Cau,
neznate nekdo podminky na glockneru a v okoli? Silnici jiz meli otevrit ale podle stranek je tam spousta snehu a nepodarilo se jim prorazit az nahoru k chate.
Konkretne by me zajimali podminky v pallavicinym...Po snezeni to neni zrovn
Konkretne mi jde o funkci poznamek k prelezu cesty v denicku. Na PC pri ukázání myši na cestu vyskoci poznámka k ceste. Na mobilu poznamku nevidite nikdy. Poradte pls co nainstalovat do mobilu? Nebo bez myši neni nikdy šance? Dikas !
prave jsem se pracovne prestehoval do Curychu a hledam nekoho na lezeni. Neni tu nahodou nekdo ze stejnych koncim, pripadne nekdo kdo by mohl poskytnout nejaky kontakt? Primarne lezeni na stene, ale kdyz bude cas tak i venku.
<
čaute, koukal jsem na jiny fora, ale nikde jsem nenašel co potřebuju a nechce se mi tam priznam se registrovat, tak se zeptam tu, snad mi to admin nesmaze..K veci:
doporucite nekdo dobry ponozky do goretexovejch bot na leto? mam problem, ze je mi v
Cafte,
ake karabiny pouzivate pri dlhych expreskach?
Idem si kupovat dlhe slingy (20cm, 30cm), karabiny a vyskladam si ich sam, lebo hotove nejak nemozem najst.
Nebolo by vhodne dat dole srobovacie karabiny? Lebo ked si to tak predsta
čaute, koukal jsem na jiny fora, ale nikde jsem nenašel co potřebuju a nechce se mi tam priznam se registrovat, tak se zeptam tu, snad mi to admin nesmaze..K veci:
doporucite nekdo dobry ponozky do goretexovejch bot na leto? mam problem, ze je mi v goracich dost vedro, i na jare a podzim. a v lete mi tlusta fuska sice saje pot, ale nohy mam fakt zavareny. Neni nejakej kompromis - dobrej odvod potu a tenka ponozka v ktery se neuvarim? Coolmax? merino vlna? Snad tu nekdo trekuje.Diky
existuju specialne ponožky s takou chladiacou sietovinou v ktore cirukuje tekutina vyrabaju ju myslim v rusku nevýhodou je že chladiace zariadenie ktoré tekutinu ochladzuje a kodenzuje nadbytočne teplo nosis na chrbate a ma velkosť cca 0,5 x 0,3 x 1,0 m a važi asi 12kg...poslem ti kontakt na výrobcu?
Dřív jsem používal Moira ponožky z toho jejich umělohmotného úpletu. Byl jsem spokojený. Pak jsem se nějakou náhodou dostal k Merino ponožkám od Lasting (http://www.lasting.eu/cs). A teď používám jenom ty. Dělají tlusté i tenké a všechny, co jsem zatím měl na noze jsou super. V létě nemám pocit, že by se mi nohy potily, i když je bota totál promočená, vůbec to nepociťuju, v zimě je v nich teplo. Nemám s tou značkou nic společného a do té doby jsem ju neznal. Ale mám-li doporučit z osobní zkušenosti, koupil bych Lasting Merino (už jich osobně mám několik), případně jiné Merino. Na veškeré oblečení, které jsem zatím zkusil, je Merino vlna s jinými materiály naprosto nesrovnatelná.
Jo, lasting jsou v poho, řek bych že i ty z petflašek. Koupil jsem si nedávno nějaký trekový fusekle v Lidlu a taky nejsou špatný. Jen je musíš trochu častějc měnit
tak to jsi mi zrovna nahrál, předevčírem jsem si je právě koupil, lasting merino, doporučujou je na léto, ale zdály se mi i tak tlustý, tak jsem si říkal, vrátit-nevrátit..
tak je prubnu;)
díky
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.