Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 04.05.2014 Konkretne mi jde o funkci poznamek k prelezu cesty v denicku. Na PC pri ukázání myši na cestu vyskoci poznámka k ceste. Na mobilu poznamku nevidite nikdy. Poradte pls co nainstalovat do mobilu? Nebo bez myši neni nikdy šance? Dikas !
  Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 Připojuji se k dotazu. Na iPadu mám stejný problém a PC skoro už nepouštím.
    Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 Me funguje naprosto bez problemu. Android 4.2; Chrome 34.
      Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 nepochopil jsi dotaz, jde o prohlížení poznámek u přelezů. Taky jsem nenašel řešení, asi jedině přip
        Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 budte radi ze to vubec jede :-)
          Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 Čtu si na Lezci i zapisuji cesty na starém tlačítkovém mobilu Nokia, program Opera Mini a paráda. Ry
        Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 05.05.2014 Ta jeho odpoved jde stahnout i na prohlizeni poznamek u cesty, tak mu treba opravdu funguje.
          Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 06.05.2014 V tom případě ať odpověď upřesní. Protože pokud se bavíme čistě o dotykovém displeji, je tato funkce
  Re: proc na mobilu nefunguje plnohodnotne Lezec.cz? 06.05.2014 Na jakém mobilu a v jakém prohlížeči ti to vlastně nefunguje?
Lezeni v Curychu 04.05.2014 Ahoj,
prave jsem se pracovne prestehoval do Curychu a hledam nekoho na lezeni. Neni tu nahodou nekdo ze stejnych koncim, pripadne nekdo kdo by mohl poskytnout nejaky kontakt? Primarne lezeni na stene, ale kdyz bude cas tak i venku.
<
  Re: Lezeni v Curychu 04.05.2014 Caues...
zkus kletterportal.ch tam hleda hodne lidi partaky, a v okoli curychu to budes mit j
Podmínky Watzman 03.05.2014 Nebyl teď někdo na Watzmanu? Jaké jsou aktuální podmínky? Díky.
  Re: Podmínky Watzman 04.05.2014 Ahoj. Byli jsme tam před 14 dny, hodně nového sněhu. Přes den mokrý sníh, bořilo se to, po ránu na p
    Re: Podmínky Watzman 05.05.2014 Díky
J.
Jižní Bašta 03.05.2014 Ahoj, rád bych se zeptal na vyborhákované, zřejmě nové, cesty v levé části na Jižní Baštu, labák - pravý břeh, nemohu je nikde najít.
Dík.
  Re: Jižní Bašta 03.05.2014 VIIc, VIIIb a VIIa. (Zleva doprava.)
Přívoz Dolní žleb 30.04.2014 Zdar. Převozník mezi pravým a levým břehem už nejezdí? Dík za info.
  Re: Přívoz Dolní žleb 30.04.2014 V neděli přestal. Prý něco jako prasklé vodicí lanko nebo lano, nebo něco podobného, pokud si pamatu
    Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Takže jste se prošli? :-D
      Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Proplavali...
        Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Vlezeš do Labe u přivozu, vylezeš u Schmilky a zbytek dojdeš :-D
          Re: Přívoz Dolní žleb 01.05.2014 Dneska přívoz normálně jezdil.
            Re: Přívoz Dolní žleb 05.05.2014 Díky za info... Chystáme se tam 8-11.5., můžete ještě někdo potvrdit, zda je přívoz v provozu??
              Re: Přívoz Dolní žleb 05.05.2014 Měl by jezdit,i když u Žlebáků nikdy nevíš.....
podmínky Studlgrad 30.04.2014 nebyl jste někdo teďkon na Glockneru. Kolik je tam sněhu, na ledovci a nahoře.
Fusekle na léto 30.04.2014 čaute, koukal jsem na jiny fora, ale nikde jsem nenašel co potřebuju a nechce se mi tam priznam se registrovat, tak se zeptam tu, snad mi to admin nesmaze..K veci:
doporucite nekdo dobry ponozky do goretexovejch bot na leto? mam problem, ze je mi v
  Re: Fusekle na léto 30.04.2014 kup si letní tenisky bez goráče
    Re: Fusekle na léto 30.04.2014 jj, jak to jde chodim v lehkejch, ale do vht je nutna pevna bota - a celokozeny bez gtx abys dneska
      Re: Fusekle na léto 30.04.2014 no nevim, co si predstavujes pod VHT, ale kamarad presel Retezat i Fagaras v nazouvacich korkacich a
        Re: Fusekle na léto 30.04.2014 Myslíš to jako takhle?
      Re: Fusekle na léto 30.04.2014 Vlna je v pohodě. Jinej než přírodní materiál je dost děs, s tím souhlas.
  Re: Fusekle na léto 30.04.2014 existuju specialne ponožky s takou chladiacou sietovinou v ktore cirukuje tekutina vyrabaju ju mysli
  Re: Fusekle na léto 01.05.2014 Dřív jsem používal Moira ponožky z toho jejich umělohmotného úpletu. Byl jsem spokojený. Pak jsem se
    Re: Fusekle na léto 01.05.2014 Jo, lasting jsou v poho, řek bych že i ty z petflašek. Koupil jsem si nedávno nějaký trekový fusekle
    Re: Fusekle na léto 01.05.2014 tak to jsi mi zrovna nahrál, předevčírem jsem si je právě koupil, lasting merino, doporučujou je na
  Re: Fusekle na léto 01.05.2014 fusekle na leto netreba, bo se s nima do žabek nedostaneš...
Dlhe expresky 30.04.2014 Cafte,
ake karabiny pouzivate pri dlhych expreskach?
Idem si kupovat dlhe slingy (20cm, 30cm), karabiny a vyskladam si ich sam, lebo hotove nejak nemozem najst.
Nebolo by vhodne dat dole srobovacie karabiny? Lebo ked si to tak predsta
  Re: Dlhe expresky 30.04.2014 dávať šroubovacie karabiny do postupového istenia je podla mna blbosť
  Re: Dlhe expresky 30.04.2014 jednu strachovku mám, šroub nahoře i dole. Užívám třeba na písku do kruhu, dodává mi to morál :)
  Re: Dlhe expresky 03.05.2014 Už pár let mám 4ks dlouhých 30cm expressetu s klasickými karabinami. 3 sety mám drát a 1 set mám kom
Civetta 30.04.2014 Prosím o jakékoliv informace k cestám v pravé části Z stěny Civetty. Mají tam vést cesty obtížnosti cca IV. Máte někdo s těmito cestami zkušenosti anebo nějaké bližší informace?
Díky předem.
1
...
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
...
2263
Jižní Bašta Ahoj, rád bych se zeptal na vyborhákované, zřejmě nové, cesty v levé části na Jižní Baštu, labák - pravý břeh, nemohu je nikde najít.
Dík. Franky13:25:41 03.05.2014odpovědět
  Re: Jižní Bašta VIIc, VIIIb a VIIa. (Zleva doprava.) P. 21:00:02 03.05.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: