014
Sagrada Família, VIIb, RP VIIc; nalevo od Pravé hrany.
Pilíře země, VIIIb, vpravo od S čistou
  Re: Labák - Katedrála24.02.2014
hele piškote, a nevíš, jestli vláďa nehasil někam přesunul "Vrcholky" - ten původní web ne
   Re: Labák - Katedrála24.02.2014
Myslím, že Vrcholky skončily. Bohužel.
    Re: Labák - Katedrála24.02.2014
a co labak.cz ??
     Re: Labák - Katedrála24.02.2014
stránky labák.cz jsou ve výstavbě. ale dík za tip. pevně doufám, že to tam našoupe. byla by to škoda
      Re: Labák - Katedrála24.02.2014
Obávám se, že sem se to spíš sypat nebude, to je asi úplně někoho jiného.
Pokud vím (ale třeb
       Re: Labák - Katedrála24.02.2014
není ta databaze někde k dispozici (ta elektronická)?

 Hohe Wand22.02.2014
Zdravím, mohl by prosím Vás někdo naskenovat z průvodce HOHE WANDu hlavní pohled na skály (rozdělení sektorů)
Jde mi o to abych lépe našel cestu. Díky moc Všem
 Re: Hohe Wand22.02.2014
Mimochodem na Sonnenuhrplatz (parkoviste u steny asi 200m za placenym vjezdem) je obrovska mapa cele
 Re: Hohe Wand22.02.2014
Spousta cest je popsaná tady:
 Re: Hohe Wand23.02.2014
A pak tady
  Re: Hohe Wand24.02.2014
přimlouvám se za
 Re: Hohe Wand16.03.2014
čau, prosím Vás, když pojedu do Hohe Wandu, tak platím normálně dalniční známku a pak se ještě platí
  Re: Hohe Wand16.03.2014
Nějak tak, vjezd je tuším 5,60 ve dvou v autě. Mají to rozpoložkovaný, takže ve čtyrech to bude o ně
   Re: Hohe Wand16.03.2014
Platí se mýto za vjezd do parku, za auto ve čtyřech je to něco přes devět E, pokud se dobře pamatuji

 Registrace B721.02.2014
Zdravím lidi. Prosím vás, nevíte někdo o někom, kdo by prodal registraci na Beskydskou sedmičku (B7)? Díky za odpověd. T.
 Re: Registrace B721.02.2014
Počkej jak se bude blížit start. Bude jich na prodej hodně.

 AO - video z finále ČP Praha21.02.2014
Ahoj, natočil jsem AO v jeho finálovém pokusu na ČP v Praze. Užívejte, inspirujte se :-) http://www.youtube.com/watch?v=qTTGi4n3XdQ<
 Re: AO - video z finále ČP Praha21.02.2014
Ten by měl dělat lezecké kurzy a né ty!
  Re: AO - video z finále ČP Praha21.02.2014
Jasně, a Soukalovou by musel trénovat aspoň Bjorndalen a Bauera Dahlie:-) A kluci z rybníka by potře
  Re: AO - video z finále ČP Praha21.02.2014
:-D se ti směju :-D
   Re: AO - video z finále ČP Praha21.02.2014
..to: ŠIMI
    Re: AO - video z finále ČP Praha22.02.2014
Smát se mi můžeš, ale já neskončil poslední na závodech a nemachruju s lezeckými kurzy.
     Re: AO - video z finále ČP Praha22.02.2014
Mattyho vykonnost rozhodne neni problem pri poradani kurzu, k tomu abych vysvetlil malou nasobilku n

 nove mesto nad metuji - lezeni20.02.2014
Ahoj, nevite nekdo jak to vypada v Novem Meste nad Metuji? Zvazuji lezeni na vikend. diky
 Re: nove mesto nad metuji - lezeni22.02.2014
Je to v pohodě a dopoledne svítí hisu do stěn slunce.Asi tak od 10 do 14h.Neděle ma být v pohodě.Zd
  Re: nove mesto nad metuji - lezeni22.02.2014
Diky za zpravu, pro vymknuty kotnik zmena programu, koukat na film ze zivota lach..:(

 RE Axel20.02.2014
Zdravím, chtěl jsem se vás optat na praktické zkušenosti s dvouosými friendy Rock empire axel. Nějakou rozumnou recenzi jsem nikde příliš nenalšel. Chystám se lézt tady v čechách, popřípadě tatry a rakousko, budou tyto friendy pro tento účel dostačující?
 Re: RE Axel20.02.2014
Ahoj, urcite budou dostacujici. Ale DMM nebo BD jsou o necem uplne jinem. Jak jednou zkusis, nechces
 Re: RE Axel20.02.2014
Pěkná recenze je tu, včetně porovnání s BDčkama
  Re: RE Axel20.02.2014
A jak moc se réálně projeví jejich nižší nosnost?
   Re: RE Axel20.02.2014
neprojeví, v postupovém jištění je to cajk a štand stejně děláš na víc jak jednom bodu a tam se snaž
   Re: RE Axel20.02.2014
Ahoj Davide, lezu na všech těchto frendech a rozdíl poznáš pouze v manipulaci při těžkých krocích. F
    Re: RE Axel20.02.2014
A když už jsme u toho, jaké velikosti pořídit pro začátek? Budu li friendy kompinovat s vklíněncema
     Re: RE Axel21.02.2014
V Tatrach vyuzijes nejvic mikrofrendy, v Rakousku jsem nenarazil na cestu, kde by nedodali nýt, příp
      Re: RE Axel22.02.2014
Moje zkušenosti v Tatrách obtížnosti 2-6 UIAA v zimě i v létě: nejčastěji používám velikosti friendů

 Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Na lezci se nedávno objevil článek o další krásné lezecké stěně v Brně.A já se tak pořád musím(možná hloupě)ptát,proč něco takového není ve městě,které se má stát evropským městem kultury roku 2015.Stavíme nové krásné divadlo za které jsem opravdu vděčná.
 Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Palec nahoru za odvahu. Myslím, že si tak nějak vystihla situaci v Plzni. Všude se teď dělají krásné
  Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Teda holky, kolik vam je a jake mate vzdelani? Muj tip: Musite byt tak do 23 let a 100% odchovankyne
   Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Ty budes asi peknej vypatlanec.....
    Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Ty?
   Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Co to sakra meleš, ty vořechu?!

Jinak další alternativy jsou, ale spíš menší a většin
    Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Nikdo nikomu nebrání zajít do banky, půjčit si ranec bankovek a postavit stěnu. Třeba v Plzni.
     Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Mně by nikdo tolik peněz nepujčil,takže mi něco a někdo brání:-D
    Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
S ochotou to nemá co dělat. Jde o podnikatelský záměr. Spočítají se náklady na výstavbu a provoz, ud
     Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Nemám pocit,že by se nám nechtělo zaplatit rozumné vstupné,ale to můžu mluvit jenom za sebe..Je ale
      Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
(((-:
   Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Jak jsem psala už v úvodu,samotný mi bylo jasný,že je to možná hloupej dotaz a na konci jsem psala,ž
 Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Lenko, přijeď do Prahy, plzeňáků tu je kupa;)
Možná až se Plzeň stane evropským městem kultur
 Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
Mila Lenko. V Plzni lezeme vsichni H2O a proto si zadnou lepsi stenu nezaslouzime. :-):-):-)
  Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Woe, stěnu živí lamy ;-) :-D
   Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
To je pravda, jenže každá správná lama se nad 10m bojí. Takže to, co tady máme, musí stačit :o)
 Re: Lezecké centrum v Plzni?20.02.2014
co se týká těch přednášek, tak v Rock'n'wallu se jich koná docela dost a tam je myslím docela dobrá
  Kupecke pocty?20.02.2014
Vybudovani kvalitniho lezeckeho centra - 20mil.kc.

Provozni naklady/muj odhad/
   Re: Kupecke pocty?20.02.2014
Díky Ti!Je mi jasný,že člověka můžou deptat nablblý dotazy lidí,o kterých si můžeš klidně udělat obr
    Re: Kupecke pocty?20.02.2014
Ale Lenko, nekladeš blbé dotazy. Jenom Ti vysvětlujeme, že jde "jenom" o prachy. Jestli ch
   Re: Kupecke pocty?20.02.2014
Jen tak na okraj..Svým způsobem ty výkřiky do tmy asi vznikly i z pocitu zklamání..V kraji kde vznik
    Re: Kupecke pocty?20.02.2014
A také to v Jirkově tak vypadá.Věčně ani noha a majitelé šetří na zaměstnancích a na všem, na čem se
     Re: Kupecke pocty?20.02.2014
Vím..Kamarád tam chvilku sloužil jako instruktor..Ale to už je prostě asi znak toho kraje..Na druhou
   Re: Kupecke pocty?20.02.2014
Martasi,většina stěn vznikla taky hlavně díky podojení fondů EU.Vydělají si na provoz pouze v případ
    Re: Kupecke pocty?20.02.2014
A ty platy ještě vynásob 2, jednou tolik se samozřejmě musí odvést státu, že ...
    Re: Kupecke pocty?23.02.2014
…stavěči, bohužel nikde v čechách 700 za cestu nedostávají.
     Re: Kupecke pocty?14.03.2014
To víš že dostávají.
 Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
No a co filozofie: je pekne? lezu venku. Neni pekne? Delam neco jineho. Bezky? Bazen? etc.
  Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Samozřejmě..Daj se dělat i jiný věci..Ale jako začátečník,kterej má ambice se zlepšit v lezení,mi mo
   Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Na podobna temata (kolik co stoji -- steny, kavarny, atp.) se pisou verejne pristupne Bc. ci Mgr. pr
    Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
A je to celkem aktualni (z roku 13).
Podobny plan pro Plzen by me taky zajimal, neb tez poch
    Re: Lezecké centrum v Plzni?22.02.2014
To je spis studie neproveditelnosti. I kdyby dva podprumerne placene managery nahradily dva staveci
   Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Jen s balknou opatrne pokud jsi zacatecnik. Vzdy zahrat a byt pri plne sile.
   Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Proč ne rovnou campus?
    Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Jsem ráda,že to narvu příteli nade dveře:-)A nezabírá to místo..Malej byt,hodně věcí:-)
     Dobrá rada OT21.02.2014
Na campus se vykašli zatim rovnou, zraníš se. Balkna... imho po roce lezení pořád zbytečná, hlavně l
   Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
To je soda :-D Lenko, tvůj příspěvek se mi zdá unáhlený a napsaný s určitými neznalostmi prostředí a
    Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Díky za objasnění..Jak jsem uvedla a dokonce opakovaně,dotaz byl psaný s účelem získat informace,tak
     Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
Napsal jsem to podrobně i pro neplzeňské účastníky diskuze. Podle mě je kde trénovat. Komu nevoní Lo
      Re: Lezecké centrum v Plzni?17.03.2014
No řekni Bído,nebylo to v Bigwall pěkné?:-)
     Re: Lezecké centrum v Plzni?21.02.2014
jsou lidi, který mají nápady a realizují je, a těch je méně, než lidí, kteří mají nápady, ale myslí
      Re: Lezecké centrum v Plzni?14.03.2014
A pak jsou taky lidi,kteří nemají vědomosti,dovednosti ani finance na to,aby je realizovali a tak vy
      Re: Lezecké centrum v Plzni?14.03.2014
A pak jsou taky lidi,kteří nemají vědomosti,dovednosti ani finance na to,aby je realizovali a tak vy
       Re: Lezecké centrum v Plzni?14.03.2014
Už mně to napadlo u prvních příspěvků. Asi jsem se zamiloval.

1   ...   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   473   474   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hohe Wand
Zdravím, mohl by prosím Vás někdo naskenovat z průvodce HOHE WANDu hlavní pohled na skály (rozdělení sektorů)
Jde mi o to abych lépe našel cestu. Díky moc Všem
Michal10:01:00 22.02.2014
odpovědět 
 Re: Hohe Wand
Mimochodem na Sonnenuhrplatz (parkoviste u steny asi 200m za placenym vjezdem) je obrovska mapa celeho parku.
12:30:38 22.02.2014
odpovědět 
 Re: Hohe Wand
Spousta cest je popsaná tady: http://goo.gl/pRC0ZY. Jsou u toho taky Google mapy.
Petr Jandík14:13:25 22.02.2014
odpovědět 
 Re: Hohe Wand
A pak tady http://www.bergsteigen.com/
15:22:49 23.02.2014
odpovědět 
  Re: Hohe Wand
přimlouvám se za http://www.bergsteigen.com. opravdu perfektní způsob vyhledávání, popisy, fotky a hlavně "topo", takže rozumí i ten, kdo umí německy i jen "Berg Hail". Navíc díky google translatoru se dá i prkenně přeložit (z osobní zkušenosti doporučuji dát pozor na názvy, ať neskončíš hledáním "Parkoviště Slunečních hodin" :-)
Flesh16:02:26 24.02.2014
odpovědět 
 Re: Hohe Wand
čau, prosím Vás, když pojedu do Hohe Wandu, tak platím normálně dalniční známku a pak se ještě platí nějaké mýto u parkoviště tam ? Neboj jak to prosím Vás je? Díky
15:51:38 16.03.2014
odpovědět 
  Re: Hohe Wand
Nějak tak, vjezd je tuším 5,60 ve dvou v autě. Mají to rozpoložkovaný, takže ve čtyrech to bude o něco víc.
Willhem16:04:00 16.03.2014
odpovědět 
   Re: Hohe Wand
Platí se mýto za vjezd do parku, za auto ve čtyřech je to něco přes devět E, pokud se dobře pamatuji.
Vlk16:40:55 16.03.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi