Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jak vyčistit lezečky 22.04.2014 Ahoj
Nemáte tip jak vyčistit lezečky zevnitř? Pod skalama bývá prašno a přijdou mi už dost špinavý. Starý lezky jsem normálně vyprala a vůbec jim to neuškodilo, ale jsou fakt muzejní kus. U těch novějších nevím jestli je dobrý nápad to prát. Snažil
  Re: Jak vyčistit lezečky 22.04.2014 Nejlepší je zašpinění předcházet ... dětskej pudr to řeší .. nohy se nepotí, nelepí se na ně binec a
  Re: Jak vyčistit lezečky 22.04.2014 podle toho.. jenom spinavy necham uschnout a vymetu, pokud vykazuji neprijemny oder, vystrikam je de
  Re: Jak vyčistit lezečky 23.04.2014 prani dost poskodi lepeny spoje gumy s kuzi. zcela urcite se to projevi pri opakovanym prani. jakmil
  Re: Jak vyčistit lezečky 23.04.2014 Lezečky čistím zevnitř tak, že si připravím silnou mýdlovou vodu a kartáček na boty, případně i star
    Re: Jak vyčistit lezečky 23.04.2014 Dělám to jak Variant, ale umyju je několikrát a množství vody neřeším. Až z nich neteče žádný kentus
lezení na garganu 22.04.2014 Nevíte náhodou někdo, jak je to s lezením na poloostrově Gargano v jižní Itálii?? díky
RE Arctic 22.04.2014 čau máte někdo zkušenosti se spacákem rock empire Arctic? uvažuji o jeho zakoupení...zajímalo by mě, jak se vám v něm spalo při 0°C nebo těsně pod, zipy a manipulace s nimy, poměr výkon cena....díky
honza
  Re: RE Arctic 22.04.2014 Takovej spacák podle mě nevyráběj.
  Re: RE Arctic 22.04.2014 Ahoj, nejsem si jistý s názvem, ale vlastním 3. rokem Arktidu od RE. Jestli jde o tento model, tak z
    Re: RE Arctic 23.04.2014 Arktida stojí aktuálně zhruba dvojku. Mě je v něm okolo nuly zima. Výrobce píše, že je do chladných
  Re: RE Arctic 23.04.2014 To jak bude spacák teplý se odvíjí od toho kolik má výplně. Srovnej hmotnost s konkurencí a uvidíš h
    Re: RE Arctic 23.04.2014 Ještě bych doplnil, že malý, lehký a levný spacák do -10° neexistuje.
inspiračka pro těžkotonážníky 21.04.2014 čaute, poradťe nějakýho známějšího macatýho lezce-pořízka, u kterýho se na videu inspirovat ohledně techniky, pohybu, apod. Zatím jsem našel jen johna dunna,třeba ještě někdo je..
  Re: inspiračka pro těžkotonážníky 21.04.2014 Zrovna nedávno jsem v L&H četl rozhovor s Petrem Skalkou, který je v článku několikrát označen z
    Re: inspiračka pro těžkotonážníky 21.04.2014 Jednoho trošku macatýho znám, celkem se vypracoval a teď leze jak drak Xa nejsou pro něj problém
  Re: inspiračka pro těžkotonážníky 22.04.2014 Asi nejmacatější lezec co znám a lezl fakt dobře byl Marcel Toman.
  Re: inspiračka pro těžkotonážníky 22.04.2014 John Dunne. Na gritu lezl(leze?) pekny pecky...
    Re: inspiračka pro těžkotonážníky 22.04.2014 Klem loskot- ale hodne vysokej a svalnatej , macatej ani moc ne
      Re: inspiračka pro těžkotonážníky 23.04.2014 Anebo podobná figura punkáč z Kochelu Toni Lamprecht. Ovšem oproti dnešním šumichrastům je také jen
Vltavská žula 21.04.2014 Tak jak to vypadá s novým průvodcem? Už je nějaký termín vydání?
  Re: Vltavská žula 21.04.2014 Průvodce je hotový tak z 95 procent. Vlastně ho čeká jen velká kontrola. Pak by měl už jít do tisku.
Čima 21.04.2014 Ahoj, možná půjdeme narychlo odpoledne na Čimu v Brnné. Je to taková fofr akce a chtěl bych se čimyznalých zeptat, jestli jsou cesty označené svým stupněm, protože nemám průvodce a nevím nevím, jestli se vyznám v tom z Horosvazu (navíc s kvalitou mojí tis
Chan - Tengri 20.04.2014 Zdar,
nemate někdo zkusenost s vrtulnikem z mayda-adyr do chan tengri base campu ale bez vyuziti sluzeb cestovky? Je vubec mozne vrtulnik pouzit aniz by jste si zaplatili jeden z jejich "balicku"? Uvazujeme o small package..cena neni vyso
  Re: Chan - Tengri 24.04.2014 Pred 7mi lety jsme leteli na severni ilnycek. Meli jsme dopredu dohodnuty jen let tam a zpet a bumaz
    Re: Chan - Tengri 24.04.2014 My jsme normalne fungovali mimo BC, to bylo v pohode. Chodili jsme tam jen na pokec a nejak jsme si
      Re: Chan - Tengri 24.04.2014 Jo dik, uz sem sehnal kontakt na vrtulnik...180 Eur tam 180 zpatky..Pobyt v jejich BC 3Eura/osoba ve
        Re: Chan - Tengri 25.04.2014 Pocitej s nadvahou, nemilostdne te oberou a pak jeste s nejakejma bonusama, ktere se budou snazit vy
          Re: Chan - Tengri 25.04.2014 DO BC pesky rozhodne nepujdu...sel jsem jen cast toho ledovce a stacilo..Je to jak chodit 4 dny po c
  Re: Chan - Tengri 03.05.2014 Ahoj, taky se letos chystame s kamosem na Chan tengri. Kdy tam jedete vy?
  Re: Chan - Tengri 03.05.2014 Ahoj, taky se letos chystame s kamosem na Chan tengri. Kdy tam jedete vy?
Svatošky-HNÍZDĚNÍ 19.04.2014 Vedle cesty Převislá (23)je ptačí hnízdo, dneska ještě s malýma.
  Re: Svatošky-HNÍZDĚNÍ 20.04.2014 Napiš to na Skalní oblasti ČHS je tam nový ohlašovací systém na dočasná omezení kvůli hnízdění a pod
    Re: Svatošky-HNÍZDĚNÍ 20.04.2014 ok, dík za tip.
almeria 18.04.2014 Zdar, doporucte pls nejake detske lezeni kolem Almerie (Cabo de Gata), pripadne pruvodce. Monsul (boulder) znám. Dík
Louka pod Bořní 18.04.2014 Nevíte někdo jaká je situace na louce pod Bořní? Vím že tam cca 8 let zpátky probíhali nějaký manévry se značkou ohledně zákazu atd. Předpokládám ale že spaní na louce se stále toleruje, je to tak?
  Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 Jo to tam v pohodě. Je tam tábořiště, pár ohnišť a normálně se tam táboří. Byli jsme tam před 3 týdn
    Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 Díky za info, dlouho sem tam nebyl :) Odpadky jsou průser, dík za info, vezmu nějaký pytle. Takovýhl
    Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 Před 2 týdny krásně čisto, díky za úklid týden před :-)
Jen bych orodoval za menší počet ohni
    Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 A jak je to s autem - příjezd a parkování?
      Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 Autem lze přijet až přímo do tábořiště pod Jižní stěnou přes cestičky v polích. Chce to jet pomalu a
      Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 Taky jsme tuhle dost váhali ale na základě toho, že kdykoli jsme lezli (zaparkováni na parkovišti u
        Re: Louka pod Bořní 18.04.2014 A co je spatneho na parkovisti? Je to dal ze? Takze kdyz si par pacosu zaveze zadek pokud mozno az k
          Re: Louka pod Bořní 19.04.2014 ...a kvůli takovýmhle anonymům se tu člověk dozvídá míň a míň, protože už si příště řeknu: "Že
            Re: Louka pod Bořní 20.04.2014 No, pokud vim, tak na lesni cesty je zakaz obecne. Takze at ti mistni tvrdili cokoliv, tak zajet tam
              Re: Louka pod Bořní 21.04.2014 ono je to pole
          Re: Louka pod Bořní 20.04.2014 uz ti nekdy vybrali auto ktery jsi ztratil na chvili z dohledu?
            Re: Louka pod Bořní 20.04.2014 Presne z tehle duvodu zajistim v Adru az pod vez!
  Re: Louka pod Bořní 19.04.2014 Pokud jedete na jeden den, je lepší zaparkovat u chaty. V případě bivakování se dá zajet na louku po
    Re: Louka pod Bořní 20.04.2014 o tomhle místě mluvím. když jedem na den, jezdíme k hospodě.
      Re: Louka pod Bořní 21.04.2014 proste neomezena omezenost
        Re: Louka pod Bořní 22.04.2014 Byli jste tam někdy chytráci? Ono to parkoviště u hospody je tak na pět aut a zlatá éra lezení na Bo
          Re: Louka pod Bořní 22.04.2014 Na parkoviště se vejde o dost víc aut,navíc pod hlavním u chaty je ještě jedno menší. Min. 15 aut se
            Re: Louka pod Bořní 22.04.2014 problémy byly historicky - tak před deseti-patnácti lety, bylo pravidlem, že tam bylo tak šest aut l
1
...
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: