Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Ahoj, hledám kde by se v okolí daly lozit lehčí(do6),ale delší cesty (tak do 25m), nějaké typy? (slovensko a tak, co nejblíž)
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Stramberk Arboretum, Valova skala u Vsetina
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 a vystačím si na těch Valových skalách se sedmi expreskama?
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 jeď tam bez expresek... jako správnej pankáč
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Nejdelsi cesty na valovce maji cca 30m. Sedm pres by mohlo stacit. Kdyztak cvaknes treba hmsku...
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Nebylo by nejlepší investovat +-200 do průvodce?
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Takže nejblíž od Zlína je Držková. Skály uvidíš z dědiny. Ještě kousek blíž je Lukov. Ve Chřibech v
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Nebo si přímo tady na Lezci klikni na záložku Mapy a můžeš studovat....
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Bohužel, Libor mapy stále řeší, aktuálně nejsou funkční, ale budou snad už brzy ;)
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 jo sorry...hlavni informace je v tom linku, ne v tom kam jezdim rad ja:)
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Z delších je asi nejlepší Valova skála u Vsetína - 30m cesty. Lukov pod hradem jsou vraždy, ale dá s
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 14.04.2014 nemáte někdo "průvodce" na bouldry Velá u Lukova?
priprava skialpovych lyzi 19.03.2014 Ahoj,
nevite, kdo by mi mohl ukazat, jak si spravne navrtat vazani na skialpovy lyze, jak narezat pasy, brouseni, voskovani ?
diky.
katka
  Re: priprava skialpovych lyzi 19.03.2014 HUDY sport Jičín. Jinak broušení a voskování stejné jako u sjezdových lyží.
  Re: priprava skialpovych lyzi 20.03.2014 Jestli máš TLT, tak bych si to nechal v servise.
Ořez pásů - žiletkou. Přilepíš metr
Sníh Albanie, Černá hora 18.03.2014 Nemáte někdo odkaz na aktuální sněhové zpravodajství v Albanii (Theth), Černé hoře (Durmitor) a v Makedonii? Dík
Mára
AO v LN 18.03.2014 Ahoj, dávám tip na rozhovor s Adamem Ondrou v páteční příloze Lidových novin (21.3.). Ještě jsem ho nečetl, ale autorka byla z Adama nadšená. Tu jedna fotka k tomu:
  Re: AO v LN 18.03.2014 21.3.? Tomu se říká PR.
Navíc mi to trošku smrdí vykrádáním cizích témat (viz citát vlevo nah
    Re: AO v LN 18.03.2014 Vidíš vidíš, všechno se dá obrátit a pomluvit, ale díky i Tobě za ostražitost! Tomáš se podepsal, s
      Re: AO v LN 18.03.2014 Rozhovor Plavcový s AO může bejt dobrej, dík za info.
        Re: AO v LN 18.03.2014 Kdyz uz jsme u toho adam, nemate nekdo nejakynaktualni info o pavlickovo novem filmu change, myslim
      Re: AO v LN 20.03.2014 sem sem kouk na Lezce od zadání toho svýho PR až dnes, jako novinář (ano, LN) trošku znám internetov
        Re: AO v LN 21.03.2014 Zaznelo tady neco, ze by nekdo mohl "vykradat" z rozhovoru s Adamem na mem blogu, ale mysl
          Re: AO v LN 21.03.2014 Možná je to narážka na citát z filmu "z A do B", dlouho jsem ten film po shlédnutí sháněl a nakonec
  Re: AO v LN 21.03.2014 Ahoj, ví někdu, jaký je ten rozhovor? Stojí to za to? :)
    Re: AO v LN 21.03.2014 cetl jsem, v podstate opakuje veci z rozhovoru, co tu na nej byl odkaz pred par dny + nejake info pr
foto dne 18.03.2014 Lída 9-, to magnezium, to je totalní hnuj na te skále.., vím že to není písek, ale i tak to je hnůj.
  Re: foto dne 18.03.2014 Kde je magnesium? Skoro žádný tam nevidím. Mělo by se tam víc mágovat, aby nebyly chyty tolik zapoce
    Re: foto dne 18.03.2014 možná aby ta 9minuska byla lehčí tak bych tam rovnou vymlátil nové madla. nebo bych to cela nechal p
      Re: foto dne 18.03.2014 Naopak! Ty bílé fleky dávají skále šmrnc. Mě se líbí.
  Re: foto dne 18.03.2014 zrovna na Rovišti bych to neřešil. Je to spíš taková venkovní překližka pro Pražáky
    Re: foto dne 18.03.2014 No hlavně je úžasná ta skupinka jako celek. Chybějí jim už jen fusekle a nazutý lezečky. Kostkovaný
      Re: foto dne 18.03.2014 Pane bože, vy jste nepřející blbové.
        Re: foto dne 18.03.2014 Náhodou, dobrá zevl párty. Mě to připomíná legendární foto "slušně rozjetá party informatiků&qu
          Re: foto dne 18.03.2014 Přesně! Takovýdle fotky patřej na titulní stránky katalogů Hudysportu nebo Rokpojintu atd. Žádný lib
            Re: foto dne 18.03.2014 No mě to příjde jako normální partička mladých co se pokoušejí o těžší prásky.Nic nenormálního a nap
              Re: foto dne 18.03.2014 Zdravím, líbí se mi jak pár (možná většina) jedinců komentuje něčí oblečení, výbavu apod.
Ať
                Re: foto dne 19.03.2014 Značkové oblečení je kvalitní? Živnostník má čas jezdit na skály? Tyjo, ten svět se ale mění :oD
                  Re: foto dne 19.03.2014 Značkové a kvalitní, když jste takový detailista.
Ano, každý víkend mám volný a když chci ud
              Re: foto dne 18.03.2014 A kdo má svoje stránky? Rád bych se podíval.
                Re: foto dne 19.03.2014 Bido hlavne ale tvoje stranky nejedou. Ted sem v pasti kam na bezky nebo na singltrek... :-)
                  Re: foto dne 19.03.2014 Singltrek je hnus a sníh není...
  Re: foto dne 18.03.2014 hele, já chci taky - musíš hulit dobrej matroš když řešíš maglajz na Rovišti :)
  Re: foto dne 18.03.2014 asi zas takovej hnůj to není, když se s tím leze po celém světě, žádná skála kvůli tomu nespadla a a
    Re: foto dne 18.03.2014 náhodou - pokaždý když máguješ na písku, tak pán bůh ukradne na smíchově jednu expresku !!!
      Re: foto dne 19.03.2014 Tenhle příspěvek kandiduje na prispevek roku na lezci. Hned mam lepší ráno. Diky. :)
        Re: foto dne 19.03.2014 nz :)
        Re: foto dne 19.03.2014 Taky mě to hooodně pobavilo:-)
  Re: foto dne 18.03.2014 Ahoj, musím říct, že mě tato fotka opravdu překvapila, protože i když je možná 2 roky stará a mám v
    Re: foto dne 19.03.2014 hnuj to je a žadna řeč se nevede. takhle nevypadá normální skála.
      Re: foto dne 19.03.2014 Hezky jsi to tu rozjel Hnoji. Nevinná fotografie a tak tě nadzvedla, že musíš vyzvrátit svoje mínění
        Re: foto dne 19.03.2014 Fotografie je fakt nevinná,ale na to,jak po nás vypadají skály asi moc hrdí být nemůžeme.
          Re: foto dne 19.03.2014 to je uvaha hodna extrapolace.. jak po nas vypada krajina, planeta.. apod.
          Re: foto dne 19.03.2014 vytesat do kamene, nebo alespoň vyrýt do skály :)
            Re: foto dne 19.03.2014 stačí se zajet podívat jak v duchu nejlepší tradice, dopadla hrubice ...
- ty jo, já
              Re: foto dne 19.03.2014 ano, tam je toho do skály vytesáno dost a bez mg...
        Re: foto dne 19.03.2014 nemělo by to spíš být: pěkně jsi to rozjel Hnuji..jmenuje se Hnuj, ne Hnoj
    Re: foto dne 19.03.2014 Mě taky trvalo dost dlouho, než jsem upravil cyklistické "nemusíš jezdit rychle, ale musíš tak
      Re: foto dne 19.03.2014 za jedna :-) fakt bys mohl ale na ten blog zase neco napsat, ma to fakt styl :-) ten sem cetl tvuj d
Filmy 18.03.2014 Ahoj,marně sháním film Jak to vlastně bylo?100let od prvovýstupu na Jeptišku a Svítí slunce?Případně bych nepohrdla odkazem na stažení Pískařů..Bohužel jsem je objevila jen na youtube..Případně uvítám nějakej další tip na nějakej dobrej filmík..Díky:-)
  Re: Filmy 18.03.2014 tady Ti nikdo neporadí, protože stahování LEZECKÝCH filmů a hlavně z produkce ČR je zakázané.I když
    Re: Filmy 18.03.2014 ulozto.cz climbing
      Re: Filmy 18.03.2014 Tady jsou Pískaři online
    Re: Filmy 18.03.2014 zase pokus o flame, halvně že si jí poradil a dušička má klid hrdino
      Re: Filmy 18.03.2014 Ja treba ani nevim,co to flame je a borce bych ten odkaz taky poradil,kdyby to ten tipek neudelal.se
  Re: Filmy 18.03.2014 Ostrov čarodějů jsem viděla mezi svýma prvníma:-)Ještě jsem projela CSFD..Napadlo mě,že by se někde
  Re: Klajda 17.03.2014 Mozna ze se nekdo ozve, nikdy nevis.
  Re: Klajda 17.03.2014 Napiš do inzerce, tady ti odpoví jen sarkastičtí lezci s nudným životem bavící se utahováním si z ci
    Re: Klajda 18.03.2014 Dobra sebekritika, zavidim!
      Re: Klajda 18.03.2014 Díky,a snad to tu nebude tak zlé, přeji ti fajn den :)
bergel 16.03.2014 Zdar, v létě jsme byli v bergelu a byla uzavřena stezka mezi Sasc Fura a Ref. Sciora. Tak se chci zeptat jestli nevíte, zda je nějaká změna. Asi před dvěma roky se tam něco vysypalo z Cengala, tak nevím jestli tohle byl důvod k uzavření nebo tam je ještě
  Re: bergel 17.03.2014 Zdar,
ten zákaz tam byl patrně jen kvůli tomu, že vzala voda lávku přes řeku, tak aby se tam
    Re: bergel 17.03.2014 Kurňa jsem se přehlíd, sorry. Myslel jsem, že myslíš cestu od parkálu k Sasc Fura. Tam byl totiž lon
      Re: bergel 17.03.2014 Tak projit to jde ,ale male kousky cengala padaji do udoli docela pravidelne, takze ofafrne.....
        Re: bergel 18.03.2014 Vím, že to projít jde, spíše mě zajímalo, jestli mě tam za to může někdo z jebat nebo dokonce pokuto
okamžik radosti 16.03.2014 ahoj,
nevíte někdo kde sehnat film "okamžik radosti"?
  Re: okamžik radosti 16.03.2014 1) prohledej diskusi na lezci
    Re: okamžik radosti 17.03.2014 prohledáno, nic funkčního nenalezeno :(
      Re: okamžik radosti 17.03.2014 bývalo to na Youtubu, napiš mail nasdílím ti to... ;-)
        Re: okamžik radosti 18.03.2014 humprey5@email.cz
          Re: okamžik radosti 18.03.2014 jo a díky moc :)
      Re: okamžik radosti 17.03.2014 2) da se to koupit na DVD
debilní spára 16.03.2014 Ahoj! Řešil jsem teď problém, jak odstoupat spáru, která má přesně šířku nohy. Tozn., noha klasicky rovně s vtočením nedrží a napříč jí tam nedostanu... jen rukama jsem to neudržel a skála okolo je hladká v mírném převisu, takže na tření to taky neš
  Re: debilní spára 16.03.2014 jde to blbe ale jde to.
horni noha natazena/mirne pokrcena hluboko ve spare, spodni n
        Re: debilní spára 17.03.2014 jasnacka, je li hezky jit na umelku je hrich o tom zadna.
Ty nohy jsou vskutku klicov
      Re: debilní spára 17.03.2014 Jo, to je přesně rozměr tý bigvólovky. Největší legrace je, když nohy zůstanou zaklíněný ve spáře a
  Re: debilní spára 17.03.2014 na sokola?
    Re: debilní spára 17.03.2014 Jak rikas... :-) o tom uz tak pojednava jedno uslovi: Mas-li silu vola, vem to na sokola. :-)
  Re: debilní spára 17.03.2014 Kdepa je ta prasklinka?
    Re: debilní spára 17.03.2014 :-D Artie ty jsi vážně úchyl. Hledat spáry v diskusi na lezci je už vážně ujetý.
      Re: debilní spára 17.03.2014 Když ono to bylo do očí :)
        Re: debilní spára 17.03.2014 Kurňa taková hrubka, to je vizitka! Samozřejme "bilo do očí"
  Re: debilní spára 17.03.2014 pata špica
    Re: debilní spára 17.03.2014 Na to bys musel být fakýr a vykloubit kotník. ;-)
1
...
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
...
2263
foto dne Lída 9-, to magnezium, to je totalní hnuj na te skále.., vím že to není písek, ale i tak to je hnůj. 09:28:10 18.03.2014odpovědět
  Re: foto dne Kde je magnesium? Skoro žádný tam nevidím. Mělo by se tam víc mágovat, aby nebyly chyty tolik zapocený. :-) 09:36:59 18.03.2014odpovědět
    Re: foto dne možná aby ta 9minuska byla lehčí tak bych tam rovnou vymlátil nové madla. nebo bych to cela nechal poprášit maglem z letadla, ať se leze líp. GYZD! 09:52:16 18.03.2014odpovědět
      Re: foto dne Naopak! Ty bílé fleky dávají skále šmrnc. Mě se líbí. Rob 10:07:46 18.03.2014odpovědět
  Re: foto dne zrovna na Rovišti bych to neřešil. Je to spíš taková venkovní překližka pro Pražáky d. 10:10:32 18.03.2014odpovědět
    Re: foto dne No hlavně je úžasná ta skupinka jako celek. Chybějí jim už jen fusekle a nazutý lezečky. Kostkovaný gaťě Tescostájl v nejhnusnější 9- na světě. To by byla reklama pro RP :D
12:59:13 18.03.2014odpovědět
      Re: foto dne Pane bože, vy jste nepřející blbové. 13:12:38 18.03.2014odpovědět
        Re: foto dne Náhodou, dobrá zevl párty. Mě to připomíná legendární foto "slušně rozjetá party informatiků" :-D skoro bych si tipl, že je to celé zaranžované, včetně oblečení i výbavy :-P Bída 14:20:26 18.03.2014odpovědět
          Re: foto dne Přesně! Takovýdle fotky patřej na titulní stránky katalogů Hudysportu nebo Rokpojintu atd. Žádný libový namakaný frajeři, těch je stejěn jenom pár, ale pravej klimberkej proletariát, kterej je nakupováním stejně živí. Doctor X 14:31:04 18.03.2014odpovědět
            Re: foto dne No mě to příjde jako normální partička mladých co se pokoušejí o těžší prásky.Nic nenormálního a naprosto běžného každý to dělal a někdy jen čuměl.Jen pár jedinců to asi neumí pochopit a musí rejpat.Hlavně, že někdo z těchto "rejpalů" má svoje stránky kde se taky předvádí jaký je borec a jak mu to jde :-). márty 19:34:00 18.03.2014odpovědět
              Re: foto dne Zdravím, líbí se mi jak pár (možná většina) jedinců komentuje něčí oblečení, výbavu apod.
Ať si to lezou jak chtějí. Když jsem někde sám s kolegou, klidně traverzuji až přes 2 cesty vedle a je mi to absolutně jedno a kdyby mi někdo něco řekl, tak mu rychle odvětím. Teda pokud by chtěl lézt tu cestu ve které jsem.
Jinak pomluvy Rock Pointu a HUDY sportu jsou také velice vtipné, osobně nakupuji jedině v HUDY.
A oblečení ? Jsem živnostník - elektrikář a chodím v montérkách, po práci bych nenasadil nic jiného než košili a vše co k ní patří (boty, sako, apod.)
A taky slyším od závistivců a ubožáků řeči.
Na skály jezdím v oblečení z HUDY a kvalitním značkovém oblečení.
A pomluv od Vás, se važně strašně směji a někdy mě donutí napsat takový článek. Doufám, že ve Vás nyní vzplanou další Vaše emoce a infantilní názory.
Těm slušným a majícím stejný názor, přeji hodně přelezů a bezpečného lezení. Michal 20:36:49 18.03.2014odpovědět
                Re: foto dne Značkové oblečení je kvalitní? Živnostník má čas jezdit na skály? Tyjo, ten svět se ale mění :oD 08:51:57 19.03.2014odpovědět
                  Re: foto dne Značkové a kvalitní, když jste takový detailista.
Ano, každý víkend mám volný a když chci udělám si třeba týden volný.
Jsem rád, že tonoucí se stébla chytá. Michal 16:07:36 19.03.2014odpovědět
              Re: foto dne A kdo má svoje stránky? Rád bych se podíval. Bída 21:00:07 18.03.2014odpovědět
                Re: foto dne Bido hlavne ale tvoje stranky nejedou. Ted sem v pasti kam na bezky nebo na singltrek... :-) Jan 00:23:25 19.03.2014odpovědět
                  Re: foto dne Singltrek je hnus a sníh není... Bída 14:21:00 19.03.2014odpovědět
  Re: foto dne hele, já chci taky - musíš hulit dobrej matroš když řešíš maglajz na Rovišti :) 19:51:16 18.03.2014odpovědět
  Re: foto dne asi zas takovej hnůj to není, když se s tím leze po celém světě, žádná skála kvůli tomu nespadla a ani nezvětrala, tak ahoj, 20:31:46 18.03.2014odpovědět
    Re: foto dne náhodou - pokaždý když máguješ na písku, tak pán bůh ukradne na smíchově jednu expresku !!! 21:23:24 18.03.2014odpovědět
      Re: foto dne Tenhle příspěvek kandiduje na prispevek roku na lezci. Hned mam lepší ráno. Diky. :)
happy 07:43:50 19.03.2014odpovědět
        Re: foto dne nz :) 16:39:42 19.03.2014odpovědět
        Re: foto dne Taky mě to hooodně pobavilo:-) Lenka 21:09:33 19.03.2014odpovědět
  Re: foto dne Ahoj, musím říct, že mě tato fotka opravdu překvapila, protože i když je možná 2 roky stará a mám v ní hlavní úlohu, tak jsem neměl nejmenší tušení že existuje...
za názory jako Tescostyl děkuji, příště se polepším a přidám záplatu :-) David 21:33:34 18.03.2014odpovědět
    Re: foto dne hnuj to je a žadna řeč se nevede. takhle nevypadá normální skála. hnuj 06:44:51 19.03.2014odpovědět
      Re: foto dne Hezky jsi to tu rozjel Hnoji. Nevinná fotografie a tak tě nadzvedla, že musíš vyzvrátit svoje mínění a hned několikrát. jirkas 07:26:47 19.03.2014odpovědět
        Re: foto dne Fotografie je fakt nevinná,ale na to,jak po nás vypadají skály asi moc hrdí být nemůžeme. Zdeněk 08:44:45 19.03.2014odpovědět
          Re: foto dne to je uvaha hodna extrapolace.. jak po nas vypada krajina, planeta.. apod. 09:33:21 19.03.2014odpovědět
          Re: foto dne vytesat do kamene, nebo alespoň vyrýt do skály :) d. 10:55:15 19.03.2014odpovědět
            Re: foto dne stačí se zajet podívat jak v duchu nejlepší tradice, dopadla hrubice ...
- ty jo, já jsem i básník?! :) 18:00:05 19.03.2014odpovědět
              Re: foto dne ano, tam je toho do skály vytesáno dost a bez mg... 18:05:07 19.03.2014odpovědět
        Re: foto dne nemělo by to spíš být: pěkně jsi to rozjel Hnuji..jmenuje se Hnuj, ne Hnoj 18:06:58 19.03.2014odpovědět
    Re: foto dne Mě taky trvalo dost dlouho, než jsem upravil cyklistické "nemusíš jezdit rychle, ale musíš tak vypadat" na "nemusíš lézt dobře, ale musíš tak vypadat" :-D dále také když člověk ztloustne a zeslábne, přijde na to, že každý gram dolů je dobrej. To znamená co nejlehčí oblečení, které neomezuje v pohybu, co nejlehčí sedák, co nejmíň věcí na něm. Pak to trošku barevně sladit, že, a můžeme opět machrovat na fotkách z cest, jejichž přelez je sice na hony vzdálen, ale člověk vypadá líp v 9, než v 7... Naštěstí je současný téměř city style v olbřímích dachách na hony vzdálen barevným lesklým elasťákům a pestrým vykrojeným tílkám atletů z 80. let nastřeleným v hladké kolmé plotně, zakrývá totiž špeky. Vyrážím do RP pro světle zelené triko, co bude ladit k červeným kalhotům a zelenému lanu. Wow! Bída 14:36:53 19.03.2014odpovědět
      Re: foto dne za jedna :-) fakt bys mohl ale na ten blog zase neco napsat, ma to fakt styl :-) ten sem cetl tvuj davny clanek o Margalefu a Siurane a vole to jede! Jan 15:04:57 19.03.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: