LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Routes:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Boulders:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Mountains:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231266 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
Ahoj, hledám kde by se v okolí daly lozit lehčí(do6),ale delší cesty (tak do 25m), nějaké typy? (slovensko a tak, co nejblíž)
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
Stramberk Arboretum, Valova skala u Vsetina
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
a vystačím si na těch Valových skalách se sedmi expreskama?
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
jeď tam bez expresek... jako správnej pankáč
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
Nejdelsi cesty na valovce maji cca 30m. Sedm pres by mohlo stacit. Kdyztak cvaknes treba hmsku...
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
Nebylo by nejlepší investovat +-200 do průvodce?
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína19.03.2014
Takže nejblíž od Zlína je Držková. Skály uvidíš z dědiny. Ještě kousek blíž je Lukov. Ve Chřibech v
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
Nebo si přímo tady na Lezci klikni na záložku Mapy a můžeš studovat....
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
Bohužel, Libor mapy stále řeší, aktuálně nejsou funkční, ale budou snad už brzy ;)
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
zdar.
Pekny prehled ma borec tady:
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
typek se ptal na lehci cesty... Lukov by ho mohl slusne vydesit :-) dobra rada :-)
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
jo sorry...hlavni informace je v tom linku, ne v tom kam jezdim rad ja:)
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína20.03.2014
Z delších je asi nejlepší Valova skála u Vsetína - 30m cesty. Lukov pod hradem jsou vraždy, ale dá s
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína14.04.2014
nemáte někdo "průvodce" na bouldry Velá u Lukova?
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína14.04.2014

 priprava skialpovych lyzi19.03.2014
Ahoj,
nevite, kdo by mi mohl ukazat, jak si spravne navrtat vazani na skialpovy lyze, jak narezat pasy, brouseni, voskovani ?
diky.
katka
 Re: priprava skialpovych lyzi19.03.2014
HUDY sport Jičín. Jinak broušení a voskování stejné jako u sjezdových lyží.
 Re: priprava skialpovych lyzi20.03.2014
Jestli máš TLT, tak bych si to nechal v servise.

Ořez pásů - žiletkou. Přilepíš metr

 Sníh Albanie, Černá hora18.03.2014
Nemáte někdo odkaz na aktuální sněhové zpravodajství v Albanii (Theth), Černé hoře (Durmitor) a v Makedonii? Dík
Mára

 AO v LN18.03.2014
Ahoj, dávám tip na rozhovor s Adamem Ondrou v páteční příloze Lidových novin (21.3.). Ještě jsem ho nečetl, ale autorka byla z Adama nadšená.  Tu jedna fotka k tomu:
 Re: AO v LN18.03.2014
21.3.? Tomu se říká PR.
Navíc mi to trošku smrdí vykrádáním cizích témat (viz citát vlevo nah
  Re: AO v LN18.03.2014
Vidíš vidíš, všechno se dá obrátit a pomluvit, ale díky i Tobě za ostražitost! Tomáš se podepsal, s
   Re: AO v LN18.03.2014
Rozhovor Plavcový s AO může bejt dobrej, dík za info.
    Re: AO v LN18.03.2014
Kdyz uz jsme u toho adam, nemate nekdo nejakynaktualni info o pavlickovo novem filmu change, myslim
   Re: AO v LN20.03.2014
sem sem kouk na Lezce od zadání toho svýho PR až dnes, jako novinář (ano, LN) trošku znám internetov
    Re: AO v LN21.03.2014
Zaznelo tady neco, ze by nekdo mohl "vykradat" z rozhovoru s Adamem na mem blogu, ale mysl
     Re: AO v LN21.03.2014
Možná je to narážka na citát z filmu "z A do B", dlouho jsem ten film po shlédnutí sháněl a nakonec
 Re: AO v LN21.03.2014
Ahoj, ví někdu, jaký je ten rozhovor? Stojí to za to? :)
  Re: AO v LN21.03.2014
cetl jsem, v podstate opakuje veci z rozhovoru, co tu na nej byl odkaz pred par dny + nejake info pr

 foto dne18.03.2014
Lída 9-, to magnezium, to je totalní hnuj na te skále.., vím že to není písek, ale i tak to je hnůj.
 Re: foto dne18.03.2014
Kde je magnesium? Skoro žádný tam nevidím. Mělo by se tam víc mágovat, aby nebyly chyty tolik zapoce
  Re: foto dne18.03.2014
možná aby ta 9minuska byla lehčí tak bych tam rovnou vymlátil nové madla. nebo bych to cela nechal p
   Re: foto dne18.03.2014
Naopak! Ty bílé fleky dávají skále šmrnc. Mě se líbí.
 Re: foto dne18.03.2014
zrovna na Rovišti bych to neřešil. Je to spíš taková venkovní překližka pro Pražáky
  Re: foto dne18.03.2014
No hlavně je úžasná ta skupinka jako celek. Chybějí jim už jen fusekle a nazutý lezečky. Kostkovaný
   Re: foto dne18.03.2014
Pane bože, vy jste nepřející blbové.
    Re: foto dne18.03.2014
Náhodou, dobrá zevl párty. Mě to připomíná legendární foto "slušně rozjetá party informatiků&qu
     Re: foto dne18.03.2014
Přesně! Takovýdle fotky patřej na titulní stránky katalogů Hudysportu nebo Rokpojintu atd. Žádný lib
      Re: foto dne18.03.2014
No mě to příjde jako normální partička mladých co se pokoušejí o těžší prásky.Nic nenormálního a nap
       Re: foto dne18.03.2014
Zdravím, líbí se mi jak pár (možná většina) jedinců komentuje něčí oblečení, výbavu apod.
        Re: foto dne19.03.2014
Značkové oblečení je kvalitní? Živnostník má čas jezdit na skály? Tyjo, ten svět se ale mění :oD
         Re: foto dne19.03.2014
Značkové a kvalitní, když jste takový detailista.
Ano, každý víkend mám volný a když chci ud
       Re: foto dne18.03.2014
A kdo má svoje stránky? Rád bych se podíval.
        Re: foto dne19.03.2014
Bido hlavne ale tvoje stranky nejedou. Ted sem v pasti kam na bezky nebo na singltrek... :-)
         Re: foto dne19.03.2014
Singltrek je hnus a sníh není...
 Re: foto dne18.03.2014
hele, já chci taky - musíš hulit dobrej matroš když řešíš maglajz na Rovišti :)
 Re: foto dne18.03.2014
asi zas takovej hnůj to není, když se s tím leze po celém světě, žádná skála kvůli tomu nespadla a a
  Re: foto dne18.03.2014
náhodou - pokaždý když máguješ na písku, tak pán bůh ukradne na smíchově jednu expresku !!!
   Re: foto dne19.03.2014
Tenhle příspěvek kandiduje na prispevek roku na lezci. Hned mam lepší ráno. Diky. :)
    Re: foto dne19.03.2014
nz :)
    Re: foto dne19.03.2014
Taky mě to hooodně pobavilo:-)
 Re: foto dne18.03.2014
Ahoj, musím říct, že mě tato fotka opravdu překvapila, protože i když je možná 2 roky stará a mám v
  Re: foto dne19.03.2014
hnuj to je a žadna řeč se nevede. takhle nevypadá normální skála.
   Re: foto dne19.03.2014
Hezky jsi to tu rozjel Hnoji. Nevinná fotografie a tak tě nadzvedla, že musíš vyzvrátit svoje mínění
    Re: foto dne19.03.2014
Fotografie je fakt nevinná,ale na to,jak po nás vypadají skály asi moc hrdí být nemůžeme.
     Re: foto dne19.03.2014
to je uvaha hodna extrapolace.. jak po nas vypada krajina, planeta.. apod.
     Re: foto dne19.03.2014
vytesat do kamene, nebo alespoň vyrýt do skály :)
      Re: foto dne19.03.2014
stačí se zajet podívat jak v duchu nejlepší tradice, dopadla hrubice ...

- ty jo, já
       Re: foto dne19.03.2014
ano, tam je toho do skály vytesáno dost a bez mg...
    Re: foto dne19.03.2014
nemělo by to spíš být: pěkně jsi to rozjel Hnuji..jmenuje se Hnuj, ne Hnoj
  Re: foto dne19.03.2014
Mě taky trvalo dost dlouho, než jsem upravil cyklistické "nemusíš jezdit rychle, ale musíš tak
   Re: foto dne19.03.2014
za jedna :-) fakt bys mohl ale na ten blog zase neco napsat, ma to fakt styl :-) ten sem cetl tvuj d

 Filmy18.03.2014
Ahoj,marně sháním film Jak to vlastně bylo?100let od prvovýstupu na Jeptišku a Svítí slunce?Případně bych nepohrdla odkazem na stažení Pískařů..Bohužel jsem je objevila jen na youtube..Případně uvítám nějakej další tip na nějakej dobrej filmík..Díky:-)
 Re: Filmy18.03.2014
tady Ti nikdo neporadí, protože stahování LEZECKÝCH filmů a hlavně z produkce ČR je zakázané.I když
  Re: Filmy18.03.2014
ulozto.cz climbing
   Re: Filmy18.03.2014
Tady jsou Pískaři online
  Re: Filmy18.03.2014
zase pokus o flame, halvně že si jí poradil a dušička má klid hrdino
   Re: Filmy18.03.2014
Ja treba ani nevim,co to flame je a borce bych ten odkaz taky poradil,kdyby to ten tipek neudelal.se
 Re: Filmy18.03.2014
Ostrov čarodějů jsem viděla mezi svýma prvníma:-)Ještě jsem projela CSFD..Napadlo mě,že by se někde
  Re: Filmy19.03.2014
pískaře si radši přečti
 Klajda17.03.2014
Ahoj, nesel by nekdo zitra se mnou na Klajdu? Jistim dobre a lezu pres pul roku. Diky Jirka
 Re: Klajda17.03.2014
Mozna ze se nekdo ozve, nikdy nevis.
 Re: Klajda17.03.2014
Napiš do inzerce, tady ti odpoví jen sarkastičtí lezci s nudným životem bavící se utahováním si z ci
  Re: Klajda18.03.2014
Dobra sebekritika, zavidim!
   Re: Klajda18.03.2014
Díky,a snad to tu nebude tak zlé, přeji ti fajn den :)

 bergel16.03.2014
Zdar, v létě jsme byli v bergelu a byla uzavřena stezka mezi Sasc Fura a Ref. Sciora. Tak se chci zeptat jestli nevíte, zda je nějaká změna. Asi před dvěma roky se tam něco vysypalo z Cengala, tak nevím jestli tohle byl důvod k uzavření nebo tam je ještě
 Re: bergel17.03.2014
Zdar,
ten zákaz tam byl patrně jen kvůli tomu, že vzala voda lávku přes řeku, tak aby se tam
  Re: bergel17.03.2014
Kurňa jsem se přehlíd, sorry. Myslel jsem, že myslíš cestu od parkálu k Sasc Fura. Tam byl totiž lon
   Re: bergel17.03.2014
Tak projit to jde ,ale male kousky cengala padaji do udoli docela pravidelne, takze ofafrne.....
    Re: bergel18.03.2014
Vím, že to projít jde, spíše mě zajímalo, jestli mě tam za to může někdo z jebat nebo dokonce pokuto

 okamžik radosti16.03.2014
ahoj,

nevíte někdo kde sehnat film "okamžik radosti"?
 Re: okamžik radosti16.03.2014
1) prohledej diskusi na lezci
  Re: okamžik radosti17.03.2014
prohledáno, nic funkčního nenalezeno :(
   Re: okamžik radosti17.03.2014
bývalo to na Youtubu, napiš mail nasdílím ti to... ;-)
    Re: okamžik radosti18.03.2014
humprey5@email.cz
     Re: okamžik radosti18.03.2014
jo a díky moc :)
   Re: okamžik radosti17.03.2014
2) da se to koupit na DVD

 debilní spára16.03.2014
Ahoj! Řešil jsem teď problém, jak odstoupat spáru, která má přesně šířku nohy. Tozn., noha klasicky rovně s vtočením nedrží a napříč jí tam nedostanu... jen rukama  jsem to neudržel a skála okolo je hladká v mírném převisu, takže na tření to taky neš
 Re: debilní spára16.03.2014
jde to blbe ale jde to.

horni noha natazena/mirne pokrcena hluboko ve spare, spodni n
  Re: debilní spára16.03.2014
no jeste odkazu sem
   Re: debilní spára16.03.2014
Dík za tip, na Bigwallu jsem zatim nebyl, navíc bylo pěkně... Na netu jsem toho našel dost, ale para
    Re: debilní spára17.03.2014
jasnacka, je li hezky jit na umelku je hrich o tom zadna.

Ty nohy jsou vskutku klicov
   Re: debilní spára17.03.2014
Jo, to je přesně rozměr tý bigvólovky. Největší legrace je, když nohy zůstanou zaklíněný ve spáře a
 Re: debilní spára17.03.2014
na sokola?
  Re: debilní spára17.03.2014
Jak rikas... :-) o tom uz tak pojednava jedno uslovi: Mas-li silu vola, vem to na sokola. :-)
 Re: debilní spára17.03.2014
Kdepa je ta prasklinka?
  Re: debilní spára17.03.2014
:-D Artie ty jsi vážně úchyl. Hledat spáry v diskusi na lezci je už vážně ujetý.
   Re: debilní spára17.03.2014
Když ono to bylo do očí :)
    Re: debilní spára17.03.2014
Kurňa taková hrubka, to je vizitka! Samozřejme "bilo do očí"
 Re: debilní spára17.03.2014
pata špica
  Re: debilní spára17.03.2014
Na to bys musel být fakýr a vykloubit kotník. ;-)

1   ...   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   468   469   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezecké oblasti v okolí Zlína
Ahoj, hledám kde by se v okolí daly lozit lehčí(do6),ale delší cesty (tak do 25m), nějaké typy? (slovensko a tak, co nejblíž)
17:51:36 19.03.2014
odpovědět 
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Stramberk Arboretum, Valova skala u Vsetina
18:21:03 19.03.2014
odpovědět 
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
a vystačím si na těch Valových skalách se sedmi expreskama?
19:41:58 19.03.2014
odpovědět 
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
jeď tam bez expresek... jako správnej pankáč
c19:46:11 19.03.2014
odpovědět 
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Nejdelsi cesty na valovce maji cca 30m. Sedm pres by mohlo stacit. Kdyztak cvaknes treba hmsku...
23:46:38 19.03.2014
odpovědět 
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Nebylo by nejlepší investovat +-200 do průvodce?
H.20:08:45 19.03.2014
odpovědět 
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Takže nejblíž od Zlína je Držková. Skály uvidíš z dědiny. Ještě kousek blíž je Lukov. Ve Chřibech v Kudlovské dolině je Budačina a vedle Buchlova, pod kaplí tvz. Barborka
Palo Č.22:11:00 19.03.2014
odpovědět 
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Nebo si přímo tady na Lezci klikni na záložku Mapy a můžeš studovat....
M07:27:27 20.03.2014
odpovědět 
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Bohužel, Libor mapy stále řeší, aktuálně nejsou funkční, ale budou snad už brzy ;)
 martan10:44:51 20.03.2014
odpovědět 
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
zdar.
Pekny prehled ma borec tady: http://www.goat.cz/index.php?path=Lezeni_Beskydy_Beskydy

Ja rad jezdim na ten Lukov. Pekne lezeni, slusne odjisteno, vysoke i nevysoke...

adam
mAdam08:55:51 20.03.2014
odpovědět 
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
typek se ptal na lehci cesty... Lukov by ho mohl slusne vydesit :-) dobra rada :-)
09:52:22 20.03.2014
odpovědět 
   Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
jo sorry...hlavni informace je v tom linku, ne v tom kam jezdim rad ja:)
mAdam10:28:29 20.03.2014
odpovědět 
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
Z delších je asi nejlepší Valova skála u Vsetína - 30m cesty. Lukov pod hradem jsou vraždy, ale dá se vybrat. Čerťáky v Lidečku jsou do 6, ale spíše rajbasy. Medvědice na Pulčinách - omezení lezení! Držková jsou malinké skalky, ale rozhlohově dobré. Dá se tam za den nalozit mraky metrů.
13:51:52 20.03.2014
odpovědět 
 Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
nemáte někdo "průvodce" na bouldry Velá u Lukova?
17:42:53 14.04.2014
odpovědět 
  Re: lezecké oblasti v okolí Zlína
http://www.bouldering.cz/page-guide.php?id_g=33
17:52:49 14.04.2014
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi