Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vía boomerang 14.04.2014 Ahoj, podělil by se někdo, kdo lezl Via Boomerang v poslední době (=po přejištění!) o zkušenosti s matrošem? co brát, co nebrat? díky.
  Re: Vía boomerang 14.04.2014 On je přejištěný? No to by mě taky zajímalo.
    Re: Vía boomerang 14.04.2014 text z topa tak chápu. pokud mě někdo opraví, kaju se.
      Re: Vía boomerang 15.04.2014 Zajímal by mnei via vertigine. Vite něco?
        Re: Vía boomerang 06.05.2014 Budu moc vděčný za informace. Hlavně mě zajímá reálná náročnost a stav jištění. A také cokoliv jinéh
          Re: Vía boomerang 07.05.2014 Taky bych rád a třeba i informaci ohledně přístupu od San Giovanni, pokud jste tama nastupovali.
          Re: Vía boomerang 14.05.2014 Díky moc za e-mail. Jirka
        Re: Vía boomerang 07.05.2014 A nebude nejlepší napsat nějaké info sem, nebo jako článek na Lezce? Určitě to zajímá i další lidi (
          Re: Vía boomerang 13.05.2014 možná na to v rámci prokrastinace dojde;)
Súlov 14.04.2014 Ahoj, jaký je lezení v Súlově? podobný něčemu? vyrazili byste tam na pár dní z CR? aktuální průvodce? díky předem za info! Danny
  Re: Súlov 14.04.2014 nie do sulova by ste nemali chodit už je tam čechov viac než dosť! :)
    Re: Súlov 14.04.2014 Ahoj,
nedávno jsem tam byl a pěkné.
Záleží na tom co lezeš :-)
nějakého průvodc
    Re: Súlov 14.04.2014 Je to slepenec - od jemno zrného až po hodně hrubozrný s kameny velikosti pul pesti. Sektor Tabula j
    Re: Súlov 14.04.2014 Co bychom tam dělali, stejně už je skoro celý zavřený a leze se na posledních "kvakách" :-
      Re: Súlov 15.04.2014 No vidiš to sa mi páči takýto postoj, nám tam chýbať nebudete, ved máte predsa v čechách krásne komp
        Re: Súlov 15.04.2014 když jsem byl naposled na Bigwallu, stála tam fronta deseti lidí. Pět z nich mluvilo slovensky. Nic
          Re: Súlov 15.04.2014 hmm asi urobili prijímačky lepšie než iný uchádzači...
            Re: Súlov 15.04.2014 Ty by si kvôli pravopisu nezvládol ani prijímačky na SŠ. Inak do slovenských študentov študujúcich v
              Re: Súlov 15.04.2014 Jako nic proti chlapci, ale vaš postoj tak uplne nechapu. Nechcete cechy na vasich sklach atd., ale
              Re: Súlov 15.04.2014 no rozhodne parazitujou ti studenti. Kdyz zustanou v Cechach, parazitovali 18 let na Slovači, když s
                Re: Súlov 15.04.2014 vitaj v EU :)
                Re: Súlov 15.04.2014 Takže radšej by si bral české školy len pre (síce horších, ale za to) českých študentov, že? A potom
                  Re: Súlov 15.04.2014 Ne, bral bych české (státní) školy, kde si občané jiných států budou za svá studia platit. Aspoň by
        Re: Súlov 15.04.2014 Kdyz ti tak vadi Cesi, tak proc se cpes na cesky lezecky server? To nemate u Vas vlastni? A dozajist
          Re: Súlov 15.04.2014 Kurde to mě vážně baví. Já jsem napůl Čech (pardon z jedné čtvrtiny Slezan a z jedné čtvrtiny Moravá
            Re: Súlov 15.04.2014 Příjde mě čím více na východ tím více "kreténů" co se chtějí hádat.A přitom MAJÍ HOLU ŘIĎ
              Re: Súlov 15.04.2014 Jaké "ŘIĎ". Snad ŘIŤ, né? Buď hrdý a vzdělaný Čech. A když nevíš jak se píše"anální o
                Re: Súlov 17.04.2014 To asi vychází z lyžařského pozdravu "řiď mi lyž!".
  Re: Súlov 15.04.2014 Já tam jezdím i na odpoledne ... z ČR :)
    Re: Súlov 15.04.2014 Děkujuu, jste zlatí nekteří..
      Re: Súlov 15.04.2014 No nedivte sa, bozsky klud zo sulova davno vymizol. 90% navstevnikov cesi. Oddychnut si do skal, to
        Re: Súlov 15.04.2014 Na Sůlově se děje jedna věc.Je tam více turistů a lezců.Proto podnikatel ze SLOVENSKA udělal z klid
          Re: Súlov 16.04.2014 Takze nakoniec za to, ze vas je tam ako mravcov mozu ochranari:)))))))
Este raz si precitaj m
            Re: Súlov 18.04.2014 Fozo jseš úplně mimo.....a jak je vidět jseš ještě mladík co ani neví jak se lezlo a kde na Sulově p
        Re: Súlov 16.04.2014 Před časem jsem byl v Ádru. Potkám ti tam hele nějaký dva čecháčky, nějakej Dejvý a Mártý. A povídám
      Re: Súlov 15.04.2014 Sa mi paci ako som to tu rozohnil :) osobne proti cechom fakt nic nemam teda pokial v kempe nevytiah
        Re: Súlov 15.04.2014 Tak o té rychlosti vytáčení se druhé strany, při vhodně mířeném "zásahu" pochopitelně, by
        Re: Súlov 15.04.2014 no cose ptal danny?
      Re: Súlov 15.04.2014 cosi najdes aj tu..
        Re: Súlov 16.04.2014 nechápu že se někdo rozumný (jakékoli národnosti) nechá vyprovokovat blbem (jakékoli národnosti) k t
Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Prosím nevíte o přilbě s atestem na kolo i turistiku? O jedné jsem věděl ale vykouřila se mi z hlavy. Díky
  Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 No na lezení a kolo třeba na Kong scarab nebo Salewa helium. Na turistiku imho stačí kšiltovka, ale
    Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Díky
Jde mi o přilbu na kolo a další aktivity (voda, lezení, mlácení drzích lidí, :)
    Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Díky
Jde mi o přilbu na kolo a další aktivity (voda, lezení, mlácení drzích lidí, :)
  Re: Přilba nejen na lezení 13.04.2014 Petzl Meteor III?
Kdybys měl malou hlavu, tak Petzl Piču :-D
    Re: Přilba nejen na lezení 14.04.2014 Simond Calcit - homologovaná na lezení, brusle, kolo. Asi nejlepší poměr cena, výkon, váha, pohodlí.
  Re: Přilba nejen na lezení 14.04.2014 Univerzální věci "vše v jednom" jsou většinou na prd... Záleží samozřejmě na levelu v jaké
    Re: Přilba nejen na lezení 15.04.2014 Používám helmy od Protecu, atesty mají na aktivity převyšující atesty na lezení (atesty na extreme s
  Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Ahoj, pokud jsi to nikdy neosazoval, tak to do začátků moc nedoporučuju. Vždy se těmto typům říkalo
    Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 díky, hledám variantu jak nejychleji a nejsnadněji zavrtat nýt bez vrtačky, Ropec mi všichni vymlouv
      Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Nějaké železářství, trubkový vrták.
        Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Záleží hlavně do čeho (materiál) a co (hloubka a průměr) chceš vrtat. Na běžné průměry (12-16mm) pou
          Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 na díru o průměru 12 nebo 14mm hlubokou 80-85mm si kup vrták o příslušném průměru dlouhý 160-200mm.
            Re: Nýty s vrtákem 15.04.2014 Funguje to relativne dobre - zula, vapno. Nicmene narazis na materialy, kde budes dost v prdeli. Nav
mapy 13.04.2014 ahoj.muzu se prosim zeptat, jak zhruba jeste dlouho budou "mapy" mimo provoz? diky za odpoved
  Re: mapy 14.04.2014 nedávno jsem se ptal. Mapy budou mimo provoz, dokud budou mimo provoz. Nikdo pořádně neví, včetně au
    Re: mapy 14.04.2014 diky za odpoved. no my prave planujem vyjezd do fr a bez map na lezci sme jak bez ruky:)
      Re: mapy 14.04.2014 na 8a.nu je databáze oblastí v mapě dostatečná, mapa na lezci se může hodit tak možná pro místní ska
Ubytování v juře 11.04.2014 Ahoj, nemáte prosím někdo tip na levné ubytování v Juře? Mám na mysli něco vevnitř. Dík
  Re: Podmínky na Ortleru 12.04.2014 Koukni se na webku. Já bych ještě tak 14 dní počkal. Je tam hoooodne sněhu.
  Re: Podmínky na Ortleru 14.04.2014 Byli jsme tam minuly vikend a bylo tam hodne snehu, tak jsme se taky rozhodli pockat.
  Re: Podmínky na Ortleru 14.04.2014 Myslím že je to tam ještě silně lavinézní, zatím na to není vhodná doba. Počkal bych až spíš na kone
    Re: Podmínky na Ortleru 16.04.2014 Nemohl bych se k Vám přidat. Parťák si zlomil nohu a na Ortler bych docela jel.
Drachenwand 11.04.2014 Ahoj, nemůžu nikde dohledat nějaké topo pro vícedélky na Drachenwand, nevítě někdo jsetli něco takového existuje?
  Re: Drachenwand 11.04.2014 Konkrétně topo k cestě Drachenwandpfeiler?
    Re: Drachenwand 14.04.2014 Napiš mi na email.
BigWall nebo SmichOff? 10.04.2014 Ahoj,
budu o víkendu v Praze s kamarádkou, která není lezkyně a na prvního dá maximálně 5+. Kterou z v titulku uvedených stěn mi doporučíte? Díky
  Re: BigWall nebo SmichOff? 10.04.2014 Je to úplně jedno. Obě stěny jsou v této třídě stěně dobré.
  Re: BigWall nebo SmichOff? 10.04.2014 Agente, to má bejt podání na flejmičku... teda na smeč? Hele, jestli bude BigWall nadále "zavír
  Re: BigWall nebo SmichOff? 10.04.2014 Smichoff te ohromi svoji rozlohou a je tam prijemnejsi klima. BigWall te ohromi svoji vyskou a na ce
    Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Jsem z Brna, máme tu Duro a pochybuju že mě tedy nějaká pražská stěna ohromí :-) Díky za odpovědi!
      Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Možná je lepší nejdřív vyzkoušet a pak až hodnotit ;).
        Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 :-)
          Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Hele 007 prokazujes opravdu hlubokou znalost problematiky, jiz po nekolikate. Mozna si zajdi na Smic
            Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 přesně tak. doplnil bych, že když se ptám o radu a pak na ní reaguju takhle povýšeně, nesmim se divi
              Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Ale no tak...povýšeně ??? To snad ne... tak to myšleno nebylo a smajlíky to snad mohly naznačit.
          Re: BigWall nebo SmichOff? 14.04.2014 Ále.
          Re: BigWall nebo SmichOff? 14.04.2014 Ále.
        Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Duro neni spatny, ale neni to zrovna nejvetsi a nejvzduznejsi prostor..
      Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Tak neznám prakticky nikoho, kdo by poprvé přišel na BigWall, postavil se pod centrální pilíře a pok
        Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 (y) je to krásný pohled :-)
        Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Neznám nikoho, kdo by lezl 5+ a něco na pilířy zkoušel. Bude stát ohromeně, ale zkusí kratší cesty n
          Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Nebo pilíře obejde a vyleze na ně zezadu nebo z boku, kde vedou i 5ky.
          Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 To je sice pravda, ale teď je řeč o pocitu při příchodu na stěnu. Spodem lehké cesty nevedou, ale po
            Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Coze? Byli jste nekdy ve skalach kluci kdyz tu mluvite o impozantnosti??
              Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Proč bych mu psal o impozantnosti a ohromení ze skal, když se ptá konkrétně na BigWall a SmíchOff? A
                Re: BigWall nebo SmichOff? 12.04.2014 Abys mu psal o impozantnich skalach nikdo nechce. Me jen fascinuje ze nekdo je schopny pouzit takovy
                  Re: BigWall nebo SmichOff? 12.04.2014 Uvědom si kontext. Až se budeme bavit ve společnosti zkušených lezců, co mají něco za sebou, bylo by
                    Re: BigWall nebo SmichOff? 12.04.2014 Nemůže. Hobík musí na skálu, aby si to opravdu užil. Jinak je to instantní skoronic :-)
                    Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 '...ale pohled je to impozantní i pro nelezce :-)...'
opravdu nezni jako bys specifik
                      Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Pri vynalezeni prvniho letuschopneho letadla jsem tedy vubec nebyl ohromen... Vsak ptaci, hmyz, ...
                      Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Tak tohle už je o pičovinách, ale proč ne, stejně nemám co dělat :-)
Kontext: Dotaz
                        Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Ze nezna stejne vysoke steny nebo ze nevidela zadne skaly je ciste spekulace.
                          Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Ano je, nepopírám to. Ale bavíme se o výletu na stěnu, ne o výletu na skálu. A mít nad sebou 25 metr
                            Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 třeba já vždycky, když jedu do Prahy, jsem ohromenej už u Průhonic a zpamatovávám se z toho ještě za
                              Re: BigWall nebo SmichOff? 14.04.2014 Byl, ale lezlo se tam dost blbě, pořád nás vyháněli.
              Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 A jaký skály jsou podle tebe tak impozantní? jenom abych byl v obraze a třeba poznal nepoznané :)
                Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Lomy nad Velkou
                Re: BigWall nebo SmichOff? 11.04.2014 Třeba El Capitan není špatnej :-)
      Re: BigWall nebo SmichOff? 12.04.2014 Máš pravdu. Poté co postavili Duro už mě málo co překvapí. Například nejhorší přístup ke stěně v ČR
        Re: BigWall nebo SmichOff? 12.04.2014 DURO je z hlediska sten navrat do stredoveku. Technologicky, tvarove, "dizajnove"... Tragi
        Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Co se v Brne pripravuje za další steny?? Jinak s popisem Dura souhlasim, bohužel....
          Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 To jses houby agent kdyz nic nevis. Mel bys zmenit nick :-D Nechej se prekvapit ;-)
            Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 Asi takhle? :-)
              Re: BigWall nebo SmichOff? 13.04.2014 stěny rostou jak houby po dešti a na Stránské dnes v podvečer pusto-prázdno, to se mi líbí :)
1
...
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
...
2263
Vía boomerang Ahoj, podělil by se někdo, kdo lezl Via Boomerang v poslední době (=po přejištění!) o zkušenosti s matrošem? co brát, co nebrat? díky. Hanka 12:14:10 14.04.2014odpovědět
  Re: Vía boomerang On je přejištěný? No to by mě taky zajímalo. Aldo 12:31:39 14.04.2014odpovědět
    Re: Vía boomerang text z topa tak chápu. pokud mě někdo opraví, kaju se. Hanka 12:43:28 14.04.2014odpovědět
      Re: Vía boomerang Zajímal by mnei via vertigine. Vite něco? Petr T. 06:01:57 15.04.2014odpovědět
        Re: Vía boomerang http://www.lezec.cz/cesta.php?key=51349
Kdybys chtěl víc informací, můžu poslat na mail. Artie 07:06:22 15.04.2014odpovědět
      Re: Vía boomerang Po víkendu potvrzuju, že štandy jsou fungl, krásný;) kdyby byl někdo otráven (jako já), že se moc informací nedá najít, ráda se podělím o dojmy mailem. Hanka 14:06:51 06.05.2014odpovědět
        Re: Vía boomerang Budu moc vděčný za informace. Hlavně mě zajímá reálná náročnost a stav jištění. A také cokoliv jiného. Díky předem. jiri.krt(a)sez nam.cz Jirka 17:09:49 06.05.2014odpovědět
          Re: Vía boomerang Taky bych rád a třeba i informaci ohledně přístupu od San Giovanni, pokud jste tama nastupovali.
Díky
info(dokola)horskesporty.cz Aldo 14:44:54 07.05.2014odpovědět
          Re: Vía boomerang Díky moc za e-mail. Jirka 06:01:32 14.05.2014odpovědět
        Re: Vía boomerang A nebude nejlepší napsat nějaké info sem, nebo jako článek na Lezce? Určitě to zajímá i další lidi (třeba mě). JD 16:27:52 07.05.2014odpovědět
          Re: Vía boomerang možná na to v rámci prokrastinace dojde;) Hanka 23:02:07 13.05.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: