Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 46.Lukášek 10044 47. 10037 48.Pelikán 10013 Bouldry: 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Předpověď počasí 01.03.2014 Máte někdo oblíbené předpovědní stránky na světové lezecké oblasti, které vycházejí? Ideálně na Geyikbaiyri:-) Přijde mě, že si každý píše úplně něco jiného. Např. dle yr.no má v neděli v Geyk. napršet okolo 50 mm srážek, dle worldweatheronline tam má cel
  Re: Předpověď počasí 02.03.2014 Najdi si nejlip turecky stranky. Jinak pouzivam yr.no a to funguje. Jinak i kdyz tam chcije tak tam
  Re: Předpověď počasí 02.03.2014 Srovnávám asi 5 webů s radary a pak si dělám vlastní obrázek. Občas si to weby potvrdí občas řekne k
Výzva LRH 01.03.2014 Libore, chtěl bych, aby jsi kandidoval na předsedu ČHS. Je potřeba radikální řez, domnívám se, že je potřeba obráti o 180st. Hlavně musí být vyvedený za límec největší populista a demagog HOBL, jinak se tento spolek nikam nepohne!
  Re: Výzva LRH 02.03.2014 ty si se snad pomátl? jestli chceš něco liborovi napiš mu mejla. jestli chceš obracet svaz o 180 stu
    Re: Výzva LRH 03.03.2014 myslim, že se nepomátl
      Re: Výzva LRH 03.03.2014 Diky za podporu. Ale já doopravdy nemám potřebu být předsedou Čhs. Jsem špatný politik. To ví snad v
Lehkčí severky 28.02.2014 Mohl by mi někdo dát radu na jakou severku se vrhnot. Nemám moc zkušeností a chtěl bych vzít do hor přítelkyni a kdy vůbec je tak nejlepší období? Byli jsme už na ledovci a lezeme v létě, ale zkušenosti s firnem nemám. PS: pokud možno odpovědi k dotazu a
  Re: Lehkčí severky 28.02.2014 musí to být nutně severka? no dobrá, třeba tour ronde, v srpnu, když vyjdou podmínky.
    Re: Lehkčí severky 28.02.2014 Johannisberg, Bärenkopf, Schneekopf, FKK v okolí Pasterze - nejlepší v červnu. Video a popis: 1url.c
  Re: Lehkčí severky 28.02.2014 Ahoj.
1. Doporučoval bych buď vstoupit do dobrého oddílu ČHS, ve kterém mají instruktora HAL
    Re: Lehkčí severky 28.02.2014 HAL byl pokud si dobře vzpomínám nějakej superchytrej počítač ve Vesmírný odysei. Instruktor něčeho
      Re: Lehkčí severky 01.03.2014 Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logic
      Re: Lehkčí severky 01.03.2014 Osobně bych pro začátek doporučil severní stěnu Medvědína...dlouhá technicky středně náročná a logic
  Re: Lehkčí severky 01.03.2014 Pokud nemáš zkušenosti ze zimního lezení nebo VHT, tak začni ve Vysokých Tatrách. Přechod přes sedla
  Re: Lehkčí severky 01.03.2014 Co si predstavujes pod "vzit pritelkyni". Ty lehci firny co ti tu doporucuji jsou fajn. Je
  Re: Lehkčí severky 03.03.2014 Docela pekny a kratky je Eissrine na Torstein, hned vedle Dachsteinu. Ma to jen asi 300m, nastup od
    Re: Lehkčí severky 03.03.2014 Nicmene jak pisou nahore, vsechno je to spis na solo. Jakmile se tam zacnes jistit (pokud to jde.-),
  Re: Lehkčí severky 03.03.2014 No, myslím, že ve Švýcarsku je zajímavá cvičná severní stěna, nějaký Eiger nebo tak něco... Prý je t
Lezecké fotografie ??? 27.02.2014 Poradíte mi zdroj velmi profesionálních lezeckých fotografií na internetu ?
Není důležité zda se jedná o stánky známého lezeckého fotografa, fotobanku nebo noname databázi.
Díky
      Re: Lezecké fotografie ??? 28.02.2014 Asi reklama,co?
        Re: Lezecké fotografie ??? 28.02.2014 To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou.
          Re: Lezecké fotografie ??? 28.02.2014 Kdo, proboha, kdo? Chci jejich jména a chci ať si sundaj ty děsivý masky! Dobře vím, že se mi smějet
            Re: Lezecké fotografie ??? 01.03.2014 Simon Carter (autor z odkazu nahoře) je australan a opravdu skvělý fotograf. Má za sebou nejen desít
              Re: Lezecké fotografie ??? 01.03.2014 A k tomu ještě pošle každý týden aspoň jednu fotku na "Foto dne":-)
  Re: Lezecké fotografie ??? 27.02.2014 Jakékoliv fotobanky jsou napěchované fotkami z lezení všeho druhu. Záleží, k čemu je potřebuješ, já
    Re: Lezecké fotografie ??? 28.02.2014 Neměl by jsi nějakej tip na pár fotek z venkovního boulderingu, které by se daly zarámovat a pověsit
      Re: Lezecké fotografie ??? 28.02.2014 Ceny jednotlivých fotek neznám, ale jsou všude u fotobank uvedené. Nejlepší by pro Tebe ale asi bylo
  Re: Lezecké fotografie ??? 01.03.2014 Pokud se jedná o bouldering. Tak nemusíme ani moc do ciziny. Skvělý fotky má Pepe Piechowicz, Martin
    Re: Lezecké fotografie ??? 01.03.2014 Díky Kubovi i Jirkovi za rady, asi zkusím oslovit některého ze zde jmenovaných fotografů. Na fotoban
Podivna inzerce na lezec.cz 27.02.2014 Ahoj. Nevsiml si nekdo jako ja, ze v inzerci se ukazuji inzeraty, vesmes na vyhodnou koupi nejake spickove VHT bundy?
Vzdy je tam uvedena adresa za @post.cz. Vzdy jine jmeno pred. Pokud se ten kontak oslovi, nic se nedeje. Nevite co tim inzerent sl
  Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Jojo, zrovna nedávno jsem si říkal, že je tam každý den nová bunda. Ale až teď jsem se na to díval a
    Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Vzdy je to z post.cz nebo z centrum.cz
V tele nabidky je vzdy odkaz na nejaky eshop.
      Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 V inzerci jsou kazdou chvili zcela zjevne komercni inzeraty, je jich dost velke procento, tohle je
        Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 Díky moc za další tip, občas na to koukáme a torchu tam uklízíme, ale všechno se nevychytá. Budem se
          lezec.cz 28.02.2014 Je to celkem offtopic, ale nedá mi to - podle toho co jsi napsal, i podle toho, kolik parádních člán
            Re: lezec.cz 28.02.2014 Nejlepší by asi bylo napsat to, to víš, nanovo a převzít data -upravovat ve starym rozbujelym systém
            Re: lezec.cz 28.02.2014 Omlouvám se za překlepy, snad je jasné co jsem chtěl říct.
Jasně že začít znovu a na
              Re: lezec.cz 01.03.2014 Celou tuhle diskuzi posílám, našemu programátorovi.
Dík, za vaše názory.
                Re: lezec.cz 15.05.2014 Ten web by si určitě zasloužil nějakou rekultivaci :)
        Re: Podivna inzerce na lezec.cz 28.02.2014 S tou koncovkou máš pravdu...
Ad komerční inzerce: jojo, můj kamarád má eshop (nic společného
Historie lezeckých stěn v ČR 27.02.2014 Kdy vznikli první soukromé lezecké stěny u nás? A kdy první komerční? Jaké to byli? Od kdy fungovala legendárdní Brumlovka? Kdy byly v ČR první lezecké závody na umělé stěně? Zajímalo by mě to, děkuji za informace
  Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Ahoj, zatím se o to víceméně nikdo moc nezajímal a publikované to víceméně není, musel by jsi i třeb
    Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Ale první překližky u nás nebyly v Praze. Měl bys oslovit severočechy ;) V Praze si to (asi) budou p
      Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 jo, samozřejmě, není to jen Praha ;)
    Re: Historie lezeckých stěn v ČR 28.02.2014 Dobrej nápad, možná to zkusím vypsat jako téma na bakalářku nebo diplomku:-)
      Re: Historie lezeckých stěn v ČR 01.03.2014 Zajmavé téma, napiště sem alespoň nějaké základní údaje, také by mě to zajímalo.
  Re: Historie lezeckých stěn v ČR 01.03.2014 v.r. 91 byla jedna taková, překližková, na ocelové konstrukci postavena partou vítkovických horolezc
Tatry 26.02.2014 Ahoj, netušíte někdo aktuální podmínky v Tatrách? Jde mi především o Brnčálu a Kežmarák. Případně kde by se dala nějaká diskuse či info o podmínkách v Tatrách nalézt? Díky Bobr
  Re: Tatry 27.02.2014 Čau Bobře, tatry.nfo - Aktuálné lezecké podmienky. Není toho mnoho, ale aspoň niečo. Kdyby si chtěl
Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Ahoj,poraďte pls
mám ozony od RP a jsou mi o chlup větší, při podražení zvažuju zmenšení o číslo. Akorát guma je u tohohle modelu vedená i vrchem přes špičku, je to ten patent Tri system. Zkoušel jste někdo zmenšovat ozony, má to cenu, nebude to pa
  Re: Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Nezkousel a podle me to bude na pytel, prave ze ta guma nahore dela z ozone podle me top class boty.
    Re: Zmenšení RP OZONE 26.02.2014 Já jsem nechal zmenšit a je to ok. Co řešíš, stejně pokud ti jsou větši nic jiného ti celkem nezbývá
      Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 Když si narvu nohu hodně do špice a stáhnu sucháčema, tak mám dutou patu ale dá se. když lezku nechá
        Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 vem tluste fusekle
          Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 nebo si je může taky vycpat novinama
          Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 Jasne! V takovych botkach pak bude citlivost par excellence ;).
  Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 prijde mi, ze pri oprave se bota vzdy malinko roztahne... ted jsem podrazel Ozony, nechal zmensit o
    Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 ü koho, u restu? a jak vyřešili ten vršek špičky, dali tam novej pruh gumy, nebo zůstal ten starej a
      Re: Zmenšení RP OZONE 27.02.2014 u Restu priplacli obsazku a lepicku, vrchni pasek zustal... tezko rict, jak moc se bota zmenila, mam
Bolest kloubu 26.02.2014 Ahoj, mám menší problém s kloubem posledního článku na prostředníčku, po tréningu nebo lezení mě bolí, však pouze při pokusu o prokřupnutí. Myslím že před pár lety jsem si jej mírně otočil. Nevíte co s tím? Nebo neznáte v Brně dobrého ortopeda?
dík
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 S kloubem se toho asi většinou nedá moc dělat. Opichy a podobně sjou krátkodobou záležitostí. Klid,
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 Ahoj, mě bolel kloub na prsteničku a bylo mi řečeno, že mam uvolněné kloubní pouzdro+ hyperflexibiln
    Re: Bolest kloubu 27.02.2014 A bolí Tě DIP při otevřeném, polouzavřeném úchopu anebo když zamkneš? Kde Tě to přesně bolí? Na dlaň
      Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Při jakémkoli úchopu je to v pohodě, a bolí mě to na vrchní straně kloubu. když nelezu, nebo necvičí
    Re: Bolest kloubu 27.02.2014 A bolí Tě DIP při otevřeném, polouzavřeném úchopu anebo když zamkneš? Kde Tě to přesně bolí? Na dlaň
  Re: Bolest kloubu 27.02.2014 jestli je to hyperflexibilní kloub, tak by mohlo být dobrý jemný cvičení zaměřený na aktivaci stabil
    Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Btw: že Ti doporučuju nechat si to zdiagnostikovat u ortopeda je snad samozřejmostí. Nejlíp někdo ko
  Re: Bolest kloubu 28.02.2014 Nelupat, nezkouset jak a kde to boli, proste nechat na pokoji. Nelezt pres bolest.
Vyřazená lana 26.02.2014 Ahoj, sháním stará vyřazená lana, kdyby jste někdo nevěděli co se starým lanem, rád se ho ujmu. Případně poradil by jste mi někdo kde se po takových lanech poptat?
Díky
  Re: Vyřazená lana 26.02.2014 v inzerci na Lezci
1
...
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
...
2263
Předpověď počasí Máte někdo oblíbené předpovědní stránky na světové lezecké oblasti, které vycházejí? Ideálně na Geyikbaiyri:-) Přijde mě, že si každý píše úplně něco jiného. Např. dle yr.no má v neděli v Geyk. napršet okolo 50 mm srážek, dle worldweatheronline tam má celý den svítit slunko. Trochu podivné. Došlík 20:31:16 01.03.2014odpovědět
  Re: Předpověď počasí Najdi si nejlip turecky stranky. Jinak pouzivam yr.no a to funguje. Jinak i kdyz tam chcije tak tam jsou jeskyne a previsy, kde se da lizt. Jirka 03:01:45 02.03.2014odpovědět
  Re: Předpověď počasí Srovnávám asi 5 webů s radary a pak si dělám vlastní obrázek. Občas si to weby potvrdí občas řekne každej něco jinýho.
windguru, yr, wunderground, accu, freemeteo, chmi, aladin (radry). V cizině jsou nejlepší místní info. Esus 11:00:21 02.03.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: