Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Ahoj, hledám kde by se v okolí daly lozit lehčí(do6),ale delší cesty (tak do 25m), nějaké typy? (slovensko a tak, co nejblíž)
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Stramberk Arboretum, Valova skala u Vsetina
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 a vystačím si na těch Valových skalách se sedmi expreskama?
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 jeď tam bez expresek... jako správnej pankáč
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Nejdelsi cesty na valovce maji cca 30m. Sedm pres by mohlo stacit. Kdyztak cvaknes treba hmsku...
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Nebylo by nejlepší investovat +-200 do průvodce?
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 19.03.2014 Takže nejblíž od Zlína je Držková. Skály uvidíš z dědiny. Ještě kousek blíž je Lukov. Ve Chřibech v
    Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Nebo si přímo tady na Lezci klikni na záložku Mapy a můžeš studovat....
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Bohužel, Libor mapy stále řeší, aktuálně nejsou funkční, ale budou snad už brzy ;)
      Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 jo sorry...hlavni informace je v tom linku, ne v tom kam jezdim rad ja:)
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 20.03.2014 Z delších je asi nejlepší Valova skála u Vsetína - 30m cesty. Lukov pod hradem jsou vraždy, ale dá s
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína 14.04.2014 nemáte někdo "průvodce" na bouldry Velá u Lukova?
priprava skialpovych lyzi 19.03.2014 Ahoj,
nevite, kdo by mi mohl ukazat, jak si spravne navrtat vazani na skialpovy lyze, jak narezat pasy, brouseni, voskovani ?
diky.
katka
  Re: priprava skialpovych lyzi 19.03.2014 HUDY sport Jičín. Jinak broušení a voskování stejné jako u sjezdových lyží.
  Re: priprava skialpovych lyzi 20.03.2014 Jestli máš TLT, tak bych si to nechal v servise.
Ořez pásů - žiletkou. Přilepíš metr
Sníh Albanie, Černá hora 18.03.2014 Nemáte někdo odkaz na aktuální sněhové zpravodajství v Albanii (Theth), Černé hoře (Durmitor) a v Makedonii? Dík
Mára
AO v LN 18.03.2014 Ahoj, dávám tip na rozhovor s Adamem Ondrou v páteční příloze Lidových novin (21.3.). Ještě jsem ho nečetl, ale autorka byla z Adama nadšená. Tu jedna fotka k tomu:
  Re: AO v LN 18.03.2014 21.3.? Tomu se říká PR.
Navíc mi to trošku smrdí vykrádáním cizích témat (viz citát vlevo nah
    Re: AO v LN 18.03.2014 Vidíš vidíš, všechno se dá obrátit a pomluvit, ale díky i Tobě za ostražitost! Tomáš se podepsal, s
      Re: AO v LN 18.03.2014 Rozhovor Plavcový s AO může bejt dobrej, dík za info.
        Re: AO v LN 18.03.2014 Kdyz uz jsme u toho adam, nemate nekdo nejakynaktualni info o pavlickovo novem filmu change, myslim
      Re: AO v LN 20.03.2014 sem sem kouk na Lezce od zadání toho svýho PR až dnes, jako novinář (ano, LN) trošku znám internetov
        Re: AO v LN 21.03.2014 Zaznelo tady neco, ze by nekdo mohl "vykradat" z rozhovoru s Adamem na mem blogu, ale mysl
          Re: AO v LN 21.03.2014 Možná je to narážka na citát z filmu "z A do B", dlouho jsem ten film po shlédnutí sháněl a nakonec
  Re: AO v LN 21.03.2014 Ahoj, ví někdu, jaký je ten rozhovor? Stojí to za to? :)
    Re: AO v LN 21.03.2014 cetl jsem, v podstate opakuje veci z rozhovoru, co tu na nej byl odkaz pred par dny + nejake info pr
foto dne 18.03.2014 Lída 9-, to magnezium, to je totalní hnuj na te skále.., vím že to není písek, ale i tak to je hnůj.
  Re: foto dne 18.03.2014 Kde je magnesium? Skoro žádný tam nevidím. Mělo by se tam víc mágovat, aby nebyly chyty tolik zapoce
    Re: foto dne 18.03.2014 možná aby ta 9minuska byla lehčí tak bych tam rovnou vymlátil nové madla. nebo bych to cela nechal p
      Re: foto dne 18.03.2014 Naopak! Ty bílé fleky dávají skále šmrnc. Mě se líbí.
  Re: foto dne 18.03.2014 zrovna na Rovišti bych to neřešil. Je to spíš taková venkovní překližka pro Pražáky
    Re: foto dne 18.03.2014 No hlavně je úžasná ta skupinka jako celek. Chybějí jim už jen fusekle a nazutý lezečky. Kostkovaný
      Re: foto dne 18.03.2014 Pane bože, vy jste nepřející blbové.
        Re: foto dne 18.03.2014 Náhodou, dobrá zevl párty. Mě to připomíná legendární foto "slušně rozjetá party informatiků&qu
          Re: foto dne 18.03.2014 Přesně! Takovýdle fotky patřej na titulní stránky katalogů Hudysportu nebo Rokpojintu atd. Žádný lib
            Re: foto dne 18.03.2014 No mě to příjde jako normální partička mladých co se pokoušejí o těžší prásky.Nic nenormálního a nap
              Re: foto dne 18.03.2014 Zdravím, líbí se mi jak pár (možná většina) jedinců komentuje něčí oblečení, výbavu apod.
Ať
                Re: foto dne 19.03.2014 Značkové oblečení je kvalitní? Živnostník má čas jezdit na skály? Tyjo, ten svět se ale mění :oD
                  Re: foto dne 19.03.2014 Značkové a kvalitní, když jste takový detailista.
Ano, každý víkend mám volný a když chci ud
              Re: foto dne 18.03.2014 A kdo má svoje stránky? Rád bych se podíval.
                Re: foto dne 19.03.2014 Bido hlavne ale tvoje stranky nejedou. Ted sem v pasti kam na bezky nebo na singltrek... :-)
                  Re: foto dne 19.03.2014 Singltrek je hnus a sníh není...
  Re: foto dne 18.03.2014 hele, já chci taky - musíš hulit dobrej matroš když řešíš maglajz na Rovišti :)
  Re: foto dne 18.03.2014 asi zas takovej hnůj to není, když se s tím leze po celém světě, žádná skála kvůli tomu nespadla a a
    Re: foto dne 18.03.2014 náhodou - pokaždý když máguješ na písku, tak pán bůh ukradne na smíchově jednu expresku !!!
      Re: foto dne 19.03.2014 Tenhle příspěvek kandiduje na prispevek roku na lezci. Hned mam lepší ráno. Diky. :)
        Re: foto dne 19.03.2014 nz :)
        Re: foto dne 19.03.2014 Taky mě to hooodně pobavilo:-)
  Re: foto dne 18.03.2014 Ahoj, musím říct, že mě tato fotka opravdu překvapila, protože i když je možná 2 roky stará a mám v
    Re: foto dne 19.03.2014 hnuj to je a žadna řeč se nevede. takhle nevypadá normální skála.
      Re: foto dne 19.03.2014 Hezky jsi to tu rozjel Hnoji. Nevinná fotografie a tak tě nadzvedla, že musíš vyzvrátit svoje mínění
        Re: foto dne 19.03.2014 Fotografie je fakt nevinná,ale na to,jak po nás vypadají skály asi moc hrdí být nemůžeme.
          Re: foto dne 19.03.2014 to je uvaha hodna extrapolace.. jak po nas vypada krajina, planeta.. apod.
          Re: foto dne 19.03.2014 vytesat do kamene, nebo alespoň vyrýt do skály :)
            Re: foto dne 19.03.2014 stačí se zajet podívat jak v duchu nejlepší tradice, dopadla hrubice ...
- ty jo, já
              Re: foto dne 19.03.2014 ano, tam je toho do skály vytesáno dost a bez mg...
        Re: foto dne 19.03.2014 nemělo by to spíš být: pěkně jsi to rozjel Hnuji..jmenuje se Hnuj, ne Hnoj
    Re: foto dne 19.03.2014 Mě taky trvalo dost dlouho, než jsem upravil cyklistické "nemusíš jezdit rychle, ale musíš tak
      Re: foto dne 19.03.2014 za jedna :-) fakt bys mohl ale na ten blog zase neco napsat, ma to fakt styl :-) ten sem cetl tvuj d
Filmy 18.03.2014 Ahoj,marně sháním film Jak to vlastně bylo?100let od prvovýstupu na Jeptišku a Svítí slunce?Případně bych nepohrdla odkazem na stažení Pískařů..Bohužel jsem je objevila jen na youtube..Případně uvítám nějakej další tip na nějakej dobrej filmík..Díky:-)
  Re: Filmy 18.03.2014 tady Ti nikdo neporadí, protože stahování LEZECKÝCH filmů a hlavně z produkce ČR je zakázané.I když
    Re: Filmy 18.03.2014 ulozto.cz climbing
      Re: Filmy 18.03.2014 Tady jsou Pískaři online
    Re: Filmy 18.03.2014 zase pokus o flame, halvně že si jí poradil a dušička má klid hrdino
      Re: Filmy 18.03.2014 Ja treba ani nevim,co to flame je a borce bych ten odkaz taky poradil,kdyby to ten tipek neudelal.se
  Re: Filmy 18.03.2014 Ostrov čarodějů jsem viděla mezi svýma prvníma:-)Ještě jsem projela CSFD..Napadlo mě,že by se někde
  Re: Klajda 17.03.2014 Mozna ze se nekdo ozve, nikdy nevis.
  Re: Klajda 17.03.2014 Napiš do inzerce, tady ti odpoví jen sarkastičtí lezci s nudným životem bavící se utahováním si z ci
    Re: Klajda 18.03.2014 Dobra sebekritika, zavidim!
      Re: Klajda 18.03.2014 Díky,a snad to tu nebude tak zlé, přeji ti fajn den :)
bergel 16.03.2014 Zdar, v létě jsme byli v bergelu a byla uzavřena stezka mezi Sasc Fura a Ref. Sciora. Tak se chci zeptat jestli nevíte, zda je nějaká změna. Asi před dvěma roky se tam něco vysypalo z Cengala, tak nevím jestli tohle byl důvod k uzavření nebo tam je ještě
  Re: bergel 17.03.2014 Zdar,
ten zákaz tam byl patrně jen kvůli tomu, že vzala voda lávku přes řeku, tak aby se tam
    Re: bergel 17.03.2014 Kurňa jsem se přehlíd, sorry. Myslel jsem, že myslíš cestu od parkálu k Sasc Fura. Tam byl totiž lon
      Re: bergel 17.03.2014 Tak projit to jde ,ale male kousky cengala padaji do udoli docela pravidelne, takze ofafrne.....
        Re: bergel 18.03.2014 Vím, že to projít jde, spíše mě zajímalo, jestli mě tam za to může někdo z jebat nebo dokonce pokuto
okamžik radosti 16.03.2014 ahoj,
nevíte někdo kde sehnat film "okamžik radosti"?
  Re: okamžik radosti 16.03.2014 1) prohledej diskusi na lezci
    Re: okamžik radosti 17.03.2014 prohledáno, nic funkčního nenalezeno :(
      Re: okamžik radosti 17.03.2014 bývalo to na Youtubu, napiš mail nasdílím ti to... ;-)
        Re: okamžik radosti 18.03.2014 humprey5@email.cz
          Re: okamžik radosti 18.03.2014 jo a díky moc :)
      Re: okamžik radosti 17.03.2014 2) da se to koupit na DVD
debilní spára 16.03.2014 Ahoj! Řešil jsem teď problém, jak odstoupat spáru, která má přesně šířku nohy. Tozn., noha klasicky rovně s vtočením nedrží a napříč jí tam nedostanu... jen rukama jsem to neudržel a skála okolo je hladká v mírném převisu, takže na tření to taky neš
  Re: debilní spára 16.03.2014 jde to blbe ale jde to.
horni noha natazena/mirne pokrcena hluboko ve spare, spodni n
        Re: debilní spára 17.03.2014 jasnacka, je li hezky jit na umelku je hrich o tom zadna.
Ty nohy jsou vskutku klicov
      Re: debilní spára 17.03.2014 Jo, to je přesně rozměr tý bigvólovky. Největší legrace je, když nohy zůstanou zaklíněný ve spáře a
  Re: debilní spára 17.03.2014 na sokola?
    Re: debilní spára 17.03.2014 Jak rikas... :-) o tom uz tak pojednava jedno uslovi: Mas-li silu vola, vem to na sokola. :-)
  Re: debilní spára 17.03.2014 Kdepa je ta prasklinka?
    Re: debilní spára 17.03.2014 :-D Artie ty jsi vážně úchyl. Hledat spáry v diskusi na lezci je už vážně ujetý.
      Re: debilní spára 17.03.2014 Když ono to bylo do očí :)
        Re: debilní spára 17.03.2014 Kurňa taková hrubka, to je vizitka! Samozřejme "bilo do očí"
  Re: debilní spára 17.03.2014 pata špica
    Re: debilní spára 17.03.2014 Na to bys musel být fakýr a vykloubit kotník. ;-)
1
...
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467
468
469
...
2263
  Re: AO v LN 21.3.? Tomu se říká PR.
Navíc mi to trošku smrdí vykrádáním cizích témat (viz citát vlevo nahoře) a Fotonův blog... H 10:29:36 18.03.2014odpovědět
    Re: AO v LN Vidíš vidíš, všechno se dá obrátit a pomluvit, ale díky i Tobě za ostražitost! Tomáš se podepsal, s klukama z Lezce ho známe, protože je to mimo jiné velmi aktivní bouldrista. Necpe sem žádnej reklamní banner, měl jen ten blbej nápad, že chtěl lezecké komunitě sdělit, že v novinách vyjde článek, který se týká našeho předního lezce. A pochopitelně ho nečetl, když ještě nevyšel, i když je z branže. Nemusíš si kvůli tomu půjčovat, ani kupovat ty noviny a nemusíš to číst. Díky Tome a dám vědět, až zase pojedu lézt k vám ;) martan 10:58:22 18.03.2014odpovědět
      Re: AO v LN Rozhovor Plavcový s AO může bejt dobrej, dík za info. honza 12:17:56 18.03.2014odpovědět
        Re: AO v LN Kdyz uz jsme u toho adam, nemate nekdo nejakynaktualni info o pavlickovo novem filmu change, myslim ze mel vyjit cca pred rokem a pul tak si tak rikam ze uz by to cca mohlo byt venku. Prvni film byl super, tak treba i druhej bude nekdy. 12:53:22 18.03.2014odpovědět
      Re: AO v LN sem sem kouk na Lezce od zadání toho svýho PR až dnes, jako novinář (ano, LN) trošku znám internetový diskuse a myslím že o nich nemám přehnaný iluze, věděl jsem že námitka s PR zaznít může (proto jsem to dával do diskuse a ne do článků), ale že by to mohlo lezce zaujmout, mě teda trochu napadlo. no couž. Ještě sem to nečet a prostě se zítra těším o čem to bude, o tom to hlavně (malinko, více, si vyberte dle svého modelu světa) bylo. ash 23:20:05 20.03.2014odpovědět
        Re: AO v LN Zaznelo tady neco, ze by nekdo mohl "vykradat" z rozhovoru s Adamem na mem blogu, ale myslim, ze to tak neni. Adam se o tom panackovi lego zminil uz nekolikrat a je to takove vdecne tema, ze je logicke to vypichnout:-)... Pok 08:36:12 21.03.2014odpovědět
          Re: AO v LN Možná je to narážka na citát z filmu "z A do B", dlouho jsem ten film po shlédnutí sháněl a nakonec ho schodou okolností zároveň kluci konečně i vystavili, zatím od nich nemám scénáře a nevím kdo je autorem těch hlášek, ale jsou úžasný :) martan 11:14:14 21.03.2014odpovědět
  Re: AO v LN Ahoj, ví někdu, jaký je ten rozhovor? Stojí to za to? :) Hv. 09:56:02 21.03.2014odpovědět
    Re: AO v LN cetl jsem, v podstate opakuje veci z rozhovoru, co tu na nej byl odkaz pred par dny + nejake info pro uplne laiky. kdyby byl zajem, muzu naskenovat filip 12:28:06 21.03.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: