Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Podivna inzerce na lezec.cz 27.02.2014 Ahoj. Nevsiml si nekdo jako ja, ze v inzerci se ukazuji inzeraty, vesmes na vyhodnou koupi nejake spickove VHT bundy?
Vzdy je tam uvedena adresa za @post.cz. Vzdy jine jmeno pred. Pokud se ten kontak oslovi, nic se nedeje. Nevite co tim inzerent sl
  Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Jojo, zrovna nedávno jsem si říkal, že je tam každý den nová bunda. Ale až teď jsem se na to díval a
    Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Vzdy je to z post.cz nebo z centrum.cz
V tele nabidky je vzdy odkaz na nejaky eshop.
      Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 V inzerci jsou kazdou chvili zcela zjevne komercni inzeraty, je jich dost velke procento, tohle je
        Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Díky moc za další tip, občas na to koukáme a torchu tam uklízíme, ale všechno se nevychytá. Budem se
          lezec.cz 28.02.2014 Je to celkem offtopic, ale nedá mi to - podle toho co jsi napsal, i podle toho, kolik parádních člán
            Re: lezec.cz 28.02.2014 Nejlepší by asi bylo napsat to, to víš, nanovo a převzít data -upravovat ve starym rozbujelym systém
            Re: lezec.cz 28.02.2014 Omlouvám se za překlepy, snad je jasné co jsem chtěl říct.
Jasně že začít znovu a na
              Re: lezec.cz 01.03.2014 Celou tuhle diskuzi posílám, našemu programátorovi.
Dík, za vaše názory.
                Re: lezec.cz 15.05.2014 Ten web by si určitě zasloužil nějakou rekultivaci :)
        Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 S tou koncovkou máš pravdu...
Ad komerční inzerce: jojo, můj kamarád má eshop (nic společného
Historie lezeckých stěn v ČR 27.02.2014 Kdy vznikli první soukromé lezecké stěny u nás? A kdy první komerční? Jaké to byli? Od kdy fungovala legendárdní Brumlovka? Kdy byly v ČR první lezecké závody na umělé stěně? Zajímalo by mě to, děkuji za informace
  Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Ahoj, zatím se o to víceméně nikdo moc nezajímal a publikované to víceméně není, musel by jsi i třeb
    Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Ale první překližky u nás nebyly v Praze. Měl bys oslovit severočechy ;) V Praze si to (asi) budou p
      Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 jo, samozřejmě, není to jen Praha ;)
    Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Dobrej nápad, možná to zkusím vypsat jako téma na bakalářku nebo diplomku:-)
      Re: Historie lezeckých stěn v ČR 01.03.2014 Zajmavé téma, napiště sem alespoň nějaké základní údaje, také by mě to zajímalo.
  Re: Historie lezeckých stěn v ČR 01.03.2014 v.r. 91 byla jedna taková, překližková, na ocelové konstrukci postavena partou vítkovických horolezc
Tatry 26.02.2014 Ahoj, netušíte někdo aktuální podmínky v Tatrách? Jde mi především o Brnčálu a Kežmarák. Případně kde by se dala nějaká diskuse či info o podmínkách v Tatrách nalézt? Díky Bobr
  Re: Tatry 27.02.2014 Čau Bobře, tatry.nfo - Aktuálné lezecké podmienky. Není toho mnoho, ale aspoň niečo. Kdyby si chtěl
Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Ahoj,poraďte pls
mám ozony od RP a jsou mi o chlup větší, při podražení zvažuju zmenšení o číslo. Akorát guma je u tohohle modelu vedená i vrchem přes špičku, je to ten patent Tri system. Zkoušel jste někdo zmenšovat ozony, má to cenu, nebude to pa
  Re: Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Nezkousel a podle me to bude na pytel, prave ze ta guma nahore dela z ozone podle me top class boty.
    Re: Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Já jsem nechal zmenšit a je to ok. Co řešíš, stejně pokud ti jsou větši nic jiného ti celkem nezbývá
      Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 Když si narvu nohu hodně do špice a stáhnu sucháčema, tak mám dutou patu ale dá se. když lezku nechá
        Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 vem tluste fusekle
          Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 nebo si je může taky vycpat novinama
          Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 Jasne! V takovych botkach pak bude citlivost par excellence ;).
  Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 prijde mi, ze pri oprave se bota vzdy malinko roztahne... ted jsem podrazel Ozony, nechal zmensit o
    Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 ü koho, u restu? a jak vyřešili ten vršek špičky, dali tam novej pruh gumy, nebo zůstal ten starej a
      Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 u Restu priplacli obsazku a lepicku, vrchni pasek zustal... tezko rict, jak moc se bota zmenila, mam
Bolest kloubu 26.02.2014 Ahoj, mám menší problém s kloubem posledního článku na prostředníčku, po tréningu nebo lezení mě bolí, však pouze při pokusu o prokřupnutí. Myslím že před pár lety jsem si jej mírně otočil. Nevíte co s tím? Nebo neznáte v Brně dobrého ortopeda?
dík
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 S kloubem se toho asi většinou nedá moc dělat. Opichy a podobně sjou krátkodobou záležitostí. Klid,
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 Ahoj, mě bolel kloub na prsteničku a bylo mi řečeno, že mam uvolněné kloubní pouzdro+ hyperflexibiln
    Re: Bolest kloubu 27.02.2014 A bolí Tě DIP při otevřeném, polouzavřeném úchopu anebo když zamkneš? Kde Tě to přesně bolí? Na dlaň
      Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Při jakémkoli úchopu je to v pohodě, a bolí mě to na vrchní straně kloubu. když nelezu, nebo necvičí
    Re: Bolest kloubu 27.02.2014 A bolí Tě DIP při otevřeném, polouzavřeném úchopu anebo když zamkneš? Kde Tě to přesně bolí? Na dlaň
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 jestli je to hyperflexibilní kloub, tak by mohlo být dobrý jemný cvičení zaměřený na aktivaci stabil
    Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Btw: že Ti doporučuju nechat si to zdiagnostikovat u ortopeda je snad samozřejmostí. Nejlíp někdo ko
  Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Nelupat, nezkouset jak a kde to boli, proste nechat na pokoji. Nelezt pres bolest.
Vyřazená lana 26.02.2014 Ahoj, sháním stará vyřazená lana, kdyby jste někdo nevěděli co se starým lanem, rád se ho ujmu. Případně poradil by jste mi někdo kde se po takových lanech poptat?
Díky
  Re: Vyřazená lana 26.02.2014 v inzerci na Lezci
Lano od Peztlu 25.02.2014 Ahoj,
máte někdo zkušenost s lanama od Petzlu? Koukám tu na jeden eshop, kde je mají za slušnou cenu, parametry vypadají celkem dobře, ale ráda bych slyšela názor někoho s osobní zkušeností :)
  Re: Lano od Peztlu 26.02.2014 Já. Příšernou. Ale dostal jsem ho zadarmo, tak jsem neplakal.
  Re: Lano od Peztlu 26.02.2014 Podle mně s tím nikdo velikou zkušenost mít nemůže, pokud nedostal nějaký testovací vzorek. Lana jso
    Re: Lano od Peztlu 26.02.2014 1) Petzl už lana jednou vyráběl a byla to katastrofa
2) Kámoš lezl s jejich novým lanem tenhl
  Re: Lano od Peztlu 26.02.2014 ok, díky všem za odpovědi.
Konkrétně na co nadávali nevíte?
No nevadí, půjdu asi do n
    Re: Lano od Peztlu 27.02.2014 vyrábí to pro ně edelrid, takže zase tak příšerný to být nemůže.
      Re: Lano od Peztlu 27.02.2014 No ono edelrid jako takový není zrovna hitparáda kvality.
        Re: Lano od Peztlu 27.02.2014 Dobrá helma, dobrý jistítko, co ještě dělaj?
          Re: Lano od Peztlu 27.02.2014 sedáky, lezečky, karabiny, cepíny, mačky.
A ať už s tím má kdo jaké chce zkuš
            Re: Lano od Peztlu 31.07.2014 Tak to bych podepsal. S lanem Mammut taky příšerná zkušenost.
Vranické skály 25.02.2014 Ahoj, poraďte, kde jsou tyhle stěny( sektory Vraniwand, Čeznictví, Pilířek)? Mám nějaké tušení, že je to v okolí Kácova, ale bez dalších podrobností...
Dík
  Re: Vranické skály 25.02.2014 u Kácova to není :)
    Re: Vranické skály 25.02.2014 na starých webovkách ČHS to tam někam usazovaly souřadnice skal. víš teda, kde to je?
  Re: Vranické skály 28.02.2014 Loc: 49°47'28.505"N, 15°0'6.327"E
lana 25.02.2014 Poraď te mi prosím někdo jaká so mám koupit lana do hor. Jde mi spíš o průměr. Chtěl bych asi 60 a kompletní impregnaci. Od ledu po letní hory.
  Re: lana 25.02.2014 Ono je to v podstatě jedno, pokud nejsi extremista. Dříve jsem to řešil také. Pročetl jsem spoustu
    kroucení 25.02.2014 na druhou stranu na nacucaných a sněhem obalených lanech na kýblu neslaníš ani kdyby ses ...
  Re: lana 25.02.2014 duostary od lanexu. na impregnaci se vybodni, když je na nule, nacuca vsechno (jen o trochu pomaleji
    Re: lana 25.02.2014 tak trochu nesouhlas - zkus někdy vzít do ledu starý flanel - přes den ho mácháš ve sněhu / vodě, př
      Re: lana 25.02.2014 v Tatrách jsem spal na chatě, v Rakousku u záchodů ve vytopených předsíních. Takže musím dodat že mo
        Re: lana 25.02.2014 starý lano s odrbaným opletem - jiným slovem chlupatice a podobně
          Re: lana 25.02.2014 Taky souhlas, ze zrovna na hory se impregnace hodi. V lete s tim lana ustoji kdejaky dest a dalsi de
            Re: lana 25.02.2014 Od Tendonu: Badile používám jako půlky (často pro 3 lezce, nejčastěji skály a mixy), Duostar používá
              Re: lana 26.02.2014 Ve věci impregnace se spíš přikláním k verzi, že opravdu jenom zpomaluje promočení lana a po pár pro
                Re: lana 26.02.2014 Hoši, není impregnace jako impregnace. Aby v tom bylo trochu jasno, je od letoška na impregnace lana
                  Re: lana 26.02.2014 A dá se tedy udělat s ojetým lanem něco, aby zas na chvíli přestalo ssát vodu?
  Re: lana 25.02.2014 Já mám BEAL ICE LINE 8,1mm s gold impregnací, Nemůžu si stěžovat. Pokud plánuješ lézt v zimě určitě
Stav ledů v Rakousku 25.02.2014 Ahoj lidi, mate někdo nějaký odkaz na informace o ledech v Rakousku - konkrétně Maltatal? Díky předem. Kozlik
  Re: Stav ledů v Rakousku 26.02.2014 taky by mi to zajímalo. Jsou aktuálně dobré podmínky v nějaké jiné oblasti než je maltatal? Případně
1
...
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: