Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English mapy 06.03.2014 Ahoj, vím, že se asi ptá spousta lidí, ale nevíte někdo, jestli budou v nějaké dohledné době zprovozněny mapy tady na serveru? Je (byl?) to opravdu perfektní projekt a i přes některé nedostatky jsem si rychle navyknul je používat. Sezóna se nám za chvilku
  Re: mapy 06.03.2014 Ahoj, mapy samo budou. Trochu se to protahuje, protože nám někteří poskytovatelé hodili klacek pod n
    Re: mapy 07.03.2014 Tak přeji hodně štěstí a ať Vám to jde od ruky! Je to opravdu obdivuhodná činnost a jsem rád, že se
ledik na Vyrovce 05.03.2014 jsem videl na fotce, vypada hezky, byl tam ted nekdy nekdo?
  Re: ledik na Vyrovce 05.03.2014 Cca 3 týdny zpět. Počasí bylo v pohodě, přes noc -8, přes den kolem 0. Trochu z toho kapalo, trochu
    Re: ledik na Vyrovce 13.03.2014 jeste minulou sobotu to rano krasne drzelo a nepadalo, jako konec ledu u nas parada.
  Re: Nízké tatry-skialp 05.03.2014 Obecně se dá, konkrétně teď s ohledem na lav. situaci nevim.
Joo kdyby Hrozovci 04.03.2014 Joo kdyby hrozovci dali souhlas se zveřejněním a pak ten chybějící rok doplnili informace za sebe tak je to funkční ne? když je v kupě 2010-2014, tak to zveřejnite a Libor doplní rok 2009 za Hrozovce. Pokud by byl kdokoli další poškozen stejně jako Hrozov
  Re: Joo kdyby Hrozovci 04.03.2014 trochu se v tom ztrácim, ale asi nejde ani tak o samotnou Lucku, ale o porovnání s neúspěšnými Zobok
    Re: Joo kdyby Hrozovci 04.03.2014 Neboj čekám už jen na info ze svazu o dotacích pro Lucku za rok 2010. Teď odjíždím na pár dnů do hor
      Re: Joo kdyby Hrozovci 04.03.2014 Super, dik
      Re: Joo kdyby Hrozovci 10.03.2014 huraaa dnes je pondeli, Libore, Hynku, Vileme ....
        Re: Joo kdyby Hrozovci 10.03.2014 jeste jsi mel dodat Zobane... :-) a ejhle uz tu mame prvni clanek. Myslim ze v tomhle tydnu bude zas
        Re: Joo kdyby Hrozovci 11.03.2014 Dnes je utery, chysta se zasadni prulom v cele situaci. Objeví se uz roky slibovany prehled, ktery k
          Re: Joo kdyby Hrozovci 11.03.2014 Mám dojem, že co se stal Zoban předsedou komise, tak Libor na něj jen nadává a osočuje ho z různých
        Re: Joo kdyby Hrozovci 11.03.2014 Ano, Libor nám v pondělí večer článek poslal a dnes je na Lezci.
          Re: Joo kdyby Hrozovci 11.03.2014 Super, díky!
Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 Zdravim,
na poslednich vyslapech na skialpech se mi zacal lepit na stoupaci pasy snih. Predpokladam, ze impregnace to vyresi, kazdopadne bych se zeptal jake zkusenosti s ni mate. Na eshopech prodejcu jsem narazil i na vosky na pasy, mate zk
  Re: Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 Nastříkal jsem tuleně normálně impregnací na semiš ve spreji a zdá se mi, že to pomohlo.
    Re: Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 Dik za zajimavej tip, mam dojem, ze bych ji mel v botniku nekde mit :)
  Re: Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 vosky:
normalne pasy pred turou navoskuj - pomoze
    Re: Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 Diky za tip, muzes jeste trochu rozvest:
1) - voskujes jako doplnek impregnace anebo neimpreg
      Re: Impregnace na tuleni pasy 03.03.2014 Klasická čajová svíčka v hliníkovém pohárku. Posledně jsem doma uzmul svíčku s vuni kokosu...
        Re: Impregnace na tuleni pasy 04.03.2014 AHoj,
normalne navoskuju svickou a potom zezehlim. ALe musis zehlit lehce :-) at si nespeces
          Re: Impregnace na tuleni pasy 05.03.2014 Teda zazehlit pasy. To sem si netrouf ani se zehlickou nastavenou na silon. Je v tom jeste nejakej d
            Re: Impregnace na tuleni pasy 05.03.2014 Cau, ne neni.
Zadnej dalsi trik tam neni. A funguje to super...
        Re: Impregnace na tuleni pasy 05.03.2014 Taky voskuju skoro před každou tůrou pro lepší skluz a proti vlhnutí pásů. Klasickou bílou svíčkou.
      Re: Impregnace na tuleni pasy 04.03.2014 voskujem (bez impregnacie).
Vosk pevny
voskujem skoro pred kazdou turou, ale obcas poz
  Re: Impregnace na tuleni pasy 04.03.2014 potri kozkou ze slaniny
    Re: Impregnace na tuleni pasy 05.03.2014 hlavně pak pozor na čokly
soutez 03.03.2014 Tak jak je to s tim soudkem, uz mam zizen a soutez byla do patku. Nebo to uz borci z redakce uz vykalili? :-D HMM...
Střešovický pískovce 03.03.2014 pod Střešovickou nemocnicí - zkoušel jste někdo? svýho času tam v jeskyni bydleli skunci, teď to vypadá prázdně zbyl ponich jen bordel. leč v okolí se povaluje několik šutrů - odlomenejch?
celkově ten pískovec vypadá dost měkce, ale pěkný ces
  Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Jsou to ty masivy jak se tam občas popolézlo a nedávno si tam někdo upravoval chyty tesáním?
  Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Pískovce ve Střešovicích i pod Strahovem jsou zakázané. Viz dokumenty.
    Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Viz jake dokumenty? Diky
      Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Jestli to nesouvisí s tím, že obě skály jsou Přírodní památky.
        Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Ano, vyjimka pro vyuzivani skal byla poskytnuta jen bezdomovcum.
  Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Na střešovické, stejně jako i strahovské, pískovce zapomeň. Aspoň na lezení. Za prvé to je přírodní
    Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 na pískovci? nějaký jsou ještě na proseku, ale to je taky pp..
škoda ku.va, denně kolem nich
    Re: Střešovický pískovce 03.03.2014 Je dobře když se většina pražáků mýlí že je to zakázané viz nová vyhláška.
boty na Island 02.03.2014 Ahoj, rád bych se svou drahou polovičkou vyrazil na Island, plánujeme to v létě, poznávací treky jak po známých místech, tak chození po neznačených. Jedeme tam na 3 týdny a pod stan. Řeším jaké boty si pořídit pro mě a pro ni. Prosím ty co na Islandu už b
  Re: boty na Island 02.03.2014 no je to jako všude, buď singáče (sběrný výraz proprotékací sandály), nebo holinky
    Re: boty na Island 02.03.2014 Jsem anomálie, nebo jsem jediný, komu je na blití z pohledu na sandále, obzvláště ty nejlacinější pá
      Re: boty na Island 02.03.2014 No nejsi sam. Pro me je to taky zasadni zivotni otazka. Uz jsem kvuli tomu nekolikrat pokusil i o se
        Re: boty na Island 03.03.2014 Vem nejaky normalni pohorky a do baglu prihod sandale na brodeni. Nedelej z toho vedu. V zarostlym l
    Re: boty na Island 05.03.2014 Na to brodění se páskáče moc nehoděj, vem si nějaký boty, ze kterejch ti nepolezou prsty ven. Voda j
  Re: boty na Island 03.03.2014 Sežeň si kvalitní boty ale s výhledem že je tam před odleteš mrskneš do popelnice, čedič je tvrdej a
    Re: boty na Island 03.03.2014 Jo a dobrý boty na brodění, já měl klasický vodácký, žádný žabky...
  Re: boty na Island 03.03.2014 Meindl Island
Orpierre - parkac / kemp? 02.03.2014 Zdravim, na jihu pekne pridava na teplote a ve Spanu uz to bude asi moc horky; takze Francie, zvazujeme Orpierre a okoli, akorat dotaz zni - kde lze zaparkovat a prespavat v aute v teto lokalite, pripadne "kempovat", nebo doporuceni na kemp? Les
  Re: Orpierre - parkac / kemp? 02.03.2014 No, myslím, že by bylo vhodnější spát v kempu. Snad už nikoho nezabije nějaký € za bydlení. Doporuču
    Re: Orpierre - parkac / kemp? 02.03.2014 ač stojí peníze, tohle místo nám výrazně zvedlo náladu i celková dojem z Orpiérre. kola zdarma, milá
      Re: Orpierre - parkac / kemp? 02.03.2014 Petr, Hanko - diky moc, to jsem presne hledal, mame sice obytne auto, ale 2 deti a psa, alias kemp j
Horolezecká stěna v okolí Domažlic 02.03.2014 Čau, chtěl bych se vás zeptat na to jestli někde v Domažlicích a okolí je nějaká pěkná stěna.. našel jsem jen boulder v Domažlicích, ale přece jenom bych radši stěnu na lano. Už to tu hledam tak 30 min a nikde do 20 km jsem nic nenašel. Tak jestli pro mě
  Re: Horolezecká stěna v okolí Domažlic 02.03.2014 Bouldr ve starý vodárně už prej nefunguje, ale ve městě jedna stěnka na lano je. Nebo Plzeň, ta by m
1
...
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
470
471
472
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: