pod Střešovickou nemocnicí - zkoušel jste někdo? svýho času tam v jeskyni bydleli skunci, teď to vypadá prázdně zbyl ponich jen bordel. leč v okolí se povaluje několik šutrů - odlomenejch?
celkově ten pískovec vypadá dost měkce, ale pěkný ces
Ahoj, rád bych se svou drahou polovičkou vyrazil na Island, plánujeme to v létě, poznávací treky jak po známých místech, tak chození po neznačených. Jedeme tam na 3 týdny a pod stan. Řeším jaké boty si pořídit pro mě a pro ni. Prosím ty co na Islandu už b
Zdravim, na jihu pekne pridava na teplote a ve Spanu uz to bude asi moc horky; takze Francie, zvazujeme Orpierre a okoli, akorat dotaz zni - kde lze zaparkovat a prespavat v aute v teto lokalite, pripadne "kempovat", nebo doporuceni na kemp? Les
Čau, chtěl bych se vás zeptat na to jestli někde v Domažlicích a okolí je nějaká pěkná stěna.. našel jsem jen boulder v Domažlicích, ale přece jenom bych radši stěnu na lano. Už to tu hledam tak 30 min a nikde do 20 km jsem nic nenašel. Tak jestli pro mě
Máte někdo oblíbené předpovědní stránky na světové lezecké oblasti, které vycházejí? Ideálně na Geyikbaiyri:-) Přijde mě, že si každý píše úplně něco jiného. Např. dle yr.no má v neděli v Geyk. napršet okolo 50 mm srážek, dle worldweatheronline tam má cel
Libore, chtěl bych, aby jsi kandidoval na předsedu ČHS. Je potřeba radikální řez, domnívám se, že je potřeba obráti o 180st. Hlavně musí být vyvedený za límec největší populista a demagog HOBL, jinak se tento spolek nikam nepohne!
Mohl by mi někdo dát radu na jakou severku se vrhnot. Nemám moc zkušeností a chtěl bych vzít do hor přítelkyni a kdy vůbec je tak nejlepší období? Byli jsme už na ledovci a lezeme v létě, ale zkušenosti s firnem nemám. PS: pokud možno odpovědi k dotazu a
Poradíte mi zdroj velmi profesionálních lezeckých fotografií na internetu ?
Není důležité zda se jedná o stánky známého lezeckého fotografa, fotobanku nebo noname databázi.
Díky
Ahoj. Nevsiml si nekdo jako ja, ze v inzerci se ukazuji inzeraty, vesmes na vyhodnou koupi nejake spickove VHT bundy?
Vzdy je tam uvedena adresa za @post.cz. Vzdy jine jmeno pred. Pokud se ten kontak oslovi, nic se nedeje. Nevite co tim inzerent sl
Zdravim, na jihu pekne pridava na teplote a ve Spanu uz to bude asi moc horky; takze Francie, zvazujeme Orpierre a okoli, akorat dotaz zni - kde lze zaparkovat a prespavat v aute v teto lokalite, pripadne "kempovat", nebo doporuceni na kemp? Les Princes d'Orange jede az od dubna, my tam ale dorazime tak v pulce brezna. Diky za radu.
No, myslím, že by bylo vhodnější spát v kempu. Snad už nikoho nezabije nějaký € za bydlení. Doporučuji Camping Les Catoyes otevřený od 15. března: http://www.camping-lescatoyes.com/camping-orpierre/
Už jsem tam několikrát bydlel a pohoda. Je tam bouldrovka(poku bys měl zbytečně moc sil), hospoda ve stodole, slušný toalety a sprchy, místa pro stan na zahradě. Kdysi to bylo dost "zajímavý" ale zapracovali na tom a docela to ujde. Navíc jsou výrazně levnější než v d´Orange- noc pro dvě osoby a stan 12,5€. Je to kousek nad Orpierre, cca 5 min. autem.
ač stojí peníze, tohle místo nám výrazně zvedlo náladu i celková dojem z Orpiérre. kola zdarma, milá obsluha, dobrá domácí pizza i možnost nákupu ovoce (březen asi nee, že)..prostě fajn místo. z náměstí stále rovně a po šipičkách...
Petr, Hanko - diky moc, to jsem presne hledal, mame sice obytne auto, ale 2 deti a psa, alias kemp je ted lepsi (ve Francii urcite, ve Spanu vesmes na samote v klidu). Pokud maji od 15.3. tak se tam urcite stavime. Jeste jednou dikec.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.