Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
12.Kohout 10931
Bouldry:
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
12.Bulička 10184
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231434 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ubytování v juře11.04.2014
Ahoj, nemáte prosím někdo tip na levné ubytování v Juře? Mám na mysli něco vevnitř. Dík
 Re: Ubytování v juře15.04.2014
zkusils
 Podmínky na Ortleru11.04.2014
Ahoj, nebyl někdo v poslední době na Ortleru? Potřeboval bych vědět jaké jsou aktuální podmínky v severní stěně. Moc děkuju
 Re: Podmínky na Ortleru12.04.2014
Koukni se na webku. Já bych ještě tak 14 dní počkal. Je tam hoooodne sněhu.
 Re: Podmínky na Ortleru14.04.2014
Byli jsme tam minuly vikend a bylo tam hodne snehu, tak jsme se taky rozhodli pockat.
 Re: Podmínky na Ortleru14.04.2014
Myslím že je to tam ještě silně lavinézní, zatím na to není vhodná doba. Počkal bych až spíš na kone
  Re: Podmínky na Ortleru16.04.2014
Nemohl bych se k Vám přidat. Parťák si zlomil nohu a na Ortler bych docela jel.

 Drachenwand11.04.2014
Ahoj, nemůžu nikde dohledat nějaké topo pro vícedélky na Drachenwand, nevítě někdo jsetli něco takového existuje?
 Re: Drachenwand11.04.2014
Konkrétně topo k cestě Drachenwandpfeiler?
  Re: Drachenwand14.04.2014
Napiš mi na email.

 BigWall nebo SmichOff?10.04.2014
Ahoj,

budu o víkendu v Praze s kamarádkou, která není lezkyně a na prvního dá maximálně 5+. Kterou z v titulku uvedených stěn mi doporučíte? Díky
 Re: BigWall nebo SmichOff?10.04.2014
Je to úplně jedno. Obě stěny jsou v této třídě stěně dobré.
 Re: BigWall nebo SmichOff?10.04.2014
Agente, to má bejt podání na flejmičku... teda na smeč? Hele, jestli bude BigWall nadále "zavír
 Re: BigWall nebo SmichOff?10.04.2014
Smichoff te ohromi svoji rozlohou a je tam prijemnejsi klima. BigWall te ohromi svoji vyskou a na ce
  Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Jsem z Brna, máme tu Duro a pochybuju že mě tedy nějaká pražská stěna ohromí :-) Díky za odpovědi!
   Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Možná je lepší nejdřív vyzkoušet a pak až hodnotit ;).
    Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
:-)
     Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Hele 007 prokazujes opravdu hlubokou znalost problematiky, jiz po nekolikate. Mozna si zajdi na Smic
      Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
přesně tak. doplnil bych, že když se ptám o radu a pak na ní reaguju takhle povýšeně, nesmim se divi
       Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Ale no tak...povýšeně ??? To snad ne... tak to myšleno nebylo a smajlíky to snad mohly naznačit.
     Re: BigWall nebo SmichOff?14.04.2014
Ále.
     Re: BigWall nebo SmichOff?14.04.2014
Ále.
    Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Duro neni spatny, ale neni to zrovna nejvetsi a nejvzduznejsi prostor..
   Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Tak neznám prakticky nikoho, kdo by poprvé přišel na BigWall, postavil se pod centrální pilíře a pok
    Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
(y) je to krásný pohled :-)
    Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Neznám nikoho, kdo by lezl 5+ a něco na pilířy zkoušel. Bude stát ohromeně, ale zkusí kratší cesty n
     Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Nebo pilíře obejde a vyleze na ně zezadu nebo z boku, kde vedou i 5ky.
     Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
To je sice pravda, ale teď je řeč o pocitu při příchodu na stěnu. Spodem lehké cesty nevedou, ale po
      Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Coze? Byli jste nekdy ve skalach kluci kdyz tu mluvite o impozantnosti??
       Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Proč bych mu psal o impozantnosti a ohromení ze skal, když se ptá konkrétně na BigWall a SmíchOff? A
        Re: BigWall nebo SmichOff?12.04.2014
Abys mu psal o impozantnich skalach nikdo nechce. Me jen fascinuje ze nekdo je schopny pouzit takovy
         Re: BigWall nebo SmichOff?12.04.2014
Uvědom si kontext. Až se budeme bavit ve společnosti zkušených lezců, co mají něco za sebou, bylo by
          Re: BigWall nebo SmichOff?12.04.2014
Nemůže. Hobík musí na skálu, aby si to opravdu užil. Jinak je to instantní skoronic :-)
          Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
'...ale pohled je to impozantní i pro nelezce :-)...'

opravdu nezni jako bys specifik
           Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Pri vynalezeni prvniho letuschopneho letadla jsem tedy vubec nebyl ohromen... Vsak ptaci, hmyz, ...
           Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Tak tohle už je o pičovinách, ale proč ne, stejně nemám co dělat :-)

Kontext: Dotaz
            Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Ze nezna stejne vysoke steny nebo ze nevidela zadne skaly je ciste spekulace.
             Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Ano je, nepopírám to. Ale bavíme se o výletu na stěnu, ne o výletu na skálu. A mít nad sebou 25 metr
              Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
třeba já vždycky, když jedu do Prahy, jsem ohromenej už u Průhonic a zpamatovávám se z toho ještě za
               Re: BigWall nebo SmichOff?14.04.2014
Byl, ale lezlo se tam dost blbě, pořád nás vyháněli.
       Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
A jaký skály jsou podle tebe tak impozantní? jenom abych byl v obraze a třeba poznal nepoznané :)
        Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Lomy nad Velkou
        Re: BigWall nebo SmichOff?11.04.2014
Třeba El Capitan není špatnej :-)
   Re: BigWall nebo SmichOff?12.04.2014
Máš pravdu. Poté co postavili Duro už mě málo co překvapí. Například nejhorší přístup ke stěně v ČR
    Re: BigWall nebo SmichOff?12.04.2014
DURO je z hlediska sten navrat do stredoveku. Technologicky, tvarove, "dizajnove"... Tragi
    Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Co se v Brne pripravuje za další steny?? Jinak s popisem Dura souhlasim, bohužel....
     Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
To jses houby agent kdyz nic nevis. Mel bys zmenit nick :-D Nechej se prekvapit ;-)
      Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
Asi takhle? :-)
       Re: BigWall nebo SmichOff?13.04.2014
stěny rostou jak houby po dešti a na Stránské dnes v podvečer pusto-prázdno, to se mi líbí :)

 Lezci vyplašili hnízdící sokoly09.04.2014
goo.gl/uZXtwK
 Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly09.04.2014
to je smutný :(
  Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Ano, je, ale byli o Němci. Kde by se asi o uzávěře dozvěděli.
U nás se o uzávěrách dozví jen
   Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
jako neřeknu v nějaký horní dolní, ale v oblasti která je v 1.zóně NP, kde se smí celoročně lézt jen
    Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
No me by jen zajimalo, kde je mozny se tuhle informaci dozvedet v jinem nez ceskem jazyce. Cimz neob
     Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Jen chci upozornit že léta jsou saský lezci od nás dobře informováni o dočasných uzavírkách a podmín
      Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Řekl bych, že neznalost zákona neomlouvá a tudíž pokud jdu někam lézt, tak si napřed zjistím za jaký
       Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Nicméně si stejně myslím, že upozornění v průvodci by na škodu nebylo. A tabulka pod věží by účinná
    Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Nechci rýpat, ale k čemu jsou jakékokliv zákazy dobré? Zakázat jim to nemůžeš. Tedy na kusu papíru a
     Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
tak tady bych nesouhlasil téměř absolutně.

v podstatě takovou situaci, kdy "voc
      Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Neříkám, že nemáš pravdu. Ale když je někdo nepřizpůsobivý, zdravého rozumu a odpovědnosti se dovolá
       Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
nihil novi sub sole. tento způsob "ochrany" kdy byl v lezcích intenzivně vzbuzován pocit ž
        Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Očividně mne nechápeš - vcelku souhlasím s tebou i tvým přístupem. Problém je, že pokud někdo pravid
         Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
kontrola a důsledné dodržování pravidel sklouzne k buzeraci velmi snadno. bohužel. a kladu si otázku
         Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
jo a podepiš se aspoň nějak, prosímtě, debil rozhodně nejsi...
         Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Máš pravdu. Většina lezců jsou anarchisti (tedy lidi, kteří se cítí nesvobodní kvůli nesmyslné byrok
          Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Ach jo, další mimoň, co tu u ostatních předpokládá, že myslí stejně, jako on. Přírodu máš možná rád,
          Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
no teda co já znám lezce, tak většina z nich si chce dovézt prdel až pod skálu, tam (ano, v tom máš
           Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.05.2014
Ve svem priklade mluvis o "sportovnich" lezcich (mnohdy prazak). "Klasik" nekde
     Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
můžeš je vyloučit ze svazu/spolku který je v UIAA pro který je vyjednaná výjimka.
Když ti seb
      Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Jsi vtipný. Když neexistuje kontrola s účinným postihem, můžeš mne vylučovat odkud chceš, ale nic tí
       Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Obyčejnej lidskej rozum a slušnost jako vlastnosti, které v populaci rámcově lehce převládají jsou k
        Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Tak nemusí, ale nemůžeš popřít, že si pak lidi dělají z pravidel prdel. Mágují kde se nemá, lezou kd
         Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
A co je menší zlo? Kulometný hnízdo u každý věže, anebo občasná prdel z pravidel?
          Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Největší zlo je postupné zvyšování tolerance porušování pravidel a zákonů. Z dlouhodobého hlediska t
      Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
když jsi o tom začal, tak NĚMCI TAM OBECNĚ NEMAJÍ CO DĚLAT. Lezení v chráněných oblastech je povolen
       Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
"SBB bylo informováno, že saští lezci mohou lézt v našich oblastech, i když nejsou členy ČHS a
 Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Lezci si jednoznačně měli zjistit, jestli se v oblasti lézt může nebo ne! Ale jestliže bylo hnízdění
  Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly10.04.2014
Přesně.Podle mě nejspolehlivější řešení.
   Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Prý existují i "lovci", co vybírají hnízda zvláště chráněných druhů a nejsou to gurmáni. T
    Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
jo, slyšel jsem a věřil jsem. ale prý je to fáma, urban legend nebo spíš rural legend. problém prý n
    Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Kdo se živí vykrádáním hnízd dravců, moc dobře ví, kde jaký hnízdí.
    Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Takovi lovci by si to jiste nasli nekde jinde, protoze vedet o hnizdech je soucast jejich lovu. To z
 Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
docela me mrzi,zarazi,prekvapuje kolik lidi vlastne dela, ze se vlastne nic nestalo. jakoukoliv kont
  Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
Vyrušení sokolů pobouřilo i české horolezce:
   Re: Lezci vyplašili hnízdící sokoly11.04.2014
opakuješ se, to už je na začátku diskuse
 A co když zmizí? 11.05.2014
A když tam ti sokolové nebudou, co se stane? Jo, pár ornitologů asi má ujímání, ale reálný dopad?
  Re: A co když zmizí? 11.05.2014
to mas asi stejny jako kdyz se par peknejch piskovejch vezi odstreli na stavebni kamen, stavebni drt
   Re: A co když zmizí? 11.05.2014
To není stejné. Ale jestli mi nad hlavou bude létat jeden pták nebo druhý, kdo to pozná, kdo si všim
    Re: A co když zmizí? 11.05.2014
Z tvyho hlediska.. ptak jako ptak.
Z hlediska kohokoli jinyho .. koho zajimaj nejaky skaly,
  Re: A co když zmizí? 11.05.2014
to máš to samé, když zmizíš rozleptaný v sudu v orlické přehradě, taky nikomu chybět nebudeš :)
   Re: A co když zmizí? 11.05.2014
copak, dneska se ti na skalach nedarilo, nebo jsi se vubec ven nedostal, ze kolem sebe takhle plives
    Re: A co když zmizí? 11.05.2014
vždyť reagoval trefně :-) pták nebo člověk, příroda neříká kdo je hodnotnější, platí přirozený výběr
     Re: A co když zmizí? 11.05.2014
jo, z urcity vzdalenosti neni rozdilu. lec lze reagovat trefne.. a lze reagovat civilizovane, tj ne
      Re: A co když zmizí? 11.05.2014
spílání vidíš kde? mluvil jsem obecně o tom, kam se posune lezecká skupina jako celek, pokud ochranu

 Rozhovor - Stoupa08.04.2014
Kdo jeste neni unaven temi vsemi rozhovory, tak na fotonec.blogspot.cz jsem vystavil pokec s Dusanem "Stoupou" Janakem, klasicky zejmena o Krasu.
 Re: Rozhovor - Stoupa08.04.2014
Pěkný čtení..díky
 Re: Rozhovor - Stoupa08.04.2014
Díky za rozhovor s další legendou! Ještě rozhovor s Mrázou, prooosííím...
  Re: Rozhovor - Stoupa09.04.2014
Diky za pochvalu. Delame rozhovory s lezci, kteri nejakym zpusobem ovlivnili vyvoj lezeni v Krase. M
   Re: Rozhovor - Stoupa09.04.2014
Nic proti Poku, ale ta druhá věta je na můj vkus hodně nadnesená:-).
    Re: Rozhovor - Stoupa09.04.2014
Ahoj Vlki, jak to presne myslis? Snazime se nejprve udelat rozhovory s lidma, co delaji ci delali vy
     Re: Rozhovor - Stoupa10.04.2014
Vlki... vlki...

 Hochschwab(Wildalpen)07.04.2014
Byl někdo poslední dobou na lyžovačce v Hoschwabu? Potřeboval bych vědět, kolik tam je sněhu, případně jestli tam vůbec nějaký je. Chtěl bych tam jet na pěší turistiku a feraty přes Velikonoce, tak abych nejel zbytečně.
 Re: Hochschwab(Wildalpen)07.04.2014
Se sněhem počítej až od 1700-1800m
  Re: Hochschwab(Wildalpen)07.04.2014
no to je špatné, protože jsem tam měl vyhlídnuté právě kopečky kolem těch 1800m. Můžu se tedy zeptat
   Re: Hochschwab(Wildalpen)07.04.2014
o velikonocích musíš se sněhem počítat, nevím proč by to mělo být ale na překážku. Hřebeny Hochscchw

 velká HMS07.04.2014
Ahoj, zajímalo by mě, jestli byste mi někdo mohl doporučit velkou karabinu pro využití jako centrální oko. Včera jsem uznal, že moje je malá (po tom, co jsem používal kamarádovu) a hodlám si pořídit větší, jenomže jakou? Jeden tip už mám, ale čím více dop
 Re: velká HMS07.04.2014
jakou používáš teď?
  Re: velká HMS07.04.2014
Teď? Ani se neptej- obyč Ocun, tuším Eagle. Není to špatná HMS, jenom bych radši větší, ten komfort
   Re: velká HMS07.04.2014
a to jich nosíš 50 že rešíš u HMS gramy navíc? anebo lezes 200m 8bcka po vlastním? Proste kup 2 nejv
    Re: velká HMS07.04.2014
no... a právě proto se ptám, jestli mi někdo neporadí velkou a užitečnou. Jak jsem psal, chci víc ti
 Re: velká HMS07.04.2014
DMM Big Boa (vejdou se do ni bez problemu tri jednoduchy lana uvazany lodni smyckou)...muzu jenom do
  Re: velká HMS07.04.2014
Díky!
 Re: velká HMS07.04.2014
Petzl William, konkrétně doporučuju s pojistkou Ball lock. Je blbuvzdorná hlavně v tom smyslu, že za
  Re: velká HMS07.04.2014
Hele, videl uz jsi nekdy "VELKOU" HMS karabinu, pac Wiliam od Petzlu by do velky HMSky mus
   Re: velká HMS07.04.2014
chceš se hádat o HMSkách? :-) Stejná světelnost, podobná hmotnost a velikost...podle mě neni co řeši
 Re: velká HMS07.04.2014
KONG. Large Multiuse nebo X-Large Alu nebo něco podobnýho. Nedoporučuju typ HMS. Když jí dáš do kruh
 Re: velká HMS07.04.2014
Singing Rock Largo, ač uznávám, že ta DMM bude lepší. Ale taky určitě dražší.
 Re: velká HMS08.04.2014
 Bunda Softshell07.04.2014
Ahoj,
v neděli jsme, v Měsíčním údolí v Poříčí (u potoka), našli dětskou softshell bundu, bude patřit asi jedné skupince, co tam byla v sobotu s dětmi. Prosím, pokud bunda patří vám, dejte nám vědět na mail klimesovat@seznam.cz, vydáme proti přesné

 den braven do pistole Fischer?07.04.2014
zdravim,

ma nekdo zkusenost s pouzitim chem. kotvy Den Braven v pistoli Fischer? Predem diky.
 Re: den braven do pistole Fischer?07.04.2014
Záleží jakou pistoli máš, pokud se dvěma písty tak to nepůjde, s jedním by to mělo jít.
  Re: den braven do pistole Fischer?07.04.2014
zajimavy...prave ze mam dvoupistovou, tak bych cekal spis problemy s opacnou situaci (pistole Den Br
   Re: den braven do pistole Fischer?07.04.2014
takže takhle:
1. přečti si co je napsáno na kartuši. polyester nebrat!. tradičně dobrej vinyl
    Re: den braven do pistole Fischer?07.04.2014
diky za vycerpavajici info

1   ...   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   462   463   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ubytování v juře
Ahoj, nemáte prosím někdo tip na levné ubytování v Juře? Mám na mysli něco vevnitř. Dík
JJ20:10:29 11.04.2014
odpovědět 
 Re: Ubytování v juře
zkusils www.gasthof-eichler.de?
pavel00:41:12 15.04.2014
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192446)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
AW V Bielatal
AW II Bielatal
Normální cesta VI Skály U Mšena
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi