LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Boulder Bar - Praha 7
DDM Sova Cheb - Cheb

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Radoňovice25.03.2014
Ahoj nezná někdo z vás cesty v Radoňovicích na Sluneční stěnu,něco jsem našel na Horosvazu ve Skalních oblastech,ale cest tam je mnohem víc.
 Re: Radoňovice25.03.2014
Na Sluneční vede asi sedm cest. Nejtěžší je cca 5+. Jsou to ale rajbásky, takže to chce trochu morál
  Re: Radoňovice26.03.2014
my jsme tam byli právě v sobotu a těch cest sem napočítal tak deset plus ještě něco na ten vedlejší
   Re: Radoňovice26.03.2014
Jestli chceš, tak ti můžu poslat průvodce na Hodkovicko v tištěný podobě. Jsou tam právě Radoňovice,
    Re: Radoňovice26.03.2014
ahoj,to bych ti byl moc vděčnej.Můj mail je MocakT@seznam.cz a můžem se dohodnout,poštovný ti samozř
    Re: Radoňovice28.03.2014
jo, to je dobrá storka, jak z hospody na mýtince. jistý dělník skal namlátil do lautr všude stějně t
 Re: Radoňovice28.03.2014
Správce ti určitě rád poradí:
Boček Petr 737974829

 Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
V sobotu 22.3.2014 došlo k pádu lezkyně na slovenských skalách Vtáčník. Lezkyně byla po dolezení cesty spouštěna přes Gri-Gri. Dopadla na zem na paty a udělala několik kotrmelcu/salt. Zatím se neví, zda projel konec lana bez uzlu jistící pomuckou nebo jis
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Kontrola vlastní gramotnosti a schopnosti používat hlavu. Dobré uvážení toho s kým lezu.
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Gri Gri..........
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Díky za info a shrnutí ;)
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Trtko boli tam kamarati ktori okamzite s vlastnou lekarnickou isli dotycnej pomoct, volali zwchranku
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
A este otaxka vonkreuz ty si tam bol? Msl si lekarnicku? Vedel si cislo zachranky? Vedel si xostroji
  Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Nebyl jsem tam. Popis jsem vložil, jak mi ho 5 minut předtím odvykládal kamarád a kolega v jednom -
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec25.03.2014
Ještě k druhé otázce: lékárničku jako první věc vyndavám pod skálou a nechávám ji na viditelném míst
    Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
Vonkreuz Ty jsi fakt smesny, popisujes tu nehodu i s patricnou kritkou co se udelalo spatne a co se
     Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
A ty,jak zase koukám, víš na lezci vše nejlépe Martas. Hi hi hi !!!
      Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
spomeniem si na VÚ 1337 :
"ptáci, jebte se, bude vás více"
      Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
No, říká se to o mně...ale díky.
     Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
A jak ty si zjistil, ze to popisuje spatne??? Nebo se ji jeho kritiku taky zalozil jen na svem pocit
      Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
Umis cist? Zkus to jeste jednou a pokud umis cist a jeste nechapes, tak se pak jeste trosku zamysli.
       Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec28.03.2014
Jo takhle, jedno psane je pro tebe kec a druhe psane posvatna pravda :D. Logika rules :).
Tak
        Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec28.03.2014
Aby si tu zase nesaskoval s umenim cist a premyslenim: tvrdil si mu, ze o tom nic nevi a vysmal ses
         Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec30.03.2014
Jo, vulgarni byt umis, mysleni ale s tim to bude slabsi, ja vedel vse o tom co psal, a k tomu jsem s
          Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec30.03.2014
Vulgarni? Co pak ti prislo vulgarni? Jo, jo, premysleni, to je drina. Zajimave, jak casto se za prem
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec26.03.2014
to tam dělali nějakej průzkum kdo umí umotat nosítka?
Sami je umotali, nebo se jen poplácali
    Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
Dělat nosítka 20 minut od cesty je kokotina. Buď to dotyčný(á) zvládne pouhým držením za oblečení (k
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
Celkom by ma zaujimalo, co by mala byt pointa zalozenia tejto diskusie? Co si tym vlastne chcel doci
  Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
Aale nejaky blbko vonkreuz sa chcel pochvalit ze nosi lekarnicku a vie uviazat lanove nositka a kto
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
(((((((((((((((-:
 Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec27.03.2014
Celkom by ma zaujimalo, co by mala byt pointa zalozenia tejto diskusie? Co si tym vlastne chcel doci
  Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec29.03.2014
jedná se o informaci s cílem upozornit na příčinu a připravenost okolí reagovat na kritickou situaci
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec30.03.2014
Vdaka za vysvetlenie.
Chapem snahu poukazat na niektore veci. Podla mna sa vsak daju veci po
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec31.03.2014
Větší smysl má evidovat úrazy zde:
  Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec29.03.2014
jedná se o informaci s cílem upozornit na příčinu a připravenost okolí reagovat na kritickou situaci
   Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec30.03.2014
Autor příspěvku vše na konci jasně shrnul. Jen k potřebě lanových nosítek by byly nutné doplňujcí in
    Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec05.04.2014
ty kokos toto mam najradšej, najviac nehôd a nezodpovednosti a zakaždeho počasia robia češi a ešte i
    Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec05.04.2014
ty kokos toto mam najradšej, najviac nehôd a nezodpovednosti a zakaždeho počasia robia češi a ešte i
     Re: Nehoda (pád) na Vtáčníku - Kamenec05.04.2014
Hochu mily slovensky. Nez neco napises, over si fakta:

 Bouldrovka25.03.2014
Dobrý den,
chtěl bych si doma postavit bouldrovku. Měla by výšku 2,5 m Má smysl ji stavět?
Předem děkuji za odpověď.
 Re: Bouldrovka25.03.2014
Máš-li hromadu motivace k tréninku s omezenými chyty a profily, tak do ní jdi. Znám i nižší. :-)
  Re: Bouldrovka25.03.2014
Chceš bouldrovku? -Postav jí!
Nechceš bouldrovku ? Nestav jí!
Promiň, úplně to nechápu
 Re: Bouldrovka25.03.2014
je to otázka motivace (ke stavění a násl. používání vlastní boulderovky) vs ostatní možnosti (placen
 Re: Bouldrovka26.03.2014
určitě má význam, 2,5 x 1,25 naklápěcí stěnka na domácí tréning bohatě stačí. hlavně aby počáteční n

 Lano 25.03.2014
Zdravím všecky, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s lanem 9.8 Exar Light?
 Re: Lano 25.03.2014
S tímhle konkrétně ne, ale s lany Mammut v mém okolí byly jen špatné až velmi špatné zkušenosti. V H
  Re: Lano 25.03.2014
Když už lano od Mammuta, tak Revelation. I když podle mě Beal Stinger udělá službu lepší.
   Re: Lano 25.03.2014
a co tendon Smart Lite 9,8mm ?
    Re: Lano 27.03.2014
Dotazy pořád dokola. Tendon Smart, Beal Yuji, Edlinger a většina Mammutů jsou lana úplně nahovno !!!

 Schihörndl25.03.2014
Ahoj, lezli jste nekdo jinou cestu na Schihörndl nez Ballerina Rinne (http://www.bergsteigen.com/ eiswand/tirol/ loferer-und-leoganger-steinber

 Lišejníky v Jizerkách24.03.2014
Kolegové, nemáte pocit, že v poledních letech nějak přibývají v Jizerkách na skalách lišejníky? Mám na mysli takové ty tlusté chlupaté šedé koberce, které se drolí pod prsty a lezečky na nich kloužou jak namydlené. Třeba na Divé Máří je toho dost a naposl
 Re: Lišejníky v Jizerkách24.03.2014
Jo, ale není to trend jen několika posledních let. Údajně to souvisí s tím, jak se zlepšilo ovzduší.
  Re: Lišejníky v Jizerkách24.03.2014
Nejhorší ovzduší tu bylo v sedmdesátých a osmdesátých letech, předtím to tak strašné nebylo a když t
   Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
vono příčinou mechu není ani tak moc (ne)znečištění vzduchu, ale spíš takové nějaké to lokální klimá
    Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Zajímavé je ale to, že tyhle lišejníky raší na místech, která jsou světlá. Ne snad vyloženě jižní st
     Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Víc maglajzovat! :-)
      Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Hloupá poznámka, v Jizerkách co neustojíš, to nevylezeš, magnezium je stejně jako na písku zcela zby
       Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
nevim která poznámka je hloupější, ale určitě platí úměra - oč lépe se držíš o to lépe stojíš a pak
        Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Jenže v Jizerkách je maglajz zakázaný. A ten zbytek vyleze stejně jen Špek a taky na to nic nepotřeb
         Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Možná že tam byl víckrát než Ty a jen poukazuje na nesmyslnost toho zákazu...
          Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Další "pravidelný" jizerský lezec?
           Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Lepší "argument" nemáš?
     Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
druhá věc je trošku geo, a to je hornina, způsob jejího větrání a to, co z toho větrání vznikne (vět
 Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
když tam za celý den na nikoho nenarazíš, tak se to neoleze. Dřív holt bylo víc horoLEZCŮ.
  Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Před 25 lety byla náhorní plotna na Kozla úplně holá, ale loni jsi už hledal ve vrstvě mechu krystal
  Re: Lišejníky v Jizerkách25.03.2014
Jinak nestyďte se zeleň poslat do údolí!
   Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
to už tady bylo tydle diskuse. jestli chránit skálu aby mohla dejchat a nevětrala, nebo chránit mech
    Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Kritérium by mohlo znít např.: na čem bys štandoval, to ušetři.
     Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Má zkušenost za posledních pár let je, že lišejníků na skalách výrazně přibylo a myslím si, že je to
      Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
dusík? bohajeho, záleží na to esli je ho ve vzduchu osmasedmdesát procent či o jedno dvě méně či víc
       Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Básník nemyslel oxid uhličitý, ale opravdu dusík, respektive oxidy dusíku (výrazné zvýšení koncentra
        Re: Lišejníky v Jizerkách26.03.2014
Sorry, ještě "podpis" - JH
         Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Lišejník, jako převážně heterotrofní organismus, je ke hnojení dusíkem docela lhostejný. Tím to nebu
          Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Rozumím tomu tak, že v téhle debatě je "lišejník" jenom umělecké jméno pro veškerou zeleni
           Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
A co říká JH, Hlína a podobní na "posílání zeleně do údolí"? (Tu otázku myslím vážně a je
            Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
zajímavá debata, na přímou výzvu k názoru snad jenom dodávám, že v Grevensteinu vaří skvělé pivo
             Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
koukám že Hlína na přímou otázku o odstraňování hlíny neodpoví jednoznačně - soudím, že proto, aby s
              Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Lukáši Bludský (snad jsem tvoje příjmení nezkomolil), nevím, co znamená "formální anonym",
               Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
:)))
Já bych řek, že Lukáš označením „formální anonym“ myslel to samý co já, to jest, že jde
                Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Hele, díky, zamlada jsem četl antický filosofy a taky Kanta a Schopenaura, ale ta tvoje první věta,
                 Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
No, vona je na to možná lepší právnická, než filosofická průprava ... :))
               Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Kde je prosím v Žitavě ta pivojka? Rád bych ji navštívil...
                Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
hele, normálně v tom obchoďáku přes ulici co je Krajský úřad. Ono se to jmenuje "nápojka"
               Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
hele more, nemlž a nedělej ze sebe vola, stejně si myslím že nejsi.
nechci závazně podepsaný
                Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
Lukáši, souhlasím s Hlínovou reakcí, ačkoli jsem sám zapitej na jinou značku. Pochopitelně registruj
                 Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
Takže píšu si: JH.. Hlína.. lezec.cz.. rozpor mezi osobním názorem a oficiálním stanoviskem.. nic pá
                  Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
Jako že ministr? Nebo ten poskok z agentury? To už abys běžel do paneláku, protože v pátek po třetí
                   Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
přece
                  Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
CIWE, to nechápu, takže osobní názor (že Veltins a Warsteiner jsou dobrý piva) se nekryje s ofiko ná
                   Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
dobrý piva se samozřejmě vařej i v praze. před pár lety mi občas v kuchyni bublaly demijóny sladu a
       Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Taky jsem slyšel od svých bývalých kolegů geometrů teorii, že kyselé deště minulá desetiletí (stalet
        Re: Lišejníky v Jizerkách27.03.2014
Žula je ve své podstatě kyselá hornina, takže to asi nee. To zvětrávání je spíše mrazové.
         Re: Lišejníky v Jizerkách28.03.2014
Aha, díky.

 Nehoda na stene v Hradci?24.03.2014
Ahoj
Nemate nekdo tuseni, co se stalo dneska odpoledne na stene v Hradci? Zachranka zrovna odtamtud odvazela nejakeho kluka.
Docela me to zarazilo, clovek jinak prilis neuvazuje, co vsechno zahrnuje veta, ze lezeni je na vlastni nebezpeci..

 názor na lano24.03.2014
Má někdo zkušenosti s tímto lanem Tendon Ambition 10.2 . Mám možnost toto lano koupit ,ale příjde mi že se ho každý zbavuje. Za názory a rady předem dík Piškot
 Re: názor na lano24.03.2014
Vyhodíš peníze. Vem Tendon Master 9.7. To je jiná káva.
 Re: názor na lano24.03.2014
Lezl jsem na dvou exemplářích pár let a byl jsem s ním spokojený. Vydrželo kde co - skály, stěnu, na

 konec jedne steny24.03.2014
přírodní konec jedné pískovcové stěny na Kokořínsku http://vool.cz/ElKjd
 Re: konec jedne steny24.03.2014
Dyť to tu bylo už před časem...
  Re: konec jedne steny24.03.2014
Ano, o stránku níž je k tomu celý článek s fotografiemi a nebyla to stěna, nýbrž věž Jestřebická per

 půlloďák do loďáku24.03.2014
Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo neznáte způsob (nebo odkaz) na tvorbu lodního uzlu, pokud už je v karabině půllodní (tedy kromě toho, že jeden zruším a udělám nový)? V metodice jsem na to nenarazil a řekl bych, že to bude pěkně sožité a nebezpečné (pro
 Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Znám. Nic složitýho to není. Za prvý jde o postavení lodního uzle k zámku karabiny. Za druhý, jde o
  Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Pošli mi mail, pošlu ti foto.
 Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
nauč se pořádně blokaci půlloďáku a neřeš kokotiny ;)
 Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Happy to popsal dobře, ale k čemu to potřebuješ? Půllodďák blokneš a pokud si to chceš pojistit loďá
  Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
No, spíš mě to tak napadlo a zaulajo- stejně jako třeba 8 můžu udělat uprostřed lana nebo tak, že ho
   Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Přesně, použití-dolezl na štand druholezec (mnohdy začátečník, u vůdců klient ) kterého jsem jistil
    Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
No tak to potěš srdce metodikovo.. proč se druholec neklapne sám odsedkou, nebo ho nenaučíš loďák, a
     Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Slušně a pravdivě jsem odpověděl na slušný dotaz. A odpovím i podruhé, ano i v kritické situaci tent
      Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Zkusím slovní popis vázání tohoto polouzlu.
1.Půlloďák v HMS západka vlevo hruška HMS dolů, u
       Re: půlloďák do loďáku24.03.2014
Chapu to, ale myslim, ze existuje opravdu minimum situci kdy to pouzit. Mozna ten vudce. Na druhou s

1   ...   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   464   465   466   467   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi