Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kafe a poceni rukou 17.04.2014 Dneska jsem se dovedela, ze se po kafi pry poti ruce. Ze je to pry znama vec. Ze to vi kazdy. Muzete mi k tomu nekdo neco zasveceneho rict? Ma opravdu cenu vzdavat se te jedine radosti vstavani do prace nebo jurskeho ranniho zevlovani na parkovisti? Pokud
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 3-4 kavy denně? ty nemáš ráda svoje ledviny. jedna stačí, a to jen v práci...co vyženský na tom popí
    Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 To je zase rada, on ty pattoky taky každý nepije, světe div se, ani já pivo nepiju....když nevíš nic
      Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Ahoj, Abych řekl pravdu tak to slyším prvně. Spíš mě to nikdy nezajímalo. Kávu nepiju vůbec a možná
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 To že Ti tu někdo řekne svojí zkušenost nebo nějaký věděcky podložený "jistoty" ještě nezn
    Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Já piju kafe po hektolitrech a nepociťuju s pocením rukou problém. Experiment s vynecháním kafe po n
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 ze systému gagl: Káva zvyšuje pocení hned dvěma způsoby. Za prvé kofein stimuluje centrální nervový
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Zkus místo cukru MG :-)
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Místo smetany do kávy přidej tekutý mágo a máš po problému :-)
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Já docela kafuju, ale problém s pocením rukou nemám. Jak už tady někdo zmínil, nejlepší bude kafe pá
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Kdyz jsme u toho zvysovani vykonu, co takhle se trochu odlehcit? Vlasy, usi, nos? Neni to jen esteti
    Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Kávu nepiju a ruce se mi při lezení nepotí. Ale stačí si pustit jakékoli lezecké video a teče mi to
    Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 Holohlavá Verča? Už se těším :-) Do ledví jí nevidím.
      Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 když nevím, obrátím se na klasika (dnes už nežijícího):"Man geht nicht NACH dem Klettern einen
  Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 kafe odvodňuje a zvyšuje krevní tlak. před "výkonem" jsem ho nikdy nepil,takže neposoudím,
    Re: kafe a poceni rukou 18.04.2014 tak to vidíš, Feu, jaký sofistikovaný odpovědi tu od pánů lezců dostáváš :-) Třeba takovej Ruben mám
      Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 touché.
    Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 tvl instatní kafe se ani nedá nazývat kávou. Doporučuju přečíst si složení a pak zapřemejšlet, jestl
    Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 zdejší esa nezklamou a rozesmějou, vždycky se někdo chytne..:D
jj, ono od7+ se ti úpl
      Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 Taky to mohlo být tak, že v sedmičkových a osmičkových madlech nějaké pocení nevnímáš, protože to pr
        Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 což je přesně ten důvod dotazu feu.
..jdu do kolen...:DDD
(a největší sranda j
          Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 Ne, to byla odpověď na tvoje obecné
"jj, ono od7+ se ti úplně změní funkce těla
            Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 už nemůžu, nemuč mě, úplně slzim smíchy...:DDDD
              Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 V poho, kdo by rád nepotěšil Rubena a nepodílel se na jeho dobré náladě :-)
          Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 Co ti vadí? Autor nepsal Ruben je idiot. Autor odpovídal obecně na komentář o pocení lezců v těžkých
        Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 Ma zkusenost je, ze at jsem byl v jakemkoliv stupni vykonosti, vzdy me poceni vadilo stejne. Kdyz by
          Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 No ano, samozrejme :-) ale pocitil jsi na tom nejaky vliv kafe?
Mi tady vsichni radi
            Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 Jo vysadit pravidelny kofein muze byt sila. To prestane tak po 2-4 dnech, pak to je vpoho.
              Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 já piju jen jedno dopoledne v práci, o víkendu kafe nepiju. necítím ale, že bych ho o víkendu potřeb
            Re: kafe a poceni rukou 19.04.2014 feuko, každá závislost s tebou po vysazení zezačátku trošku zamávne..drogy no..:D
kdy
  Re: Stránská skála-jištění 17.04.2014 Na Stránské se boulderuje :D
  Re: Stránská skála-jištění 17.04.2014 Ne, vážně, občas uprostřed nějaký nýtek je, ale ne všude. Vlastního moc (spíš nic) založit nejde. Na
  Re: Stránská skála-jištění 17.04.2014 Ahoj
Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně
  Re: Stránská skála-jištění 17.04.2014 Ahoj
Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně
American Direct - Petit Dru 17.04.2014 Nazdar,
má někdo podrobnější informace o stavu cesty American Direct na Petit Dru, po zhroucení části masivu v roce 2011?
Lezl cestu někdo v posledních dvou letech?
Diky za info
  Re: American Direct - Petit Dru 17.04.2014 naposledy jsem v té cestě byl 1.srpna 1990, rovněž dopoledne zhroucení části stěny. akce HS proběhla
  Re: American Direct - Petit Dru 17.04.2014 Byli jsme tam 2009, jak je to ted nevim. Ale snad pomůžou aspoň tyto info. Tenkrat jsme to chteli le
    Re: American Direct - Petit Dru 17.04.2014 podle vyjadreni ohm uz je krajne nestabilni I dolez pres francouzske nyty do allaina. vyjadrovali se
Lezeni Sardinie (25.5.- 3.6.) 15.04.2014 Cau,
nechce se nekdo pridat na lezeni v Sardinii (25.5.-3.6.)? Ted sem kupoval letenky od Ryanairu za 168,- euro pro 2 osoby z Mnichova.Mame v planu pronajem auta (cca. 250,- euro) a pronajem apartmanu v Cala Gonone(cca. 350,- euro) + cesta do mnic
  Re: Lezeni Sardinie (25.5.- 3.6.) 17.04.2014 Pojdme o tom rozvinout diskuzi, toto tema si to rozhodne zaslouzi :D.
Orli stezka 15.04.2014 Ahoj všichni. Nemáte někdo info o sněhu na Orlí stezce. Chystáme se tam na přelomu dubna a května.
Díky.
Orli stezka 15.04.2014 Ahoj všichni. Nemáte někdo info o sněhu na Orlí stezce. Chystáme se tam na přelomu dubna a května.
Díky.
Pojištění lezení v České Republice 15.04.2014 Již tady byly dotazy ale myslím že nebyly dostatečně zodpovězeny. Následující dotaz je prosím jen pro ty co mají nebo chtějí.. Jaké máte nebo hodláte mít pojištění vztahující se na lezecké aktivity v rámci České Rep. (nikoliv v zahraničí-tam se dá pojisti
  Re: Pojištění lezení v České Republice 15.04.2014 ahoj, mě by zajímalo to samé ale i pro slovensko
  Re: Pojištění lezení v České Republice 15.04.2014 Zkus nejprve říci, co tím dotazem myslíš. Zdravotní péči, záchranu i dopravu do nemocnice máš zadarm
    Re: Pojištění lezení v České Republice 16.04.2014 Ja to pochopil tak ze tazatel se zajma o urazove/zivotni pojisteni takove aby se vztahovalo i na lez
      Re: Pojištění lezení v České Republice 16.04.2014 pokud ti jde o zivotni pojisteni, tak tusim, ze jediny komu lezeni nevadi (teda tak, ze si pri nem s
        Re: Pojištění lezení v České Republice 16.04.2014 jinak zdravotni peci mas gratis vyplyvajici ze zdravotniho pojisteni...
          Re: Pojištění lezení v České Republice 18.04.2014 Zdarec, dotaz byl míněn takto :-) Tak jako se lze pojistit do zahraničí v rámci cest.pojištění vztah
            Re: Pojištění lezení v České Republice 18.04.2014 Nemá smysl ptát se po nejlepší pojišťovně, protože když se vyrakvíš, tak tě odvezou do špitálu a tam
              Re: Pojištění lezení v České Republice 18.04.2014 Všechny věci z komerčního připojištění se řeší až po vyléčení, protože pak se teprve láme chleba ohl
alpine up Smichov 15.04.2014 Ahoj, Prosím, kdybyste někdo našel na smichove alpineup, Prosím kontaktujte me. Z velmi velkou pravděpodobností jsem ho tam nechal ve středu 9. Prosím o každou informaci. Mam připraveného nalezne. Dekuji.
  Re: alpine up Smichov 15.04.2014 Tohle piš do inzerce; tam si toho spíš někdo všimne.
Wiesbachhorn 14.04.2014 Ahoj, nemáte prosím někdo informace o sněhových podmínkách v oblasti Wiesbachhorn? Přemýšlíme nad severozápadní stěnou. Díky za informace!
  Re: Wiesbachhorn 14.04.2014 Kdy tam chcete vyrazit?
    Re: Wiesbachhorn 14.04.2014 Na velikonoce.
      Re: Wiesbachhorn 15.04.2014 Teď o víkendu sněžilo, na Silvrettě nad 2000 m napadlo jen přes víkend 15 cm a podle předpovědi má d
        Re: Wiesbachhorn 15.04.2014 ..nemluvě o tom, že ze soboty na neděli padala krupice a teď dost fouká, takže budeš mít firn, na to
          Re: Wiesbachhorn 16.04.2014 Díky za rady!
sportovni vicedelky 14.04.2014 Ahoj, doporučí někdo nějáké sportovní vícedélky v severnim Rakousku (Viden-Salzburg)? 100-300m, kolem 7 UIAA. Popripade průvodce k daným oblastem? Diky moc
  Re: sportovni vicedelky 14.04.2014 Takéto podmienky spĺňa mnoho oblastí od Gutenst. Alpe (Hohe Wand), Raxalpe (Hoellental) cez Ennstale
  Re: sportovni vicedelky 15.04.2014 Určitě Hollental, navíc v Kaiserbrunnu se dá tábořit zadarmo. Nevýhodou je o víkendech hodně lidí v
1
...
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
...
2263
Stránská skála-jištění Ahoj, nikdy jsem na Stránské v Brně nelezl, můžete mi někdo napsat, na co se mám připravit? Leze se vše po vlastním, nebo jak to tam je? Našel jsem na netu průvodce, ale o tomhle se nezminuje... Díky Kodl 15:05:28 17.04.2014odpovědět
  Re: Stránská skála-jištění Na Stránské se boulderuje :D Petr 15:20:51 17.04.2014odpovědět
  Re: Stránská skála-jištění Ne, vážně, občas uprostřed nějaký nýtek je, ale ne všude. Vlastního moc (spíš nic) založit nejde. Navíc nahoře stejně není jak zajistit, je tam jen tráva. Nejlepší je ten boulder. Petr 15:22:52 17.04.2014odpovědět
  Re: Stránská skála-jištění Ahoj
Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně opatrně.
Jinak jak říkal Petr a Petr, boulder ideální. Jures 15:42:17 17.04.2014odpovědět
  Re: Stránská skála-jištění Ahoj
Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně opatrně.
Jinak jak říkal Petr a Petr, boulder ideální. Jures 16:12:13 17.04.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: