Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 stěna Příbram29.04.2014
Zdravím, chci se zeptat, jsou v Příbrami nějaký stěny? O té venkovní otevřenou po domluvě vím, ale co třeba nějaký boulder? Našla jsem na netu dva bouldery (u kasáren a na chmelnici), ale na místě po bouldrech potopa. Je to na vícero stránkách, přesto tam
 Re: stěna Příbram29.04.2014
Bouldrovka ani stěna v Pb není.
 Re: stěna Příbram29.04.2014
ahoj, nejbliz v Dobrisi - utery 19:30. stenka s bouldrem.
 Re: stěna Příbram30.04.2014
Busem nebo na kole Skalka u Žežic, 20 minut autem stovky cest u Vltavy, některé oblasti hned u auta.

 Lana Beal Unicore29.04.2014
Ahoj,

loni a predloni zde probehla diskuse ohledne lan Beal Unicore (hlavne Diablo), se zavery pro Unicore dost nelichotivymi.

Nemel by nekdo aktualni informace (lano zakoupene loni a lezene c. 1 rok)? Zajimalo by me totiz, j
 Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Opravdu si kup radši tendon master
 Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Cau Lenko,
od srpna 2013 mam Beal Diablo 9.8 Unicore 80M. Zhruba 2-3m od obou koncu je laso u
  Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Nekroutí se?
   Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Nic co by mi prislo jako vybocujici z normalu.
 Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
ahoj, mám silnější verzi v 80 m, bohužel jsem s ní lezl jen párkrát, takže nemůžu kriticky zhodnotit
 Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Mám zkušenosti s tigerem a s top gunem, podruhé bych do nich nešel-chlupateni, malá výdrž...vlastně
  Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Vzhledem k tomu, že Top Gun se dělá v Unicore asi 3 měsíce pochybuji, že tvúj příspěvek je pravdivý.
   Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Ty neznáš praktiky, kdy si markeťáci hlídají hlavní diskuzní fora a různě je ovlivňují? V maketingu
    Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
A je to pravda....a rozhodně nejsem z marketingu nějaké firmy kašpaři :-D
 Re: Lana Beal Unicore29.04.2014
Mám Tiger Unicore a Joker v úpravě Golden Dry. Obě jsou podle mně úplně super. V jistítku maximálně
 Re: Lana Beal Unicore30.04.2014
Vsem diky za odpovedi.

Lenka K.
  Re: Lana Beal Unicore30.04.2014
Docela by mne zajímalo, jaký to pro tebe mělo přínos :-(

 Pallavicini-aktuální podmínky28.04.2014
Ahoj, nemáte někdo informace o tom, jak to aktuálně vypadá na Glockneru? Díky

 jištění do nejtu28.04.2014
čau, ve videu 4:11 - používá se tenhle způsob jištění běžně? Dost statický, ne...
http://www.youtube.com/watch?v=FH82iIp2Ffo<
 Re: jištění do nejtu28.04.2014
Nedokážu úplně odpovědět, takový znalec nejsem. Každopádně mě se na tom nelíbí to, že jistí pouze z
  Re: jištění do nejtu28.04.2014
Motivací byl dle mého názoru co nejmenší pohyb s jističem eventuelně možnost nulového prokluzu v pří
 Re: jištění do nejtu28.04.2014
Jsou tam dva jističi, dvě lana. Jeden jistí přes tělo asi kýblem (špatná kvalita nahrávky) modré lan
 Re: jištění do nejtu29.04.2014
Použití má své plus a mínus, je to bezpečnější pro jističe, v případě velkého pádu (o dynamiku se ta
 Re: jištění do nejtu29.04.2014
V jeho situaci to možná nějakou výhodu skrývá... i když ta dynamika bude při pádu menší, než by mohl

 Chamonix28.04.2014
Nevíte jaká je teď aktuální situace v Chamonix? Firn, led? Děkuji

 Deska s otvory na kolíky27.04.2014
Nazdar, chtěl bych se zeptat jak se jmenuje a kde se dá popřípadě sehnat "deska" s otvory na dřevěné kolíky, které se pak do těch děr strkají a pomocí nich se leze dál a dál? Doufám, že je to pochopitelné. Díky
 Re: Deska s otvory na kolíky27.04.2014
Třeba tady: "
  Re: Deska s otvory na kolíky30.04.2014
takovou desku vidím poprvé. zas nějaký nový tréninkový prostředek?

 průvodce do mobilu27.04.2014
Ahoj, má někdo zkušennost s aplikací do mobilu? Průvodce na Arco jsem si koupil. Údajně by v knize měl být kód, díky kterému bych měl zdarma přístup k této aplikaci. Nic takového jsem nenašel. Zřejmě to je placená aplikace, kterou budu muset pořídit zvláš
 Re: průvodce do mobilu27.04.2014
Jestli jsi si koupil knihu Best of Acro od Vertical-life tak v článku
  Re: průvodce do mobilu27.04.2014
Vydrž prosím, kódy jsou na cestě. Jakmile dorazí, dostaneš je od obchodníka, od kterého jsi knihu ko
   Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Vau. Se pak nedivte, že lidi skenujou a stahujou knihy a crackujou přidružené aplikace, když vydavat
    Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Rozhodnutí dávat obsah zakoupené knihy zdarma i do aplikace učinil Vertical life nedávno a řada knih
     Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Nemyslím, že jde o to, jestli je to česká nebo cizokrajná specialita.
A samozřejmě máš pravdu
    Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Tak si zkus udělat průvodce na Arco nebo jiné oblasti a uvidíš kolik času a práce to bude,až to bude
     Re: průvodce do mobilu28.04.2014
To, co se kritizuje, není fakt, že je to za peníze, nýbrž to, že se autoři o své peníze moc neumějí
      Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Neopomíjel bych fakt, že vertical life je první vydavatel, který (od nedávné chvíle) dává ke knize i
       Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Oukej, Petře. Tomuhle vysvětlení rozumím; a beru ho. Já bych ale zase neopomíjel fakt, že to, co píš
        Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Já tomu nevelím, jsem jen distributor pro odbytově nevýznamnou část Evropy. Takže dělám to, co mohu
         Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Aha - jsem si říkal, čím to, že tě to tak oslovilo :)) No jo, no - je jasné, že tohle si musí vyřeši
          Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Sorry, podpis.
        Re: průvodce do mobilu28.04.2014
Už tyhle teze nešířím, protože průvodce zadarmo se šíří samy :-)

 Rudice - obmedzenie26.04.2014
Zdravím.
Info pre tých, ktorí by chceli ísť do Rudice práve kvôli cestám medzi Knoflíkovou válkou až Brázdovou - táto časť sektoru Hrad (tzv. Kolíbky) je momentálne kvôli hniezdeniu vtákov UZAVRETÁ. Zákaz platí (ak si dobre pamätám) do 16.7., aleb

 velky petr25.04.2014
Doporucuji na HI novy clanek od Petra. Improvizovany rozhovor sam se sebou :-)  Chudak decka, lezou asi krasne ale neni tohle uz zneuzivani deti pro potechu vlastniho ega?
 Re: velky petr25.04.2014
určitě stejný článek Petr pošle i na Lezce
 Re: velky petr25.04.2014
Omyl, není to rozhovor autora se sebou samým, ale odpovědi Petra Z. na moje otázky. Z toho důvodu to
 Petr a článek28.04.2014
Který Petr? A který článek? Nebo on Jandík píše už i sem?
  Re: Petr a článek28.04.2014
  Článek o přelezu Detonation Boulevard28.04.2014
Ahoj, ten Petr mám být asi já, Petr od Báry s Jáchymem. Báře se nedávno podařil jeden hezký přelez a
   Gratulace Báře28.04.2014
Tak to je slušný výkon, za tuhle cestu se nemusí stydět ani dospělí, natož děti. Vyřiď za mne Báře v
   Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard28.04.2014
Ahoj Petre, bol to zazitok vas sledovat, jednak Barcu, aj teba, ako zumarujes stenou (by ma zaujimal
    Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard28.04.2014
Ahoj, ono to bylo trochu jinak. Když se podíváš na datum u zprávy, tak Bára to přelezla 7.4., stavěl
     Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard29.04.2014
ach soo.... tak potom gratulujem k hodnotnemu prelezu!
pod stenou sme sa nestretli, ked ste p
      Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard29.04.2014
Tak to pak jo :-) My se tam setkali ještě s jednou dvojicí z Plzně, začínali jsme lézt stejně, ale
    Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard28.04.2014
A ještě k batohu - bohužel mám ve zvyku nosit více oblečení a více jídla, než obvykle potřebujeme. T
     Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard02.05.2014
To jste jako lezli tu stejnou cestu 2x po sobě, jen kvůli tomu, abys ji tam vyfotil? A to i přes to,
      Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard02.05.2014
Ano, cestu DB jsme lezli dvakrát. 7.4. a 18.4. Druhý přelez byl jen za účelem pořízení fotek. Když n
       Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard03.05.2014
dobře to děláš, nenech se znechutit komenty zdejších nýmandů.
 Re: velky petr28.04.2014
splist se muze kazdej... omluvit se zretelne umi jen nekdo ;-)
  Re: velky petr28.04.2014
Petr je nemocný člověk! Snad budou MIT jeho Deti dost štěstí a nic se jim nestane než ho budou moct
   Re: velky petr29.04.2014
Myslím, že nemocnej není, jen se naplno věnuje svým dětem. To je velmi jednoduchy anonymě o někom na
    Re: velky petr29.04.2014
někde je nemocnej, někdo je usmrkanej srágora, protože se nepodepsal. jenom nechápu rozdíl mezi podp
     Re: velky petr29.04.2014
no máš pravdu rozdíl to moc není, prostě si myslím, že někoho anonymě urážet je srabactví, taxem to

 Zillos situace24.04.2014
Ahoj, nebyl jste nekdo ted v Zillertalu? jak je to tam se spanim na divoko? to ofiko povoleny misto je porad zruseny? nerad bych tam nekomu vadil ;) napiste na mail. diky moc
 Re: Zillos situace24.04.2014
Taky me to zajima.
 Re: Zillos situace24.04.2014
Nespi nadivoko a nikomu vadit nebudes. Ziadne ofiko miesto tam neexistuje odkedy tam cr repre neurob
  Re: Zillos situace28.04.2014
Že si ti slováci musejí pořád rejt a rejt do čechů.A přitom je jich tady jako nasr...
   Re: Zillos situace28.04.2014
Nechapem co uz len ta serie na faktoch, len som povedal aka je situacia ;)

1   ...   439   440   441   442   443   444   445   446   447   448   449   450   451   452   453   454   455   456   457   458   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 velky petr
Doporucuji na HI novy clanek od Petra. Improvizovany rozhovor sam se sebou :-)  Chudak decka, lezou asi krasne ale neni tohle uz zneuzivani deti pro potechu vlastniho ega?
jj10:56:31 25.04.2014
odpovědět 
 Re: velky petr
určitě stejný článek Petr pošle i na Lezce
11:48:24 25.04.2014
odpovědět 
 Re: velky petr
Omyl, není to rozhovor autora se sebou samým, ale odpovědi Petra Z. na moje otázky. Z toho důvodu to zde na Lezci nemůže být totožné, i když se článek bude nejspíš vařit ze stejné vody. Nechám se překvapit, co z toho výchozího materiálu kolegové udělají.
Petr Jandík12:07:00 25.04.2014
odpovědět 
 Petr a článek
Který Petr? A který článek? Nebo on Jandík píše už i sem?
12:02:00 28.04.2014
odpovědět 
  Re: Petr a článek
http://www.lezec.cz/index.php?caut=528
12:23:03 28.04.2014
odpovědět 
  Článek o přelezu Detonation Boulevard
Ahoj, ten Petr mám být asi já, Petr od Báry s Jáchymem. Báře se nedávno podařil jeden hezký přelez a tak jsem o tom napsal pár řádků. Petr Jandík to chtěl k sobě na web na trochu rozšířit, tak mi poslal pár otázek a zveřejnil to i s mými odpověďmi. Můj originální článek i s více fotkami je na http://www.zitek.eu/detonation/
Petr13:26:18 28.04.2014
odpovědět 
   Gratulace Báře
Tak to je slušný výkon, za tuhle cestu se nemusí stydět ani dospělí, natož děti. Vyřiď za mne Báře velkou gratulaci :-)
Jirka17:02:23 28.04.2014
odpovědět 
   Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
Ahoj Petre, bol to zazitok vas sledovat, jednak Barcu, aj teba, ako zumarujes stenou (by ma zaujimalo, co ste mali v tom velkom batohu, ked si niesol este aj maly utocny? :)
Dovolim si dve pripomienky k stylu OS, oprav ma prosim, ak sa mylim, sledovali sme vas zopodial a dialka mohla skreslovat:
- poslednu dlzku Barca doliezala sparou, co je susedna cesta. (v posl. dlzke DB spara nie je a klucove miesto je v bielej platnicke (docela mazec, hlavne pre nizsich))
- stvrta dlzka vyzerala skor ako AF (odsadnutie v previse nad standom?)
diky za odpovede a Barce drzim palce

andrea18:53:41 28.04.2014
odpovědět 
    Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
Ahoj, ono to bylo trochu jinak. Když se podíváš na datum u zprávy, tak Bára to přelezla 7.4., stavěli jsme se tam po cestě ze závodů ze Záhřebu. Měla celkem formu a dost natrénováno. Pár kamarádů u tom přelezu vědělo již od té doby. Jenže jsem nějak blbě odhadl foťák. Když došla baterka, měl jsem jen pár fotek ze spodní části. A protože jsem nechtěl zprávu pouštět ven bez dokumentace z celé cesty, vydali jsme se tam s Bárou 18.4. ještě jednou. Jestli jsi ta, se kterou jsem se dole bavil, tak jsem ti přeci říkal, že jsme přijeli jen na otočku přelézt tuto cestu :-) Takže zpráva o OS přelezu 7.4. opravdu platí, jen fotky jsou z přelezu druhého, dokumentačního, kdy jsi nás tam viděla.
Petr19:51:19 28.04.2014
odpovědět 
     Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
ach soo.... tak potom gratulujem k hodnotnemu prelezu!
pod stenou sme sa nestretli, ked ste prisli pod stenu, my sme naliezali do predposlednej dlzky a neskor sme popri vas prezlanovali a presunuli sa na pilier vpravo..
andrea12:21:29 29.04.2014
odpovědět 
      Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
Tak to pak jo :-) My se tam setkali ještě s jednou dvojicí z Plzně, začínali jsme lézt stejně, ale oni lezli tu cestu vlevo od DB. Jinak ten vršek byl sice těžký, ale pro Báru byl mnohem horší a z hlediska čistoty přelezu riskantnější začátek čtvrté délky. Pokaždé si někde našla alespoň nějakou škvírku nebo výstupek, který ji podržel. Ale odlez ze třetího štandu byl převislý a tam nic nevymyslíš. Nejdříve to zkoušela přímo, pak zprava, a nic. Nakonec do toho tedy dala všechno, dynamicky se zvedla až nad hranu a naštěstí tam našla něco na ruku, ale bylo to, jak se říká, hop nebo trop. Kdyby to tam nebylo, sílu na vrácení už by neměla. Udržela to sice, ale bylo to na hranici jejích možností. Jinak cesta byla přiměřená obtížnosti, pro Báru to bylo hlavně o nohách. Často nedosáhla, ale bylo to buď mírně položené (třeba první délka) nebo kolmé, ale s rohem, takže se jí povedlo tam vždy najít nějaké nohy a zvednout se nebo se vysoukat. Což mne vlastně ještě napadá - prý nemohla dosáhnout po skončení traverzu v třetí délce. Jak tam přešel traverz do plotny. Fotka s popisem Tak kde tady co máme?. Byla tam snad deset minut a pak mi říkala, že tam nic nebralo, ale že tam nakonec našla nějakou dírku na malíček.

Uvidíme, co dál. Příští víkend máme zase závody v Rakousku, po cestě zpátky se určitě chceme někde stavit, ale vícedélek máme zatím na několik měsíců dost. Takže to asi budou normální skály. Pokud Rakousko znáš, nemáš tip nějaké cesty v obtížnosti okolo 7-8, kde by Bára dosáhla? Jestli můžeš, klidně piš na email. Díky a hezký den.
Petr13:37:05 29.04.2014
odpovědět 
    Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
A ještě k batohu - bohužel mám ve zvyku nosit více oblečení a více jídla, než obvykle potřebujeme. Takže já měl velký batoh s oblečením (předpověď počasí byla ne úplně jednoznačná) a jídlo. Barča měla malý batůžek a v něm jen lehkou bundičku, kdyby nahoře foukalo a byla jí zima. Ve stínu kosa, na sluníčku vedro, odpoledne je celá stěna ve stínu. A když na HoheWandu začne foukat, bývá to docela ostrý fičák. Jenže někde u druhé nebo třetí délky Bára zjistila, že zdaleka nemá takovou formu, jako měla 10 dní zpět, takže jsem si od ní vzal vše, co nepotřebovala. Výhoda byla, že i když překážel, byla v něm jen dětská větrovka, nic nevážil. Bohužel, 2/3 jídla a vody jsme přinesli zpět. Škoda, mohlo se mi prusíkovat lehčeji.
Petr20:00:33 28.04.2014
odpovědět 
     Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
To jste jako lezli tu stejnou cestu 2x po sobě, jen kvůli tomu, abys ji tam vyfotil? A to i přes to, že neměla formu a nešlo jí to? Pak mi ale uniká PROČ? Proč jsi musel mít její fotky z té cesty? Já nevím, ale své dítě bych nenutil lézt znovu to samé z tak nicotného důvodu ...
Petr09:32:40 02.05.2014
odpovědět 
      Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
Ano, cestu DB jsme lezli dvakrát. 7.4. a 18.4. Druhý přelez byl jen za účelem pořízení fotek. Když někam dávám zprávu o přelezu, tak pokud to jde, chci mít k té cestě dokumentaci. A i Bára chtěla z té cesty fotky, je na ten přelez hrdá, chtěla článek i s fotkami, a nevíme, kdy se tam dostaneme příště. A špatná forma? Bára se snaží si stále držet alespoň průměr, o víkendu nás čekají poslední závody v Rakousku. Někdy je to horší a někdy lepší, ráno nepoznáš, jak ti to poleze odpoledne. A už vůbec ne na vícedélkách, kde těch příznivých okolností musí být trochu více. Protože ta cesta je zhruba tak možné maximum (nejen obtížností, to byl tak průměr, ale i psychická náročnost a délka přelezu), hrálo tam roli i spaní a cesta. Na 7.4. jsme tam spali v penzionu v Maiersdorfu, na skále jsme byli za 10 minut, vyspaní, odpočatí. 18.4. jsme vstávali brzy ráno, cesta zabrala skoro 5 hodin. A kromě toho - žádný tlak na RP tu nebyl, to ani nebylo cílem. Bára si chtěla o velikonocích přelézt na Rovišti jednu cestu z podzimu, kde tenkrát nedosáhla na chyt, takže i šetřila síly na další dny. A i tady platilo - na skály jsme se vydali přelézt jen jednu jedinou cestu. Přijeli jsme na Roviště, přelezli cestu a zase jeli zpět. Ráno si Bára chtěla zalézt, odpoledne chtěla být s kamarádkami na hřišti. Co je na tom divného? Jsem rád za oboje.

Pořád nechápu, proč většina lidí předpokládá, že do toho Báru nebo Jáchyma nutím. Ano, do Rakouska jsme jeli na otočku, ráno tam, večer zpět, ale protože to Bára chtěla, ne já. Jestli si někdo myslí, jak báječně si tohle cestování užívám, je na omylu. Kdyby bylo na mě, nejel jsem už ani ten Záhřeb. Ono je to dost opruz 7 hodin řídit, přespat na hotelu, ráno zajet na stěnu, 5 hodin sedět v tělocvičně a koukat a na děti a pak zase jet 7 hodin zpět. Ale když mám čas a děti samy chtějí, proč bych tam nezajel? Dokud je to baví, rád jim poskytnu a zajistím podmínky.
Petr11:18:14 02.05.2014
odpovědět 
       Re: Článek o přelezu Detonation Boulevard
dobře to děláš, nenech se znechutit komenty zdejších nýmandů.
klasik11:19:11 03.05.2014
odpovědět 
 Re: velky petr
splist se muze kazdej... omluvit se zretelne umi jen nekdo ;-)
TOA17:45:59 28.04.2014
odpovědět 
  Re: velky petr
Petr je nemocný člověk! Snad budou MIT jeho Deti dost štěstí a nic se jim nestane než ho budou moct poslat do háje.
20:32:50 28.04.2014
odpovědět 
   Re: velky petr
Myslím, že nemocnej není, jen se naplno věnuje svým dětem. To je velmi jednoduchy anonymě o někom napsat hovadinu ... že? Bohužel dnešní doba už je taková.... Ty asi nebudeš nemocnej ale prostě jen takovej usmrkanej srágora ...
Vašek13:21:59 29.04.2014
odpovědět 
    Re: velky petr
někde je nemocnej, někdo je usmrkanej srágora, protože se nepodepsal. jenom nechápu rozdíl mezi podpisem "nic" a "Vašek", oba jsou pro mě zcela anonymní, a to úplně stejně jako ten shluk, kterej tam te´d přihodím já.
Josef Procházka14:03:27 29.04.2014
odpovědět 
     Re: velky petr
no máš pravdu rozdíl to moc není, prostě si myslím, že někoho anonymě urážet je srabactví, taxem to jen řekl
druhá věc je, že to nic nezmění....
Vašek15:13:20 29.04.2014
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi