Ahoj. Nevsiml si nekdo jako ja, ze v inzerci se ukazuji inzeraty, vesmes na vyhodnou koupi nejake spickove VHT bundy?
Vzdy je tam uvedena adresa za @post.cz. Vzdy jine jmeno pred. Pokud se ten kontak oslovi, nic se nedeje. Nevite co tim inzerent sl
Kdy vznikli první soukromé lezecké stěny u nás? A kdy první komerční? Jaké to byli? Od kdy fungovala legendárdní Brumlovka? Kdy byly v ČR první lezecké závody na umělé stěně? Zajímalo by mě to, děkuji za informace
Ahoj, netušíte někdo aktuální podmínky v Tatrách? Jde mi především o Brnčálu a Kežmarák. Případně kde by se dala nějaká diskuse či info o podmínkách v Tatrách nalézt? Díky Bobr
Ahoj,poraďte pls
mám ozony od RP a jsou mi o chlup větší, při podražení zvažuju zmenšení o číslo. Akorát guma je u tohohle modelu vedená i vrchem přes špičku, je to ten patent Tri system. Zkoušel jste někdo zmenšovat ozony, má to cenu, nebude to pa
Ahoj, mám menší problém s kloubem posledního článku na prostředníčku, po tréningu nebo lezení mě bolí, však pouze při pokusu o prokřupnutí. Myslím že před pár lety jsem si jej mírně otočil. Nevíte co s tím? Nebo neznáte v Brně dobrého ortopeda?
dík
Ahoj, sháním stará vyřazená lana, kdyby jste někdo nevěděli co se starým lanem, rád se ho ujmu. Případně poradil by jste mi někdo kde se po takových lanech poptat?
máte někdo zkušenost s lanama od Petzlu? Koukám tu na jeden eshop, kde je mají za slušnou cenu, parametry vypadají celkem dobře, ale ráda bych slyšela názor někoho s osobní zkušeností :)
Ahoj, poraďte, kde jsou tyhle stěny( sektory Vraniwand, Čeznictví, Pilířek)? Mám nějaké tušení, že je to v okolí Kácova, ale bez dalších podrobností...
Kdy vznikli první soukromé lezecké stěny u nás? A kdy první komerční? Jaké to byli? Od kdy fungovala legendárdní Brumlovka? Kdy byly v ČR první lezecké závody na umělé stěně? Zajímalo by mě to, děkuji za informace
Ahoj, zatím se o to víceméně nikdo moc nezajímal a publikované to víceméně není, musel by jsi i třeba do starých časopisů. Ale znám pár starých:) pražských horolezců, kterých jsem se na podobné věci už dřív ptal, jistě by šel by o tom s nimi udělat rozhovor. Máš na to čas třeba Ty?
Ale první překližky u nás nebyly v Praze. Měl bys oslovit severočechy ;) V Praze si to (asi) budou pamatovat ty náplavy ze severu, možná někdo ze starých (předrevolučních) tenérů...
v.r. 91 byla jedna taková, překližková, na ocelové konstrukci postavena partou vítkovických horolezců v házenkářské hale hutních montáží v ostravě. první závody v r. 92, na tehdejší dobu perfektně zorganizované s mezinárodní účastí(slováci), nadšené publikum,hala našlapana po strop, atmosfera jak cyp... dlouhou dobu i se skvělou bouldrovkou typu unergrunt (zasyflene matračky, vůně konopí) byla jedna z nejlepších v repubice. pak ještě spousta dalších závodů chlastacích akci a hapeningů a samozřejmě skvělé treningové možnosti- rachmetov a krivožejcev se tam nastěhovali, aby pak řádili na svěťácích a to až do povodní v. r. 97 asi... pak uz to šlo z kopce, dodnes funguje, ale nic moc...hodně lidí na malém prostoru neustále ostřelováni různými typy míčů
provozní doba závisí na libovůli míčových houfných sportovců... provozovatel asi něco i vydělá bo slepy mezi jednookyma kralem...
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.