Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
9.Nešťák 5095
10.Veselá 4592
11.Hess 4095

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230741 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 soutez03.03.2014
Tak jak je to s tim soudkem, uz mam zizen a soutez byla do patku. Nebo to uz borci z redakce uz vykalili? :-D HMM...

 Střešovický pískovce03.03.2014
pod Střešovickou nemocnicí - zkoušel jste někdo? svýho času tam v jeskyni bydleli skunci, teď to vypadá prázdně zbyl ponich jen bordel.  leč v okolí se povaluje několik šutrů - odlomenejch?
celkově ten pískovec vypadá dost měkce, ale pěkný ces
 Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Jsou to ty masivy jak se tam občas popolézlo a nedávno si tam někdo upravoval chyty tesáním?
 Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Pískovce ve Střešovicích i pod Strahovem jsou zakázané. Viz dokumenty.
  Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Viz jake dokumenty? Diky
   Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Jestli to nesouvisí s tím, že obě skály jsou Přírodní památky.
    Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Ano, vyjimka pro vyuzivani skal byla poskytnuta jen bezdomovcum.
 Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Na střešovické, stejně jako i strahovské, pískovce zapomeň. Aspoň na lezení. Za prvé to je přírodní
  Re: Střešovický pískovce03.03.2014
na pískovci? nějaký jsou ještě na proseku, ale to je taky pp..
škoda ku.va, denně kolem nich
  Re: Střešovický pískovce03.03.2014
Je dobře když se většina pražáků mýlí že je to zakázané viz nová vyhláška.

 boty na Island02.03.2014
Ahoj, rád bych se svou drahou polovičkou vyrazil na Island, plánujeme to v létě, poznávací treky jak po známých místech, tak chození po neznačených. Jedeme tam na 3 týdny a pod stan. Řeším jaké boty si pořídit pro mě a pro ni. Prosím ty co na Islandu už b
 Re: boty na Island02.03.2014
no je to jako všude, buď singáče (sběrný výraz proprotékací sandály), nebo holinky
  Re: boty na Island02.03.2014
Jsem anomálie, nebo jsem jediný, komu je na blití z pohledu na sandále, obzvláště ty nejlacinější pá
   Re: boty na Island02.03.2014
No nejsi sam. Pro me je to taky zasadni zivotni otazka. Uz jsem kvuli tomu nekolikrat pokusil i o se
    Re: boty na Island03.03.2014
Vem nejaky normalni pohorky a do baglu prihod sandale na brodeni. Nedelej z toho vedu. V zarostlym l
  Re: boty na Island05.03.2014
Na to brodění se páskáče moc nehoděj, vem si nějaký boty, ze kterejch ti nepolezou prsty ven. Voda j
 Re: boty na Island03.03.2014
Sežeň si kvalitní boty ale s výhledem že je tam před odleteš mrskneš do popelnice, čedič je tvrdej a
  Re: boty na Island03.03.2014
Jo a dobrý boty na brodění, já měl klasický vodácký, žádný žabky...
 Re: boty na Island03.03.2014
Meindl Island

 Orpierre - parkac / kemp?02.03.2014
Zdravim, na jihu pekne pridava na teplote a ve Spanu uz to bude asi moc horky; takze Francie, zvazujeme Orpierre a okoli, akorat dotaz zni - kde lze zaparkovat a prespavat v aute v teto lokalite, pripadne "kempovat", nebo doporuceni na kemp? Les
 Re: Orpierre - parkac / kemp?02.03.2014
No, myslím, že by bylo vhodnější spát v kempu. Snad už nikoho nezabije nějaký € za bydlení. Doporuču
  Re: Orpierre - parkac / kemp?02.03.2014
ač stojí peníze, tohle místo nám výrazně zvedlo náladu i celková dojem z Orpiérre. kola zdarma, milá
   Re: Orpierre - parkac / kemp?02.03.2014
Petr, Hanko - diky moc, to jsem presne hledal, mame sice obytne auto, ale 2 deti a psa, alias kemp j

 Horolezecká stěna v okolí Domažlic02.03.2014
Čau, chtěl bych se vás zeptat na to jestli někde v Domažlicích a okolí je nějaká pěkná stěna.. našel jsem jen boulder v Domažlicích, ale přece jenom bych radši stěnu na lano. Už to tu hledam tak 30 min a nikde do 20 km jsem nic nenašel. Tak jestli pro mě
 Re: Horolezecká stěna v okolí Domažlic02.03.2014
Bouldr ve starý vodárně už prej nefunguje, ale ve městě jedna stěnka na lano je. Nebo Plzeň, ta by m

 Předpověď počasí01.03.2014
Máte někdo oblíbené předpovědní stránky na světové lezecké oblasti, které vycházejí? Ideálně na Geyikbaiyri:-) Přijde mě, že si každý píše úplně něco jiného. Např. dle yr.no má v neděli v Geyk. napršet okolo 50 mm srážek, dle worldweatheronline tam má cel
 Re: Předpověď počasí02.03.2014
Najdi si nejlip turecky stranky. Jinak pouzivam yr.no a to funguje. Jinak i kdyz tam chcije tak tam
 Re: Předpověď počasí02.03.2014
Srovnávám asi 5 webů s radary a pak si dělám vlastní obrázek. Občas si to weby potvrdí občas řekne k

 Výzva LRH01.03.2014
Libore, chtěl bych, aby jsi kandidoval na předsedu ČHS. Je potřeba radikální řez, domnívám se, že je potřeba obráti o 180st. Hlavně musí být vyvedený za límec největší populista a demagog HOBL, jinak se tento spolek nikam nepohne!
 Re: Výzva LRH02.03.2014
ty si se snad pomátl? jestli chceš něco liborovi napiš mu mejla. jestli chceš obracet svaz o 180 stu
  Re: Výzva LRH03.03.2014
myslim, že se nepomátl
   Re: Výzva LRH03.03.2014
Diky za podporu. Ale já doopravdy nemám potřebu být předsedou Čhs. Jsem špatný politik. To ví snad v

 Lehkčí severky28.02.2014
Mohl by mi někdo dát radu na jakou severku se vrhnot. Nemám moc zkušeností a chtěl bych vzít do hor přítelkyni a kdy vůbec je tak nejlepší období? Byli jsme už na ledovci a lezeme v létě, ale zkušenosti s firnem nemám. PS: pokud možno odpovědi k dotazu a
 Re: Lehkčí severky28.02.2014
musí to být nutně severka? no dobrá, třeba tour ronde, v srpnu, když vyjdou podmínky.
  Re: Lehkčí severky28.02.2014
Johannisberg, Bärenkopf, Schneekopf, FKK v okolí Pasterze - nejlepší v červnu. Video a popis: 1url.c
 Re: Lehkčí severky28.02.2014
Ahoj.
1. Doporučoval bych buď vstoupit do dobrého oddílu ČHS, ve kterém mají instruktora HAL
  Re: Lehkčí severky28.02.2014
HAL byl pokud si dobře vzpomínám nějakej superchytrej počítač ve Vesmírný odysei. Instruktor něčeho
   Re: Lehkčí severky01.03.2014
Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logic
   Re: Lehkčí severky01.03.2014
Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logic
 Re: Lehkčí severky01.03.2014
Pokud nemáš zkušenosti ze zimního lezení nebo VHT, tak začni ve Vysokých Tatrách. Přechod přes sedla
 Re: Lehkčí severky01.03.2014
Co si predstavujes pod "vzit pritelkyni". Ty lehci firny co ti tu doporucuji jsou fajn. Je
 Re: Lehkčí severky03.03.2014
Docela pekny a kratky je Eissrine na Torstein, hned vedle Dachsteinu. Ma to jen asi 300m, nastup od
  Re: Lehkčí severky03.03.2014
Nicmene jak pisou nahore, vsechno je to spis na solo. Jakmile se tam zacnes jistit (pokud to jde.-),
 Re: Lehkčí severky03.03.2014
No, myslím, že ve Švýcarsku je zajímavá cvičná severní stěna, nějaký Eiger nebo tak něco... Prý je t

 Lezecké fotografie ???27.02.2014
Poradíte mi zdroj velmi profesionálních lezeckých fotografií na internetu ?
Není důležité zda se jedná o stánky známého lezeckého fotografa, fotobanku nebo noname databázi.
Díky
 Re: Lezecké fotografie ???27.02.2014
Osobně se mi líbí hodně toto:
  Re: Lezecké fotografie ???27.02.2014
ty fotky z
   Re: Lezecké fotografie ???28.02.2014
Asi reklama,co?
    Re: Lezecké fotografie ???28.02.2014
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou.
     Re: Lezecké fotografie ???28.02.2014
Kdo, proboha, kdo? Chci jejich jména a chci ať si sundaj ty děsivý masky! Dobře vím, že se mi smějet
      Re: Lezecké fotografie ???01.03.2014
Simon Carter (autor z odkazu nahoře) je australan a opravdu skvělý fotograf. Má za sebou nejen desít
       Re: Lezecké fotografie ???01.03.2014
A k tomu ještě pošle každý týden aspoň jednu fotku na "Foto dne":-)
 Re: Lezecké fotografie ???27.02.2014
Jakékoliv fotobanky jsou napěchované fotkami z lezení všeho druhu. Záleží, k čemu je potřebuješ, já
  Re: Lezecké fotografie ???28.02.2014
Neměl by jsi nějakej tip na pár fotek z venkovního boulderingu, které by se daly zarámovat a pověsit
   Re: Lezecké fotografie ???28.02.2014
Ceny jednotlivých fotek neznám, ale jsou všude u fotobank uvedené. Nejlepší by pro Tebe ale asi bylo
 Re: Lezecké fotografie ???01.03.2014
Pokud se jedná o bouldering. Tak nemusíme ani moc do ciziny. Skvělý fotky má Pepe Piechowicz, Martin
  Re: Lezecké fotografie ???01.03.2014
Díky Kubovi i Jirkovi za rady, asi zkusím oslovit některého ze zde jmenovaných fotografů. Na fotoban

 Podivna inzerce na lezec.cz27.02.2014
Ahoj. Nevsiml si nekdo jako ja, ze v inzerci se ukazuji inzeraty, vesmes na vyhodnou koupi nejake spickove VHT bundy?
Vzdy je tam uvedena adresa za @post.cz. Vzdy jine jmeno pred. Pokud se ten kontak oslovi, nic se nedeje. Nevite co tim inzerent sl
 Re: Podivna inzerce na lezec.cz28.02.2014
Jojo, zrovna nedávno jsem si říkal, že je tam každý den nová bunda. Ale až teď jsem se na to díval a
  Re: Podivna inzerce na lezec.cz28.02.2014
Vzdy je to z post.cz nebo z centrum.cz
V tele nabidky je vzdy odkaz na nejaky eshop.
   Re: Podivna inzerce na lezec.cz28.02.2014
V inzerci jsou kazdou chvili zcela zjevne komercni inzeraty, je jich dost velke procento, tohle je
    Re: Podivna inzerce na lezec.cz28.02.2014
Díky moc za další tip, občas na to koukáme a torchu tam uklízíme, ale všechno se nevychytá. Budem se
     lezec.cz28.02.2014
Je to celkem offtopic, ale nedá mi to - podle toho co jsi napsal, i podle toho, kolik parádních člán
      Re: lezec.cz28.02.2014
Nejlepší by asi bylo napsat to, to víš, nanovo a převzít data -upravovat ve starym rozbujelym systém
      Re: lezec.cz28.02.2014
Omlouvám se za překlepy, snad je jasné co jsem chtěl říct.

Jasně že začít znovu a na
       Re: lezec.cz01.03.2014
Celou tuhle diskuzi posílám, našemu programátorovi.
Dík, za vaše názory.
        Re: lezec.cz15.05.2014
Ten web by si určitě zasloužil nějakou rekultivaci :)
    Re: Podivna inzerce na lezec.cz28.02.2014
S tou koncovkou máš pravdu...
Ad komerční inzerce: jojo, můj kamarád má eshop (nic společného

1   ...   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   470   471   472   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lehkčí severky
Mohl by mi někdo dát radu na jakou severku se vrhnot. Nemám moc zkušeností a chtěl bych vzít do hor přítelkyni a kdy vůbec je tak nejlepší období? Byli jsme už na ledovci a lezeme v létě, ale zkušenosti s firnem nemám. PS: pokud možno odpovědi k dotazu a neurážet.... Děkuji
Petr Kadlec12:52:26 28.02.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
musí to být nutně severka? no dobrá, třeba tour ronde, v srpnu, když vyjdou podmínky.
Lukas B.13:12:51 28.02.2014
odpovědět 
  Re: Lehkčí severky
Johannisberg, Bärenkopf, Schneekopf, FKK v okolí Pasterze - nejlepší v červnu. Video a popis: 1url.cz/Blm4
Kuba Turek13:43:29 28.02.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
Ahoj.
1. Doporučoval bych buď vstoupit do dobrého oddílu ČHS, ve kterém mají instruktora HAL (High Alpine Leader UIAA / Instruktor horolezectví ČHS. Ten by měl předávat získané zkušensti členům. Během procesu na licenci HAL prochází 5ti náročnými převážně týdenními kurzy a právě jeden z nich je ledovcový kurz, který stručně popíšu.
Nebo alsolvovat ledovcový kurz s horským vůdcem UIAGM, těch je u nás v ČR 25.

Obsah týdenního ledovcového kurzu HAL:
● Základní pohyb na ledovci
- navázání + prusíky
- navázaní na lano 2-3 lidi, brzdící uzly
- navázaní na lano 3-5 lidí, bez brzdících uzlů
- zkrácení lana
- chůze bez stoupacích želez
- chůze se stoupacími železy
- držení cepínu

● Nácvik chůze a pádu na firnu
- lezení s jedním cepínem
- techniky výstupu, traverz a sestup
- lezení se dvěma cepíny a na předních hrotech
- zastavení pádu na firnu bez maček a cepínu
- brždění cepínem (pád na záda, po hlavě atd), bez maček
- zastavení pádu na firnu s cepínem a mačkami

● Techniky jištění na firnu, slanění
- jistící stanoviště přes zapíchnutý cepín
- jistící stanoviště na T – kotvě
- slanění z firnové hrušky
- slanění z T-kotvy s vytažením

● Techniky jištění v ledu, slanění
- jistící stanoviště v ledu
- postup družstva v ledu
- slanění v ledu z Abalakových hodin

● Techniky záchrany a sebezáchrany z trhliny
- zachycení pádu do trhliny
- sebezáchrana z trhliny
- záchrana z trhliny vytažením vícečlenným družstvem
- záchrana z trhliny vytažením volnou kladkou – při vědomí
- záchrana z trhliny se sestupem + volná kladka – bezvědomí
- záchrana z trhliny vytažením jednoduchou/dvoj. kladkou

● Túra v ledovo-firnovém terénu
● Nauka o ledovcích
● Plánování túry
● Orientace a navigace
● Počasí
● První pomoc
● Zkoušky (test z plánování a vedení túry, sebezáchrana z trhliny na čas, záchrana z trhliny postiženého při vědomí volnou kladkou na čas,metodické výstupy)

2. K lehčím severní stěnám doporučuji průvodce. Na východní alpy je výborný "Firn und Eisklettern in den Ostalpen" od Alpinverlagu. Jsou tam od lehčích túr v oblasti Oberwalderhütte - Johannisberg, Bärenkopf, Hohe Riffl, přes Wildspitze (Ötztal. Alpy), Zuckerhütl (Stubai. Alpy),Hochfeiler (Zillertal.Alpy), přes severky Grossglockneru - Pallavicinirinne nebo Mayerlrampe až po severku Ortleru.
Na Walliské alpy je dobrý u nás dostupný "Walliser Alpen Hochtouren Topoführer" od Topo.verlagu s pěknými sevarkami jako třeba Breithorn Triftjigrat.
Na oblast Mont Blancu třeba u nás v češtině dostupný průvodce "Klasické sněhové, ledovcové a kombinované výstupy v oblasti Mont Blanc" s pěknými túrami jako klasika kuloár Cheré na Mont Blanc du Tacul a další.

Ponik (lektor MK ČHS)


Ponik19:56:47 28.02.2014
odpovědět 
  Re: Lehkčí severky
HAL byl pokud si dobře vzpomínám nějakej superchytrej počítač ve Vesmírný odysei. Instruktor něčeho takovýho musí bejt asi fakt bourák.

Jinak pro začátek zkuste něco kratšího, bolej z toho hnáty. Třeba v Otztalkach jsou pěkný kratší severky - Wildspitze, Similaun, Hintere Schwarze. Kdybyste chtěli něco na pomezí ledovcový turistiky a severkaření, tak východní hang Weisskuglu, což je parádní kopec, by mohl bejt tak akorát (běžně se lyžuje). Severka Zuckerhütlu ve Štubajkách - tam si vyvezete prdele lanovkou až skoro pod nástup, uděláte pěknou ledovcovou túru na okolních ledovcích a strávíte romantickou noc v opuštěným vintráči Müllerhütte. Hledejte a filtrujte severky dle vašich preferencí na www.bergsteigen.at .
honza21:44:49 28.02.2014
odpovědět 
   Re: Lehkčí severky
Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logická linie
19:28:34 01.03.2014
odpovědět 
   Re: Lehkčí severky
Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logická linie
19:28:36 01.03.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
Pokud nemáš zkušenosti ze zimního lezení nebo VHT, tak začni ve Vysokých Tatrách. Přechod přes sedla (Baranie sedlo, Pričné, Prielom, Polský hřeben, Svočťové sedlo, Východní Železná brána... poté můžeš zkusit nějaký lehký výstup (obtížnostně i orientačně), např. Malý Ladový a pod. Potom něco exponovanějšího, např. Meděné lávky. Potom bych šel na delší výstup do Alp.
Raskin19:56:24 01.03.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
Co si predstavujes pod "vzit pritelkyni". Ty lehci firny co ti tu doporucuji jsou fajn. Jenze je to vetsinou solo slapani v mackach v 45 st. svahu, ktery nezajistis. Pak nasleduje neco up to 55 st., kde uz se k tomu ledu da dohrabat, a casto dolez, kterej zase nezajistis.
Tezky to neni, ale vyzaduje to stejne schopnosti u obou, protoze nejdulezitejsi je se z toho nepodelat. (Proste to neni lehka horska cesta, kdo to clovek na prvnim temer solo preskace, a slecnu na pohodu odjisti. Tak aby z toho nebyla nejaka vesela scenka.)
Geo21:13:15 01.03.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
Docela pekny a kratky je Eissrine na Torstein, hned vedle Dachsteinu. Ma to jen asi 300m, nastup od Adamek Hutte je kousek. Na Adamka to zas takovej kousek neni, ale nic sloziteho. Sestup stejnou cestou, cili lyze muzete nechat dole, pokud by jste je brali. Kratkej nastup je taky na severku Weissespitze v Kaunertalu. Ale sestup bez lyzi uz horsi.
Ropak16:01:35 03.03.2014
odpovědět 
  Re: Lehkčí severky
Nicmene jak pisou nahore, vsechno je to spis na solo. Jakmile se tam zacnes jistit (pokud to jde.-), tak je vetsinou s cestou neco spatne resp. blby podminky. Samozrejme mam na mysli ty kopce, co ti tady doporucujou, cili ty lehci. Zkusit si to v Tatranskych zlabech je pomerne idealni.
Ropak16:08:33 03.03.2014
odpovědět 
 Re: Lehkčí severky
No, myslím, že ve Švýcarsku je zajímavá cvičná severní stěna, nějaký Eiger nebo tak něco... Prý je to celkem OK... :-) (promiň, nedokázal jsem odolat)
m20:10:54 03.03.2014
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi