Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Přívoz Dolní žleb 30.04.2014 Zdar. Převozník mezi pravým a levým břehem už nejezdí? Dík za info.
  Re: Přívoz Dolní žleb 30.04.2014 V neděli přestal. Prý něco jako prasklé vodicí lanko nebo lano, nebo něco podobného, pokud si pamatu
    Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Takže jste se prošli? :-D
      Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Proplavali...
        Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Vlezeš do Labe u přivozu, vylezeš u Schmilky a zbytek dojdeš :-D
          Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Dneska přívoz normálně jezdil.
            Re: Přívoz Dolní žleb 05.05.2014 Díky za info... Chystáme se tam 8-11.5., můžete ještě někdo potvrdit, zda je přívoz v provozu??
              Re: Přívoz Dolní žleb 05.05.2014 Měl by jezdit,i když u Žlebáků nikdy nevíš.....
podmínky Studlgrad 30.04.2014 nebyl jste někdo teďkon na Glockneru. Kolik je tam sněhu, na ledovci a nahoře.
Fusekle na léto 30.04.2014 čaute, koukal jsem na jiny fora, ale nikde jsem nenašel co potřebuju a nechce se mi tam priznam se registrovat, tak se zeptam tu, snad mi to admin nesmaze..K veci:
doporucite nekdo dobry ponozky do goretexovejch bot na leto? mam problem, ze je mi v
  Re: Fusekle na léto 30.04.2014 kup si letní tenisky bez goráče
    Re: Fusekle na léto 30.04.2014 jj, jak to jde chodim v lehkejch, ale do vht je nutna pevna bota - a celokozeny bez gtx abys dneska
      Re: Fusekle na léto 30.04.2014 no nevim, co si predstavujes pod VHT, ale kamarad presel Retezat i Fagaras v nazouvacich korkacich a
        Re: Fusekle na léto 30.04.2014 Myslíš to jako takhle?
      Re: Fusekle na léto 30.04.2014 Vlna je v pohodě. Jinej než přírodní materiál je dost děs, s tím souhlas.
  Re: Fusekle na léto 30.04.2014 existuju specialne ponožky s takou chladiacou sietovinou v ktore cirukuje tekutina vyrabaju ju mysli
  Re: Fusekle na léto 01.05.2014 Dřív jsem používal Moira ponožky z toho jejich umělohmotného úpletu. Byl jsem spokojený. Pak jsem se
    Re: Fusekle na léto 01.05.2014 Jo, lasting jsou v poho, řek bych že i ty z petflašek. Koupil jsem si nedávno nějaký trekový fusekle
    Re: Fusekle na léto 01.05.2014 tak to jsi mi zrovna nahrál, předevčírem jsem si je právě koupil, lasting merino, doporučujou je na
  Re: Fusekle na léto 01.05.2014 fusekle na leto netreba, bo se s nima do žabek nedostaneš...
Dlhe expresky 30.04.2014 Cafte,
ake karabiny pouzivate pri dlhych expreskach?
Idem si kupovat dlhe slingy (20cm, 30cm), karabiny a vyskladam si ich sam, lebo hotove nejak nemozem najst.
Nebolo by vhodne dat dole srobovacie karabiny? Lebo ked si to tak predsta
  Re: Dlhe expresky 30.04.2014 dávať šroubovacie karabiny do postupového istenia je podla mna blbosť
  Re: Dlhe expresky 30.04.2014 jednu strachovku mám, šroub nahoře i dole. Užívám třeba na písku do kruhu, dodává mi to morál :)
  Re: Dlhe expresky 03.05.2014 Už pár let mám 4ks dlouhých 30cm expressetu s klasickými karabinami. 3 sety mám drát a 1 set mám kom
Civetta 30.04.2014 Prosím o jakékoliv informace k cestám v pravé části Z stěny Civetty. Mají tam vést cesty obtížnosti cca IV. Máte někdo s těmito cestami zkušenosti anebo nějaké bližší informace?
Díky předem.
stěna Příbram 29.04.2014 Zdravím, chci se zeptat, jsou v Příbrami nějaký stěny? O té venkovní otevřenou po domluvě vím, ale co třeba nějaký boulder? Našla jsem na netu dva bouldery (u kasáren a na chmelnici), ale na místě po bouldrech potopa. Je to na vícero stránkách, přesto tam
  Re: stěna Příbram 29.04.2014 Bouldrovka ani stěna v Pb není.
  Re: stěna Příbram 29.04.2014 ahoj, nejbliz v Dobrisi - utery 19:30. stenka s bouldrem.
  Re: stěna Příbram 30.04.2014 Busem nebo na kole Skalka u Žežic, 20 minut autem stovky cest u Vltavy, některé oblasti hned u auta.
Lana Beal Unicore 29.04.2014 Ahoj,
loni a predloni zde probehla diskuse ohledne lan Beal Unicore (hlavne Diablo), se zavery pro Unicore dost nelichotivymi.
Nemel by nekdo aktualni informace (lano zakoupene loni a lezene c. 1 rok)? Zajimalo by me totiz, j
  Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Opravdu si kup radši tendon master
  Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Cau Lenko,
od srpna 2013 mam Beal Diablo 9.8 Unicore 80M. Zhruba 2-3m od obou koncu je laso u
    Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Nekroutí se?
      Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Nic co by mi prislo jako vybocujici z normalu.
  Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 ahoj, mám silnější verzi v 80 m, bohužel jsem s ní lezl jen párkrát, takže nemůžu kriticky zhodnotit
  Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Mám zkušenosti s tigerem a s top gunem, podruhé bych do nich nešel-chlupateni, malá výdrž...vlastně
    Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Vzhledem k tomu, že Top Gun se dělá v Unicore asi 3 měsíce pochybuji, že tvúj příspěvek je pravdivý.
      Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Ty neznáš praktiky, kdy si markeťáci hlídají hlavní diskuzní fora a různě je ovlivňují? V maketingu
        Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 A je to pravda....a rozhodně nejsem z marketingu nějaké firmy kašpaři :-D
  Re: Lana Beal Unicore 29.04.2014 Mám Tiger Unicore a Joker v úpravě Golden Dry. Obě jsou podle mně úplně super. V jistítku maximálně
  Re: Lana Beal Unicore 30.04.2014 Vsem diky za odpovedi.
Lenka K.
    Re: Lana Beal Unicore 30.04.2014 Docela by mne zajímalo, jaký to pro tebe mělo přínos :-(
  Re: jištění do nejtu 28.04.2014 Nedokážu úplně odpovědět, takový znalec nejsem. Každopádně mě se na tom nelíbí to, že jistí pouze z
    Re: jištění do nejtu 28.04.2014 Motivací byl dle mého názoru co nejmenší pohyb s jističem eventuelně možnost nulového prokluzu v pří
  Re: jištění do nejtu 28.04.2014 Jsou tam dva jističi, dvě lana. Jeden jistí přes tělo asi kýblem (špatná kvalita nahrávky) modré lan
  Re: jištění do nejtu 29.04.2014 Použití má své plus a mínus, je to bezpečnější pro jističe, v případě velkého pádu (o dynamiku se ta
  Re: jištění do nejtu 29.04.2014 V jeho situaci to možná nějakou výhodu skrývá... i když ta dynamika bude při pádu menší, než by mohl
1
...
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
...
2263
Dlhe expresky Cafte,
ake karabiny pouzivate pri dlhych expreskach?
Idem si kupovat dlhe slingy (20cm, 30cm), karabiny a vyskladam si ich sam, lebo hotove nejak nemozem najst.
Nebolo by vhodne dat dole srobovacie karabiny? Lebo ked si to tak predstavujem, pri pade ta karabina moze hodne prastit o skalu, a tym padom hrozi otvorenie zamku.
AKy mate na to nazor?
Vdaka
r. Rado 10:57:03 30.04.2014odpovědět
  Re: Dlhe expresky dávať šroubovacie karabiny do postupového istenia je podla mna blbosť 15:18:19 30.04.2014odpovědět
  Re: Dlhe expresky jednu strachovku mám, šroub nahoře i dole. Užívám třeba na písku do kruhu, dodává mi to morál :) d. 17:21:19 30.04.2014odpovědět
  Re: Dlhe expresky Už pár let mám 4ks dlouhých 30cm expressetu s klasickými karabinami. 3 sety mám drát a 1 set mám kombi. Bral jsem co mi přišlo pod ruku. Písky nelezu bo je tu nemáme, tak šroubovky nepoužívám. Dlouhé origo expressety vyrábí např. DMM, na Slovensku je maj v Alphasportech, bo je to dovozca. vonkreuz 19:41:23 03.05.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: