Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne matty 05.04.2014 kouřová s chytama za hranou je 8+/9- matty ty si starý ..... chce se to trochu zajímat a tak
foto dne matty 05.04.2014 kouřová s chytama za hranou je 8+/9- matty ty si starý ..... chce se to trochu zajímat a tak
  Re: foto dne matty 05.04.2014 to rikal kdo?
    Re: foto dne matty 06.04.2014 tomáš možný
  Re: foto dne matty 06.04.2014 nekaž mu radost :-D
    Re: foto dne matty 06.04.2014 víš co to říkám já a kdybys měl problém možu ti ho vytlůct z hlavy
      Re: foto dne matty 06.04.2014 zkus to :-D
      Re: foto dne matty 07.04.2014 Po přečtení tvého příspěvku chápu, že jiný argument už asi nepadne. Doporučuju ti místo agresivního
        Re: foto dne matty 07.04.2014 souhlas, primitivni vykrik do tmy radoby stylyzovany do moravaka. kdybys tak radeji tomasi horky vyc
Jsem nějako nepochopil 04.04.2014 proč si jde chlap zalízt, potká na štandu babu a nesbalí ji.. a radši pak píše sem do inzerce, jestli teda něco bude..
to čtu už poněkolikátý tady. sem se pak ty baby choděj kochat, nebo jak to je?
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 a já to zas celkem chápu. než se člověk rozhoupá, baba je fuč a s odstupem času je v paměti čim dál
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 Na standu potka babu? Ze vsech mist spojenych s lezenim je pravdepodobnost potkani se nejakou babou
    Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 jako by o to šlo..
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 Ja potkat na standu babu, tak do ni zalozim frenda a standuju take.
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 10s na googlu a mam fotku topa z pruvodce... jinak normalne koupis pruvodce na Bergell se jmenem Nic
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 přesně :-) hlavně nahoře, tam jsme minuli kruh a viseli za smyčky, ale pohoda.... jak říkal jeden an
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Asi bych se moc nedržel pravidla "když nevíš kudy, tak zprava". Na mě to spíš působilo nao
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Samozřejme Google pouzivat umim, ale ty to topa mi přišli nejaky jednoduchý. Ve stylu hrana a potom
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Máš to v mailu..
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 bývá tam hodně lidí...já jí jen dvakrát slanoval z casina a another day in paradise...přijde mi to š
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 tak v cassinovi byva taky hodne lidi a vzhledem k tomu ze je to podstatne tezsi cesta tak pokud ma c
      Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ideál je sestup do Itálie - o dost méně slanění, není to tak úmorné, a zdržet se Gianeti. V okolí js
        Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 No tak Cassin pokud si privstanes, tak se da stihnout i se slanenim Nordkante do tmy, pokud mas troc
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ahoj, mam pruvodce Schweizer Plaisir selection. Muzu vyfotit topo i popis pokud stale potrebujes...
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ony všechny dlouhé cesty přestanou tak ve třetině bavit :-) Zvlášť když jsou v nich hotové štandy a
      Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Jo v Bugeleisen to tak je :D Jsem tam zalozil snad jen jednoho Frienda a to uplne zbytecne, kdyz uz
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 "Nichts als granit" je parádní průvodce, ale s Nordkantou moc neporadí. Pravdou je, že nen
Karabina - cvakačka 04.04.2014 Ahoj, prosím o radu už jsem párkrát viděl karabinu na cvakačku která je otevřená a při tlak na tělo karabiny se zacvakne.Můžete mi prosím poradit jaká firma to dělá případně kde se dá sehnat? Předem moc díky. Špásik
  Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 už to zase dělá víc firem, já mám Mad rock Trigger wire
  Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 SOLO Sušice?
    Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 To musíš mí nachystané předem a nemáš jistotu, že ti nevypadne než se dostaneš do těžkého místa. Kám
Grossvenediger podminka skialp 03.04.2014 Ahoj, nebyl jste ted nekdo nedavano na Grossvenedigeru pres Neue Prager Hutte? Je tam snih od parkace nebo by clovek uz musel prenaset lyze? Diky.
  Re: Grossvenediger podminka skialp 03.04.2014 Z historie - touhle dobou se na konec "cesty" k "nakaldni lanovce" muselo pesky/
    Re: Grossvenediger podminka skialp 04.04.2014 Ahoj,byl jsem tam 22-25.3 ze strany od Hinterbichlu přes Johanis a Defrege.Dost velké teplo prašan ž
  Re: Grossvenediger podminka skialp 04.04.2014 Co furt lidi na lezci maji s tou podminkou? To je nejaka baba ci co?
Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Holky, neda mi to a musim se zeptat, jak resite curani na vicedelkach v horach (hlavne v zime)? Tj. situace, kdy mam na sobe spoustu obleceni, sedak provazanej s prsakem, standuju nekde na snehu a lezu tak dlouhou cestu, ze nezvladnu pockat na konec... Ne
  Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Kalhoty na kšandách typu Tilak Raptor. Stačí rozepnout zipy po stranách - kalhoty pořád drží na kšan
    Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 ... a na sedáku jsou ty tenké zadní popruhy odpínací právě pro tento účel. Ani se nemusíš odvazovat.
      Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Jo, to je pravda, daji se odepnout i cele nohavicky. Ale kdyz mam sundat kalhoty, musim vyhrnout vse
        Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 no tieto drobne technicke problemy co mate s curanim su dan za ine vyhody co mate oproti nam chlapco
  Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Recenze pomucek pro curani pro zeny, kde pocitaji s pouzitim sedaku, vice vrstev obleceni atd.
    Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Jo! Vim, ze tahle vec je. Vzdycky to vzbudi posmech u vetsiny pritomnych panu, ale na druhou stranu,
      Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 jde to samodoma/samonaskalách vyrobit i na jedno použití z obyčejný papírový čtvrtky nebo papírovýho
      Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Já si pomůcku pořídila přesně pro tyhle zimní případy, po té co mi jednou při výstupu vícekrát mrznu
  Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Tipy od mé ženy Hanky:
Čůrání v létě - odepnout popruhy vzadu na sedáku, stáhnout kalhoty a
        Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Abych nezapomněl! Nekupovat skialpové modely se zašitým sedákem. S těmi to nejde :-) Tedy jde, ale j
        Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 dřív se dělalo jagerovo spodni pradlo s "padacim mostem" na dva knoflíky na zadku. Tohle,
          Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 No ale treba 12 hodin bez vody moc nevydrzim a pak holt s tim souvisi i ta potreba...
            Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 ty jagerovky by se ale daly doma upravit, ne? jenom, kde nějaké vlněné nepružné sehnat... to je všud
            jak to dělaj kosmonauti 03.04.2014 a nejen kosmonauti, vojenští piloti, závodníci v autech atakdále? cvrnknou si do plíny. dokonce jsem
            Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Ničeho se neboj, to zvládneš.
            Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 ono to nechce do sebe vyklopit krýgl piva na ex, ale pít pozvolna a pořád.
Dobrej je velblou
              Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 lezls někdy vícedélky v zimě? to tu řešíme. 1) měl bych strach že obecně ten pytel v horách prorazím
                Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 lezu :)
V zimě, když je fakt zima, používám jednu 0.5 - 0.8L flašku, kterou mám v kapse co ne
                  Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 batoh sundat nemusim, termosku vynda spolulezec, staci se otocit zady. predstava, ze bych mel flasku
                    Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 v zimě lezu tak max do M5tek, ale spíš lehčí a samozřejmě hlavně severky, to pak nemusíš lézt v zimě
                      Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 To jsou rady ... "termotriko, PWS fleecku a goráčovku" - jsi odvážný. Kdyby nastak nějaký
                        Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 04.04.2014 péřovku mam v batohu.
Ono jestli si myslíš, že když na tom budeš tak špatně že se nezvládneš
    Re: Holky - curani na vicedylkach v horach 03.04.2014 Tuto diskusi je třeba doplnit o pestrý obrazový materiál...
Mapy 03.04.2014 Nevíte někdo, kdy začnou tady na lezci fungovat mapy ?
  Re: Mapy 03.04.2014 Budou spuštěny zároveň s novým rozhraním lezce.cz, které bylo slibované dříve než filmy Petra Pavlíč
1
...
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
...
2263
foto dne matty kouřová s chytama za hranou je 8+/9- matty ty si starý ..... chce se to trochu zajímat a tak tomas horky 19:18:32 05.04.2014odpovědět
  Re: foto dne matty to rikal kdo? 21:11:14 05.04.2014odpovědět
    Re: foto dne matty tomáš možný 08:14:18 06.04.2014odpovědět
  Re: foto dne matty nekaž mu radost :-D MM 00:05:32 06.04.2014odpovědět
    Re: foto dne matty víš co to říkám já a kdybys měl problém možu ti ho vytlůct z hlavy tomáš horký 08:24:00 06.04.2014odpovědět
      Re: foto dne matty zkus to :-D MM 17:47:52 06.04.2014odpovědět
      Re: foto dne matty Po přečtení tvého příspěvku chápu, že jiný argument už asi nepadne. Doporučuju ti místo agresivního chování si koupit pravidla českého pravopisu a trochu se naučit vyjadřovat. Budeš míň lidem pro smích. H. 07:55:13 07.04.2014odpovědět
        Re: foto dne matty souhlas, primitivni vykrik do tmy radoby stylyzovany do moravaka. kdybys tak radeji tomasi horky vychladnul a objasnil jak se to leze. protoze v pruvodci o 7b myslim neni zminka, je to tam s tim pluskem a co ja vim tak se to prece spravne leze technicky tak jak to dal V+H a je to za VI A0. tepat nekoho za lomitko... nevim nevim asi mas nejake komplexy jan 09:03:22 07.04.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: