Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Prachov 06.04.2014 Ahoj, po predchozich zkusenostech s diskuzi prosim aby odpovedi byly vecne a slusne.
Musim mit stazene pulky kdyz nejsem clenem CHS a chci lezt v Prachove? Tedy, je zvykem tam lezce kontrolovat?
Nechci rozpoutat polemiku jest
  Re: Prachov 06.04.2014 No co na to říct.
Ano kontrolujou.
Nehledě na to ,že nékdo musi udrž
    Re: Prachov 06.04.2014 Muze mi prosim nekdo jiny odpovedet?
Cetl jsi vse co jsem napsal? Vest diskuzi na tot
      Re: Prachov 06.04.2014 No, ale zase nebud paranoidni Adame. Odpoved tam uz mas.
        Re: Prachov 06.04.2014 Dalsi ktery jiste cetl cely muj dotaz kde prvni vetou zadam aby odpovedi byly vecne.
      Re: Prachov 07.04.2014 Nekontroluje, vůbec se toho neboj. Max u pokladny, ale jsou i jiné cesty do skal, áno.
  Re: Prachov 06.04.2014 Tak zcela upřímě, na Prachově lezu poměrně často a nikdy mě nikdo nekontroloval.
Stejně mi t
    Re: Prachov 06.04.2014 Dekuji za odpoved.
Pokud chces znat muj postoj k teto problematice a treba me o necem
      Re: Prachov 06.04.2014 Tak koukam ze jsem uz ho tam mas. Dale se bavim tam.
        Re: Prachov 06.04.2014 Dneska opravdu plodim neskutecne vety. Omlouvam se.
    Re: Prachov 06.04.2014 a jak víš, že nepřispěješ třeba na výlety naší pseudo-reprezentace do zahraničí( třeba na závody, sk
      Re: Prachov 06.04.2014 Prosim to tady nereste. Bud odpovedte na mou otazku nebo zalozte jine vlakno.
        Re: Prachov 07.04.2014 Cau, ochranari chodej a kontrolujou na Prachove, na Suskach a dalsich oblastech, ovsem je to asi dos
  Re: Prachov 07.04.2014 Ano, kontrolují, ale nepříliš často. Pokud máš Alpenferein, tak jsi pokrytý.
A pokud
Sedák a lezky do pračky 06.04.2014 čus, zkoušeli jste někdo vyprat sedák a lezky?
teď jsem prdnul sedák na třicítku vyprat a pak mi napadlo, že vevntiř je ta výztuha z kartonu. když se nacucne, změkne a otáčkama se to asi pěkně rozšmelcuje. nu což.
co lezky, z
  Re: Sedák a lezky do pračky 06.04.2014 Synt. lezky absolutně OK. Trochu se odlepí gum. obsázka od um. kůže. Ale byly jak hnůj a 3× podlepen
  Re: Sedák a lezky do pračky 06.04.2014 Petzla peru pravidelně, ale bez prášku, jen ve vodě 40, lezečky taky, smrdí pak podstatně méně...
Anketa - přilba 06.04.2014 Proč ve vaší anketě schází, dle mého nejčastější případ, to jest "Nosím podle charakteru cesty, když usoudím na vhodnost použití" ?
  Re: Anketa - přilba 06.04.2014 musíš počítat s tím, že anketu né vždy musí dělat uplně inteligentní člověk...
    Re: Anketa - přilba 06.04.2014 inteligentní člověk použije helmu vždy ;)
      Re: Anketa - přilba 07.04.2014 chybí tam i možnost, ke které se kloním já: používám přilbu jen cestou z hospody.
foto dne matty 05.04.2014 kouřová s chytama za hranou je 8+/9- matty ty si starý ..... chce se to trochu zajímat a tak
foto dne matty 05.04.2014 kouřová s chytama za hranou je 8+/9- matty ty si starý ..... chce se to trochu zajímat a tak
  Re: foto dne matty 05.04.2014 to rikal kdo?
    Re: foto dne matty 06.04.2014 tomáš možný
  Re: foto dne matty 06.04.2014 nekaž mu radost :-D
    Re: foto dne matty 06.04.2014 víš co to říkám já a kdybys měl problém možu ti ho vytlůct z hlavy
      Re: foto dne matty 06.04.2014 zkus to :-D
      Re: foto dne matty 07.04.2014 Po přečtení tvého příspěvku chápu, že jiný argument už asi nepadne. Doporučuju ti místo agresivního
        Re: foto dne matty 07.04.2014 souhlas, primitivni vykrik do tmy radoby stylyzovany do moravaka. kdybys tak radeji tomasi horky vyc
Jsem nějako nepochopil 04.04.2014 proč si jde chlap zalízt, potká na štandu babu a nesbalí ji.. a radši pak píše sem do inzerce, jestli teda něco bude..
to čtu už poněkolikátý tady. sem se pak ty baby choděj kochat, nebo jak to je?
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 a já to zas celkem chápu. než se člověk rozhoupá, baba je fuč a s odstupem času je v paměti čim dál
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 Na standu potka babu? Ze vsech mist spojenych s lezenim je pravdepodobnost potkani se nejakou babou
    Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 jako by o to šlo..
  Re: Jsem nějako nepochopil 05.04.2014 Ja potkat na standu babu, tak do ni zalozim frenda a standuju take.
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 10s na googlu a mam fotku topa z pruvodce... jinak normalne koupis pruvodce na Bergell se jmenem Nic
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 přesně :-) hlavně nahoře, tam jsme minuli kruh a viseli za smyčky, ale pohoda.... jak říkal jeden an
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Asi bych se moc nedržel pravidla "když nevíš kudy, tak zprava". Na mě to spíš působilo nao
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Samozřejme Google pouzivat umim, ale ty to topa mi přišli nejaky jednoduchý. Ve stylu hrana a potom
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Máš to v mailu..
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 bývá tam hodně lidí...já jí jen dvakrát slanoval z casina a another day in paradise...přijde mi to š
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 tak v cassinovi byva taky hodne lidi a vzhledem k tomu ze je to podstatne tezsi cesta tak pokud ma c
      Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ideál je sestup do Itálie - o dost méně slanění, není to tak úmorné, a zdržet se Gianeti. V okolí js
        Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 No tak Cassin pokud si privstanes, tak se da stihnout i se slanenim Nordkante do tmy, pokud mas troc
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ahoj, mam pruvodce Schweizer Plaisir selection. Muzu vyfotit topo i popis pokud stale potrebujes...
    Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Ony všechny dlouhé cesty přestanou tak ve třetině bavit :-) Zvlášť když jsou v nich hotové štandy a
      Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 Jo v Bugeleisen to tak je :D Jsem tam zalozil snad jen jednoho Frienda a to uplne zbytecne, kdyz uz
  Re: Piz Badile Nordkante 04.04.2014 "Nichts als granit" je parádní průvodce, ale s Nordkantou moc neporadí. Pravdou je, že nen
Karabina - cvakačka 04.04.2014 Ahoj, prosím o radu už jsem párkrát viděl karabinu na cvakačku která je otevřená a při tlak na tělo karabiny se zacvakne.Můžete mi prosím poradit jaká firma to dělá případně kde se dá sehnat? Předem moc díky. Špásik
  Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 už to zase dělá víc firem, já mám Mad rock Trigger wire
  Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 SOLO Sušice?
    Re: Karabina - cvakačka 04.04.2014 To musíš mí nachystané předem a nemáš jistotu, že ti nevypadne než se dostaneš do těžkého místa. Kám
Grossvenediger podminka skialp 03.04.2014 Ahoj, nebyl jste ted nekdo nedavano na Grossvenedigeru pres Neue Prager Hutte? Je tam snih od parkace nebo by clovek uz musel prenaset lyze? Diky.
  Re: Grossvenediger podminka skialp 03.04.2014 Z historie - touhle dobou se na konec "cesty" k "nakaldni lanovce" muselo pesky/
    Re: Grossvenediger podminka skialp 04.04.2014 Ahoj,byl jsem tam 22-25.3 ze strany od Hinterbichlu přes Johanis a Defrege.Dost velké teplo prašan ž
  Re: Grossvenediger podminka skialp 04.04.2014 Co furt lidi na lezci maji s tou podminkou? To je nejaka baba ci co?
1
...
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
...
2263
Anketa - přilba Proč ve vaší anketě schází, dle mého nejčastější případ, to jest "Nosím podle charakteru cesty, když usoudím na vhodnost použití" ? Petr 08:42:21 06.04.2014odpovědět
  Re: Anketa - přilba musíš počítat s tím, že anketu né vždy musí dělat uplně inteligentní člověk... 09:48:37 06.04.2014odpovědět
    Re: Anketa - přilba inteligentní člověk použije helmu vždy ;) d. 10:54:01 06.04.2014odpovědět
      Re: Anketa - přilba chybí tam i možnost, ke které se kloním já: používám přilbu jen cestou z hospody. Jantar 16:26:15 07.04.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: