LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230899 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 kafe a poceni rukou17.04.2014
Dneska jsem se dovedela, ze se po kafi pry poti ruce. Ze je to pry znama vec. Ze to vi kazdy. Muzete mi k tomu nekdo neco zasveceneho rict? Ma opravdu cenu vzdavat se te jedine radosti vstavani do prace nebo jurskeho ranniho zevlovani na parkovisti? Pokud
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
3-4 kavy denně? ty nemáš ráda svoje ledviny. jedna stačí, a to jen v práci...co vyženský na tom popí
  Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
To je zase rada, on ty pattoky taky každý nepije, světe div se, ani já pivo nepiju....když nevíš nic
   Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Ahoj, Abych řekl pravdu tak to slyším prvně. Spíš mě to nikdy nezajímalo. Kávu nepiju vůbec a možná
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
To že Ti tu někdo řekne svojí zkušenost nebo nějaký věděcky podložený "jistoty" ještě nezn
  Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Já piju kafe po hektolitrech a nepociťuju s pocením rukou problém. Experiment s vynecháním kafe po n
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
ze systému gagl: Káva zvyšuje pocení hned dvěma způsoby. Za prvé kofein stimuluje centrální nervový
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Zkus místo cukru MG :-)
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Místo smetany do kávy přidej tekutý mágo a máš po problému :-)
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Já docela kafuju, ale problém s pocením rukou nemám. Jak už tady někdo zmínil, nejlepší bude kafe pá
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Kdyz jsme u toho zvysovani vykonu, co takhle se trochu odlehcit? Vlasy, usi, nos? Neni to jen esteti
  Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Kávu nepiju a ruce se mi při lezení nepotí. Ale stačí si pustit jakékoli lezecké video a teče mi to
  Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
Holohlavá Verča? Už se těším :-) Do ledví jí nevidím.
   Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
když nevím, obrátím se na klasika (dnes už nežijícího):"Man geht nicht NACH dem Klettern einen
 Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
kafe odvodňuje a zvyšuje krevní tlak. před "výkonem" jsem ho nikdy nepil,takže neposoudím,
  Re: kafe a poceni rukou18.04.2014
tak to vidíš, Feu, jaký sofistikovaný odpovědi tu od pánů lezců dostáváš :-) Třeba takovej Ruben mám
   Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
touché.
  Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
tvl instatní kafe se ani nedá nazývat kávou. Doporučuju přečíst si složení a pak zapřemejšlet, jestl
  Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
zdejší esa nezklamou a rozesmějou, vždycky se někdo chytne..:D

jj, ono od7+ se ti úpl
   Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Taky to mohlo být tak, že v sedmičkových a osmičkových madlech nějaké pocení nevnímáš, protože to pr
    Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
což je přesně ten důvod dotazu feu.
..jdu do kolen...:DDD

(a největší sranda j
     Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Ne, to byla odpověď na tvoje obecné

"jj, ono od7+ se ti úplně změní funkce těla
      Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
už nemůžu, nemuč mě, úplně slzim smíchy...:DDDD
       Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
V poho, kdo by rád nepotěšil Rubena a nepodílel se na jeho dobré náladě :-)
     Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Co ti vadí? Autor nepsal Ruben je idiot. Autor odpovídal obecně na komentář o pocení lezců v těžkých
    Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Ma zkusenost je, ze at jsem byl v jakemkoliv stupni vykonosti, vzdy me poceni vadilo stejne. Kdyz by
     Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
No ano, samozrejme :-) ale pocitil jsi na tom nejaky vliv kafe?

Mi tady vsichni radi
      Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Jo vysadit pravidelny kofein muze byt sila. To prestane tak po 2-4 dnech, pak to je vpoho.
       Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
já piju jen jedno dopoledne v práci, o víkendu kafe nepiju. necítím ale, že bych ho o víkendu potřeb
      Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
feuko, každá závislost s tebou po vysazení zezačátku trošku zamávne..drogy no..:D

kdy
      Re: kafe a poceni rukou19.04.2014
Feu, než se objeví někdo kdo v tomhle ohledu není jen teoretik, zkus tohle
 Stránská skála-jištění17.04.2014
Ahoj, nikdy jsem na Stránské v Brně nelezl, můžete mi někdo napsat, na co se mám připravit? Leze se vše po vlastním, nebo jak to tam je? Našel jsem na netu průvodce, ale o tomhle se nezminuje... Díky
 Re: Stránská skála-jištění17.04.2014
Na Stránské se boulderuje :D
 Re: Stránská skála-jištění17.04.2014
Ne, vážně, občas uprostřed nějaký nýtek je, ale ne všude. Vlastního moc (spíš nic) založit nejde. Na
 Re: Stránská skála-jištění17.04.2014
Ahoj

Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně
 Re: Stránská skála-jištění17.04.2014
Ahoj

Skála je to krásná, jen se všude upozorňuje na její nekompaktnost. Takže hlavně

 American Direct - Petit Dru17.04.2014
Nazdar,

má někdo podrobnější informace o stavu cesty American Direct na Petit Dru, po zhroucení části masivu v roce 2011?

Lezl cestu někdo v posledních dvou letech?

Diky za info
 Re: American Direct - Petit Dru17.04.2014
naposledy jsem v té cestě byl 1.srpna 1990, rovněž dopoledne zhroucení části stěny. akce HS proběhla
 Re: American Direct - Petit Dru17.04.2014
Byli jsme tam 2009, jak je to ted nevim. Ale snad pomůžou aspoň tyto info. Tenkrat jsme to chteli le
  Re: American Direct - Petit Dru17.04.2014
podle vyjadreni ohm uz je krajne nestabilni I dolez pres francouzske nyty do allaina. vyjadrovali se

 Lezeni Sardinie (25.5.- 3.6.)15.04.2014
Cau,
nechce se nekdo pridat na lezeni v Sardinii (25.5.-3.6.)? Ted sem kupoval letenky od Ryanairu za 168,- euro pro 2 osoby z Mnichova.Mame v planu pronajem auta (cca. 250,- euro) a pronajem apartmanu v Cala Gonone(cca. 350,- euro) + cesta do mnic
 Re: Lezeni Sardinie (25.5.- 3.6.)17.04.2014
Pojdme o tom rozvinout diskuzi, toto tema si to rozhodne zaslouzi :D.

 Orli stezka15.04.2014
Ahoj všichni. Nemáte někdo info o sněhu na Orlí stezce. Chystáme se tam na přelomu dubna a května.

Díky.

 Orli stezka15.04.2014
Ahoj všichni. Nemáte někdo info o sněhu na Orlí stezce. Chystáme se tam na přelomu dubna a května.

Díky.

 Pojištění lezení v České Republice15.04.2014
Již tady byly dotazy ale myslím že nebyly dostatečně zodpovězeny. Následující dotaz je prosím jen pro ty co mají nebo chtějí.. Jaké máte nebo hodláte mít pojištění vztahující se na lezecké aktivity v rámci České Rep. (nikoliv v zahraničí-tam se dá pojisti
 Re: Pojištění lezení v České Republice15.04.2014
ahoj, mě by zajímalo to samé ale i pro slovensko
 Re: Pojištění lezení v České Republice15.04.2014
Zkus nejprve říci, co tím dotazem myslíš. Zdravotní péči, záchranu i dopravu do nemocnice máš zadarm
  Re: Pojištění lezení v České Republice16.04.2014
Ja to pochopil tak ze tazatel se zajma o urazove/zivotni pojisteni takove aby se vztahovalo i na lez
   Re: Pojištění lezení v České Republice16.04.2014
pokud ti jde o zivotni pojisteni, tak tusim, ze jediny komu lezeni nevadi (teda tak, ze si pri nem s
    Re: Pojištění lezení v České Republice16.04.2014
jinak zdravotni peci mas gratis vyplyvajici ze zdravotniho pojisteni...
     Re: Pojištění lezení v České Republice18.04.2014
Zdarec, dotaz byl míněn takto :-) Tak jako se lze pojistit do zahraničí v rámci cest.pojištění vztah
      Re: Pojištění lezení v České Republice18.04.2014
Nemá smysl ptát se po nejlepší pojišťovně, protože když se vyrakvíš, tak tě odvezou do špitálu a tam
       Re: Pojištění lezení v České Republice18.04.2014
Všechny věci z komerčního připojištění se řeší až po vyléčení, protože pak se teprve láme chleba ohl

 alpine up Smichov15.04.2014
Ahoj, Prosím, kdybyste někdo našel na smichove alpineup, Prosím kontaktujte me. Z velmi velkou pravděpodobností jsem ho tam nechal ve středu 9. Prosím o každou informaci. Mam připraveného nalezne. Dekuji.
 Re: alpine up Smichov15.04.2014
Tohle piš do inzerce; tam si toho spíš někdo všimne.

 Wiesbachhorn14.04.2014
Ahoj, nemáte prosím někdo informace o sněhových podmínkách v oblasti Wiesbachhorn? Přemýšlíme nad severozápadní stěnou. Díky za informace!
 Re: Wiesbachhorn14.04.2014
Kdy tam chcete vyrazit?
  Re: Wiesbachhorn14.04.2014
Na velikonoce.
   Re: Wiesbachhorn15.04.2014
Teď o víkendu sněžilo, na Silvrettě nad 2000 m napadlo jen přes víkend 15 cm a podle předpovědi má d
    Re: Wiesbachhorn15.04.2014
..nemluvě o tom, že ze soboty na neděli padala krupice a teď dost fouká, takže budeš mít firn, na to
     Re: Wiesbachhorn16.04.2014
Díky za rady!

 sportovni vicedelky14.04.2014
Ahoj, doporučí někdo nějáké sportovní vícedélky v severnim Rakousku (Viden-Salzburg)? 100-300m, kolem 7 UIAA. Popripade průvodce k daným oblastem? Diky moc
 Re: sportovni vicedelky14.04.2014
Takéto podmienky spĺňa mnoho oblastí od Gutenst. Alpe (Hohe Wand), Raxalpe (Hoellental) cez Ennstale
 Re: sportovni vicedelky15.04.2014
Určitě Hollental, navíc v Kaiserbrunnu se dá tábořit zadarmo. Nevýhodou je o víkendech hodně lidí v

1   ...   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   459   460   461   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 kafe a poceni rukou
Dneska jsem se dovedela, ze se po kafi pry poti ruce. Ze je to pry znama vec. Ze to vi kazdy. Muzete mi k tomu nekdo neco zasveceneho rict? Ma opravdu cenu vzdavat se te jedine radosti vstavani do prace nebo jurskeho ranniho zevlovani na parkovisti? Pokud mohou mit ty 3-4 silne kavy, ktery kazdy den vypiju, vliv na vykon, zvazila bych abstinenci :-)
Feu22:47:20 17.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
3-4 kavy denně? ty nemáš ráda svoje ledviny. jedna stačí, a to jen v práci...co vyženský na tom popíjení "kafča" porád vidíte. dej si pivo, po tom se ti bude točit hlava a líp spát
honza06:42:09 18.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
To je zase rada, on ty pattoky taky každý nepije, světe div se, ani já pivo nepiju....když nevíš nic o tom, na co se zadavatelka ptá, radši nic nepiš....
07:30:20 18.04.2014
odpovědět 
   Re: kafe a poceni rukou
Ahoj, Abych řekl pravdu tak to slyším prvně. Spíš mě to nikdy nezajímalo. Kávu nepiju vůbec a možná ma tom něco bude. Na stěně máguju až když většinou nemůžu nebo nevím jak dál. Raní zevlink se dá absolvovat i s čajem :). Jako zastánce piva, preferuju čaj, pivo a samozřejmě ranní žbrkel, protže jak říká klasik: "Raní žbrkel, ještě nikdy nikomu neublížil."
Himbajz08:14:01 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
To že Ti tu někdo řekne svojí zkušenost nebo nějaký věděcky podložený "jistoty" ještě neznamená, že to bude platit i na Tebe, takže těžko říct, co od svýho dotazu v konečným výsledku můžeš čekat.
Návrh: menší empirickej experiment na vlastní osobě Ti odpoví mnohem víc a upřímně si myslim že Tvoje tělo Ti bude vděčný po více stránkách než po tý lezecký.
08:08:47 18.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
Já piju kafe po hektolitrech a nepociťuju s pocením rukou problém. Experiment s vynecháním kafe po nějakou dobu je trochu problematický, protože se dostaví abstinenční příznaky (vyzkoušeno). Když jsem kdysi po měsíci bez kafe zase začal kafe pít, pozitivně mě to nakoplo. Pokud se někomu příliš potí ruce, hádám, že to kafe už velký rozdíl neudělá.
Bébul11:43:19 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
ze systému gagl: Káva zvyšuje pocení hned dvěma způsoby. Za prvé kofein stimuluje centrální nervový systém a aktivuje potní žlázy. Čím víc kávy tudíž vypijete, tím víc se budete potit. Dalším průšvihem je samozřejmě horký nápoj sám o sobě, který zvyšuje teplotu těla a provokuje tak další pocení. Podobný efekt na vás bude mít jakýkoli horký nápoj, ale ty s obsahem kofeinu pocení umocňují ještě více.
re08:23:47 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
Zkus místo cukru MG :-)
J.09:23:26 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
Místo smetany do kávy přidej tekutý mágo a máš po problému :-)
bejbs09:25:07 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
Já docela kafuju, ale problém s pocením rukou nemám. Jak už tady někdo zmínil, nejlepší bude kafe párkrát vynechat a uvidíš.
pavelk09:31:32 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
Kdyz jsme u toho zvysovani vykonu, co takhle se trochu odlehcit? Vlasy, usi, nos? Neni to jen esteticka zalezitost. 2 ledviny? , prezitek...

Nesmime zapominat ze cisla jsou az na prvnim miste!!
09:41:56 18.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
Kávu nepiju a ruce se mi při lezení nepotí. Ale stačí si pustit jakékoli lezecké video a teče mi to z nich o 106..
Kmotr11:48:44 18.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
Holohlavá Verča? Už se těším :-) Do ledví jí nevidím.
Kuba Turek12:34:29 18.04.2014
odpovědět 
   Re: kafe a poceni rukou
když nevím, obrátím se na klasika (dnes už nežijícího):"Man geht nicht NACH dem Klettern einen Kaffe trinken, sondern Kaffeetrinken IST Teil des Kletterns". Autor tohoto výroku nebyl žádný lúzr a ve Frankenjuře má zásadní výstupy. Nojo, potom v roce 1992 usnul cestou z radiové besedy za volantem - možná právě měl toho kafe málo.
Starej Hlína17:10:58 18.04.2014
odpovědět 
 Re: kafe a poceni rukou
kafe odvodňuje a zvyšuje krevní tlak. před "výkonem" jsem ho nikdy nepil,takže neposoudím, ale jestli to mášč jako chuťovku a ranní rituálek, zkusil bych instantní.

anebo cigáro:D
RUben23:14:29 18.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
tak to vidíš, Feu, jaký sofistikovaný odpovědi tu od pánů lezců dostáváš :-) Třeba takovej Ruben mám dojem minulý léto lezl už šestky na stěně a venku si troufnul na 5+..
23:40:10 18.04.2014
odpovědět 
   Re: kafe a poceni rukou
touché.
22:33:40 19.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
tvl instatní kafe se ani nedá nazývat kávou. Doporučuju přečíst si složení a pak zapřemejšlet, jestli to je ještě káva... ( a jihlavanky a podobný šlemy to samy..)
Hv.10:18:56 19.04.2014
odpovědět 
  Re: kafe a poceni rukou
zdejší esa nezklamou a rozesmějou, vždycky se někdo chytne..:D

jj, ono od7+ se ti úplně změní funkce těla, začneš se potit úplně jinak, víc nebo míň (dosad si dle sebe) takže kdo neleze 7+, o pocení neví vůbec nic..vy mě bavíte, kucí..:DD

Ruben13:30:29 19.04.2014
odpovědět 
   Re: kafe a poceni rukou
Taky to mohlo být tak, že v sedmičkových a osmičkových madlech nějaké pocení nevnímáš, protože to prostě udržíš. Kdežto v těžších cestách, kde se hodně musíš spoléhat třeba na tření, už ta samá vlhkost vadí. O přelezech těžkých cest často rozhodují i klimatické podmínky, když si najdeš videa přelezů těch nejtěžších boulderů nebo stěn, tak často na sobě lezci mají kulicha a jde jim pára od pusy. Takže až se zase někdy něbudeš chtít zesměšnit, něco si o tom zjisti. Není pocení a pocení. A jinak ještě na okraj - u sedmiček je to jedno, ale u těch nej lezců tělo funguje opravdu trochu jinak, než u tebe.
13:53:28 19.04.2014
odpovědět 
    Re: kafe a poceni rukou
což je přesně ten důvod dotazu feu.
..jdu do kolen...:DDD

(a největší sranda je, že když se nepodepíšu jako ruben ale kdokoli jinej, je všechno vpořádku..:DD)
Rub14:25:37 19.04.2014
odpovědět 
     Re: kafe a poceni rukou
Ne, to byla odpověď na tvoje obecné

"jj, ono od7+ se ti úplně změní funkce těla, začneš se potit úplně jinak, víc nebo míň (dosad si dle sebe) takže kdo neleze 7+, o pocení neví vůbec nic..vy mě bavíte, kucí..:DD"
14:29:03 19.04.2014
odpovědět 
      Re: kafe a poceni rukou
už nemůžu, nemuč mě, úplně slzim smíchy...:DDDD
14:34:04 19.04.2014
odpovědět 
       Re: kafe a poceni rukou
V poho, kdo by rád nepotěšil Rubena a nepodílel se na jeho dobré náladě :-)
14:36:54 19.04.2014
odpovědět 
     Re: kafe a poceni rukou
Co ti vadí? Autor nepsal Ruben je idiot. Autor odpovídal obecně na komentář o pocení lezců v těžkých cestách. Asi by tak odpověď bez ohledu na podpis, takže si zase tak moc nefandi.
14:35:35 19.04.2014
odpovědět 
    Re: kafe a poceni rukou
Ma zkusenost je, ze at jsem byl v jakemkoliv stupni vykonosti, vzdy me poceni vadilo stejne. Kdyz byl muj top 6+ zpocene ruce na chytech v ceste za 6+ mi vadili uplne stejne jako kdyz muj top sahal k 9 a lezl jsem cestu za 9. Je to relativni, co mi driv prislo jako neudrzitelne nic, jsou ted relativne dobre chyty a poceni mi v tom tolik nevadi. To v cem se ted potrebuju topit v magu, abych to udrzel, zase jsou zcela jiste madla pro nejake lepsi borce.
14:49:34 19.04.2014
odpovědět 
     Re: kafe a poceni rukou
No ano, samozrejme :-) ale pocitil jsi na tom nejaky vliv kafe?

Mi tady vsichni radi (teda ta polovina prispevku, ktera nejsou uplne off topic), ze mam kafe vynechat a overit to na vlastni kuzi, jako by to byla takova sranda. Dneska jsem druhej den bez kafe a jeste jsem se neprobudila, cely den se tu motam a spim. Jeste ze jsem nejela lizt, to by to dopadlo...
feu17:33:03 19.04.2014
odpovědět 
      Re: kafe a poceni rukou
Jo vysadit pravidelny kofein muze byt sila. To prestane tak po 2-4 dnech, pak to je vpoho.
18:36:23 19.04.2014
odpovědět 
       Re: kafe a poceni rukou
já piju jen jedno dopoledne v práci, o víkendu kafe nepiju. necítím ale, že bych ho o víkendu potřeboval na probrání se...ale v práci, když vstávám v 5, tak si ho po 7 dám a už vstávám :D
honza18:58:15 19.04.2014
odpovědět 
      Re: kafe a poceni rukou
feuko, každá závislost s tebou po vysazení zezačátku trošku zamávne..drogy no..:D

když jsem vysazoval cigára, jednoznačně nejvíc pomoh sport, hlavně aerobní -běhání ideál. taky bodlo snížit příjem rychlejch umlějech cukrů, který zezačátku nabuděj, ale pak naopak utluměj (takže pak potřebuješ nakopávák).

ideál večer přes usnutím 10min dechová relaxace - vynahradí až dvě hodky spánku. a jít spát aspon hodku pred půlnocí, tělo se nejvíc zregeneruje.

ale každej má trošku odlišný pochody, je třeba vyzkoušet
Ruben20:13:26 19.04.2014
odpovědět 
      Re: kafe a poceni rukou
Feu, než se objeví někdo kdo v tomhle ohledu není jen teoretik, zkus tohle http://lmgtfy.com/?q=caffeine+climbing je tam pár zajímavých odkazů.
21:59:26 19.04.2014
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi